Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-08, 13:55   #181
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Niee, trochę bardziej wypadaly, ale raczej nie tak jak przed. Aczkolwiek mną się nie sugeruj, bo ja mam łojotok skóry i wystarczy, że użyje złego szamponu i zaraz robi mi się zapalenie skóry i włosy mocniej wypadają. Z resztą na każdego różnie działają różne zabiegi czy witaminy. Widziałam taka dziewczynę na yt która miała androgenowe wypadanie że w pewnym momencie miała bardzo widoczne przerzedzenia i właśnie Mezo jej pomogła tak, że nie powiedziałabym na ten moment że wypadają jej włosy. Także ciesz się, że tobie tak Mezo pomogło i nie stresuj się niczym może kolejne zabiegi sprawia, że całkowicie Zahamujesz wypadanie?


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, Pantostin
Wewnętrznie: b12,D3, pokrzywa
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 17:43   #182
Energy917
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 53
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

http://allegro.pl/inhibitory-dht-bio...229589519.html

łykał ktos te tabletki bo przymierzam sie do zakupu ?
Energy917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 22:45   #183
jakamilka
Raczkowanie
 
Avatar jakamilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 149
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Energy917 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/inhibitory-dht-bio...229589519.html

łykał ktos te tabletki bo przymierzam sie do zakupu ?
Lykalam swego czasu palme sabalowa ktora wchodzi w sklad tych tabletek. Moje wrazenie bylo takie ze sobie troche cykl rozregulowalam. Jak przestalam lykac to wszystko wrocilo do normy. Ale to mogl byc tylko zbieg okolicznosci. W moim przypadku jakiekolwiek kombinowanie z suplami powodowalo pogorszenie stanu wlosow i ze spuszczona glowa wracalam do antykoncepcji hormonalnej. U mnie jakos nadwyzka estrogenow trzyma androgeny pod kontrola. Co nie znaczy ze obywa sie bez minoxidilu na ktory moja skora, niestety, reaguje ostatnio troche zbyt histerycznie. Niezaleznie od tego co napisalam powyzej, kazda z nas jest inna i na rozne rzeczy reaguje w inny sposob. Jak jestes w stanie pozwolic sobie na taki wydatek to trzymam kciuki zeby pomoglo i zeby wloski odrosly.
jakamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 05:15   #184
Energy917
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 53
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziekuje za odpowiedz no ja jestem facetem siec o rozregulowanie cyklu sie nie boje chodzi glownie o to dht ale mysle tez o tym szamponie http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6485872402

Edytowane przez Energy917
Czas edycji: 2017-08-09 o 06:20
Energy917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 06:28   #185
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Niee, trochę bardziej wypadaly, ale raczej nie tak jak przed. Aczkolwiek mną się nie sugeruj, bo ja mam łojotok skóry i wystarczy, że użyje złego szamponu i zaraz robi mi się zapalenie skóry i włosy mocniej wypadają. Z resztą na każdego różnie działają różne zabiegi czy witaminy. Widziałam taka dziewczynę na yt która miała androgenowe wypadanie że w pewnym momencie miała bardzo widoczne przerzedzenia i właśnie Mezo jej pomogła tak, że nie powiedziałabym na ten moment że wypadają jej włosy. Także ciesz się, że tobie tak Mezo pomogło i nie stresuj się niczym może kolejne zabiegi sprawia, że całkowicie Zahamujesz wypadanie?


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, Pantostin
Wewnętrznie: b12,D3, pokrzywa
Dziękuję za pcoieszenie, na bieżąco będę dawać znać jak sytuacja u mnie. Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej. Ja ogólnie jetsem przypadkiem beznadziejnym. Łysieję od jakiś 4 lat i nic nigdy mi nie pomogło...dopiero po mezo widzę efekty.

Masz może link do tego filmiku na yt? Z chęcia bym obejrzzała
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 11:58   #186
Remedios_Buendia
Raczkowanie
 
Avatar Remedios_Buendia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 352
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Remedioa_Buendia a skąd wiesz ze to androgenowe?
Zabieg powinno się robić co 3-4 tyg a nie co 2 miesiące, i powtórzyć go ok 4 razy, a później robić zabieg przypominający mniej więcej co pół roku. Przynajmniej tak czytałam w internecie i tak powiedziała mi trycholog.
Dwóch dermatologów mi tak powiedziało. Wcześniej było telogenowe, ale od jakiegoś roku weszło też androgenowe, bo dermatolog zaczęła obserwować miniaturyzację mieszków, powiększające się zakola (których nigdy nie miałam) i wypadanie po ok 100-200 włosów dziennie.

Mi właśnie powiedziano, że co dwa miesiące... Nie wiem, czemu.

Ja już wiecie co, mam dość.
Nie tylko wypadają mi włosy, ale i skórę też mam do niczego. 28 lat i trądzik, na który nic nie pomaga. NIC.
No, może poza kwasami, których teraz w wakacje robić nie mogę, więc wyglądam dramatycznie.

Mogłabym na miesiąc do Azji pojechać za te wszystkie pieniądze, który wydałam bez sensu na swoją twarz i włosy. Może w sumie bardziej by się opłaciło...
Remedios_Buendia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 12:24   #187
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

X_ana_X poszukam filmiku jak wrócę z pracy

Remedioa_Buendia właśnie też zauważyłam że skronie mi się powiększyły i linia czoła cofnęła się jakiś centymetr w przeciągu tych dwóch lat od kiedy zaczęły wypadac mi włosy, ale wmawiam sobie ze tam po prostu miałam rzadsze włosy:p
Ja mam 26 lat i też mam problem z trądzikiem. Mam mnóstwo zaskórników Plus czasem wyskoczy coś większego. Też jestem obecnie w stanie, gdzie będę się chyba rozglądała za peruka xD najgorsze że mam super proste włosy, więc nie mają żadnej objętości. Oglądałam swoje stare zdjęcia wczoraj i chlipałam, bo miałam taka piękna, gęsta czuprynę, włosy które nie potrzebowały niczego by wyglądać niesamowicie a teraz moge w je wszystkie śpiąc przy pomocy dwóch wsówek :/
Jak mam wierzyć w to, że nie wyłysieje skoro w ciągu 2 lat straciłam tyle włosów?

Dziewczyny a bawicie się w olejowanie włosów? Mi to niestety włosy obciąża, gdy używam zbyt często, jednak gdy mam zapalenie skóry jak wczoraj, wcieram sobie w skórę głowy olejek z czarnuszki ( który ogólnie ma za zadanie hamowanie wypadania włosów - poczytajcie bo wielu osobom pomógł) i dziś już się obudziłam bez swędzącej głowy, także polecam każdemu kto ma delikatną skórę. Leki potrafią zadziałać po kilku dniach dopiero, a olejek od ręki.


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, Pantostin
Wewnętrznie: b12,D3, pokrzywa

Edytowane przez dews
Czas edycji: 2017-08-09 o 12:25
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-09, 13:33   #188
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
X_ana_X poszukam filmiku jak wrócę z pracy

Remedioa_Buendia właśnie też zauważyłam że skronie mi się powiększyły i linia czoła cofnęła się jakiś centymetr w przeciągu tych dwóch lat od kiedy zaczęły wypadac mi włosy, ale wmawiam sobie ze tam po prostu miałam rzadsze włosy:p
Ja mam 26 lat i też mam problem z trądzikiem. Mam mnóstwo zaskórników Plus czasem wyskoczy coś większego. Też jestem obecnie w stanie, gdzie będę się chyba rozglądała za peruka xD najgorsze że mam super proste włosy, więc nie mają żadnej objętości. Oglądałam swoje stare zdjęcia wczoraj i chlipałam, bo miałam taka piękna, gęsta czuprynę, włosy które nie potrzebowały niczego by wyglądać niesamowicie a teraz moge w je wszystkie śpiąc przy pomocy dwóch wsówek :/
Jak mam wierzyć w to, że nie wyłysieje skoro w ciągu 2 lat straciłam tyle włosów?

Dziewczyny a bawicie się w olejowanie włosów? Mi to niestety włosy obciąża, gdy używam zbyt często, jednak gdy mam zapalenie skóry jak wczoraj, wcieram sobie w skórę głowy olejek z czarnuszki ( który ogólnie ma za zadanie hamowanie wypadania włosów - poczytajcie bo wielu osobom pomógł) i dziś już się obudziłam bez swędzącej głowy, także polecam każdemu kto ma delikatną skórę. Leki potrafią zadziałać po kilku dniach dopiero, a olejek od ręki.


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, Pantostin
Wewnętrznie: b12,D3, pokrzywa
Ja odpuściłam jakąkolwiek pielęgnacje włosów na długości. Szampon i zwykła odżywka, tony olejów i drogich masek niewiele pomagały...a poza tym nie widziałam sensu w dbanie o włosy na długości skoro łysiałam. Po co dbac o coś co zaraz i tak wypadnie...Generalnie każdy włos jest innej długości i i tak wyglądam jak "idź stąd i nie wracaj"
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 13:35   #189
jakamilka
Raczkowanie
 
Avatar jakamilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 149
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Sluchajcie, a probowaliscie moze zelu z aloesu na podraznienia skory po minoxi? Taka ulga ze az sie poplakalam wczoraj ze szczescia
jakamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 13:44   #190
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Jakamilka nie, ale planuję kupić coś z aloesem, polecisz konkretny produkt? Czy hodujesz roślinkę normalnie?

Pisałam do mojej kliniki z zapytaniem jakie koktajle do mezoterapii mają, bo wymyśliłam, że skoro wcierki działają na mnie bardziej niż jakiekolwiek suplementy, to może mezoterapia witaminami i peptydami zadziała cuda Hah

Oto co dostałam w zamian

Dermaheal HL to produkt do skóry głowy, działający regenerująco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje
i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

Dermaheal HL to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

56 aktywnych składników:

· 13 witamin,
· 24 aminokwasy,
· 5 minerałów,
· 4 kwasy nukleinowe,
· 2 czynniki redukujące,
· 4 peptydy biomimetyczne:
o Decapeptide-4 (CG-IDP2): wzmacnia włosy, stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa,
o Acetyl Decapeptide-3 (Rejuline): rewitalizuje cebulki włosowe regenerując komórki włosa,
o Oligopeptide-41 (Keramin 1): stymuluje proliferację i migrację komórek włosowych,
o Copper Tripeptide-1 (CG–Peptyd Miedzi): wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy trzonu włosa, wspomaga krążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosowe.

Jest tańszy niż osocze, ale to nie cena ma tu znaczenie a chęć spróbowania czegoś innego.
Próbował ktoś koktajle?



Powiedzcie mi jeszcze - ilość włosów wam wypada dziennie? Czy wypadają wam bardziej po myciu czy za każdym razem jak czeszecie?
Może wrzucimy zdjęcia swoich czupryn do oceny? Może tak naprawdę więcej się dzieje w naszej głowie niż to naprawdę widać?


I jeszcze jedno -poleci którąś dobra emulsje nawilżającą?

Edytowane przez dews
Czas edycji: 2017-08-09 o 19:29
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 21:56   #191
jakamilka
Raczkowanie
 
Avatar jakamilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 149
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dews. Ja uzywam aloesu z holika holika. Zawsze uzywam go na poparzenia sloneczne bo u mnie poparzenia latem to standard, blada ja jak corka mlynarza i kazda proba przybrazowienia skory konczy sie jak sie konczy. Stwierdzilam ze chyba nie zaszkodzi jak sobie rzuce na lepetyne. Pomoglo.

Co do wygladu czupryny to my same osobiscie widzimy ja w duzo gorszym stanie. Ostatnio nawet fryzjer kazal mi przestac histeryzowac bo mi pelno wlosow odrasta. A ja jakos tego odrastania nie widze.

Ja jestem w trakcie terapii Dr.Cyj. Drugi zabieg jutro. Moze nie powinnam nic pisac zeby nie zapeszyc ale wlosow wypada okolo 150 (wypadalo 270 tak pi razy oko).
jakamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-10, 06:52   #192
jakamilka
Raczkowanie
 
Avatar jakamilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 149
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Energy917, przepraszam ze zrobilam z Ciebie kobiete, po nicku ciezko sie zorientowac
jakamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 06:56   #193
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Jakamilka nie, ale planuję kupić coś z aloesem, polecisz konkretny produkt? Czy hodujesz roślinkę normalnie?

Pisałam do mojej kliniki z zapytaniem jakie koktajle do mezoterapii mają, bo wymyśliłam, że skoro wcierki działają na mnie bardziej niż jakiekolwiek suplementy, to może mezoterapia witaminami i peptydami zadziała cuda Hah

Oto co dostałam w zamian

Dermaheal HL to produkt do skóry głowy, działający regenerująco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje
i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

Dermaheal HL to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

56 aktywnych składników:

· 13 witamin,
· 24 aminokwasy,
· 5 minerałów,
· 4 kwasy nukleinowe,
· 2 czynniki redukujące,
· 4 peptydy biomimetyczne:
o Decapeptide-4 (CG-IDP2): wzmacnia włosy, stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa,
o Acetyl Decapeptide-3 (Rejuline): rewitalizuje cebulki włosowe regenerując komórki włosa,
o Oligopeptide-41 (Keramin 1): stymuluje proliferację i migrację komórek włosowych,
o Copper Tripeptide-1 (CG–Peptyd Miedzi): wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy trzonu włosa, wspomaga krążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosowe.

Jest tańszy niż osocze, ale to nie cena ma tu znaczenie a chęć spróbowania czegoś innego.
Próbował ktoś koktajle?



Powiedzcie mi jeszcze - ilość włosów wam wypada dziennie? Czy wypadają wam bardziej po myciu czy za każdym razem jak czeszecie?
Może wrzucimy zdjęcia swoich czupryn do oceny? Może tak naprawdę więcej się dzieje w naszej głowie niż to naprawdę widać?


I jeszcze jedno -poleci którąś dobra emulsje nawilżającą?

Dziewczyna z blogu KOSMOSTOLOG (wpisz w google) używała tego preparatu. Jako jedyny dawał jej natychmiastowe skutki. Ale mówiła, że niestety go wycofali, nie miał licencji i włosy zaczęły znowu wypadać, poszła więc na mezo osoczem, ale póki co-po2tyg efektów nie widzi. Wspomina o tym w komentarzach pod najnowszym postem
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 08:11   #194
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Wczoraj zaczęłam studiować książkę: " Twoje ciało mówi: pokochaj siebie". Polecam

Do włosów z łojotokiem polecam
John Masters Organics Mięta & Wiązówka Błotna - Szampon do włosów wypadających i osłabionych.



Jest drogi, ale pomaga na swędzącą skórę. Kupiłam też indyjskie szampony. Akurat mam chwilę dla siebie, to przetestuję
Postanowiłam nie wydawać kasy na kosmetyki, ale za to raz w miesiącu zainwestować w osocze. Zobaczymy, czy to się sprawdzi
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 12:47   #195
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Kasiateacher dobra decyzja moim zdaniem.
Gdybym tylko mieszkala w Polsce, też robiłabym je co miesiąc, ale z każdy zabiegiem dochodzi w poim przypadku lot samolotem który jest dla mnie mega stresujący.. W ty' roku latałam już 12 razy a dalej za każdym razem telepie że stresu co też na pewno nie wpływa dobrze na moją czupryne. Nie mówiąc już o dodatkowych kosztach..

Boże pamiętam czasy, gdy moim jedynym zmartwieniem było umyć włosy xD kiedyś nie uzywalam nawet odżywki bo miałam takie ładne, błyszczące włosy a teraz? Eh


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, Pantostin
Wewnętrznie: b12,D3, pokrzywa
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 08:44   #196
Marlenka_Wojcik78
Przyczajenie
 
Avatar Marlenka_Wojcik78
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość

Dziewczyny a bawicie się w olejowanie włosów? Mi to niestety włosy obciąża, gdy używam zbyt często, jednak gdy mam zapalenie skóry jak wczoraj, wcieram sobie w skórę głowy olejek z czarnuszki ( który ogólnie ma za zadanie hamowanie wypadania włosów - poczytajcie bo wielu osobom pomógł)
Mnie olejowanie włosów nie pomaga niestety, ale spróbuję tego olejku z czarnuszki - brzmi zachęcająco
Marlenka_Wojcik78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 09:30   #197
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziewczyny, mam prośbę. Może ktoś zinterpretować ten wynik trichoscanu? Właściwie nazwano to trichoskopią. Włosy wygolono nie całkowicie do łysego, badanie niecałą dobę po wygoleniu (powinny być chyba 3?) i były myte przed badaniem.

Area: 0,903cm2
Hair count: 222
Hair density: 245,6/cm2
Density vellus: 79,7/cm2
Density terminal: 141,7/cm2
Follicular units:128

Pod spodem wykresy kołowe:

Telogen 57,5% Anagen 42,5%
Terminal 64% Vellus 36 %

Lekarka spojrzała, powiedziała, że spodziewała się gorszego wyniku i kazała od razu robić mezoterapię osoczem.

Na pytanie czy to androgenowe, powiedziała, że tak, ale nie rozwijała tematu, tylko od razu chciała umawiać sięna mezo. Poleciła też brać jakiś nowy suplement diety - BELID 2 tabletki dziennie.

Może ktoś fachowo ocenić ten wynik? I czy jest on miarodajny jeżeli to miejsce nie było wygolone do końca i nie minęła doba od wygolenia?
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 11:56   #198
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Marlenka_wojcik78 ponoć picie oleju z czarnuszki jest dobrym rozwiązaniem, no to bomba witaminowa, nawet kiedyś piłam przez jakiś czas, ale smak zabija dosłownie. Jest bardzo gęsty i smak pozostaje w ustach przez kilka kolejnych godzin..
Ja od soboty używam też aloesu z firmy holika holika na twarz bo ostatnimi czasy pogorszyła mi się cera i z dnia na dzień widzę poprawę, więc planuje też smarować nim skórę głowy.

Moviolka wybacz niestety nie jestem w stanie Ci nic doradzić w tym temacie


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, Pantostin
Wewnętrznie: b12,D3, pokrzywa
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 13:45   #199
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziewczyny, używała ktoś może te słynne ampulki z placenta Mil Mil? Mają świetne opinie w internecie, ale nigdy nie próbowałam.

Edit. Znalazłam też takie ampulki (pic) IMG_1502802242.603557.jpg, które w internecie cieszą się dobra opinią. Ktoś coś? Ja w tym miesiącu zapisałam się na Mezo więc z kasą krucho, ale we wrześniu planuje wypróbować tą 3 miesięczna kurację. Może coś odnośnie

Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, szampon Vichy /selsum blue
Wewnętrznie: krzem, cynk, D3, A+E, kolagen, pokrzywa

Edytowane przez dews
Czas edycji: 2017-08-15 o 14:05
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-15, 17:18   #200
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używała ktoś może te słynne ampulki z placenta Mil Mil? Mają świetne opinie w internecie, ale nigdy nie próbowałam.

Edit. Znalazłam też takie ampulki (pic) Załącznik 7194226, które w internecie cieszą się dobra opinią. Ktoś coś? Ja w tym miesiącu zapisałam się na Mezo więc z kasą krucho, ale we wrześniu planuje wypróbować tą 3 miesięczna kurację. Może coś odnośnie

Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, szampon Vichy /selsum blue
Wewnętrznie: krzem, cynk, D3, A+E, kolagen, pokrzywa
Tych ze zdjęcia właśnie kończę pierwszą buteleczkę. Żadnej zmiany nie zauważyłam.
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 17:31   #201
Klementynka550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 13
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja tych ze zdjęcia właśnie kończę drugie opakowanie( szóstą buteleczkę po są po trzy w jednym opakowaniu ) i też nie zauważyłam aby jakoś rewelacyjnie zadziałało. Stosuje na przemian z Loxonem 5%.
Jak się skończy to kolejnego opakowania już nie kupię
Klementynka550 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 20:26   #202
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używała ktoś może te słynne ampulki z placenta Mil Mil? Mają świetne opinie w internecie, ale nigdy nie próbowałam.

Edit. Znalazłam też takie ampulki (pic) Załącznik 7194226, które w internecie cieszą się dobra opinią. Ktoś coś? Ja w tym miesiącu zapisałam się na Mezo więc z kasą krucho, ale we wrześniu planuje wypróbować tą 3 miesięczna kurację. Może coś odnośnie

Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, szampon Vichy /selsum blue
Wewnętrznie: krzem, cynk, D3, A+E, kolagen, pokrzywa
Stosowałam, bez szału.
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 10:06   #203
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 426
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Pokaż wiadomość
Tych ze zdjęcia właśnie kończę pierwszą buteleczkę. Żadnej zmiany nie zauważyłam.
MM, dobrze, że to napisałaś. Właśnie zastanawiałam się nad zakupem - do tanich ten preparat nie należy
Mnie ostatnio dermatolog poleciła Novophane lotion. Nie kupiłam, nigdzie nie znalazłam żadnych opinii. Może ktoś stosował?
__________________
Wewnętrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnętrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzień
wieczorem), wcierka wzmacniająca Kolorówka, maski różne, cassia
Anna07_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 10:48   #204
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Abna07_07 bie radziłbym zniechęcać się tym, że MM nie pomogło, preparat ma dużo pozytywnych opinii, a wiadomo że na każdego (nie)działa coś innego


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, szampon Vichy /selsum blue
Wewnętrznie: krzem, cynk, D3, A+E, kolagen, pokrzywa
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 18:34   #205
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 426
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Abna07_07 bie radziłbym zniechęcać się tym, że MM nie pomogło, preparat ma dużo pozytywnych opinii, a wiadomo że na każdego (nie)działa coś innego


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, szampon Vichy /selsum blue
Wewnętrznie: krzem, cynk, D3, A+E, kolagen, pokrzywa
Dews, wiem, że na każdego (nie)działa coś innego, ale .... Mam mnóstwo szamponów, odżywek, masek, wcierek, które były super dla kogoś, ale nie dla mnie . Miałam rzeczy z wysokiej, średniej i niskiej półki. Ale nawet w przypadku tego preparatu nie było pozytywnej opinii (w sensie naszej forumowej opinii) Odpowiedziałam MM, bo jesteśmy "z jednej półki wiekowej" , więc tutaj Jej opinia jest dla mnie ważna.
__________________
Wewnętrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnętrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzień
wieczorem), wcierka wzmacniająca Kolorówka, maski różne, cassia
Anna07_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 20:31   #206
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Luz, nie chodziło mi o to, żeby kogoś na coś namawiać, tym bardziej, że sama nawet tego produktu nie stosowalam chodziło mi bardziej o to, że mi samej mp wcierki Radical bardzo pomogły, a jest to jedyna rzecz która działa, a podobnie jak ty mam mnóstwo różnych specyfików, które w ogóle nie działają. Warto szukać i próbować różnych rzeczy


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, szampon Vichy /selsum blue
Wewnętrznie: krzem, cynk, D3, A+E, kolagen, pokrzywa
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 19:22   #207
jakamilka
Raczkowanie
 
Avatar jakamilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 149
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Moviolka, sama mialam trichoskopie dwa razy i pierwsze slysze ze przed tym badaniem cokolwiek sie goli...

Co do interpretacji, to tu juz trzeba by sie podpytac jakiegos trychologa.

A jak juz wymieniamy sie doswiadczeniami zwiazanymi z szukaniem pielegnacji idealnej to ja ostatnio trafilam w hebe na preparaty trychologiczne firmy Bandi. Z czystej ciekawosci szarpnelam sie na prepart lagodzacy podraznienia (ponoc ma tez zastopowac wypadanie wlosow). Na razie uzylam dwa razy, fajne uczucie swiezosci, troche jakby wieksza objetosc, troche zlagodzilo podraznienia. Bede sie meldowac jakby okazalo sie ze przy dluzszym stosowaniu robi cos jeszcze.

A jakby ktos mial jeszcze sprawdzone sposoby na podraznienia to blagam, dawajcie znac bo mnie albo szlag zaraz trafi albo zbankrutuje na zelu aloesowym...
jakamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 20:14   #208
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Jakamilka spróbuj olejek z czarnuszki, można kupić takie małe buteleczki w Rossmann, u mnie zawsze daje rade. Poczytaj o tym nim na necie, ma działanie antybakteryjne. Jeśli chodzi o podrażnienia, to zawsze w moim przypadku sprawdzają się bardziej naturalne metody niż leki, może i tobie pomoże?

Co do Bandi, to miałam peeling, ale u mnie nic nie zrobił szczerze mówiąc.


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, szampon Vichy /selsum blue
Wewnętrznie: krzem, cynk, D3, A+E, kolagen, pokrzywa
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 21:13   #209
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez jakamilka Pokaż wiadomość
Moviolka, sama mialam trichoskopie dwa razy i pierwsze slysze ze przed tym badaniem cokolwiek sie goli...

Co do interpretacji, to tu juz trzeba by sie podpytac jakiegos trychologa.

A jak juz wymieniamy sie doswiadczeniami zwiazanymi z szukaniem pielegnacji idealnej to ja ostatnio trafilam w hebe na preparaty trychologiczne firmy Bandi. Z czystej ciekawosci szarpnelam sie na prepart lagodzacy podraznienia (ponoc ma tez zastopowac wypadanie wlosow). Na razie uzylam dwa razy, fajne uczucie swiezosci, troche jakby wieksza objetosc, troche zlagodzilo podraznienia. Bede sie meldowac jakby okazalo sie ze przy dluzszym stosowaniu robi cos jeszcze.

A jakby ktos mial jeszcze sprawdzone sposoby na podraznienia to blagam, dawajcie znac bo mnie albo szlag zaraz trafi albo zbankrutuje na zelu aloesowym...
Dlatego napisałam, że był to raczej trichoscan. Tam się goli malutki obszar na głowie. W Polsce jeszcze mało dostępny jest. Mam wrażenie, że nie do końca sie tam u mnie znali na tym i głównie namawiali na mezo osoczem u nich.
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 06:42   #210
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziewczyny, czy któraś z Was może polecić jakiś dobry peeling w miarę normalnej cenie?

Miałam lotion na wypadanie włosów z Bandi. Efektów oczywiście BRAK
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-29 15:26:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.