Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-29, 16:32   #1411
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i dziękuje Dziewczyny za kciuki Pomogły
Watkowe kciuki maja magiczna moc
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:32   #1412
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i dziękuje Dziewczyny za kciuki Pomogły


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:34   #1413
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Lena, czy do zakupów w D. dostałaś pełnowymiarową maseczkę Yoskine?
Bo na potwierdzeniu mam 75 ml i 1,5 ml , losowo dorzucają czy co?
Jeszcze nie odebrałam zamówienia niestety, może zrobię to jutro.

Dziwna sprawa.

W mailu potwierdzającym zamówienie mam pojemność 75ml. W historii zamówień w D. mam zapis taki:

Yoskine Moon Wakai Maska Hybrydowa na noc (75 ml)
1,5 ml

Powiem Wam, że jeśli dostanę próbkę 1,5ml to się wkurzę. Wydrukuję sobie treść maila na wszelki wypadek jak pójdę odbierać zamówienie.

Tym bardziej, że w "prezentach" jest zapis jasny: PREZENT
Maska hybrydowa na noc (75 ml) przy zakupie dowolnego kosmetyku z linii Moon Wakai marki Yoskine.*

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2016-09-29 o 16:53
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:35   #1414
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Przy okazji wrzucę wam zdjęcia mojego autka

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
niestety paletka miała maźnięte 3 kolorki jakiś wstrętny babol macał do tego kartonik wymemłany
no więc chwilę dumałam, czy brać, ostatecznie poszłam do kasy i wyjęczałam rabat, mam ją za 49 zł, tylko te wymacane kolory muszę zetrzeć sterylnym pędzelkiem czy coś



---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Tiger, leopard i pussy są zmacane.
Super zakup
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:37   #1415
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Watkowe kciuki maja magiczna moc
To prawda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:43   #1416
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Liv, super autko 👍🚗 oby się dobrze jeździło 🚗

Nikkolaa, super, widzę, że paletka capnięta

Zdrówka dla wszystkich chorowitków, u mnie synek wlasnie wyszedł z przeziębienia, co bardzo mnie cieszy...

Magdalena, w końcu wolne dni, zdecydowanie Ci się już należały

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i dziękuje Dziewczyny za kciuki Pomogły

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość



Super zakup
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:46   #1417
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość

Magdalena, w końcu wolne dni, zdecydowanie Ci się już należały
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 16:46   #1418
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i dziękuje Dziewczyny za kciuki Pomogły
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:46   #1419
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Chyba sobie strzele nowego ajfona srajfona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:49   #1420
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Co za Zara. Jak mam paragon to spoko, jak nie, to pójdę do Sefory. Bujne się na noc zakupów i capne Melted Matte Queen B, jak będzie. Chyba że ktoś odradza?! Too Faced oczywiście, nie te w tubkach.

U mnie w TK maxx na pewno dostawa, były zestawy Essie po 45, poza tym dwupaki gabek z RT, pędzle RT te metalowe. Widziałam też mnóstwo rzeczy do brwi i jakaś dziwna firmę, chyba mineralne rzeczy do konturowania itp, ale mnie nie ujęły.

A paletek TF nie było
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:52   #1421
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dobra, wszystko przeciw mnie, dam sobie spokój z tymi muszkieterkami, ja je kupiłam 14.09 a 16 - go były u mnie, wiec chyba jutro mija termin zwrotu, głupio tak teraz

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Sand mam na pazurach 004 z cosmetic zone

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------


mnie też się bardzo podoba


Sand
mam na pazurach 004 z cosmetic zone
Miśka, świetny płaszcz i buty brałabym jak Grażyna brokuła


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mam podłego męża
zobaczcie co mi wysłał

może i podłe, ale jakie prawdziwe

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Wracam lekko wypoczęta.

Posprzątałam kosmetiksy. Zdenkowałam już mini olejek Nuxa z boxa, dwie maski do włosów (w tym jedną litrową Kallosa, która stała pod prysznicem chyba z rok), szampon do włosów, wcierkę do skóry głowy, dwie maseczki do stóp, maseczkę do dłoni, maseczkę Ori z boxa, krem do twarzy z Ori, mnóstwo odlewek i próbek perfum, dwie miniaturki tuszu do rzęs z Bobbi Brown (te co kiedyś przygrażyniłyśmy w D. ), olejek migdałowy z L'occitane (jestem nim zawiedziona, nie wiem co zmienili w formule ale żeby się pienił na gąbce trzeba go wylać z pół butelki i już nie pachnie migdałami ), olejek nawilżający do paznokci. No normalnie oszalałam z tym denkowaniem.

Przychodzę z recenzją kremu do paznokci, o tego: http://www.sephora.pl/Makijaz/Paznok...nokci/P2435004 fajnie nawilża płytkę paznokcia i skórki, u mnie polepszył ich stan, ładnie pachnie warto za tę cenę

Przyszły też do mnie moje zakupy sukienkowe - na 5 sukienek 4 idą do zwrotu. Albo kolor nie taki, a to fason lekko inny niż na zdjęciu, a to za długie Jeszcze czekam na 3 sukienki, jeśli okażą się niedobre, to już zwątpię
No i dziś muszę się wybrać na zakupy po buty, chcę jakieś długie kozaki i botki jesienne, ale takie, żeby się nie zabić na krzywych chodnikach
No i trzeba by powąchać nową Bottegę, ale może poczekam aż wykończę jeszcze ze dwie odlewki i dostanę bon urodzinowy
świetnie Ci idzie denkowanie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
vipy mam od jutra
Ja też Prosto po pracy, z listą do S

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Przy okazji wrzucę wam zdjęcia mojego autka
szerokich dróg i miejsc parkingowych
Buty i torebkę pod kolor Pani już ma?


Faktycznie nowe BO pachniało wyczuwalnie przez ok. 5h tylko, czyli do 11 za mało dla mnie teraz pytanie, EPD czy EDT , bo oba lubię
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 16:52   #1422
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ok, będę o Tobie pamiętać

To skocz może do G Katowickiej, tam chyba też jest TK Maxxx
Mam
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ale się wkurzylam. Piszczalam wszędzie n bramkach, a że wczoraj też gdzieś byłam i było ok, to wykluczylam portfel. Została więc torba z Zary.

Poszłam do nich, a oni że mi rozmagnesuja, jak przyniosę paragon... No serio tak jest?!
Niestety często tak jest w hm wiem ze nie chcieli bez paragonu mi rozmagnesowac, w New yorkerze jak mi zabezpieczenia na rajstopach nie zdjeli, to mimo paragonu musiałam jechać dokładnie do tego ny w którym kupiłam
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
niestety paletka miała maźnięte 3 kolorki jakiś wstrętny babol macał do tego kartonik wymemłany
no więc chwilę dumałam, czy brać, ostatecznie poszłam do kasy i wyjęczałam rabat, mam ją za 49 zł, tylko te wymacane kolory muszę zetrzeć sterylnym pędzelkiem czy coś



---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Tiger, leopard i pussy są zmacane.
super zakup, u mnie nie było niestety
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Może też pewnie być jako naklejka? Gdzie jest Zara-znawca Corii?!

Kiedyś w portfel mi wszyli między kieszonki, to był w ogóle skandal. Bo jak z tym funkcjonować, nie odkleisz, bo musisz rozpruc.
W zarowych torebkach te naklejki są w podszewke wszyte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:56   #1423
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Co za Zara. Jak mam paragon to spoko, jak nie, to pójdę do Sefory. Bujne się na noc zakupów i capne Melted Matte Queen B, jak będzie. Chyba że ktoś odradza?! Too Faced oczywiście, nie te w tubkach.

U mnie w TK maxx na pewno dostawa, były zestawy Essie po 45, poza tym dwupaki gabek z RT, pędzle RT te metalowe. Widziałam też mnóstwo rzeczy do brwi i jakaś dziwna firmę, chyba mineralne rzeczy do konturowania itp, ale mnie nie ujęły.

A paletek TF nie było
Odradzam zestawy mini Essie, trzeba się pędzelkiem namachac i w dwóch pedzelek rozszczepia się na 2 części :|

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Q sensie u mnie tak jest. Nie wiem właściwie czy takiego pecha miałam czy to czesty problem
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 17:02   #1424
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Faktycznie nowe BO pachniało wyczuwalnie przez ok. 5h tylko, czyli do 11 za mało dla mnie teraz pytanie, EPD czy EDT , bo oba lubię
edp
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 17:05   #1425
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ale się wkurzylam. Piszczalam wszędzie n bramkach, a że wczoraj też gdzieś byłam i było ok, to wykluczylam portfel. Została więc torba z Zary.

Poszłam do nich, a oni że mi rozmagnesuja, jak przyniosę paragon... No serio tak jest?!
Kilka lat temi kupilam sobie plaszcz zimowy w stylu jakie nosila Jackie Kennedy. Piekny. I chyba piszczal jak wychodzilam, ale babeczki kazaly mi isc i sie nie przejmowac. I poszlam na nastepny dzien w nim na zajecia na studia. Odwijam szal, a kolega za mna zaczal sie smiac, jak ja na bezczelnego ten paszcz ze sklepu wynioslam. Nie wiedzialam o co mu chodzilo. Okazalo sie, ze babka zostawila mi klips pod kolnierzem. Zawstydzilam sie strasznie :-D na nastepne zajecia nie poszlam tylko pognalam do sklepu, aby panie wyjely mi klipsa. Nie mialam ze soba paragonu, ale nie robily problemu.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 17:16   #1426
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
edp


To chyba moje ostatnie VIPy jako Black ewentualnie przedostatnie po jutrzejszych zakupach powinnam przekroczyć 6000pkt
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 17:17   #1427
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość


To chyba moje ostatnie VIPy jako Black ewentualnie przedostatnie po jutrzejszych zakupach powinnam przekroczyć 6000pkt


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 17:19   #1428
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Kilka lat temi kupilam sobie plaszcz zimowy w stylu jakie nosila Jackie Kennedy. Piekny. I chyba piszczal jak wychodzilam, ale babeczki kazaly mi isc i sie nie przejmowac. I poszlam na nastepny dzien w nim na zajecia na studia. Odwijam szal, a kolega za mna zaczal sie smiac, jak ja na bezczelnego ten paszcz ze sklepu wynioslam. Nie wiedzialam o co mu chodzilo. Okazalo sie, ze babka zostawila mi klips pod kolnierzem. Zawstydzilam sie strasznie :-D na nastepne zajecia nie poszlam tylko pognalam do sklepu, aby panie wyjely mi klipsa. Nie mialam ze soba paragonu, ale nie robily problemu.

Nienawidzę takich sytuacji
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 17:27   #1429
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ale się wkurzylam. Piszczalam wszędzie n bramkach, a że wczoraj też gdzieś byłam i było ok, to wykluczylam portfel. Została więc torba z Zary.

Poszłam do nich, a oni że mi rozmagnesuja, jak przyniosę paragon... No serio tak jest?!
Szukaj milszej obsługi w innych sklepach

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
niestety paletka miała maźnięte 3 kolorki jakiś wstrętny babol macał do tego kartonik wymemłany
no więc chwilę dumałam, czy brać, ostatecznie poszłam do kasy i wyjęczałam rabat, mam ją za 49 zł, tylko te wymacane kolory muszę zetrzeć sterylnym pędzelkiem czy coś
Dlatego bojkotuję TKmax, u mnie wszystko zmacane, może poza szczotkami do włosów a sam sklep sobie z tego nic nie robi - tylko perfumy są w takich plastikowych pudełkach. Nie lubię ich za to i mam wrażenie że w znakomitej większości ceny nie są atrakcyjne

Ale za sam zakup niech służą dobrze

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na okrągło piszczę na bramkach nie tylko z zarowymu torebkami, ale ostatnio nawet z butami zakupionymi dopiero co w zarowni, tak rozmagnesowały skubane
A ze dzwoniłam akurat z obiema rzeczami w Syforowni, to podszedł Pan ochroniarz, który najwyraźniej był oblatany w temacie zarowych rozmagnesowań, gdyż od razu po prostu poprosił, abym podeszła z torebka na stól rozmagnesowywujący w sephorze, polozyla tam i juz ok - przestało piszczec i to bez zadnego paragonu i bez udziału zary
W drugiej seforze było to samo Wielkie brawa dla ochroniarzy tym razem, czuc było zyczliwosc

Takze idz do sefory, zapiszczysz na bramkach to Ci rozmagnesuja u siebie free
O, tak powinno być, pełna kultura

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość


To chyba moje ostatnie VIPy jako Black ewentualnie przedostatnie po jutrzejszych zakupach powinnam przekroczyć 6000pkt
Brawo
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 17:31   #1430
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Nowa oferta w Clarinsie
Kusi mnie. Lubie kremiki clarinsa.


Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Pracuję muszę pracować do 18 dzisiaj, bo sobie poszedł jeden chuop na L4

Masakra u mnie tez czesc ekipy nal4 a czesc na urlopie i nie ma kto pracowac.


Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Super promocja tylko czy warto je kupowac. Z tego co pamietam to czesc nie polecala ich.


Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Przy okazji wrzucę wam zdjęcia mojego autka
Extra autko
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 17:53   #1431
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie odebrałam zamówienia niestety, może zrobię to jutro.

Dziwna sprawa.

W mailu potwierdzającym zamówienie mam pojemność 75ml. W historii zamówień w D. mam zapis taki:

Yoskine Moon Wakai Maska Hybrydowa na noc (75 ml)
1,5 ml

Powiem Wam, że jeśli dostanę próbkę 1,5ml to się wkurzę. Wydrukuję sobie treść maila na wszelki wypadek jak pójdę odbierać zamówienie.

Tym bardziej, że w "prezentach" jest zapis jasny: PREZENT
Maska hybrydowa na noc (75 ml) przy zakupie dowolnego kosmetyku z linii Moon Wakai marki Yoskine.*
Powinno być ok, tylko zastanowiły mnie te dwie pojemności . D. czasem ma gest - w grudniu do zakupów produktów Estee za 78 zeta dostałam ichni krem CC kosztujący 270 .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:11   #1432
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Odradzam zestawy mini Essie, trzeba się pędzelkiem namachac i w dwóch pedzelek rozszczepia się na 2 części :|

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Q sensie u mnie tak jest. Nie wiem właściwie czy takiego pecha miałam czy to czesty problem
Ja miałam już dwa mini zestawy Essie, no i pędzelek jest mniejszy, ale nic mi się z nim nie dzieje. Że mniejszy to się można spodziewać, ale jak mam krótsze pazurki to spoko, gorzej jak akurat mam szpony, wtedy po niego nie sięgam
I tak jest spoko w porównaniu do mini-Opi

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Kilka lat temi kupilam sobie plaszcz zimowy w stylu jakie nosila Jackie Kennedy. Piekny. I chyba piszczal jak wychodzilam, ale babeczki kazaly mi isc i sie nie przejmowac. I poszlam na nastepny dzien w nim na zajecia na studia. Odwijam szal, a kolega za mna zaczal sie smiac, jak ja na bezczelnego ten paszcz ze sklepu wynioslam. Nie wiedzialam o co mu chodzilo. Okazalo sie, ze babka zostawila mi klips pod kolnierzem. Zawstydzilam sie strasznie :-D na nastepne zajecia nie poszlam tylko pognalam do sklepu, aby panie wyjely mi klipsa. Nie mialam ze soba paragonu, ale nie robily problemu.
No właśnie i tak to jest. Kupujesz, drożej czy taniej - nieważne, ale kupujesz uczciwie. A później nagle to się odzywa i wszędzie piszczysz i musisz się wstydzić, bo przecież zaraz się wszyscy gapią. Jeszcze jak w jednym sklepie - spoko. Ale wchodzę do Piotra i Pawła, no i taka trochę żenada :/

Rozumiem, że na kradzieże trzeba znajdować sposoby, ale to powoli już w jakieś skrajności popada. Nic nie ukradłam, a czuję się jak złodziej :/
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:45   #1433
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Przy okazji wrzucę wam zdjęcia mojego autka
szerokości

Nikola, zdrówka dla dzieciaków

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość


To chyba moje ostatnie VIPy jako Black ewentualnie przedostatnie po jutrzejszych zakupach powinnam przekroczyć 6000pkt
Gratuluję , kolejne złoto na wątku

co do BO, ja stawiam na edp
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:46   #1434
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość

No właśnie i tak to jest. Kupujesz, drożej czy taniej - nieważne, ale kupujesz uczciwie. A później nagle to się odzywa i wszędzie piszczysz i musisz się wstydzić, bo przecież zaraz się wszyscy gapią. Jeszcze jak w jednym sklepie - spoko. Ale wchodzę do Piotra i Pawła, no i taka trochę żenada :/

Rozumiem, że na kradzieże trzeba znajdować sposoby, ale to powoli już w jakieś skrajności popada. Nic nie ukradłam, a czuję się jak złodziej :/
jeszcze jak piszczysz i na wchodzeniu i na wychodzeniu to spoko ochroniarze zwykle nic nie mówią jak widzą ze wychodzę i "pikam" jeżeli pikałam też przy wejściu do sklepu. Ale miałam kiedyś taką kurtkę że ta wszyta plakietka czasem pikała - nie zawsze tylko czasem. I zdarzyło mi się tak parę razy że nie pikałam wchodząc za to pikałam wychodząc a nie zawsze z zakupami wychodziłam wiec od razu zlot ochroniarzy miałam Po kilku takich akcjach rozerwałam poszewkę i ją wytargałam

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-09-29 o 18:47 Powód: polska język trudna język :)
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:52   #1435
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Na pasku się zachwycałam, na ręce po nocy zniknęło a BO edp jest trwałe, czy trwalsze od tyn nowych, ale i tak meh? też mi się podobają, ale liczyłam na te nowe :/ kurcze, wszystkie nowości tak mocno dają d. w kwestii trwałości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BO EDP jest trwałe Te nowe to jest cieńkisz nietrwały.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Moja dzisiejsza próbka niespodzianka z D... Eris Trzeba było brać Deep Euphoria
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:59   #1436
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Szukaj milszej obsługi w innych sklepach



Dlatego bojkotuję TKmax, u mnie wszystko zmacane, może poza szczotkami do włosów a sam sklep sobie z tego nic nie robi - tylko perfumy są w takich plastikowych pudełkach. Nie lubię ich za to i mam wrażenie że w znakomitej większości ceny nie są atrakcyjne

Ale za sam zakup niech służą dobrze



O, tak powinno być, pełna kultura



Brawo
Masz rację, ja w Tkmaxx rzadko kupuję właśnie dlatego

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Ale fajne kolorki



Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość

Nikkolaa, super, widzę, że paletka capnięta

Zdrówka dla wszystkich chorowitków, u mnie synek wlasnie wyszedł z przeziębienia, co bardzo mnie cieszy...

Magdalena, w końcu wolne dni, zdecydowanie Ci się już należały


Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
dla macanta, ale kolory śliczne

Dużo zdrówka



Niekoniecznie, jutro rano może śledzenie działać i mogą włożyć , u mnie przestali w sobotę rozwozić
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i dziękuje Dziewczyny za kciuki Pomogły


Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość



Super zakup
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:01   #1437
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Miśka, świetny płaszcz i buty brałabym jak Grażyna brokuła



może i podłe, ale jakie prawdziwe

świetnie Ci idzie denkowanie


Ja też Prosto po pracy, z listą do S

szerokich dróg i miejsc parkingowych
Buty i torebkę pod kolor Pani już ma?


Faktycznie nowe BO pachniało wyczuwalnie przez ok. 5h tylko, czyli do 11 za mało dla mnie teraz pytanie, EPD czy EDT , bo oba lubię
Mówiłam
Bierz edp

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mam

Niestety często tak jest w hm wiem ze nie chcieli bez paragonu mi rozmagnesowac, w New yorkerze jak mi zabezpieczenia na rajstopach nie zdjeli, to mimo paragonu musiałam jechać dokładnie do tego ny w którym kupiłam

super zakup, u mnie nie było niestety

W zarowych torebkach te naklejki są w podszewke wszyte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
szerokości

Nikola, zdrówka dla dzieciaków

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------


Gratuluję , kolejne złoto na wątku

co do BO, ja stawiam na edp


Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
BO EDP jest trwałe Te nowe to jest cieńkisz nietrwały.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Moja dzisiejsza próbka niespodzianka z D... Eris Trzeba było brać Deep Euphoria
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:31   #1438
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Brawo
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Gratuluję , kolejne złoto na wątku

co do BO, ja stawiam na edp

Jutro się pochwalę zakupami

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
BO EDP jest trwałe Te nowe to jest cieńkisz nietrwały.
Moja dzisiejsza próbka niespodzianka z D... Eris Trzeba było brać Deep Euphoria
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Mówiłam
Bierz edp
Wiem, że mówiłyście ale jak już miałam próbkę, to trzeba było spróbować, bo nowy ma najładniejsze opakowanie
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:48   #1439
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Wiem, że mówiłyście ale jak już miałam próbkę, to trzeba było spróbować, bo nowy ma najładniejsze opakowanie
Mnie tam podoba sie bardziej opakowanie stareszego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 20:01   #1440
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jeszcze jak piszczysz i na wchodzeniu i na wychodzeniu to spoko ochroniarze zwykle nic nie mówią jak widzą ze wychodzę i "pikam" jeżeli pikałam też przy wejściu do sklepu. Ale miałam kiedyś taką kurtkę że ta wszyta plakietka czasem pikała - nie zawsze tylko czasem. I zdarzyło mi się tak parę razy że nie pikałam wchodząc za to pikałam wychodząc a nie zawsze z zakupami wychodziłam wiec od razu zlot ochroniarzy miałam Po kilku takich akcjach rozerwałam poszewkę i ją wytargałam
Tez tak miałam w torebce z bershki. Pikalam jak wchodziłam - jeszcze wtedy- do reala. Pan ochroniarz mnie zgarnął, na zapleczu w całkiem sympatycznej atmosferze na szczęście, sprawdziliśmy co może pikać w mojej torbie, okazało się, że pod podszewką jest to ustrojstwo. Wytargalismy i po sprawie
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-07 12:36:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.