Ostrogi piętowe - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-23, 18:14   #91
playboy_9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ostrogi piętowe

witam
Ja mieszkalam na poludniu Polski wiec leczylam sie w szpitalu gorniczym u chirurga ortopedy. Wystarczy tylko zadzwonic do tego szpitala i dowiedziec sie potrzebnych informacji,
powodzenia.
playboy_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 22:10   #92
jagoda62
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: Ostrogi piętowe

minotauro czy możesz podać doklaniej jak przebiegała operacja i gdzie ją mieles wykonaną ja już od 4 lat walczę z ostrogami wszystko juz przerabialam i nic
jagoda62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 18:07   #93
minotauro1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Ostrogi piętowe

Cytat:
Napisane przez jagoda62 Pokaż wiadomość
minotauro czy możesz podać doklaniej jak przebiegała operacja i gdzie ją mieles wykonaną ja już od 4 lat walczę z ostrogami wszystko juz przerabialam i nic
Czesc Jagoda , jesli znajdziesz chwilke to zadzwon do mnie 512-300-170 lub stalka 618675455 , poprostu tak bedzie lepiej i dokladniej tobie wszystko opowiem , powiem tylko ze jestem bardzo zadowolony i kapletnie nie ma się czego bać , pozdro!!!
minotauro1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 14:12   #94
Mariusz82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Witam wszystkich!!
Zanim zdecydują się Państwo na zabieg operacyjny proponuje spróbować leczenia metodą ESWT. Jest niezwykle skuteczna mam kilka osób w swoim otoczeniu, które uzyskały całkowite zniesienie bólu!!!! Istnieją dwa rodzaje głowic różnią się sposobem wytwarzania fali. Najskuteczniejsza jest głowica FSW. Ja znalazłem tylko jedno takie urządzenie w Polsce, znajduje się ono w Silesia Sport Clinic w Chorzowie (woj. Śląskie). Już po pierwszym zabiegu występuje zmniejszenie dolegliwości a robi się ok 4 zabiegów. Nie jest to tania metoda bo zabieg kosztuje 160 zł ale jest nieinwazyjna i naprawdę skuteczna. Więcej informacji można znaleźć na stronce www.silesiaclinic.pl
Pozdrawiam
Mariusz82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:26   #95
Betani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Ocet ? żyletki ? czytałam to forum i własnym oczom nie wierzyłam że takie coś może pomóc lub o zgrozo komus naprawde pomogło. Ale wiem co to ból ostrogi pietowej i wiedziałam że prędzej czy później też i tych metod spróbuje. Byłam już tez u lekarza na konsultacji, coś tam pomarudził że leczenie długotrwałe bez jednoznacznych efektów W akcie desperacji kiedy już każdy krok sprawiał okropny ból udałam się do ,,bioenergoterapeutki" z przekonaniem że nie zaszkodzi tak jak te żyletki i ocet Podotykała moją pięte, pomasowała i BĘC !!! wychodzę z pokoju i nic nie boli ! szok ! czary mary ? nie wiem i nie chcę wiedzieć co i jak. Od tego momentu 2 tygodnie nie boli.
Betani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 00:28   #96
iwonaciepkik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe


Od niedawna chodzę na ultradzwieki , prawie wybrałam połowe ale jak na razie poprawy nie widzę , ostatnio w internecie znalazłam plastry właśnie na ostrogi pietowe noszą one nazwę GEHWOL , jeszcze ich nie próbowałam ale jlk mi nie pomogą ultradzwięki to chyba sobie je kupie .Pytałam sie o nie w aptece a Pani w aptece mi powiedziała , żebym sie o nie pytała w sklepach medycznych .
Jakies 2 lata temu tez miałam ostroge piętowa , później mi przeszło , a teraz znowu się pojawła , a w związku z nią niesamowity ból szczególnie jak leże , i chce wstać to musze się czegoś trzymać bo ból nie do opisania , słyszałam też o takich wkładkach na ostrogi , sa w sklepach medycznych , jeszcze mam 5 zabiegów zobaczymy .
iwonaciepkik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 12:46   #97
tysia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Cytat:
Napisane przez marchewa102 Pokaż wiadomość
Dobrze, że znalazłam to forum. Walczę od ponad roku z ostrogami. Nie pomogły żadne zabiegi. Każda porada się przyda. Nawet ta najbardziej niedorzeczna. Obecnie codziennie przykładam okład z tartych ziemniaków. Może poskutkuje. Kto używał tabletek Hekla Lava, ponoć pomagają w leczeniu ostróg. Nie wiem tylko jakie dawki przyjmować ,bo to jest lek homeopatyczny.
Magisterka w aptece zaleciła mojej babci stosować ten lek raz dziennie po 10 granulek. Po paru dniach ból zniknął
tysia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 18:58   #98
beata1962
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Dwa miesiące temu zrobiłam prześwietlenie pięty i okazało się ,że to ostroga.natychmiast zaczęłam chodzić na ultradźwięki , i oczyiwście poszłam do ortopedy ten zrobił mi zastrzyć w piętę i po tygodniu ból minął - oczywiście podczas chodzenia czuję tą piętę ale można wytrzymać i przede wszystkim jestem szczęśliwa, że mogę chodzić.
beata1962 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 12:58   #99
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ostrogi piętowe

ja te zmam ten problem od 2 miesięcy bola mnie pięty zrobilam rtg i mam ostrogi dziś jadę do ortopedy ... żeby tylko coś poradził, mam 3 miesięczne dziecko a nie moge chodzić koszmar normalnie wyje z bólu
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 10:11   #100
czynnikiwzrostu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Ostrogi piętowe

witam
jesteśmy lekarzami z Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji WUM
prowadzimy portal internetowy, na którym są wszelkie informacje dotyczące leczenia np. ostrogi piętowej, łokcia tenisisty itd. Zapraszamy i służymy wszelkimi radami i inofrmacjami na ten temat. Przepraszam bardzo ale niektóre informacje na temat sposobów leczenia są nieprofesjonalne, mijają się z prawdą - po prostu tragedia.

zapraszamy na naszą stronę:
www.czynnikiwzrostu.pl
czynnikiwzrostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 04:53   #101
barti00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Witam proszę o pomoc ,przeprowadzam badania do pracy magisterskiej
proszę jeśli masz chwilkę wypełnij ankietę

http://www.ankietka.pl/ankieta/52335...-pietowej.html

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC
barti00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 17:13   #102
TheCalinLove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Ja mam 16 lat i też strasznie boli mnie pięta. Na początku bolała co jakiś czas, później tylko gdy chodziłam a teraz nawet gdy siedzę. Zastanawiam się cz to może być to cholerstwo i skąd to się bierze. Czy to prowadzi do takiego bólu, że chodzić nie będzie można? Idę jutro do pediatry po skierowanie do ortopedy...
TheCalinLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 10:01   #103
Iwonkag12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Ostrogi piętowe

Witam Wszystkich walczacych z bolem ostrog pietowych,ja tez z nim walczylam!!!!!
Podaje cwiczenie i gwarantuje ,ze bol minie ,ale trzeba go robic codziennie.
stanac do sciany przodem,rece wyprostowane na sciane do gory tak jakbysmy chcieli ja popchnac,noga zdrowa ugienta w kolanie dajemy ja w przod tak jakbysmy chcieli isc ,a noga chora z ostroga w tyl wyprostowana i mocno naprezamy to noge i uciskamy w kolanie tak jakbysmy chcieli isc robimy tak 20 razy po 5 seri,przez 3 razy dziennie .Lydka bedzie bardzo bolala ,ale oto chodzi ,aby naciagnac sciegno Ahillesa mi pomoglo po 2 dniach stosowania ,nie moglam wogole chodzic ,cwicze codziennie i zero bolu ,chodzi o to ,aby nie dopuscic do stanu zapalnego.pozdrawiam Wszystkich klask i:kla ski:k laski:
Iwonkag12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 09:14   #104
ACHA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Ostrogi piętowe

Witajcie,
ostroga wróciła. Ale ja mam na to sposób, który poprzednio poskutkował - okłady ze słoniny!!! Tak, tak, sprawdziłam na własnej "skórze" i wiem na pewno, że działa. Jest z tym trochę kłopotu, bo słonina się wytapia i opatrunek z folii musi być bardzo szczelny. Zapaszek też nie jest rewelacyjny, no i trzeba uzbroić się w cierpliwość, aby były efekty (około 1 miesiąc), ale skuteczne. Nie wiem, czy po tym ostroga zniknęła, ale nie miałam żadnych dolegliwości przez 3 lata. Polecam!!!
ACHA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 12:54   #105
gorgio62
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Chyba mogę ci pomóc zadzwoń 602503324.Pozdrawiam.
gorgio62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 19:19   #106
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Dot.: Ostrogi piętowe

Witam , jestem załamana pięty bolą mnie znów od jakiś 2tyg, zacznę od tego że 2lata temu też w wakacje to się zaczęło po paru tyg.miałam dość i poszłam do lekarza .Stwierdził że to ostrogi - co mnie strasznie zdziwiło bo myślałam że to schorzenie starszych osób.Dostałam wtedy jakieś leki przeciwzapalne i przeciwbólowe i jakoś mi przeszło , nie miałam robionego prześwietlenia .Teraz ból powrócił i to jaki a na dodatek w pracy jestem cały czas na stojąco -w ogóle mało siedzę w ciągu dnia Co mam teraz z tym zrobić RATUNKU !!! Boję się zastrzyków a naczytałam się o jakiś blokadach :prosi
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 17:51   #107
sylwia111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 95
Dot.: Ostrogi piętowe

Witam
ja powiem co przezyłam tez mnie pieta bolala stac nie mozna jak sie zasiedzialam pare minut i masakra
ale u nas jest kobitka ktora leczy tak o naturalnie pomogla niesamowitej ilosci osob i ja dostalam od niej przepis na ostroge bo mi sie znow odezwala po 4 latach wizyty u niej (wiec chyba warto podzialac)
1. lupiny ziemniaka pogotowac i w to wsadzic piete ale nie przesadzac nie we wrzatek w cieple i sie trzyma chyba 20min
2. podgrzac olej i tez trzymac piete ale nie pamietam ile na oko trzeba z 10-15 min
3. amoniak+woda 1:1 wmasowac
4. jodyna wmasowac wacikiem bo lapki brozowe beda
5. posmarowac mascia z sadelka swistaczka

nie wiem ile to robilam ale pomoglo i wiem ze zaleca ten przepis osobom z ostrogami

pozdrawiam warto sprobowac
sylwia111111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 17:51   #108
EmilaMileczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Ostrogi piętowe

Przeczytałam właśnie Wasze wypowiedzi na temat ostrogi piętowej. Nie wiem czy znacie markę MBT, ale zważając na to, co przeżywacie Wy i Wasi najbliżsi, powinniście zapoznać się z butami tej marki. Te buty są stworzone właśnie między innymi z myślą o ludziach cierpiących na tę przypadłość. Zmniejszają uczucie bólu podczas chodzenia, bo ich podeszwa nie jest płaska, a półokrągła. Dzięki temu inaczej rozkłada się ciężar na stopie. Nacisk na piętę jest redukowany. Jeśli chcecie wiedzieć o nich więcej, piszcie.
EmilaMileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 20:07   #109
fizia_ponczoszanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Witam ! Z ostrogami walczę już od pół roku. Ból nieziemski! Zwłaszcza że mam stojącą pracę i nadwagę niestety. Trafiłam do ortopedy który skierował mnie na zabiegi ocw. Nic przyjemnego szczerze mówiąc ale pomaga. Zabieg polega na wstrzykiwaniu w chorobowo zmienione miejsca osocza z własnej krwi. Bardzo bolesne i parę dni po zabiegu jest się skazanym na chodzenie na palcach. W pietach ma się takie uczucie "poduszeczek". Jestem już po drugim takim zabiegu i stopniowo ból w piętach zmienia swoje natężenie nie boli już cały czas! Leczenie jednak bolesne i długotrwałe, bo pomiędzy jednym a drugim zabiegiem musi być odstęp co najmniej pięciu tygodni. Do tego zakupiłam profilowane buty ortopedyczne (dosyć drogi interes ) no i noszę wkładki.
Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat marki butów MBT. Osobiście zakupiłam Scholla.
fizia_ponczoszanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 10:17   #110
Libra17
Przyczajenie
 
Avatar Libra17
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Właśnie dlatego nie zdecydowałam się na zastrzyki - z uwagi na ich bolesność. Jeśli ma mnie coś boleć, to już wolę ból ścięgna przy ostrodze. Gdyby jeszcze była pewność, że zastrzyki będą skuteczne, ale - z tego co słyszę, to ich skuteczność jest krótkookresowa. Gra nie warta świeczki.
Mój ortopeda powiedział, że same ostrogi nie bolą, niektórzy ludzie nawet nie wiedzą, że je mają. Ból daje stan zapalny ścięgna, ktore jest w tamtym miejscu i w przypadku jakiegoś złego nacisku (źle dobrane buty) się tworzy. Żeby więc ból ustąpił trzeba obserwować po założeniu jakich butów się nasila i po prostu je wyrzucić. Poza tym - nie obejdzie się bez leków przeciwzapalnych, niestety.
Ja kupiłam przyrząd "VITAFON", jestem po pierwszej serii zabiegów, które robię sobie sama, w domu - teraz mam 2 tyg. przerwy - i widzę już zdecydowaną poprawę. Ale - rzeczywista ulga ma nastąpić po 3 miesiącach zabiegów. Zobaczymy.
Libra17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 13:36   #111
EmilaMileczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Ostrogi piętowe

Jeśli chodzi o MBT, możemy napisać na pewno, że dzięki ich opatentowanej zaokrąglonej podeszwie osoby z problemem ostrogi piętowej odczuwają niesamowitą ulgę, gdyż inaczej rozkłada się ciężar ciała. Ponadto dzięki miękkiemu Sensorowi Masai uczycie bólu zostaje zredukowane do minimum. Osoby z tego rodzaju dolegliwościami są jedną z grup, która najszybciej odczuwa korzyści z chodzenia w MBT. A jeśli chodzi o filozofię marki, opiera się na obserwacji plemienia Masajów. Nasze ciała nie są przystosowane do chodzenia po płaskim i twardym podłożu. Dlatego MBT, dzięki swojej wyjątkowej podeszwie, zmniejsza nacisk na stawy, powoduje, że nacisk ten jest redukowany i następuje stopniowe przetoczenia ciężaru z pięt na palce. Zachęcam do obejrzenia filmów o marce na youtube czy wyszukanie MBT na facebooku- profil "MBT Polska", gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje na ten temat. Działa także strona mbt.com. Jeśli macie jakieś szczegółowe pytania, piszcie- chętnie pomogę.
EmilaMileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 10:14   #112
iza20054
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Ostrogi piętowe

Witam wszystkich!!!
Mam rozwiązanie problemu SKUTECZNE, DOŚĆ SZYBKIE, TANIE!!! Sama przetestowałam na sobie.Kuracja jest zaczerpnięta z dr Górnickiej piszącej książki o naturalnych sposobach leczenia. Mojej siostrze tez pomogło.
Oto przepis:
Przez cały dzień zbieraj swój mocz do jakiegoś słoika. Wieczorem przed snem wlej go do miski, dolej trochę gorącej wody i mocz stopy ok. pół godziny.Po tym wytrzyj stopy do sucha (nie myj !!!) i załóż na noc skarpetki. Rano możesz umyś nogi. Tak przez 2 tygodnie i sprawa znika całkowicie. Mnie na następny dzień zniknął ból a po tygodniu nic nie odczuwam. Jedynie to ten zapaszek, ale czego się nie robi dla zdrowia.
To doskonała metoda - spróbuj a sama zobaczysz-działa na 100%
szczęśliwa Iza
iza20054 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:02   #113
majmak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Ostrogi piętowe

Witam Wszystkich

Kila lat temu skorzystałem z kontaktu za pomocą tego portalu. Bolały mnie obie pięty. Walczyłem przez pół roku i nic.

Napiszę teraz co mi pomogło w ciągu niecałych dwóch tygodni. Przepis podał mi starszy kolega. Od tamtej pory żadnego bólu - nie wiem chyba ze dwa, trzy lata już bedzie.

Oto przepis:
Kup w aptece: "Sadło ze świstaka alpejskiego" - to nie żart - tak się to właśnie nazywa, oraz w spożywczym kilka torebek sody.

Wieczorem, przed spaniem moczysz nogi w roztworze sody (cała sodka na miskę). Uwaga woda musi być gorąca - ile wytrzymasz. Jeśli ostygnie, to niech ktoś z domowników doleje z czajnika. Tylko przy dolewaniu uważajcie, by nie polać nóg wrzątkiem !!!. Moczysz ze 40 minut. Potem wycierasz i szybko smarujesz pięty i pół stopy od spodu. Potem spać, nie chodzić.

Po długiej walce (lasery, ultradźwięki, kapusty itp) to mnie właśnie pomogło.

Czasami po długim marszu - uprawiam Nordic Walking, bo pomaga mi na kręgosłup, czuję podrażnienie w miejscach gdzie bolały mnie kiedyś ostrogi. Wówczas biorę piłeczkę od tenisa i bosą stopą poruszając po piłeczce - masuję sobie w okolicach piety. W ciągu 2-3 minut naprężenie mieśni mija i znika też uczucie podrażnienia.

Więcej juz rad nie mam. Pozdrawiam Wszystkich z ostrogami. Ja mam juz problem z głowy.

Życzę Wszystkim Zdrowia
majmak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 16:16   #114
EMILUNIEQQQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Cytat:
Napisane przez majmak Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich

Kila lat temu skorzystałem z kontaktu za pomocą tego portalu. Bolały mnie obie pięty. Walczyłem przez pół roku i nic.

Napiszę teraz co mi pomogło w ciągu niecałych dwóch tygodni. Przepis podał mi starszy kolega. Od tamtej pory żadnego bólu - nie wiem chyba ze dwa, trzy lata już bedzie.

Oto przepis:
Kup w aptece: "Sadło ze świstaka alpejskiego" - to nie żart - tak się to właśnie nazywa, oraz w spożywczym kilka torebek sody.

Wieczorem, przed spaniem moczysz nogi w roztworze sody (cała sodka na miskę). Uwaga woda musi być gorąca - ile wytrzymasz. Jeśli ostygnie, to niech ktoś z domowników doleje z czajnika. Tylko przy dolewaniu uważajcie, by nie polać nóg wrzątkiem !!!. Moczysz ze 40 minut. Potem wycierasz i szybko smarujesz pięty i pół stopy od spodu. Potem spać, nie chodzić.

Po długiej walce (lasery, ultradźwięki, kapusty itp) to mnie właśnie pomogło.

Czasami po długim marszu - uprawiam Nordic Walking, bo pomaga mi na kręgosłup, czuję podrażnienie w miejscach gdzie bolały mnie kiedyś ostrogi. Wówczas biorę piłeczkę od tenisa i bosą stopą poruszając po piłeczce - masuję sobie w okolicach piety. W ciągu 2-3 minut naprężenie mieśni mija i znika też uczucie podrażnienia.

Więcej juz rad nie mam. Pozdrawiam Wszystkich z ostrogami. Ja mam juz problem z głowy.

Życzę Wszystkim Zdrowia
Witaj Maimak.
Mam pytanko czy to sadło świstaka to musi koniecznie być alpejskiego??? Znalazłam na allegro, ale to chyba nie jest z alpejskiego. A może być to z jakimiś dodatkami czy musi być czyste sadło bez dodatków. Jeśli możesz to napisz mi nazwę i producenta tego sadła świstaka, którego ty używałeś. Bardzo proszę o odp.
EMILUNIEQQQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 03:24   #115
Jacus122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Cytat:
Napisane przez iza20054 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!!!
Mam rozwiązanie problemu SKUTECZNE, DOŚĆ SZYBKIE, TANIE!!! Sama przetestowałam na sobie.Kuracja jest zaczerpnięta z dr Górnickiej piszącej książki o naturalnych sposobach leczenia. Mojej siostrze tez pomogło.
Oto przepis:
Przez cały dzień zbieraj swój mocz do jakiegoś słoika. Wieczorem przed snem wlej go do miski, dolej trochę gorącej wody i mocz stopy ok. pół godziny.Po tym wytrzyj stopy do sucha (nie myj !!!) i załóż na noc skarpetki. Rano możesz umyś nogi. Tak przez 2 tygodnie i sprawa znika całkowicie. Mnie na następny dzień zniknął ból a po tygodniu nic nie odczuwam. Jedynie to ten zapaszek, ale czego się nie robi dla zdrowia.
To doskonała metoda - spróbuj a sama zobaczysz-działa na 100%
szczęśliwa Iza
Dzieki Izie moge normalnie chodzic
Dzieki za rade.Leczenie ostrogi moczem
naprawde pomaga
Polecam wszystkim!!!!!
Jacus122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 15:06   #116
jwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Witam wszystkich!

Zapraszam z ostrogami do mnie lub innego chiropraktyka potrafiącego uruchamiać pięty. Większość przypadków jestem w stanie zrobić na pierwszej wizycie bez operacji. Chętnym wyślę tel. na priv.
Jestem z dolnośląskiego jak coś

Pozdrawiam!
jwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 11:31   #117
em1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Dot.: Ostrogi piętowe

moja mama chodziła na zabiegi falą uderzeniową na ostrogi piętowe - miała ich kilka, teraz nie pamiętam i po tych zabiegach może normalnie chodzić i nie czuje bólu. Poza tym dobrze też zaopatrzeć się w wygodne buty i ewentualne wkładki, które pomogą prawidłowo usadowić stopę w bucie. Jeśli nie chcecie od razu operacji i próbujecie powalczyć domowymi sposobami to polecam też ten link: http://domowesposoby.info/ostrogi-pietowe
em1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 11:25   #118
karlaaa_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Witam wszystkich serdecznie! Ja słyszalam od mojej kuzynki która też cierpiała na problemy z ostrogami że świetną metodą jest leczenie czynnikami wzrostu bodajże. Ona akurat leczyla się u dr Paradowskiego w Krakowie. Z tego co wiem metoda jest nie najtańsza ale działa świetnie.Co najważniejsze kuzynka może chodzić normalnie bez bólu. Poleca też wszystkim dr Paradowskiego!
karlaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 11:07   #119
phsystem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrogi piętowe

Ostrogi piętowe są następstwem nieleczonego zapalenia powięzi podeszwowej, to informacja od mojego lekarza ortopedy. Polecił mi wkładki ortopedyczne firmy "step forward" (stepforward.pl) dzięki którym pozbyłam się problemu to znaczy przyczyny oraz samych ostróg.
phsystem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 15:45   #120
tebat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Ostrogi piętowe

Przez wiele lat cierpiałam na bóle stóp. Jednym z nich był ból pięt. Po zrobieniu RTG okazało się, że oprócz płaskostopia podłużnego i poprzecznego,haluksów oraz zapalenia powięzi mam także ostrogi.Podejmowałam różne działania żeby sobie pomóc ale nic nie przynosiło ulgi.Doszło do tego,że wielkim problemem było dla mnie przejście kilku metrów.
Od półtora roku noszę wkładki Step Forward, ból pięt ustąpił po kilku miesiącach a dziś po ostrogach zostało tylko niemiłe wspomnienie.Haluksy zmniejszyły się znacznie, stopy nie bolą. Teraz mogę nawet biegać.
tebat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-12 23:24:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.