Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-06, 12:24   #1
czarnabomba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7

Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela


Mam 10 kg nadwagi, mój wygląd daleki jest od ideału, a za miesiąc wychodzę za mąż, powiedzcie mi dziewczyny jak szybko schudnąć, czy da się wogóle w 30 dni zrzucić tyle kilogramów? Chciałabym w ten dzień dobrze wyglądać, wiem że trochę późno się obudziłam, ale jestem gotowa na na dużo wyrzeczeń , może znacie jakąś dietę cud albo inne środki ?
czarnabomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 12:55   #2
anies1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 56
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

dziewczyno jak bedziesz sie tak odchudzala jak podpowiedziala koleżanka wyżej to ja nie wiem czy ty aby staniesz na ślubnym kobiercu bo padniesz z wycienczenia!!! nie sluchaj takich glupich rad od anorektyczek i innych takich!!! za pozno sie obudzilas bo gdybys diete zaczela 3-4 miesiace temu temu to schudlabys ladnie i bezpiecznie!!! prawidlowo powinno sie chudnac 1 kg tygodniowo bez uszczerbku dla zdrowia.
anies1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 16:55   #3
979e0c1d5dcc64b06e77b77da97211068e45450e_5ef3db03187a5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 49
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

dokladnie za pozno na diete cud bo takich nie ma

po slubie schudniesz
979e0c1d5dcc64b06e77b77da97211068e45450e_5ef3db03187a5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 17:05   #4
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Trzeba się było wcześniej ogarnąć, żadnym mądrym i trwałym sposobem nie schudniesz 10kg w miesiąc.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 19:07   #5
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

przybij piatkę tzn ja tez mam ślub za miesiąc ale odchudzam się od roku ze wzlotami i upadkami i mogę Ci powiedzieć, że w miesiąc schudłam 4kg-dieta i ćwiczenia ale potem te kilogramy wracają jak bumerang-lepiej powoli i z głową, możesz teraz nie zdążyc już

ale ja mam do tego pytanie bardziej praktyczne- jaką Ty masz sukienkę, że możesz schudnąć 10kg i ją ubrać za miesiac?
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 20:44   #6
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszę z domu :)
Wiadomości: 582
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Popieram koleżanki wyżej, nie da sie schudnąć 10kg w miesiąc, no chyba że przestaniesz jeść - ale to żadne rozwiązanie. Zastanawia mnie jedno, gdzieś była dwa miesiące temu kiedy to 10kg do zrzucenia bylo realne?
__________________
Padłaś powstań.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 09:16   #7
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Trochę pózno sie ocknęłaś aby w tak szybkim tempie zgubic 10kg ;( NIE MA DIETY CUD! za to MŻ czy dieta długoterminowa+codzienne ćwiczenia przyniosą efekty na długo lecz zrzucanie zbędnego balastu potrwa to dłużej niż miesiąc.
Najważniejsze by odbyło sie w zdrowy sposób i bezpieczny dla zdrowia.
Podpisuję sie pod wypowiedziami wyżej
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-07, 10:25   #8
emma0201
Raczkowanie
 
Avatar emma0201
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 95
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Autorko, wiem że teraz myślisz, że i tak postawisz na swoim i przejdziesz na drakońską dietę i może Ci się uda zrzucić te kg, ale one wrócą i to z nadwyżką i to podejrzewam sporą. Lepiej zrób tak jak radzą dziewczyny, przejdz na zdrową dietę bez głodzenia się, ćwicz sporo a uda Ci się na pewno z 5 kg zrzucić a drugie 5 po ślubie i przynajmniej na stałe. A uwierz mi łatwiej jest zrzucić 10 kg niż 20, a jak teraz przejdziesz na ostrą dietę, po ślubie nerwy odpuszczą i zaczniesz jeść normalnie to zaczniesz puchnąć w oczach. Jak schudniesz przez ten miesiąc 5 kg to to jest bardzo dużo i taka zmiana jest od razu widoczna prz tak małej nadwadze
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie!

cel I - 65 kg - osiągnięty!
cel II- 58 kg

cel główny - założyć leginsy w czerwcu

64
173 cm
emma0201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 15:35   #9
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

I jeszcze a propos tego, co emma napisała - 5 kg to sporo, na pewno będzie widać, będziesz się lepiej czuć, więc myślę, że warto zacząć zdrowo . A jak poćwiczysz to i trochę sylwetka na zgrabniejszą się zmieni, nawet jeśli będziesz mieć te kilka kilogramów za dużo .
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 18:56   #10
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Realne jest zrzucenie max 5kg w tym czasie, próbą bardzo drastycznego odchudzania tylko sobie zrobisz krzywdę.
Swoją drogą mnie również interesuje kwestia sukienki - schudniesz i co? Jak ją dopasujesz tak na ostatnią chwilę?
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 19:13   #11
Saszka_kol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Prześledź swój jadłospis dnia i wykreśl jedną, najbardziej zgubną rzecz, np. późne kolacje albo podjadanie słodyczy. Poza tym zacznij ćwiczyć. Na pewno przez miesiąc nie schudniesz 10 kg, ale za to będziesz zdrowa, a Twoja sylwetka się nieco wysmukli.
Też jestem ciekawa, co zrobisz z suknią? Ja mam ślub w październiku i zamierzam jeszcze 2 miesiące trenować, a potem tylko figury pilnować, żeby poprawek na ostatnią chwilę nie zostawiać
Saszka_kol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 15:14   #12
faeton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 29
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Po pierwsze kupić wagę która zmierzy nadmiar wody i tkanki tłuszczowej w organizmie, albo pójść do dietetyka który ma taką wagę i dodatkowo przygotuje dietę. Pić zieloną herbatę, ja polecam BIOACTIVE GUN POWER Herbata Zielona, pić zieloną kawę. Wyeliminować sód z diety. Pić wodę niskosodową (jeśli nie wchodzi to z sokiem z cytryny 100%, ale nie cytrynową ze sklepu, tylko do czystej wycisnąć cytrynę albo dodać koncentrat cytrynowy 100%), np. Primavera. Zrobić badania na poziom sodu i potasu we krwi. Uzupełnić poziom potasu suplementami diety, np. olimp Potas, przy odwadnianiu potas i sód będą wydalane, potas reguluje gospodarkę wodną. Kontrolować spalanie tkanki tłuszczowej za pomocą pasków do analizy moczu Keto-Diastix. Stosować dietę 1300 kalori, składającą się z warzyw gotowanych lub na patelnię, jogurtów naturalnych, owoców przeważnie jabłek, chudych ryb, kurczaka, pieczywa żytniego chrupkiego. Można zrzucić 10 kg w ciągu miesiąca. Stosować umiarkowane ćwiczenia w miarę możliwości.
faeton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 15:29   #13
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Cytat:
Napisane przez faeton Pokaż wiadomość
Po pierwsze kupić wagę która zmierzy nadmiar wody i tkanki tłuszczowej w organizmie, albo pójść do dietetyka który ma taką wagę i dodatkowo przygotuje dietę. Pić zieloną herbatę, ja polecam BIOACTIVE GUN POWER Herbata Zielona, pić zieloną kawę. Wyeliminować sód z diety. Pić wodę niskosodową (jeśli nie wchodzi to z sokiem z cytryny 100%, ale nie cytrynową ze sklepu, tylko do czystej wycisnąć cytrynę albo dodać koncentrat cytrynowy 100%), np. Primavera. Zrobić badania na poziom sodu i potasu we krwi. Uzupełnić poziom potasu suplementami diety, np. olimp Potas, przy odwadnianiu potas i sód będą wydalane, potas reguluje gospodarkę wodną. Kontrolować spalanie tkanki tłuszczowej za pomocą pasków do analizy moczu Keto-Diastix. Stosować dietę 1300 kalori, składającą się z warzyw gotowanych lub na patelnię, jogurtów naturalnych, owoców przeważnie jabłek, chudych ryb, kurczaka, pieczywa żytniego chrupkiego. Można zrzucić 10 kg w ciągu miesiąca. Stosować umiarkowane ćwiczenia w miarę możliwości.
Głupia rada .
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 21:32   #14
zielonaherbata1983
Raczkowanie
 
Avatar zielonaherbata1983
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: miejsce piękne i pachnące
Wiadomości: 193
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Cytat:
Napisane przez czarnabomba Pokaż wiadomość
Mam 10 kg nadwagi, mój wygląd daleki jest od ideału, a za miesiąc wychodzę za mąż, powiedzcie mi dziewczyny jak szybko schudnąć, czy da się wogóle w 30 dni zrzucić tyle kilogramów? Chciałabym w ten dzień dobrze wyglądać, wiem że trochę późno się obudziłam, ale jestem gotowa na na dużo wyrzeczeń , może znacie jakąś dietę cud albo inne środki ?
Jeśli jesteś zupełnie zdrowa od jutra dukan! nie masz innej opcji, na innych dietach to niemożliwe. Ale już mówię, że to nie jest zdrowa dieta i jest efekt jojo(ja 2 lata po diecie z 22 zgubionych kg odzyskałam 14)
__________________
MEIN KAMPF 77,76, 75,74, 73, 72, 71, 70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63

Edytowane przez zielonaherbata1983
Czas edycji: 2014-06-13 o 21:35
zielonaherbata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 21:35   #15
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Dukan, a potem mega jojo i rozwalone nerki + wątroba - super rada
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 21:44   #16
zielonaherbata1983
Raczkowanie
 
Avatar zielonaherbata1983
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: miejsce piękne i pachnące
Wiadomości: 193
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

ja w pierwszym msc diety schudłąm 12 kg w pozostałe 2,5 msc jeszcze 10 kg.nabawiłam się anemii więc ostrzegam, mogą być konsekwencje(choć przed ciążą też schudłam ok. 10 kg a wyniki miałam dobre)

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dukan, a potem mega jojo i rozwalone nerki + wątroba - super rada
dotko nerki po tej diecie mam zdrowe i wątrobę też. aspat alat bilurbina wszystko w normie. Dziewczyna chce schudnąć w miesiąc 10 kg- ok. jej sprawa, ja wiem jak to zrobić więc jej podpowiem. na tej diecie byłam 2 razy i za pierwszym kiedy schudłam 10 kg byłam zdrowa. efekt jojo też nie jest jakiś megastraszny bo odzyskałam niewiele ponad połowę straconej wagi, a nie całą z nawiązką i wiem, że przyczyną tego jest moje zamiłowanie do pyszności i miłość do gotowania
Jeśli dziewczyna będzie piła dużo wody, a po diecie będzie uważać na to co je to generalnie powinna utrzymać wagę i nie powinna ponieść konsekwencji zdrowotnych.
__________________
MEIN KAMPF 77,76, 75,74, 73, 72, 71, 70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63
zielonaherbata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 22:35   #17
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Ja chudnę teraz z cellreset

przy nie tylko zachowaniu zdrowia ale naprawie komórkowej i hormonalnej

ważna jest dieta
bez soli, glutaminianu sodu, cukru
4 posiłki dziennie
koniecznie 4 albo nawet 5 posiłków, i to nie takich malutkich
i woda z malutką zawartościa Na-sód
i suplementacja by dostarczyć w mega potężnych dawkach witamin, minerałów, aminokwasów, mikroelementów

Cellreset to opatentowany program żywieniowy w oparciu o suplementację z NTC (transport składników odżywczych do komórki 3-5 minut z wchłanialnością 97-100%)

osobiście nie znam szybszego i zdrowszego sposobu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10449966_4316737012325_8983612913616386692_n.jpg (53,1 KB, 109 załadowań)
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 09:01   #18
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

autorko - a nie obawiasz się że suknia będzie wisieć? Przecież ślub to tyle przygotowań.. naprawdę było wcześniej o tym pomyśleć, zamiast się denerwować wagą weź się rozluźnij przed ślubem bo to jednak stres, a od stresu myślę że i tak ubędzie Ci ze 2kg
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 19:47   #19
kiniasek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Raczej każda panna młoda na miesiąc przed ślubem ma już uszytą suknię, także radykalne zrzucanie wagi nawet z najlepszym spalaczem tłuszczu to chyba nie ta droga.

Edytowane przez kiniasek
Czas edycji: 2016-05-28 o 07:35
kiniasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 22:07   #20
m7mdfadel
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Dukan, a potem mega jojo i rozwalone nerki + wątroba - super rada
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 11:26   #21
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Jak jest Dukan prowadzony rozsądnie to nie ma rozwalonych organów
Rozsądne odżywanie Dukanowe jest lepsze od Tabletek Placeb z apteki, które to nie działają.
Jeść chudy biały ser, kurczaka, sałate, chleb razowy a w miesiąc coś ubędzie, zero słodyczy.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 15:30   #22
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Nie ma czegoś takiego jak rozsądny Dukan.
Przesada z białkiem zwyczajnie nie jest zdrowa i tyle. Poza tym monotematyczność posiłków to druga sprawa. 99% ludzi po Dukanie, których znam nie może patrzeć na jogurty / twaróg / serki wiejskie.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:29   #23
Leokadia6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 41
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Dukan jest bardzo niebezpieczny, nie wiadomo jak twój organizm na niego zareaguje. Najlepiej takie radykalne diety konsultować z dietetykiem, jak nie masz czasu możesz nawet wysłać wiadomość online np. do dietetyków z poradni Halsa z Warszawy. Są dosyć znani, często wypowiadają się w telewizji jako eksperci. Pewnie większość z was myśli, że to przesada i na pewno nic wam się nie stanie od radykalnej diety czy ćwiczeń, ale moim zdaniem to jest jak wyprzedzanie na trzeciego, raz się uda a raz nie...
Leokadia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 11:35   #24
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

wydaje mi się, że bezpiecznie możesz schudnąć 1,5 kg tygodniowo czyli ok 6 kg w miesiąc, to i tak jest sporo i na pewno efekt będzie widoczny. Zrezygnuj ze słodyczy, słonych przekąsek typu chipsy, paluszki, pij dużo wody mineralnej i zielonej herbaty. Do tego polecam 2-3 razy w tygodniu ćwiczenia po 45 min-siłownia, albo jesli nie masz możliwości to ćwicz w domu-na youtubie są filmiki z ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej. Jako dodatki słyszałam od znajomych, że dobrze działa suplement diety Therm Line.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 02:11   #25
saharhostnile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że bezpiecznie możesz schudnąć 1,5 kg tygodniowo czyli ok 6 kg w miesiąc, to i tak jest sporo i na pewno efekt będzie widoczny. Zrezygnuj ze słodyczy, słonych przekąsek typu chipsy, paluszki, pij dużo wody mineralnej i zielonej herbaty. Do tego polecam 2-3 razy w tygodniu ćwiczenia po 45 min-siłownia, albo jesli nie masz możliwości to ćwicz w domu-na youtubie są filmiki z ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej. Jako dodatki słyszałam od znajomych, że dobrze działa suplement diety Therm Line.
Dukan, a potem mega jojo i rozwalone nerki + wątroba - super rada
saharhostnile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 10:08   #26
Darisao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 2
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Trochę późno się zabrałaś za to odchudzanie
Darisao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 19:53   #27
KRECISIE
Przyczajenie
 
Avatar KRECISIE
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 18
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Niektórzy to się fajnie mają, np. Pani Małgorzata Tomaszewska. Nie ćwicze, nie trzymam diety, nie tyje - https://ofio.pl/styl-zycia/28264/mal...niom-nie-tyje/
KRECISIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 10:11   #28
paullafit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 3
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

To Twoje wesele? heh dobre tempo :p 10kg w miesiąc da się zrzucić będąc po raz pierwszy na diecie Dukana, ale w dniu wesela i później możesz nie czuć się dobrze...
paullafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 09:32   #29
Jolanne
Raczkowanie
 
Avatar Jolanne
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 127
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

A w życiu!!! Przeciez zdrowo jest zjechać ok. 4 kg miesięcznie.. więcej to już jest przesada i to totalna. o -10 kg już w ogóle nie wspomnę. Zaraz znowu by ci to weszło.
Jolanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 14:06   #30
toczena
Raczkowanie
 
Avatar toczena
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 36
Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

w miesiąc to max 4kg a to i tak już dość radykalnie
toczena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-04 15:06:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.