Aksamitna buźka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-08, 15:08   #1
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620

Aksamitna buźka


Już od dawna marzy mi się gładka buźka bez jakś krostek, nierówności. Może powiecie mi co robić żeby taka była. Poczynając od żelu do mycia twarzy i ogólnie pielęgnacji a kończąc na podkładzie. Mam 18lat i mieszną cerę.
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-08, 15:27   #2
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Aksamitna buźka

A jakich produktow uzywalas do tej pory?
Najlepiej jesli przejrzysz KW,albo napisz czego oczkeujesz po kosmetyku-nawilzenia,matowoienia,li kwidacji wypryskow?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-08, 16:02   #3
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Re: Aksamitna buźka

Estella napisał(a):
> A jakich produktow uzywalas do tej pory?
> Najlepiej jesli przejrzysz KW,albo napisz czego oczkeujesz po kosmetyku-nawilzenia,matowoienia,li kwidacji wypryskow?

Właściwie to oczekuję wszystkiego na raz Mam cerę mieszaną, najbardziej świeci mi się czoło, a policzki mam często przesuszone , no i wypryski też mi się pojawiają.
Właśnie przyniosłam kosmetyki z łazienki, trzeba zrobić inwentaryzację
żel do mycia twarzy Nivea Young
tonik odświeżająco-pobudzający Garniera (taki zielony)
mleczko oczyszczająco kojące AA Oceanic
preparat na wypryski TeaTree Oriflame
peeling krem-maska oczyszczająco złuszczająca AA Oceanic
maszeczka peel-off z grejpfrutem Avon
krem nawilżający AA Oceanic
Teraz myślę żeby to odwrócić raczej nawilżający żel i tonik a matujący krem. Myślałam nad tym nowym kremem Vichy(opinie są podzielone więc muszę sama testować) i L`Oreala Pure Zone. Tak trochę jestem za młoda, ale mam strasznie "zmęczoną" skórę pod oczami, co z tym zrobić?
A z kolorówki używam w tej chwili podkładu Non Stop Maybelline i pudru sypkiego matującego Vipery, ale właśnie mi się kończy i myślę o tym odbijającym światło i sama już nie wiem. Zastanawiam się też nad kupnem podkładu Colorstay Revlonu, a może kupić tylko bazę i stosować jakiś lżejszy podkład?
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-08, 19:04   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Aksamitna buźka

JA mam 18lat,mieszana cere z tendencja do wysuszania sie.
I kupilam tez ten zel z Niveii Young-szkoda tylko ze sie nie pieni,bo tak to ogolnie fajny.
Moze sproboj Pure Zone-mocno oczyszcza skore,lekko przesusza(w pozytywnym znaczeniu tego slowa)
Ja teraz uzywam maseczki Daxa z serii Mineraly-tej nawilzajacej.I jestem baaardzo zadowolona.
Czasem uzywam ten maseczki z glinka Clinique-ale to wtedy gdy mi cos wyskoczy.
A z kremow-na noc cos nawilzajacego,a na dzien w tej chwili uzywam kremu na zime YR,podklad sie bardzo fajnie trzyma na nim,nic nie splywa,nie wazy sie.A skora jest lekko nawilzona w ciagu dnia.
Uzywam peelingu mniej wiecej 2-3 razy w tygodniu.

Mam mieszana cere,ale schodzi mi czesto skora w strefie T.Wyglada na taka przesuszona co oczywiscie nie przeszkadza jej swiecic sie.
I to takie bledne kolo-jak naloze cos matujacego to wysusza mi skore,a jak nawilzajacy kremik to strasznie sie swiece i splywa mi podklad hehe

Co do lzejszego podkladu-jesli nie masz nnic do ukrycia to lzejszy bedzie lepszy.A baza chyba malo potrzebna-ja mam ta baze zEstee Lauder,ale jestem srednio zadowolona.

A co do cieni pod oczmai,to nie mam pojecia

Aha i nie wiem czy potrzebne jest ci mleczko?mleczka sa z reguly dosc ciezkie,chyba troszke za ciezkie dla tlustej albo mieszanej cery.

A z tnikow uzywam do skory mieszanej ew normalnej bez alkoholu.

Ps.A co sadzisz o tym zelu Nivejki?
A z Vichy idz popros o probke,przekonasz sie jak sie zachowuje na twojej skorze


Jakbys chciala pogadac to moje gg 451212
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-08, 19:40   #5
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Re: Aksamitna buźka

Estella napisał(a):
> Mam mieszana cere,ale schodzi mi czesto skora w strefie T.Wyglada na taka przesuszona co oczywiscie nie przeszkadza jej swiecic sie.
Mam dokładnie ten sam problem. A jak to strasznie wygląda jak się nałoży podkład, ble.. Zazwyczaj już nic nie mogę zrobić, bo wychodzę do szkoły...

I kupilam tez ten zel z Niveii Young-szkoda tylko ze sie nie pieni,bo tak to ogolnie fajny.
Zadziwijająca zgodność opinii myślę dokładnie to samo. Ale lubię go bo ślicznie pachnie. Miałam też tonik, nawet nawet...

Uzywam peelingu mniej wiecej 2-3 razy w tygodniu.
Ja też często robię peeling, czasami sie zastanawiam czy to nie za często

> Jakbys chciala pogadac to moje gg 451212
Będę na Ciebie polować

zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.