Szampon i odżywka Hair Jazz - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-12, 18:15   #391
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Przecież włosy zazwyczaj normalnie tyle przez miesiąc rosną.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
no własnie dlatego byłam zaskoczona radością KINDZIURki. Ale skoro jej włosy ledwo co drgną bez wspomagaczy, to fakt, każdy milimetr cieszy
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 19:02   #392
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ja tak samo :-D. Po wyjaśnieniu rozumiem.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 19:05   #393
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ja o swoim doswiadczeniu z HJ pisze tutaj, jesli chciecie przeczytac, zapraszam http://urodowepopoludnie.blogspot.co...ugie-wosy.html
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 00:23   #394
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dziewczyny moja mama zachęca mnie bym stosowała dalej hairbell , ze nie bylo tanie przeciez a moze po 2 mscach bedzie efekt


stosowałam w miesiac ale drgnęło o jakieś 0,5 cm więcej (czyli w moim przypadku urosły 1 cm a nie 0,5 cm jak zawsze) ale przez każdym myciem kładłam na min 3h olejek khadi..

I hairbell zrobil mi ze skora syf - takie biały płaty skóry, do tego mocno sucha była - ja nie widzialam tego białego czegoś, to tz mi powiedzial jak zauwazyl ,,ty masz luszczyce?! co to za syf na skorze glowy ci sie zrobil? momentami zaczerwieniona i pelno bialych platow"


wiec nie wiem.... co myślicie ? warto? mozliwe ze jak przez 1 msc nic nie zrobił to przez 2 miesiąc stosowania bedize porost?





Cytat:
Napisane przez kindziur Pokaż wiadomość
Kolejny miesiąc za mną. Takie luźne 1,5cm. Między regulaminowym 2 a 11 marca były dwa farbowania więc można by dodać z 2mm. Na razie nadal się będę kurować
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Przecież włosy zazwyczaj normalnie tyle przez miesiąc rosną.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
no własnie dlatego byłam zaskoczona radością KINDZIURki. Ale skoro jej włosy ledwo co drgną bez wspomagaczy, to fakt, każdy milimetr cieszy



mi rosną miesięcznie 0,5 cm
więc z 1,5 cm skakałabym z radości!
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 06:27   #395
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny moja mama zachęca mnie bym stosowała dalej hairbell , ze nie bylo tanie przeciez a moze po 2 mscach bedzie efekt


stosowałam w miesiac ale drgnęło o jakieś 0,5 cm więcej (czyli w moim przypadku urosły 1 cm a nie 0,5 cm jak zawsze) ale przez każdym myciem kładłam na min 3h olejek khadi..

I hairbell zrobil mi ze skora syf - takie biały płaty skóry, do tego mocno sucha była - ja nie widzialam tego białego czegoś, to tz mi powiedzial jak zauwazyl ,,ty masz luszczyce?! co to za syf na skorze glowy ci sie zrobil? momentami zaczerwieniona i pelno bialych platow"


wiec nie wiem.... co myślicie ? warto? mozliwe ze jak przez 1 msc nic nie zrobił to przez 2 miesiąc stosowania bedize porost?
Z całym szacunkiem dla Twojej mamy, ale jeśli mówiłaś jej o reakacji swojego skalpu na te produkty to mama wykazuje się skrajną nieodpowiedzialnością udzielając takich rad. Rozumiem, że były drogie, a wiem jak dla naszych rodziców wygląda zakupienie zestawu za ponad 100 zł i rzucenie go w kąt, ale zdrowie jest jednak ważniejsze. Zniszczone włosy można ściąć, podrażniony skalp może być do wyleczenia o wiele trudniejszy.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 08:44   #396
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Whola wRedna ma racje, skoro HairBell nie służy Twojej głowie a i włosy nie ruszyły z kopyta, nie warto się zadręczać używaniem i robić sobie krzywdę.
Ja kupiłam w sumie 2 zestawy z czego półtora szamponu i 3/4 leży, bo moje włosy przestały to tolerować i suszyły sie na potegę. Owszem, bardzo żal mi kasy, ale chyba lepsze wrzucone w błoto 100 zł niż 1000 zł wydany na leczenie?
Poczytaj blogi, nie tylko HJ pomaga wzrostowi. Ja teraz zaczęłam testować rosyjski kompleks olejków na porost z Natura Siberica, ale dopiero za miesiąc opisze efekty.
Na którys z blogów czytałam że IHT 9 - Olejek przeciw wypadaniu włosów tez przyspieszył wzrost.
Nie ma sensu zużywać na siłę bo Ci te włosy zamiast rosnąć w końcu zaczną wypadać przez zbyt słabą i podrażniona skore głowy.
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 01:13   #397
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Wolha wRedna i Sweet_nuka bardzo pięknie Wam dziekuje za Wasze wpisy! To bardzo rozsądne co piszecie, dziekuje za Wasza zyczliwosc.

Poszukam czegos innego, nie ma sensu katować skalpu.
Dziękuję
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 12:04   #398
vjjoll
Przyczajenie
 
Avatar vjjoll
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cześć Dziewczyny. Słuchajcie, nie wiem co mam zrobić. Zamówiłam sobie ten zestawik, ale mam wątpliwości co do używania go. Otóż, moje włosy w ciągu miesiąca bardzo sporo przeszły, ok. 10 lutego miałam robioną dekoloryzację, z ciemnego brązu na karmelowy blond. Jako, że bardzo chciałam mieć zimny odcień blondu, od tamtego czasu strasznie je katowałam, robiłam kąpiele rozjaśniające, nakładałam kremy koloryzujące, szamponetki, farby (zwracałam uwagę aby nie zawierały amoniaku), praktycznie co tydzień miałam inny odcień na głowie. Jednak nadal nie mogłam się wyzbyć tego denerwującego, żółtego odcienia, pomimo używania fioletowego szamponu i płukanek. Tydzień temu zebrałam się w sobie i zrobiłam sobie ostatnią kąpiel rozjaśniającą - wyszedł naprawdę bardzo jasny blond. Dwa dni później, nałożyłam krem koloryzujący, ciemny blond. Teraz mam co chciałam i jestem zadowolona ze stanu końcowego. Oczywiście bardzo o nie dbałam w między czasie. Jedwab, maski, odżywki. Oczywiście też bardzo zależało mi na ich długości, bo próbuję już dłuższy czas je zapuścić. Skusiła mnie reklama z hair jazz, na facebooku aż szumi o tym słynnym przyśpieszaczu. Pomyślałam, że skoro to jest takie super, to zamówię, to przy okazji zregeneruję włosy i przy okazji zapuszczę. Wczoraj użyłam go pierwszy raz. Końcówki wyglądają niczym mop, strasznie się przesuszyły. Starałam się jej nie używać na całą długość włosów. Nie wiem co zrobić, czy używać go dalej czy nie... Boję się, że zrobię sobie, broń Boże, krzywdę, kiedy wnikną mi te wszystkie składniki w cebulkę włosa + te pozostałości z rozjaśniania włosów. Totalnie mi zryły głowę niektóre opinie klientek. Nie wiem, może przewrażliwiona jestem... Proszę, doradźcie!
vjjoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:36   #399
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez vjjoll Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Słuchajcie, nie wiem co mam zrobić. Zamówiłam sobie ten zestawik, ale mam wątpliwości co do używania go. Otóż, moje włosy w ciągu miesiąca bardzo sporo przeszły, ok. 10 lutego miałam robioną dekoloryzację, z ciemnego brązu na karmelowy blond. Jako, że bardzo chciałam mieć zimny odcień blondu, od tamtego czasu strasznie je katowałam, robiłam kąpiele rozjaśniające, nakładałam kremy koloryzujące, szamponetki, farby (zwracałam uwagę aby nie zawierały amoniaku), praktycznie co tydzień miałam inny odcień na głowie. Jednak nadal nie mogłam się wyzbyć tego denerwującego, żółtego odcienia, pomimo używania fioletowego szamponu i płukanek. Tydzień temu zebrałam się w sobie i zrobiłam sobie ostatnią kąpiel rozjaśniającą - wyszedł naprawdę bardzo jasny blond. Dwa dni później, nałożyłam krem koloryzujący, ciemny blond. Teraz mam co chciałam i jestem zadowolona ze stanu końcowego. Oczywiście bardzo o nie dbałam w między czasie. Jedwab, maski, odżywki. Oczywiście też bardzo zależało mi na ich długości, bo próbuję już dłuższy czas je zapuścić. Skusiła mnie reklama z hair jazz, na facebooku aż szumi o tym słynnym przyśpieszaczu. Pomyślałam, że skoro to jest takie super, to zamówię, to przy okazji zregeneruję włosy i przy okazji zapuszczę. Wczoraj użyłam go pierwszy raz. Końcówki wyglądają niczym mop, strasznie się przesuszyły. Starałam się jej nie używać na całą długość włosów. Nie wiem co zrobić, czy używać go dalej czy nie... Boję się, że zrobię sobie, broń Boże, krzywdę, kiedy wnikną mi te wszystkie składniki w cebulkę włosa + te pozostałości z rozjaśniania włosów. Totalnie mi zryły głowę niektóre opinie klientek. Nie wiem, może przewrażliwiona jestem... Proszę, doradźcie!
Przeczytaj kilka stron wątku i będziesz miała sporo odpwiedzi na swoje pytania. Co do opinii klientek, to na fb firma HJ w rażący sposób usuwa komentarze negatywne i blokuje osoby, które je napisały. Pod reklamami tych niby zachwyconych klientek (raczej postaciami zmyślonymi, bo zdjęcia potrafią np. ukraść z blogów włosomaniaczek) jest sporo komentarzy, ale często są to pytania o dostawę itp.

Co do stanu Twoich włosów i tego co zrobiła im jedna aplikacja HJ wieszczę od razu przeoproteinowanie. Dałaś niesamowicie popalić włosom, traktowałaś je także "jedwabiem" (od razu napisz czy to było serum do zabezpiecznia z silikonami i olejami, czy na serio kosmetyk zawierający proteiny jedwabiu) i jedna aplikacja proteinowej bomby jaką jest HJ dała piorunujący efekt. Dobra rada, poszukaj info o przeproteinowaniu, bo jest tego baaardzo wiele i stosuj się do tego co znajdziesz. Twoim włosów chyba najbardziej potrzeba teraz emolientów (emolientowe maski, oleje koniecznie) i na pewno nawilżenia.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:49   #400
vjjoll
Przyczajenie
 
Avatar vjjoll
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Przeczytaj kilka stron wątku i będziesz miała sporo odpwiedzi na swoje pytania. Co do opinii klientek, to na fb firma HJ w rażący sposób usuwa komentarze negatywne i blokuje osoby, które je napisały. Pod reklamami tych niby zachwyconych klientek (raczej postaciami zmyślonymi, bo zdjęcia potrafią np. ukraść z blogów włosomaniaczek) jest sporo komentarzy, ale często są to pytania o dostawę itp.

Co do stanu Twoich włosów i tego co zrobiła im jedna aplikacja HJ wieszczę od razu przeoproteinowanie. Dałaś niesamowicie popalić włosom, traktowałaś je także "jedwabiem" (od razu napisz czy to było serum do zabezpiecznia z silikonami i olejami, czy na serio kosmetyk zawierający proteiny jedwabiu) i jedna aplikacja proteinowej bomby jaką jest HJ dała piorunujący efekt. Dobra rada, poszukaj info o przeproteinowaniu, bo jest tego baaardzo wiele i stosuj się do tego co znajdziesz. Twoim włosów chyba najbardziej potrzeba teraz emolientów (emolientowe maski, oleje koniecznie) i na pewno nawilżenia.

Był to czysty jedwab naturalny, z witaminami i wyciągami z roślin. Właśnie dosyć sporo czytałam na ten temat, ale każdy co innego powie. Pewnie jak narazie będę musiała odstawić HJ... choć przyznam szczerze, że napaliłam się strasznie na niego i zrzera mnie ciekawość co do działania tego specyfiku. ;P
vjjoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 14:46   #401
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Moim zdaniem nawet nie warto Ci próbować. Weź się za porządne nawilżenie i olejowanie. Rzekomo magiczne specyfiki nic nie robia, albo czynią jeszcze gorzej.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 16:49   #402
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez vjjoll Pokaż wiadomość
Był to czysty jedwab naturalny, z witaminami i wyciągami z roślin.
Co dokładnie masz na myśli? Czysty jedwab naturalny czyli hydrolizowane proteiny jedwabiu np takie jako półprodukt z jakimiś dodatkami? Bo ja tak właśnie rozumiem "czysty jedwab naturalny" i myślę, że nie będę jedyna.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 19:28   #403
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co dokładnie masz na myśli? Czysty jedwab naturalny czyli hydrolizowane proteiny jedwabiu np takie jako półprodukt z jakimiś dodatkami? Bo ja tak właśnie rozumiem "czysty jedwab naturalny" i myślę, że nie będę jedyna.
Dokładnie. vjoll podaj nazwę, a najlepiej link do KWC. Bo mam wrażenie, że tu tkwi cały szkopuł.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 20:28   #404
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hmmm...moje włoski chyba zaczynają protestować...minął tydzień a one ledwo ruszyły...Odzywka od "Harmony..." już mi się skończyła wiec zamówiłam drugą typową z "hairbell" na allegro. Niby to samo ale może po niej strzelą jeszcze bardziej Załączam foty po 2,5 msc.

Co do vjjoll: przejście z brązu na blond jest dosyć drastyczne i podziwiam za odwagę bo moje by tego nie wytrzymały. Obyś doszła z włoskami do ładu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11051593_10204580540167283_1102165696_n.jpg (58,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11056743_10204580544007379_1564642912_n.jpg (50,7 KB, 39 załadowań)
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 17:19   #405
Hefalumpfy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dziewczyny, jedna uwaga ode mnie. Patrzcie kto pisze pozytywne opinie na temat produktu. Wizaż daje nam możliwość sprawdzenia kto jak długo udziela się na forum. Osoby raczkujące w liczbie nawet 100 nie są dla mnie wyznacznikiem. Zaobserwowałam konta na fb, które nie mają znajomych, żadnej historii, a pieją zachwyty na temat różnych produktów, wiadomo dlaczego, to samo jest tu. Wiem, że też jestem taką osobą (raczkującą), założyłam konto, bo mam większy dostęp, ale jeżeli mam komuś uwierzyć to sprawdzam jak długo tu jest. Moim zdaniem wiarygodne opinie piszą tylko osoby z długim stażem, ale też jest margines ograniczonego zaufania, im też ktoś mógł za to zapłacić za pozytywną opinię. Dbajmy o siebie i uważajmy na oszustów. Pozdrawiam serdecznie Wizażanki z powołania, dzięki Wam oszczędzam zdrowie, czas i kasę
Hefalumpfy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 13:14   #406
Mari_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Hefalumpfy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jedna uwaga ode mnie. Patrzcie kto pisze pozytywne opinie na temat produktu. Wizaż daje nam możliwość sprawdzenia kto jak długo udziela się na forum. Osoby raczkujące w liczbie nawet 100 nie są dla mnie wyznacznikiem. Zaobserwowałam konta na fb, które nie mają znajomych, żadnej historii, a pieją zachwyty na temat różnych produktów, wiadomo dlaczego, to samo jest tu. Wiem, że też jestem taką osobą (raczkującą), założyłam konto, bo mam większy dostęp, ale jeżeli mam komuś uwierzyć to sprawdzam jak długo tu jest. Moim zdaniem wiarygodne opinie piszą tylko osoby z długim stażem, ale też jest margines ograniczonego zaufania, im też ktoś mógł za to zapłacić za pozytywną opinię. Dbajmy o siebie i uważajmy na oszustów. Pozdrawiam serdecznie Wizażanki z powołania, dzięki Wam oszczędzam zdrowie, czas i kasę
Ja dokładnie tak samo - tylko po to się tu zarejestrowałam, by mieć większy dostęp. Widzę, że nie tylko moje włosy zrobiły się, jak wata po tym zestawie.
Dzięki Waszym uwagom, olejowaniu, nawilżaniu i przez jakiś czas szeroooookim łukiem omijaniu protein wychodzę na prostą z fryzurą. O ile dobrze pamiętam - zaczęłam myć tym czymś włosy na początku roku. PRzestałam po 3 tygodniach. Od tego czasu wciąż walczę z efektami waty (vel mopa), by nie trzeba było podcinać.


Mamy 20 marca, czyli lekko licząc jakies 2 miesiące "rehabilituję" włosy i skalp (tak, też miałam taki biały śnieg na skórze...brrr...) po zaledwie 3 tygodniach zabawy z tym....
Mari_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 19:13   #407
tosiekW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 12
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Używam hair jazz od 1 marca, żadnej różnicy nie zauważyłam, być może dlatego, że to nawet nie miesiąc także jedyne co mogę powiedzieć o tym zestawie, to że ma ładny zapaszek, a włosy po umyciu są miękkie w dotyku i łatwo się rozczesują. Martwi mnie jedynie fakt, że w odpływie po umyciu zostaje coraz więcej włosów, dobre40-50 bym naliczyła
tosiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 15:05   #408
kathy_kasja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Angry Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Niestety ja także dałam się nabrac i zakupilam ten ,,magiczny'' komplet. W myśl zasady odrost prawdę ci powie używałam i obserwowałam, 4 tyg. minąło i co ? i nic...cały proces mycia czasochłonny gdyż, najpierw normalny szampon (tym absolutnie nie wymyje się zanieczyszeń) spłukiwanie, potem jazz na skórę głowy, czekanie, spłukiwanie, kolejno jazz odżywka na skórę plus normalna odżywka na resztę włosów (w moim przypadku włosów farbowanych suchych najlepsza jest regenerum) i spłukiwanie. Nie wiem czy na kimś zadziałało, na mnie nie i nie polecam, stracone pieniądze.
kathy_kasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 19:51   #409
tosiekW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 12
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Używam tego szamponu od miesiąca, nie zauważyłam żadnych zmian, ale na głowie po jego umycíu wychodza mi jakieś chrostki któraś tak ma?
tosiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 11:58   #410
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez tosiekW Pokaż wiadomość
Używam tego szamponu od miesiąca, nie zauważyłam żadnych zmian, ale na głowie po jego umycíu wychodza mi jakieś chrostki któraś tak ma?
U mnie wszystko ok, ale u dziewczyn było wiele skutków ubocznych, krostki, białe dziwne płaty, łupież... lepiej nie używaj już tych kosmetyków
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 19:00   #411
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hmm coś bardzo ucichło na forum...ostatni post sprzed 2 tyg?
Prezentuje wynik kwietniowy. prawie taki sam jak ostatnio; ok. 1,7 cm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aa.jpg (192,6 KB, 16 załadowań)
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 21:50   #412
polonistka3a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

jak dla mnie to kasa wyrzucona w błoto, żadnego przyspieszenia wzrostu, włosy po myciu splątane, przetłuszczone za parę godzin, porażka
polonistka3a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 20:34   #413
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez polonistka3a Pokaż wiadomość
jak dla mnie to kasa wyrzucona w błoto, żadnego przyspieszenia wzrostu, włosy po myciu splątane, przetłuszczone za parę godzin, porażka
Były już: przesuszanie, alergie, łupież, wysypy, wypadanie, ale przetłuszczanie po paru godzinach spowodowane hairjazz to pierwszy raz słyszę
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 11:51   #414
lidek835
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej. Czy moze mi ktoras pomoc chcialaby nabyc szampon ale mam problemy bo caly czas wyświetla mi się bledny email próbowałam sie zarejestrowac bo nie mam u nich konta ale pojawia sie ta sama informacja.
Z gory dzięki za pomoc
lidek835 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 12:34   #415
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez lidek835 Pokaż wiadomość
Hej. Czy moze mi ktoras pomoc chcialaby nabyc szampon ale mam problemy bo caly czas wyświetla mi się bledny email próbowałam sie zarejestrowac bo nie mam u nich konta ale pojawia sie ta sama informacja.
Z gory dzięki za pomoc
może wygodniej i bezpieczniej spróbować hairbell na allegro?

ja zamówiłam hair bell, bo z hair jazz mi przez 2 tyg nie odpisywali i nie odbierali telefonów, wiec ich zlekcewazylam tak jak i oni mnie, i zamowilam na allegro u sprzedawcy i w ciagu 2 dni od zaplaty mialam kosmetyki w domu.

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kindziur Pokaż wiadomość
Hmm coś bardzo ucichło na forum...ostatni post sprzed 2 tyg?
Prezentuje wynik kwietniowy. prawie taki sam jak ostatnio; ok. 1,7 cm.
ale fajnie, że na Ciebie działa, gratuluję
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-05-10 o 12:33
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 16:47   #416
polonistka3a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Widocznie tylko moje włosy tak zareagowały, albo po prostu nikt jeszcze o tym nie pisał.
polonistka3a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 16:58   #417
lidek835
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dzieki ��

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Dziękuję za info��
lidek835 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 21:02   #418
Sarahaha
Przyczajenie
 
Avatar Sarahaha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 22
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej, czytałam Wasze opinie doszłam do 7 strony z 14, niektóre z Was sceptycznie podchodzą do tematu, niektórym ponoć pomogło. Ja się napaliłam na ten zestaw ale po przeczytaniu połowy tego co bylo mi dane (już bolą oczy) chyba jednak nie skorzystam, choć nadal się waham. Generalnie dla mnie to nie jest wysoka cena,ale nie lubię być robiona "w balona". W końcu działa czy nie? Warto, czy lepiej pozostać przy samych wcierkach czy masażach głowy podczas mycia?? Dodam, że farbuję włosy na blond (wcześniej rozjaśniałam przez kilka lat) do połowy mam juz po samej farbie, reszta pozostałości po rozjaśniaczu, a włosy są długosci mniej wiecej do łopatek

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Jeszcze dopiszę, że miesięczny przyrost u mnie to ok 0,8 cm na miesiąc więc słabo
Sarahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 11:47   #419
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sarahaha Pokaż wiadomość
Hej, czytałam Wasze opinie doszłam do 7 strony z 14, niektóre z Was sceptycznie podchodzą do tematu, niektórym ponoć pomogło. Ja się napaliłam na ten zestaw ale po przeczytaniu połowy tego co bylo mi dane (już bolą oczy) chyba jednak nie skorzystam, choć nadal się waham. Generalnie dla mnie to nie jest wysoka cena,ale nie lubię być robiona "w balona". W końcu działa czy nie? Warto, czy lepiej pozostać przy samych wcierkach czy masażach głowy podczas mycia?? Dodam, że farbuję włosy na blond (wcześniej rozjaśniałam przez kilka lat) do połowy mam juz po samej farbie, reszta pozostałości po rozjaśniaczu, a włosy są długosci mniej wiecej do łopatek
Jeszcze dopiszę, że miesięczny przyrost u mnie to ok 0,8 cm na miesiąc więc słabo
Hey. Ale tak na prawdę nie ma jednej, dobrej odpowiedzi. Jest kilka osob kupionych przez HJ, ktore widza na głowie cuda i spieszą nam o tym powiedziec. Jest kilka osob, które zauważyły większy przyrost, ale nie wiadomo, czy to HJ, czy moze w tym czasie zmieniły dietę, stosują cos jeszcze (jak ja stosowałam Castor Oil HB). ą osoby które absolutnie ni zauważyły ani zalet ani wad kosmetyku. Znajdą się również takie dziewczyny, które dostały łupiezu, przesuszenia, przetłuszczenia czy nawet alergii.

Mnie HJ CHYBA pomogl, ale stosowalam z COHB i nie wiem na ile to HJ a na ile ten drugi specyfik miał udział w przyroście. Obecnie odżywkę odałam mamie a szamponem zmywam olej, bo jest mocny, a nie wysusza mi włosów tak jak Barwa pokrzywowa.

Edytowane przez Sweet_nuka
Czas edycji: 2015-05-14 o 14:57
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 14:19   #420
Sarahaha
Przyczajenie
 
Avatar Sarahaha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 22
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Sweet_nuka właśnie czytam Twego bloga Byłam w podobnej sytuacji do Twojej z tym, że ja nie miałam trwałej, a włosy zniszczyłam rozjaśnianiem. Pozr
Sarahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 13:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.