Reklamacja INTERSHOE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-14, 02:04   #1
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228

Reklamacja INTERSHOE


Cześć, mam prośbę do Was. Otóż w listopadzie kupiłam buty zimowe w sklepie INTERSHOE, za które zapłaciłam niemało bo 350 zł. Niedawno zauważyłam, że zaczynają się rozklejać przy czubkach (co jest bardzo dziwne zważywszy na pogodę tej zimy). Zamierzam jutro oddać je do reklamacji, ale w Internecie naczytałam się wielu niepochlebnych opinii na temat tego sklepu i ich polityki względem zgłoszeń o uszkodzeniach, bardzo wielu reklamacji nie uznają. Nie chcę być zrobiona w bambuko i nie chcę, żeby wciśnięto mi kit w stylu "to pani wina" bla bla bla, bo wydałam na te buty dość dużą sumę, a nosiłam je tylko 3 miesiące! Poza tym rok temu miałam podobną przygodę ze sklepem Street Super Shoes (z góry ostrzegam - nie kupujcie tam!), tragiczna jakość, buty po miesiącu się rozkleiły, reklamację uwzględniono, ale mogłam TYLKO wybrać sobie coś w zamian, pieniędzy nie dostałam... No i do dziś noszę ten kupon od nich na 260 zł, bo nic już mi się tam nie podoba. Nie chcę znowu stracić tylu pieniędzy, dlatego proszę Was o jakieś rady, co w razie czego powiedzieć, jak się zachować, jak domagać się swojego? Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia związane z tym sklepem?
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 08:59   #2
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 771
Dot.: Reklamacja INTERSHOE

Cześć, kilka dni temu w Intershoe kupiłam drugą parę butów (z pierwszej jestem bardzo zadowolona-obie pary to czółenka). Przy zakupie byłam świadkiem, jak ekspedientka przyjmowała reklamację telefonicznie. Gdy odwiedziłam ten sam sklep w innej galerii, wyraźnie przy kasie było powiadomienie o nieprzyjmowaniu reklamacji, mniej więcej o tym, że 'Poznajesz jakość butów w sklepie, to nie możesz reklamować'. Oczywiście taka praktyka jest niezgodna z prawem.
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 21:37   #3
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Reklamacja INTERSHOE

Dzięki. A mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć?
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 23:34   #4
jelonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Reklamacja INTERSHOE

temat stary, ale może jeszcze komuś się przyda ta informacja. Po pierwsze to przy ladzie mogla być informacja o braku możliwości zwrotu zakupionego towaru, ale reklamacje zawsze są przyjmowane. Pracowałam w tym sklepie; ) JEśli chodzi o informacje na necie o odrzucaniu informacji to wiadomym jest, że to głównie niezadowoleni klienci podają je wypisują. To nie jest prawda, że większość reklamacji jest odrzucana od tak. Przede wszystkim to kierowane są do rzeczoznawcy - i nie jest on zatrudniony w firmie. Same decyzje są naprawde różne. Ja bym powiedziała że zdecydowana większość zgłoszeń jest pozytywnie rozpatrywana. Dodam że wypowiadam się obiektywnie, ponieważ nie mam powodu do zachwalania tej firmy od strony pracowniczej. No ale to już inna bajka
jelonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.