Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co zrobić?
Obciąć 33 57,89%
Nie obcinać 24 42,11%
Głosujący: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-21, 16:16   #721
Visinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Hejj Wizażanki. Mam nadzieję, że tutaj ktoś mi doradzi. Jestem okrutnie znudzona moimi włosami, baaardzo chciałabym coś zmienić, ale nie mam pomysłu. Długo zastanawiałam się nad wygoleniem boku, ale boję się późniejszego odrastania. https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...47180488_n.jpg Aktualnie moje włosy wyglądają mniej więcej tak, długość przed łopatki. Na zdjęciu są co prawda wyprostowane, ale normalnie można powiedzieć, że są lekko falowane. Jakieś pomysły?
Visinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 18:33   #722
anna30780
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Jak się ściąć i jakikolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 019.jpg (67,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja33.jpg (61,4 KB, 27 załadowań)
anna30780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 18:59   #723
anna30780
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

i jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja 4 - Kopia.jpg (59,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja4.jpg (67,6 KB, 13 załadowań)
anna30780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 20:16   #724
trzynasta czarna owca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Grzywka na bok?

hej
od jakiegoś czasu chce coś zmienic w swojej fryzurze, bo mimo dlugosci za łopatki prawie zawsze nosze je związane myslalam o bardzo krótkich (wygolony tył i grzywka na bok), ale nw jak to bedzie wyglądalo z moim naturalnym kolorem i czy będzie pasowało do kształtu twarzy którego nie umiem określić lub włosy do lini brody na prosto i grzywke na bok?
Mam nadzieje że pomożecie mi dobrać jakąś fryzurkę (Włosy są proste ale podkręcają się na końcach, szybko robią się oklapnięte i przetłuszczone; ostatnio były cieniowane, a te krótsze z przodu mam wrażenie ze nie rosną ...
z góry dzięki za propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_6345x.jpg (127,9 KB, 14 załadowań)
trzynasta czarna owca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 13:56   #725
Lady 18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 32
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Dziewczyny, ostatnio ścięłam grzywkę na prosto (najpierw była dłuższa, ostatnio ścięłam ją przed brwi). Wcześniej miałam przedziałek na bok. Myślicie że pasuje mi ta grzywka i dłuższe włosy? Bardzo ją lubię, ale nie wiem czy taka krótka akurat mi pasuje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kupa.jpg (41,8 KB, 73 załadowań)
Lady 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 11:44   #726
karis1502
Raczkowanie
 
Avatar karis1502
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 475
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Wyglądasz jak z wystawy dla 5-letnich dziewczynek w Smyku co potęguje stylizacja brwi dająca efekt wiecznego zdziwienia, bez urazy Ja bym ją zapuściła ew nie podwijała. Do Twojej drobnej buzi pasowałaby delikatnie wychodząca za brwi z zaokrąglonymi bokami

@trzynasta czarna owca, podrzuć zdjęcie całej twarzy z rozpuszczonymi włosami, inaczej nici z pomocy
karis1502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 13:48   #727
Lady 18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 32
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karis1502 Pokaż wiadomość
Wyglądasz jak z wystawy dla 5-letnich dziewczynek w Smyku co potęguje stylizacja brwi dająca efekt wiecznego zdziwienia, bez urazy Ja bym ją zapuściła ew nie podwijała. Do Twojej drobnej buzi pasowałaby delikatnie wychodząca za brwi z zaokrąglonymi bokami
xD Spoko, bardziej się uśmiałam niż uraziłam. Miałam dłuższą ale niestety gorzej wyglądałam niż teraz. Co do stylizacji grzywki to jeszcze długa droga przede mną, muszę się poduczyć.
Lady 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 08:30   #728
WiewiorkaOjoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 50
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Potrzebuję pomocy jak ściąć włosy. Zawsze mnie wkurza grzywka. Z pół roku temu zrobiłam grzywkę, już odrosła i przynajmniej mogę ją schować na "bok". Ale chyba potrzebuję zmiany by lepie się poczuć i myślę że możecie pomóc. Zdjęcia trochę stare, ale to chyba nie szkodzi.

http://screenshooter.net/100064366/ihaxiev (trochę prostowane)
http://screenshooter.net/100064366/oxbrqao (kiedyś po ścięciu) no i od razu jak to w praktyce potem wyglądało bez prostowania - http://screenshooter.net/100064366/fsndsml
http://screenshooter.net/100064366/mkwmmxc (aktualna długość)
WiewiorkaOjoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 14:22   #729
karis1502
Raczkowanie
 
Avatar karis1502
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 475
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lady 18 Pokaż wiadomość
xD Spoko, bardziej się uśmiałam niż uraziłam. Miałam dłuższą ale niestety gorzej wyglądałam niż teraz. Co do stylizacji grzywki to jeszcze długa droga przede mną, muszę się poduczyć.
Najważniejsze, o to chodziło Wydaje mi się też, że grzywka jest zbyt gęsta i przytłacza twarz, może przydałoby się jej delikatne pocieniowanie? Niemniej to Ty masz się sobie podobać i czuć się w swojej fryzurze dobrze. Masz bardzo dziewczęcą urodę a ta krótka grzywka odejmuje Ci kolejnych lat. Mogłabyś zaszaleć z formą

@WiewiorkaOjoj - widzę Cię w takiej fryzurze
karis1502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 22:45   #730
goralka243
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 26
Co proponujecie ? Jak układac włosy ?

Mam wlosy za ramiona, nie wiem co mnie podkusiło i jakiś czas temu zrobiłam sobie grzywkę wycieniowaną na prosto. Chce zapuścić ją i doprowadzić do stanu jaki był wcześniej czyli do długości reszty włosów. Grzywka powoli rośnie, ale nie mam pojęcia jak ją układać. Nie potrafie nic z nia zrobić, kompletnie się nie układa. Macie jakiś pomysł aby zapuszczać grzywkę i nie wyglądać przy tym fatalnie? Grzywka na chwilę obecną sięga do połowy oczu. Próbowałam kręcić na szczotce delilatnie na bok ale wygląda to fatalnie szczególnie że końcówki po 2 minutach wywijają sie w drugą stronę (
goralka243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 15:51   #731
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Fryzura dla osoby z wyskim czołem (ale nie grzywka)

WitamMoim problem jest zbyt wysokie czoło które bardzo bym chciała zamaskować. Dotychczas robiłam to za pomocą grzywki z którą jakoś nie mogę się polubić i zapuszczam po czym denerwuje mnie ten efekt przejściowy i znowu obcinam Nie lubię jej z tego względu że pomimo że maskuje czoło to reszta twarzy moim zdaniem traci na wyglądzie. Nos strasznie się wydłuża i wychodzi na pierwszy plan chociaż jest mały i dość zgrabny ale przy tym szczupły, grzywka fajnie wygląda przy takich szerszych noskach (wiecie o co chodzi, taka słodka buźka). Z grzywką zaczesywaną na bok już jest lepiej ale to też nie jest to o czym marzę. Dlatego bardzo chciałabym abyście mi doradziły co mogę zrobić z fryzurą aby pasowała do mojej twarzy i nie była to klasyczna grzywka
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 18:16   #732
daru_nia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 2
zmiana fryzury, może też koloru...tylko na jaką?

Hej, od dłuższego czasu zastanawiam się co zrobić z włosami... może mi coś doradzicie ?
Myślę nad zmianą fryzury (długość nie gra roli) i może nad zmianą koloru włosów...

Mam 20 lat. Bardzo duuużo puszących się, cienkich brązowych włosów. Końcówki się kręcą, od nasady raczej nie, obecnie mam rozjaśnione końcówki w stylu ombre. Twarz małą, okrągłą z raczej wyraźnymi rysami. Oczy raczej małe, brązowe a do tego wyregulowane ciemne brwi. Nos nie jest długi, nie jest szeroki, tylko trochę duży, powiedziałabym ze wręcz taki jakby męski. Cera nie jest ani za blada ani za ciemna, raczej bezproblemowa...ale czasami się czerwieni...
Dodam, że nie mam też zbytnio czasu, by codziennie układać fryzurę, jestem dosyć zabieganą osobą.

Piszcie propozycje
daru_nia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 18:24   #733
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: zmiana fryzury, może też koloru...tylko na jaką?

Cytat:
Napisane przez daru_nia Pokaż wiadomość
Hej, od dłuższego czasu zastanawiam się co zrobić z włosami... może mi coś doradzicie ?
Myślę nad zmianą fryzury (długość nie gra roli) i może nad zmianą koloru włosów...

Mam 20 lat. Bardzo duuużo puszących się, cienkich brązowych włosów. Końcówki się kręcą, od nasady raczej nie, obecnie mam rozjaśnione końcówki w stylu ombre. Twarz małą, okrągłą z raczej wyraźnymi rysami. Oczy raczej małe, brązowe a do tego wyregulowane ciemne brwi. Nos nie jest długi, nie jest szeroki, tylko trochę duży, powiedziałabym ze wręcz taki jakby męski. Cera nie jest ani za blada ani za ciemna, raczej bezproblemowa...ale czasami się czerwieni...
Dodam, że nie mam też zbytnio czasu, by codziennie układać fryzurę, jestem dosyć zabieganą osobą.

Piszcie propozycje
Pokaż zdjęcie. Jam mamy Ci w ciemno doradzić coś co będzie Ci pasować?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 18:43   #734
daru_nia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 2
Dot.: zmiana fryzury, może też koloru...tylko na jaką?


Edytowane przez daru_nia
Czas edycji: 2014-10-11 o 23:06
daru_nia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 23:41   #735
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Witajcie,
Czuje sie jak szara myszka myslalam o przyciemnieniu włosów na ciemna czekolade, ale szkoda mi moich naturalnych. Jakos nie moge sie przelamac, a wydaje mi sie, ze w pewnym wieku juz nie pasuje kolor włosów ciemny blond i wlosy za ramiona. Nie wiem dlacEgo inne kobiety moga nosic klasyczne fryzury i nie wygladac przy tym nijako, zazdroszcze. Cieniowan ogolnie nie lubie. Mialam wlosy do pasa, scielam na prosto do ramion za pomoca maszynki. Było gorzej
Potem troszke wycieniowalam konce i jest najgorzej. Klasyczny bob odpada, mam za duzo wlosow, ktore sie faluja. Ogolnie to juz jestem zrezygnowana...

Edytowane przez Ryksa
Czas edycji: 2014-09-05 o 06:11
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 22:43   #736
tessa16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 235
Fryzurki dla włosów półdługich

Witam Mam włosy półdługie lekko wycieniowane. Zwykle noszę je rozpuszczone. Macie jakieś pomysły jak podpiąć lekko włosy tak by jednak nie było to upięcie w kok lub kucyk- w nich wyglądam niekorzystnie. Chodzi mi raczej o upięcia z użyciem spinek, wsuwek itp. Liczę na Wasze pomysły
tessa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 19:09   #737
WiewiorkaOjoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 50
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Dziękuję. Ale nie lubię takich krótkich
WiewiorkaOjoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 10:15   #738
zztop51
Raczkowanie
 
Avatar zztop51
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 105
Dot.: Grzywka na bok?

Cytat:
Napisane przez trzynasta czarna owca Pokaż wiadomość
hej
myslalam o bardzo krótkich (wygolony tył i grzywka na bok)
Takie fryzurki są najfajniejsze i z całą pewnością będziesz fajnie wyglądać.
Wrzuć fotkę jak już sobie zrobisz taką fryzurkę!
zztop51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 19:33   #739
Natexxa
Raczkowanie
 
Avatar Natexxa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków ♥
Wiadomości: 252
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Mam taką długość włosów już spoory kawałek czasu i niby mi się podobają, ale ostatnio zaczęłam intensywnie zastanawiać się nad jakąś zmianą, by może wyglądać nieco doroślej(bo moja buźka i tak dość dziecinnie się prezentuje jak na to prawie 19 lat). Niestety, mam chyba zawężone pole manewru, bo moje włosy się puszą, kiedy tylko na zewnątrz pada, jest mgła lub wilgoć. Co radzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1596 copy.jpg (187,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1781 copy.jpg (121,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1262 copy.jpg (55,2 KB, 34 załadowań)
__________________
in love

* bloguję *
*fotografuję*


zaczynam przygodę z francuskim
usiłuję znaleźć czas na rosyjski
szlifuję,wielbię angielski 

2013-10 books
Natexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-16, 16:52   #740
TakaSobieJa8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Witam

Potrzebuję Waszej porady. A więc obecnie mam włosy trochu poza ramiona lecz chcę je ściąć. Czy zaproponowana przeze mnie fryza wg Was będzie mi pasować bądź jaką Wy byście polecały dla mnie.
Załączam zdj swoje i fryzury która mnie się podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (22,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mini_bob.jpg (18,2 KB, 15 załadowań)
TakaSobieJa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 14:01   #741
ZawszeJestemSoba
Zakorzenienie
 
Avatar ZawszeJestemSoba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: bordowe krzesło z zielonym posłaniem
Wiadomości: 7 540
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

cześć ! ja mam teraz taka fryzure https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...3e&oe=54CAA718 . Chciałam zapytać, jak mogłabym ściąć włosy? Własnie chciałabym boba, takiego długiego chyba, ale nie wiem czy beda sie dobrze ukladac? Moje włosy nie przepadają za prostownicą niestety... Są do łopatek, w miare proste, mam ich mnóstwo ale są bardzo cienkie, przez co nie ma w nich jakiejś mega objętości teraz obecnie z tyłu są krótsze a z przodu dłuższe, był meggga długi bob, ale nie wiem czy nadal tak? Szukam czegoś co mi troche tą buzię odmieni, ale żeby też te włosy nie wyglądały jak oklapnięte...
__________________
moje pazury





"A kiedy wredny los daje w kość,
ciągły pech, mamy dość,
pora by powiedzieć już STOP."
ZawszeJestemSoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 19:23   #742
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TakaSobieJa8 Pokaż wiadomość
Witam

Potrzebuję Waszej porady. A więc obecnie mam włosy trochu poza ramiona lecz chcę je ściąć. Czy zaproponowana przeze mnie fryza wg Was będzie mi pasować bądź jaką Wy byście polecały dla mnie.
Załączam zdj swoje i fryzury która mnie się podoba.
moim zdaniem bedzie, ale jesli kolor bedzie takze wyrazniejszy niz na fotce.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 23:13   #743
Jadzka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Zmiana fryzury! Drastyczna :)

Witam,
chciałabym coś bardzo zmienić w sobie. Na co dzień mam włosy kręcone, ale prostuję je, problem z comiesięcznym odrostem - bardzo szybko rosną mi włosy i problem z doborem fryzury. Okulary noszę co jakiś czas nie na stałe. Chciałabym prosić o radę, jak się obciąć jak zafarbować. Niestety loki odpadają - bardzo mnie postarzają ! Obecnie zmieniłam na ombre, ale źle się czuję w ciemnych kolorach. Marzą mi się włosy krótkie, ale nie wiem jak będą się zachowywały krótkie kręcone, czy stylizacja pomoże, by mieć je ułożone tak jak np. M. Kożuchowska?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (101,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s.jpg (28,0 KB, 34 załadowań)
Jadzka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 01:17   #744
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Zmiana fryzury! Drastyczna :)

Proste wyglądają kiepsko. Ja bym przestała prostować.
Jeśli brąz to jasny, raczej ciepły. Ciemny brąz jest dla Ciebie za ciemny.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 16:17   #745
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TakaSobieJa8 Pokaż wiadomość
Witam

Potrzebuję Waszej porady. A więc obecnie mam włosy trochu poza ramiona lecz chcę je ściąć. Czy zaproponowana przeze mnie fryza wg Was będzie mi pasować bądź jaką Wy byście polecały dla mnie.
Załączam zdj swoje i fryzury która mnie się podoba.
Scinaj śmiało, będzie pasować
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 20:31   #746
37celina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Szukam fryzury raczej krótkiej dla włosów cienkich i rzadkich...baaardzo rzadkich i baaardzo cienkich ( jak przeciagnę włos między palcami to nawet go nie czuję). Dziewczynki 4 letnie mają 2razy grubsze kucyki.
Do tego twarz prostokątna, bardzo wysokie czoło z zakolami więc normalna grzywka nie wchodzi w grę bo nie wygląda za ciekawie zresztą jeden podmuch wiatru i po grzywce
Czasami jak patrze w lustro to mam ochotę perukę sobie kupić bo chyba już nic innego mi nie pozostało
37celina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 01:41   #747
FlexForum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Post Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto3.jpg (40,9 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez FlexForum
Czas edycji: 2014-10-05 o 19:28 Powód: Rozwiązanie problemu
FlexForum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 11:27   #748
lovelaugh
Przyczajenie
 
Avatar lovelaugh
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 15
Talking Jakie cięcie włosów polecacie? :)

Zapuszczałam włosy już hooohoo ale farbowanie ich od 6ciu lat na ciemne brązy zrobiło swoje a `pomogło` im rozjaśnianie ponieważ zachciało mi się wrócić `na swoje` postanowiłam obciąć dość radykalnie włosy. Jakie cięcia są teraz na topie? zaznaczam, że chce aby moje włosy były minimalnie do ramion a maksymalnie 5cm za ramiona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10300623_659511127457096_3074748936143788080_n.jpg (97,2 KB, 56 załadowań)
lovelaugh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 21:26   #749
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Jakie cięcie włosów polecacie? :)

Pokaż jakieś zdjęcie na którym widać twarz, będzie łatwiej doradzić
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 17:21   #750
heniekkredek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Cool Jaka fryzura do tego kształtu twarzy?

Witam!

Proszę Was o pomoc w wyborze fryzury do mojego kształtu twarzy. Nie jestem zadowolony z dotychczasowych fryzór [http://fotozrzut.pl/zdjecia/dd13a947d5.jpg], poza tym fryzjerzy nie potrafią jej zrobić tak jak jest na zdjęciu. Chciałbym w końcu znaleźć 'styl' fryzury dopasowany do mnie.
Oto mój kształt twarzy: http://fotozrzut.pl/zdjecia/1d91b59b32.png (przerobiłem swoje zdjęcie)
Wie ktoś może jaka fryzura będzie pasowała do tego kształtu twarzy? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź!

Jeśli post w złym miejscu to z góry przepraszam

Edytowane przez heniekkredek
Czas edycji: 2014-10-04 o 17:29
heniekkredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 21:21:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.