DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 16:48   #571
EffCiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Mam, hurtownia Polwell. Ale nie widziałam tam produktów Matrixa ; /
EffCiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 17:52   #572
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

zapytaj, znajdziesz pewnie rozjaśniacze w saszetkach np Chantal Prosalon albo Alfaparf Equipment Evolution mozesz nimi zrobić kąpiel na wodzie 6%
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 17:56   #573
EffCiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Okej, wrócę do domu i spróbuje może coś z tego wyjdzie Masz jeszcze jakieś dobre wskazówki dla mnie.? ;p Dziękuję za pomoc

Edytowane przez EffCiaaa
Czas edycji: 2012-08-13 o 18:02
EffCiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 20:12   #574
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

kąpiel nakładasz na włosy, masujesz az sie zapieni wszędzie i całe włosy będa pokryte i trzymasz, co pewien czaas mozesz przemasowywac całośc. trzymaj pełen czas zalecony na opakowaniu.

kapiel zrobisz tak: rozjaśniacz (proszek+woda w proporcji 1:2) zmieszasz z szamponem którym myjesz włoski, 2-3 razy więcej niz bierzesz go do mycia, na na oko zwykle leję, obserwując konsystencję.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 18:31   #575
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Przecież zrobić karmelowe włosy wcale nie jest tak trudno Co innego jasny blond, to może być kosztowne i zająć trochę czasu, ale jeśli robi się to samemu przynajmniej się wie co jest na włosach. Ile razy czytałam wątki w których dziewczyny pisały że mają okropnie poniszczone włosy przez dekoloryzację u fryzjera- nawet nie wiedziały że fryzjer rozjaśniał im włosy (co niszczy), a mogły tego uniknąć gdyby zrobiły sobie dekoloryzację w domu- i wyszłoby taniej. Ja na Twoim miejscu wolałabym wiedzieć co fryzjer robi z moimi włosami, co dokładnie daje, jakie oxy, zresztą pamiętaj że zniszczenia po rozjaśnianiu wychodzą dopiero po czasie.
tak ale chodzi mi o to, że lepiej przechodzić do jasnego stopniowo a nie od razu kłaść na włosy rozjaśniacze które mają zrobić nam od razu białe włosy, w praktyce jest to nie możliwe
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 20:10   #576
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Andy a ja się melduję że jestem ciemnobrązowa i szczęśliwa i jakby mi strzeliło jeszcze raz do głowy żeby się dekoloryzować to proszę nie pomagaj mi POZDRAWIAM !!!
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 08:37   #577
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Andy a ja się melduję że jestem ciemnobrązowa i szczęśliwa i jakby mi strzeliło jeszcze raz do głowy żeby się dekoloryzować to proszę nie pomagaj mi POZDRAWIAM !!!
hahaha, przyjdzie, przyjdzie, u mnie tak średnio raz na 3 miesiące jest dekoloryzacja a potem zaczyna mi się tęsknić i wtedy po cichu po cichu sklep, łazienka ( a co ty tam znowu robisz???????????- niiiiiiiiiiiiiicccccccccc cccccccc- nakładam odżywkę))))))))))))), a potem wyskakuję czarna))))
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 09:12   #578
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie ma za co czekam bardzo na relacje i trzymam kciuki!
Wybacz/wybaczcie, że dopiero dziś, jakoś czasu nie znalazłam na zrobienie zdjęć. Miałam zrobić tylko wellatonem, ale pomyślałam sobie, że troszkę czasu poświęcę i zrobię odrosty wellatonem, a resztę włosów C10. Oto efekty. Widzę, że rudy odcień odchodzi w zapomnienie. Myślałam, że w ciepłym odcieniu będę czuła się dobrzez, ale widzę, że nie bardzo mi pasuje (odrosty po wellatonie są bardziej w żółty w sumie identycznie jak na opakowaniu). Czytałam, że dziewczyny z różowym odcieniem cery stawiają na odcień popiel, chłodny ogólnie. I myślę, że i ja na taki się zdecyduję. Tylko jak to uzyskać? Za ok3 tyg planuję po raz kolejny C10 użyć. Tylko czy na moich pod żółkłych włosach nie wyjdzie odcień zieleni? Po zmianie frontu na chłodniejszy odcień myślę o LOndzie 18, a nawet 12.9 jak radzicie Kochani? Czy w ogóle da się tak zrobić?
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 09:15   #579
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Znowu zapomniałam o zdjęciach

Odrost wydaje się nie świeży - bez paniki, to tylko jantar nie dosuszony.. ratuję włosy jak mogę;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1130278.jpg (24,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130284.jpg (23,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130286.jpg (26,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130292.jpg (22,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130297.jpg (21,0 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez marrunia
Czas edycji: 2012-08-15 o 09:17
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 16:23   #580
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Andy, to znow ja
Kupilam farby c10 i a10. Nie bylo dwoch a10, nie chcialo mi sie szukac w innych sklepach, moge wymieszac te dwie? na moje wlosy zawsze szlo 1,5 opakowania. Drugie pytanie: tam jest woda 12% tak? A jakbym wymieszala ja z 6% i zrobila 9% to moge nalozyc farbe na cale wlosy bez malaksowania?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 17:51   #581
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Znowu zapomniałam o zdjęciach

Odrost wydaje się nie świeży - bez paniki, to tylko jantar nie dosuszony.. ratuję włosy jak mogę;P

marrunia ja byłam ostatnio u fryzjerki, bo zaczęły mi moje rude pasemka wyłazić i zrobiła mi mieszankę farb wiem że jedna to była 10.21 ( w tych farbach miał nazwę extra jasny perłowy )a druga jakiś popiel chyba 9.1 i z wodą 1,5% trzymała 4o min, chodziło, żeby na razie odrostu nie ruszać a przykryć rudość i na początku byłam przerażona, bo wyszło trochę szaro ale po 3 myciach wyglądają tak jak na fotce, ja też źle się czuje w ciepłych kolorach i źle też w nich wyglądam, następnym razem jak pójdę na odrost to zrobię tylko tym 10.21, firma nazywała się keune choć jak patrzyłam na paletę firma ta ma różne i dziwne oznaczenia farb np 10.7 Może teraz na razie już nie katuj włosów mocnymi farbami tylko takimi ton w ton. Ja jestem noga jeśli chodzi o samodzielne farbowanie, dlatego teraz już chodzę do fryzjerki mam nadzieję zapuścić piękne blond włoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (31,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10375.jpg (45,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10383.jpg (45,5 KB, 6 załadowań)
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 18:07   #582
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Pokaż wiadomość
marrunia ja byłam ostatnio u fryzjerki, bo zaczęły mi moje rude pasemka wyłazić i zrobiła mi mieszankę farb wiem że jedna to była 10.21 ( w tych farbach miał nazwę extra jasny perłowy )a druga jakiś popiel chyba 9.1 i z wodą 1,5% trzymała 4o min, chodziło, żeby na razie odrostu nie ruszać a przykryć rudość i na początku byłam przerażona, bo wyszło trochę szaro ale po 3 myciach wyglądają tak jak na fotce, ja też źle się czuje w ciepłych kolorach i źle też w nich wyglądam, następnym razem jak pójdę na odrost to zrobię tylko tym 10.21, firma nazywała się keune choć jak patrzyłam na paletę firma ta ma różne i dziwne oznaczenia farb np 10.7 Może teraz na razie już nie katuj włosów mocnymi farbami tylko takimi ton w ton. Ja jestem noga jeśli chodzi o samodzielne farbowanie, dlatego teraz już chodzę do fryzjerki mam nadzieję zapuścić piękne blond włoski

No właśnie...tylko jesli chciałabym zostać na obecnym poziomie (tak sama subiektywnie oceniam to będzie 9?!) to jakiej farby uzyć, żeby mi się włosy na blond zmieniły? Oto jest pytanie? Jestem po ciepłej farbie i idąc za głosem wizażu nie mogę połozyć zimnego odcienia bo mi wyjdzie zioło Dlatego właśnie tak sobie myslę, że jak Ty miałaś perła plus popiel to może i ja bym tak spróbowała? A Tobie przypadkiem nie o to właśnie chodziło?! Haha świetna jestem Tak na oko...jak oceniasz mój ton koloru? Zdjęcia oddają rzeczywistość.

Ty już piękne włoski! Na prawdę! Zakupiłam Klorane i psikam rumiankiem ekspresowym włosy (oszczędzam na odżywkę klorane) i kolor włosów jest mniej kurczaczkowy - najbardziej widać na odroście. Dziękuję za pomysł
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 18:30   #583
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
No właśnie...tylko jesli chciałabym zostać na obecnym poziomie (tak sama subiektywnie oceniam to będzie 9?!) to jakiej farby uzyć, żeby mi się włosy na blond zmieniły? Oto jest pytanie? Jestem po ciepłej farbie i idąc za głosem wizażu nie mogę połozyć zimnego odcienia bo mi wyjdzie zioło Dlatego właśnie tak sobie myslę, że jak Ty miałaś perła plus popiel to może i ja bym tak spróbowała? A Tobie przypadkiem nie o to właśnie chodziło?! Haha świetna jestem Tak na oko...jak oceniasz mój ton koloru? Zdjęcia oddają rzeczywistość.

Ty już piękne włoski! Na prawdę! Zakupiłam Klorane i psikam rumiankiem ekspresowym włosy (oszczędzam na odżywkę klorane) i kolor włosów jest mniej kurczaczkowy - najbardziej widać na odroście. Dziękuję za pomysł

ja się właśnie glona bałam dlatego potuptałam do fryzjerki, ona miała specjalną wagę i mieszała te kolory i mieszała, wiem że tej 10.21 było więcej.
Myślę, ze poziom masz 9 ,ale rudość jeszcze daje po oczach, na pewno musisz to gasic popielem, żółty kurczakowaty gasi perła.
ja też dużo ostatnio używałam płukanki delia, ale dodawałam jej do odżywki wax i trzymałam pół godziny
ale kurcze nie mam pojęcia jaką farbą sklepową przygasisz włoski



tutaj na blogu mysi dziewczyna też schodziła do blondu z miodowych włosów, może jeszcze jedna delikatna kąpiel z wodą 3% i dopiero jakaś farba

http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...go-blondu.html
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski


Edytowane przez konstancja01
Czas edycji: 2012-08-15 o 18:34
konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 18:41   #584
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Na gaszenie rudości i zlikwidowanie kurczaka Andy polecał joannę szlachetną perłę i popiel gołębi; już kiedyś zastosowałąm ale miałąm jeszcze zbyt rude włosy i nic nie zdziałało. I tak myślałam, żeby zamiast kolejnego rozjaśniania zdecydować się na mieszankę w.w. Andy-Specjalista znikną to i nie mam z kim skonsultować mojego genialnego pomysłu. Ty masz już włoski na poziomie 9-10 blond, a mi do chłodnego Twojego odcienia jeszcze daleko i jak zwykle... nie wiem nic
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 19:19   #585
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Na gaszenie rudości i zlikwidowanie kurczaka Andy polecał joannę szlachetną perłę i popiel gołębi; już kiedyś zastosowałąm ale miałąm jeszcze zbyt rude włosy i nic nie zdziałało. I tak myślałam, żeby zamiast kolejnego rozjaśniania zdecydować się na mieszankę w.w. Andy-Specjalista znikną to i nie mam z kim skonsultować mojego genialnego pomysłu. Ty masz już włoski na poziomie 9-10 blond, a mi do chłodnego Twojego odcienia jeszcze daleko i jak zwykle... nie wiem nic
nie smutaj się w koncu musi wyjsć ten blond właśnie mi się przypomniało, że gdzies na wątku deko ale w II części dziewczyna wstawiała fotki po mieszance którą polecał Andy jak znajdę to wrzucę, ale mam co innego dziewczyna też gasiła rudość, ale z tego co piszę to między 2 a 3 fotą uzyła jeszcze mieszanki joanny a poźniej dopiero londa, może akurat Tobie ta mieszanka przygasi wszystko

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4940
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 19:29   #586
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Pokaż wiadomość
nie smutaj się w koncu musi wyjsć ten blond właśnie mi się przypomniało, że gdzies na wątku deko ale w II części dziewczyna wstawiała fotki po mieszance którą polecał Andy jak znajdę to wrzucę, ale mam co innego dziewczyna też gasiła rudość, ale z tego co piszę to między 2 a 3 fotą uzyła jeszcze mieszanki joanny a poźniej dopiero londa, może akurat Tobie ta mieszanka przygasi wszystko

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4940

OMG!!! Ale jesteś kochana Dziękuję Ci bardzo. Wiesz, chyba właśnie tak zrobię. Uzyję mieszanki joanny, a jak to nie pomoże to wezmę się za inną farbę. W końcu moje włosy to już nie marchewka Bliżej im do blondu tak myślę.. Ale jak dziewczynie się udało tej od3 farbowań to myślę, że może i mi się uda. Ale to już za dwa tyg. Muszę się pilnować i to poważnie bo naprawdę w tym aspekcie jestem meeeega niecierpliwa, a to nie pomaga Jeszcze raz Ci dziękuję Ale się ucieszyłam
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:03   #587
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
tak ale chodzi mi o to, że lepiej przechodzić do jasnego stopniowo a nie od razu kłaść na włosy rozjaśniacze które mają zrobić nam od razu białe włosy, w praktyce jest to nie możliwe
Kto tu tak robi?

Właśnie przerabiamy tutaj stopniowe schodzenie do pożądanego koloru, inaczej rady brzmiałyby "Kup rozjaśniacz do pasemek i trzymaj 60 minut", a tu nikt tak nie radzi.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:17   #588
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
OMG!!! Ale jesteś kochana Dziękuję Ci bardzo. Wiesz, chyba właśnie tak zrobię. Uzyję mieszanki joanny, a jak to nie pomoże to wezmę się za inną farbę. W końcu moje włosy to już nie marchewka Bliżej im do blondu tak myślę.. Ale jak dziewczynie się udało tej od3 farbowań to myślę, że może i mi się uda. Ale to już za dwa tyg. Muszę się pilnować i to poważnie bo naprawdę w tym aspekcie jestem meeeega niecierpliwa, a to nie pomaga Jeszcze raz Ci dziękuję Ale się ucieszyłam

marrunia mam, dziewczyna kładła na rudy mieszankę joanny , pierwszy raz z wodą z pudełka 9% a później tą samą ale podmieniła wodę na 12, no za zdrugim razem to juz wyszło mega fajnie, ale pewnie włoski przeszły swoje
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3761

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3809
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:10   #589
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Pokaż wiadomość
marrunia mam, dziewczyna kładła na rudy mieszankę joanny , pierwszy raz z wodą z pudełka 9% a później tą samą ale podmieniła wodę na 12, no za zdrugim razem to juz wyszło mega fajnie, ale pewnie włoski przeszły swoje
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3761

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3809
Nie no na 100% spróbuję z popielem i perłą Nastawiłam się znowu Niech mi włoski odpoczną i wypróbuję. Mam nadzieję, że na obecny mój kolor joanna zadziała i przyniesie zamierzony efet
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 22:58   #590
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Andy a ja się melduję że jestem ciemnobrązowa i szczęśliwa i jakby mi strzeliło jeszcze raz do głowy żeby się dekoloryzować to proszę nie pomagaj mi POZDRAWIAM !!!
no dobrze będę bił po łapkach!
ciesze się że jesteś zadowolona bo to jest jednak najważniejsze

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
hahaha, przyjdzie, przyjdzie, u mnie tak średnio raz na 3 miesiące jest dekoloryzacja a potem zaczyna mi się tęsknić i wtedy po cichu po cichu sklep, łazienka ( a co ty tam znowu robisz???????????- niiiiiiiiiiiiiicccccccccc cccccccc- nakładam odżywkę))))))))))))), a potem wyskakuję czarna))))
skąd ja to znam? ja 3 lata temu nawet 2

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Wybacz/wybaczcie, że dopiero dziś, jakoś czasu nie znalazłam na zrobienie zdjęć. Miałam zrobić tylko wellatonem, ale pomyślałam sobie, że troszkę czasu poświęcę i zrobię odrosty wellatonem, a resztę włosów C10. Oto efekty. Widzę, że rudy odcień odchodzi w zapomnienie. Myślałam, że w ciepłym odcieniu będę czuła się dobrzez, ale widzę, że nie bardzo mi pasuje (odrosty po wellatonie są bardziej w żółty w sumie identycznie jak na opakowaniu). Czytałam, że dziewczyny z różowym odcieniem cery stawiają na odcień popiel, chłodny ogólnie. I myślę, że i ja na taki się zdecyduję. Tylko jak to uzyskać? Za ok3 tyg planuję po raz kolejny C10 użyć. Tylko czy na moich pod żółkłych włosach nie wyjdzie odcień zieleni? Po zmianie frontu na chłodniejszy odcień myślę o LOndzie 18, a nawet 12.9 jak radzicie Kochani? Czy w ogóle da się tak zrobić?
kurcze ze sklepowych farb chłodne odcienie i te najmocniejsze daje własnie joanna szlachetna perła, londa 18, palette C10/C9/A10/219 itp, wellaton 8/1 albo 9/1 hmm...no tak , własnie te. jeżeli nie gasi Ci miedzi to ja nie wiem już, rozjasniać już nie rozjaśniaj, spróbuj czymś fryzjerskim, Bunny bardziej będzie wiedziała, ja z tych pro najwięcej lorealem robiłem ale on specjalnie popielaty nie jest, poza odcieniem 9/1 z majirela.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Andy, to znow ja
Kupilam farby c10 i a10. Nie bylo dwoch a10, nie chcialo mi sie szukac w innych sklepach, moge wymieszac te dwie? na moje wlosy zawsze szlo 1,5 opakowania. Drugie pytanie: tam jest woda 12% tak? A jakbym wymieszala ja z 6% i zrobila 9% to moge nalozyc farbe na cale wlosy bez malaksowania?
C10 ma 9%. mieszanka da razem 10,5% jeśli dobrze liczę
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 09:18   #591
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no dobrze będę bił po łapkach!
ciesze się że jesteś zadowolona bo to jest jednak najważniejsze

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------



skąd ja to znam? ja 3 lata temu nawet 2

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------



kurcze ze sklepowych farb chłodne odcienie i te najmocniejsze daje własnie joanna szlachetna perła, londa 18, palette C10/C9/A10/219 itp, wellaton 8/1 albo 9/1 hmm...no tak , własnie te. jeżeli nie gasi Ci miedzi to ja nie wiem już, rozjasniać już nie rozjaśniaj, spróbuj czymś fryzjerskim, Bunny bardziej będzie wiedziała, ja z tych pro najwięcej lorealem robiłem ale on specjalnie popielaty nie jest, poza odcieniem 9/1 z majirela.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------



C10 ma 9%. mieszanka da razem 10,5% jeśli dobrze liczę
Masz racje, myslalam, ze obie maja 12% I chcialam dodac swoja 6%. To jak mam zrobic? Moge nalozyc ta mieszanke kolorow/Na ile czasu i jak?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:27   #592
xMartiax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam.
Mój pierwszy post na forum i od razu proszę o pomoc

Od lat farbuję włosy na czarno. Ponad 3 lata temu zapragnęłam wrócić do naturalnego blondu, efekt- spalone włosy ścięte krótko= powrót do czarnego. 2 lata temu zachciało mi się rudo- czerwonego, w efekcie brak spalonych włosów, kolor fajny, no ale zatęskniło się za czarnym.
Miesiąc temu zachciało się zmiany efekt rozjaśnienie ok 10cm końców na rudo czerwono (bardziej to taki rudawo ciemny blond właściwie), efekt popalone końcówki, ale już ścięte więc myślę że jest ok.
Góra nadal czarna.
Zapragnęło mi się całkowicie rozjaśnić włosy. Mam włosy bardzo grube (zarazem słabe- stresy, złe odżywianie itd) i odporne na rozjaśnianie (trzeba na prawdę dłuuugo trzymać rozjaśniacz).
Co polecicie, żeby na początku zejść na jakiś ciemny blond?
Dodam , że obecnie hoduję 2cm piękny jasny odrost, więc na czarno jakiś czas już nie farbowałam...

Z góry dziękuję za pomoc
xMartiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:18   #593
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Masz racje, myslalam, ze obie maja 12% I chcialam dodac swoja 6%. To jak mam zrobic? Moge nalozyc ta mieszanke kolorow/Na ile czasu i jak?
ja bym proponował na odrost najpierw tak, aby na odroscie była farba przynajmniej godzinę a na calości z pół godziny, wiec moze najpierw rozmieszaj pół farby . ale na odrost rzuć obydwie farby z wodą 12% z A10, a na całośc z druga woda czyli 9%

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez xMartiax Pokaż wiadomość
Witam.
Mój pierwszy post na forum i od razu proszę o pomoc

Od lat farbuję włosy na czarno. Ponad 3 lata temu zapragnęłam wrócić do naturalnego blondu, efekt- spalone włosy ścięte krótko= powrót do czarnego. 2 lata temu zachciało mi się rudo- czerwonego, w efekcie brak spalonych włosów, kolor fajny, no ale zatęskniło się za czarnym.
Miesiąc temu zachciało się zmiany efekt rozjaśnienie ok 10cm końców na rudo czerwono (bardziej to taki rudawo ciemny blond właściwie), efekt popalone końcówki, ale już ścięte więc myślę że jest ok.
Góra nadal czarna.
Zapragnęło mi się całkowicie rozjaśnić włosy. Mam włosy bardzo grube (zarazem słabe- stresy, złe odżywianie itd) i odporne na rozjaśnianie (trzeba na prawdę dłuuugo trzymać rozjaśniacz).
Co polecicie, żeby na początku zejść na jakiś ciemny blond?
Dodam , że obecnie hoduję 2cm piękny jasny odrost, więc na czarno jakiś czas już nie farbowałam...

Z góry dziękuję za pomoc
Warto przeczytać cały wątek, nie pytam nawet czym rozjasniałaś, że masz spalone, tzn mialas.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:29   #594
xMartiax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Joanna ;] ta do pasemek, czyli najmocniejsza... i to fryzjerka mi zaproponowała
Dlatego nie popelnie tego samego błędu, a wątek postaram się przeczytać

Edytowane przez xMartiax
Czas edycji: 2012-08-16 o 12:35
xMartiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:46   #595
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja bym proponował na odrost najpierw tak, aby na odroscie była farba przynajmniej godzinę a na calości z pół godziny, wiec moze najpierw rozmieszaj pół farby . ale na odrost rzuć obydwie farby z wodą 12% z A10, a na całośc z druga woda czyli 9%

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------



Warto przeczytać cały wątek, nie pytam nawet czym rozjasniałaś, że masz spalone, tzn mialas.
Ale na calosc tez rzucic oba kolory?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:51   #596
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ale na calosc tez rzucic oba kolory?
tak możesz

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez xMartiax Pokaż wiadomość
Joanna ;] ta do pasemek, czyli najmocniejsza... i to fryzjerka mi zaproponowała
Dlatego nie popelnie tego samego błędu, a wątek postaram się przeczytać
no to ja się nie dziwię, ze spalone... masakra jak fryzjerka mogła Ci polecić joannę? brak słów.

kup sobie dekoloryzator albo profesjonalny rozjasniacz i juz. obejdzie się bez zniszczeń
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 13:02   #597
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Helloł

Andy, dziękuję ci bardzo za wskazówkę dotyczącą konsultacji z Bunny. Nie omieszkałam... Wyszło na to, że niestety muszę zakończyć przygodę z blondem na odcieniu 8.13 + 7 loreal excellance. Wiadomo, zachwycona nie jestem, ale wiem już teraz, że rozjaśnianie nic więcej nie da - tyle prób i mam nadal miedź

W związku z tym, że po prostu Tobie ufam, mam pytanko; czy miałeś już do czynienia z tymi odcieniami? Przeglądam forum na różne sposoby, dziewczyny głównie opisują kolor, a na zdjęciach trudno się wzorować ponieważ większość z nich przyciemnia jasne włsosy jak np. Kitka (blog bunny http://blogblondbunny.blogspot.com/ z 15.08. wpis). Jak myślisz, czy bardzo ciemno mi wyjdzie? A może na tym pozimie znasz jakiś zamiennik tańszy? Bo jak zdecyduję się na loreal to 68 zł nie moje. Chciałam się Bunny spytać o zamiennik, ale tak dziewczyna mi radziła, że śmiałości jakoś nie miałam - stara jestem a się wstydzę

No to poczekam na odpowiedź....

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Pokaż wiadomość
marrunia mam, dziewczyna kładła na rudy mieszankę joanny , pierwszy raz z wodą z pudełka 9% a później tą samą ale podmieniła wodę na 12, no za zdrugim razem to juz wyszło mega fajnie, ale pewnie włoski przeszły swoje
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3761

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3809

Widzę, że blondynka z Ciebie w pełni, nawet avatar jest już BLOND
Super!
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 14:08   #598
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Helloł

Andy, dziękuję ci bardzo za wskazówkę dotyczącą konsultacji z Bunny. Nie omieszkałam... Wyszło na to, że niestety muszę zakończyć przygodę z blondem na odcieniu 8.13 + 7 loreal excellance. Wiadomo, zachwycona nie jestem, ale wiem już teraz, że rozjaśnianie nic więcej nie da - tyle prób i mam nadal miedź

W związku z tym, że po prostu Tobie ufam, mam pytanko; czy miałeś już do czynienia z tymi odcieniami? Przeglądam forum na różne sposoby, dziewczyny głównie opisują kolor, a na zdjęciach trudno się wzorować ponieważ większość z nich przyciemnia jasne włsosy jak np. Kitka (blog bunny http://blogblondbunny.blogspot.com/ z 15.08. wpis). Jak myślisz, czy bardzo ciemno mi wyjdzie? A może na tym pozimie znasz jakiś zamiennik tańszy? Bo jak zdecyduję się na loreal to 68 zł nie moje. Chciałam się Bunny spytać o zamiennik, ale tak dziewczyna mi radziła, że śmiałości jakoś nie miałam - stara jestem a się wstydzę

No to poczekam na odpowiedź....

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------




Widzę, że blondynka z Ciebie w pełni, nawet avatar jest już BLOND
Super!
no jak chcesz pozbyc sie łatwo rudgo to przyciemnienie, bo rozjaśniac mówiłem ze juz nie będziemy a widzisz ze walka z rozjaśniajacymi farbami męczy hm ja nie stosowałem akurat tych odcieni co bunny mówi, mozesz jej zaufać, tak, prawdopodobnie wyjdzie Ci tak ciemno, ale spokojnie, masz włosy po rozjasnianiu, kolor sie spłucze i miejmy nadzieję, wyrówna. chociaż sądziłem ze Bunny poradzi jakąś fryzjerską chłodna farbę.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 14:49   #599
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Myślisz Andy, że mogę spodziewać się koloru takiego jak na opakowaniu? Biorąc pod uwagę mój obecny kolor oczywiście.
Dziewczęta pisały, że w przypadku tych farb lepiej sugerować się opakowaniem niż próbnikiem. Czy może wyjść mi coś takiego jak na zdjęciu? Chodzi mi o odcień konkretnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg versace-fryzura-pelna-puszystosci2_original_watermark.jpg (28,4 KB, 18 załadowań)
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 14:53   #600
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no jak chcesz pozbyc sie łatwo rudgo to przyciemnienie, bo rozjaśniac mówiłem ze juz nie będziemy a widzisz ze walka z rozjaśniajacymi farbami męczy hm ja nie stosowałem akurat tych odcieni co bunny mówi, mozesz jej zaufać, tak, prawdopodobnie wyjdzie Ci tak ciemno, ale spokojnie, masz włosy po rozjasnianiu, kolor sie spłucze i miejmy nadzieję, wyrówna. chociaż sądziłem ze Bunny poradzi jakąś fryzjerską chłodna farbę.
Bunny chciała nawet polecić mi coś z poziomu 6. Oniemiałam nieco! No i skończyło się na 7, 8. Loreal jak pisałam.
Już nie oczekuję poziomu 10. Wiem, że włosy bardzo by ucierpiały przy kolejnych próbach. Gdyby nie to, dalej bym rozjaśniała-uparta jestem baaardzo To mówisz, że jednak loreal? Nie ma nic z londy czy joanny?
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.