paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-21, 13:08   #1
DanaBlue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 28
GG do DanaBlue

paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY


Mam kilka pytań:
1. Czy każdy może mieć założone paznokcie żelowe, czy też zależy to od stanu płytki paznokcia?
2. Czy tak założone "żele" można pomalować lakierem, a poźniej znowu zmyć zmywaczem i dalej będą ładne?
3. Czy idąc sobie zrobić "żele" trzeba własne paznokcie zapuścić,czy też obciąć?
4. Ile mniej wiecej trwa ich wykonanie? Bardzo Was proszę o odpowiedzi.Pozdrawiam.
DanaBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 15:45   #2
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

1. jak płytka jest bardzo zniszczona to nie powinno się zakłądać żeli bo one jeszcze bardziej ją osłabią i zniszczą... ale jak się uprzesz to wszystko możesz
2. można malować i później zmywać zmywaczem, ale najlepiej żeby to był zmywacz bez acetonu, ponieważ aceton może rozpuścić klej (jeśli będą przedłużane za pomocą tipsa)
po zmyciu lakieru nadal żele będą śliczne
3. jeśli będa przedłużane na szablinie to Twoje paznokcie powinny być dłuższe (ok. 2-3mm) ale jak będziesz mieć przedłużane na tipsie to ładniej wygląda jak Twój pazurek jest krótki żeby go nie było widać
4. hmmm... około 2 i pół- 3 godziny

5. jeśli moge coś dodać od siebie to polecam żele na szablonie z frenchem od razu ślicznie to wygląda
... na fotce są właśnie żele na szablonie z frenchem (moje pazurki)
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 17:38   #3
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 70
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

metoda zelowa, jest lagodniejsza od akrylowej. ale na podniszczone pazurki, najlepiej zastosowac metode fiber-glass. wyglada to tak samo ladnie jak w zelowcach. plytka sie blyszczy, mozna przedluzyc ta metoda krotkie paznokcie, a po sciagnieciu fiberka, plytka jest niemal nienaruszona.polecam!
Akwarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 18:05   #4
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Ja mam jeszcze pytanko Przejrzałam dokładnie archiwum, ale ciągle tak naprawdę nie wiem jakie są róznice pomięzdy metodą żelową i akrylową. Właśnie zamierzam sobie niedługo zrobić takie pazurki, ale nie chcę aby wybór metody okazał się prawie losowy. Różne opinię się słyszy, że metoda żelowa jest łagodniejsza, ale jednocześnie jak przeczytałam wyżej bardzo niszczy paznokcie.Więc już sama nie wiem. Słyszałam również że zdjęcie "żeli" wiąże się z jakimis duzymi kosztami, czy to w ogóle prawda, bojakoś nie bardzo chce mi sie w to wiedzieć. JAk znacie mniej więcej ceny obu metod, to sie nie pogniewam równiez jak powiecie. Z góry dzięki, pozdrowienia
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 10:26   #5
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Meggy,
metoda żelowa i akrylowa tak samo niszczy, osłabia pazurki po zdjęciu (oczywiście każdy indywidualnie- jedni mają w niewielkim stopniu zniszczone a drudzy bardzo)
ceny tych dwóch metod są takie same... do zrobienia paznokci zelowych potrzebna jest lampa UV która utwardzi żel, natomiast do akryli nie używa sie lampy ale ta metoda jak się nakłada bardzo brzydko pachnie (mi osobiście to bardzo przeszkadza i pewnie nie wytrzymałabym 3 godz zakładania akryli )

uwazam ze żele są o wiele fajniejsze niż akryle, ponieważ pazurki wyglądają bardziej naturalnie

ceny są naparawde różne... ja byłam u koleżanki i u niej dwie metody kosztują po 100zł, uzypełnienie 60zł (w cenie jest od razu pomalowanie pazurków)- teraz już nie przedłuża metodą akrylową bo ten 'smrodzik' źle wpływasł na jej pieski
oczywiście w zakłądach ceny są wyższe, np. 160zł
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 16:15   #6
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Dziekuje Ci bardzo Dolly85 teraz mam już jasność. Zaszłam wczoraj nawet do zakładu kosmetycznego poleconego przez koleżanke, chciałam zorentowac sie w cenach, tam pani też próbowała wytłumaczyć mi różnice pomiędzy tymi metodami, ale ona bardzo namawiała mnie na akryle, nie wiem czemu. Niby bardziej popularne, łatwiejsze do modelowania na paznokciu, itp. Ciekawe...
A ceny są rzeczywiście różne, słyszałam że np, u jedenj pani w domu zakładanie 50zl, a uzupełnianie 30, a z kolei w tym zakładzie to 130 i 60...
Dzieki wielkie jeszcze raz
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 18:08   #7
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

akryle łatwiej się zakłada, ale właśnie teraz więcej osób robi żele... jak już pisałam wyglądają bardziej naturalnie, a ta baba gada głupoty bo tak samo łatwo modeluje się akryle jak żele
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-23, 18:47   #8
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

ja też myśle o paznokietkach raczej żelowych bo sa bardziej naturalne, natomiast mam jedno pytanie - a co ze skórkami? czy porządek z nimi tzreba zrobić samemu, czy tez moze lezy to w zakresie pani, która bedzie robiła pazurki?
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-23, 22:22   #9
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

a jeszcze jedno, jak będę chciała się ich pozbyć, to zdjęcie paznokci też kosztuje, czy nie (pytam o obie metody)??
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 07:59   #10
Karidan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 105
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Też mam pytanie odnośnie tipsów- a w szczególności odnowy.

Jak często w rzeczywistości robicie odnowę? Pytajac manikiurzystek zawsze otrzymywałam odpowiedź, że co 3-4 tygodnie (w zależności od tego jak szybko rosną paznokcie)

Tipsy robiłam sobie 4 razy, przy codziennym wykonywaniu domowych czynności wytrzymywały mi góra 2 tygodnie. Zazwyczaj zachodziło jakby powietrze przy brzegach i się po prostu delikatnie na brzegach odklejały.
Czy to znaczy że były źle wykonane czy taka moja uroda ???(za każdym razem robiłam u innej dziewczyny)- odnowa zupełnie się nie opłaca w takim przypadku- bo trzeba było wymienić kilka tych odklejających sie tipsów- cena była porównywalna z załozeniem nowych. A co 2 3 tyg wymiana - to troche drogo jak dla mnie, chociaż bardzo mi sie podobają.

Posiadaczki żelowych pazurków - jak czesto robicie odnowę, czy jakoś specjalnie o nie dbacie?
Karidan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-24, 08:31   #11
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Anasti:
oczywiście sama mozesz zrobić 'porządek' ze skórkami ale to należy do obowiązku manicurzystki, więc ona to powinna zrobić... oczywiście jak stwierdzi że coś trzeba wyciąć

_Meggy_ :
o akryle dokłądnie Ci nie powiem ile kosztuje i jak to powinno wyglądać, ale jeśli chopdzi o żele to moge powiedzieć
zdjęcie żeli kosztuje... ja płaciłam 15zł (tak jak za manicure z pomalowaniem pazurków) i musiałam iść do manicurzystki ok. 3-4 razy
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...tern=&pattern=

uzupełnianie może wyglądać na dwa sposoby...
1) ścieranie pilniczkiem około 50% żelu który się ma na paznokciu i na całą płytke kładzie się dwie warstwy żelu (TAK WŁAŚNEI POWINNO WYGLĄDAĆ UZUPEŁNIANIE)
2) albo niektóre babki robią tzw 'dopełnianie' czyli po prostu kładą żel na płytke naturalną która nie jest poktyra żelem (tj 'odrosty')

Karidan:
odnowe robi się tak jak napisałaś najczęściej co 3-4 tygodnie w zależności jak szybko rosną paznokcie

powietrze może podchodzić gdy żele są źle założone lub po prostu masz taką płytke (moja koleżanka tak właśnie ma, jak sobie nie założy żeli to i tak zaczyna podchodzić powietrze)
przyczyna może być tez w tym ze używasz zmywacza z acetonem i aceton rozpuszcza klej od tipsa (jeśli masz tą metodą przedłużane)

ja miałam żele na 100dniówke, później zdjełam i teraz koleżanka potrzebowała modelki, bo sie uczyła robienia żeli z frenchem i wypadło na mnie...
teraz żeliki mam dokłądnie 9 dni
a dbam o nie tak samo jak o naturalne (może nawet mniej dbam o sztuczne )
używam tylko zmywaczy bez acetonu i bardzo często kremuje rączki + używam olejku do skórek
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-30, 08:59   #12
iskierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 37
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam. Ja sama zakladam tipsy zelowe.
Co do skorek to mozna zrobic samemu albo u manikiurystki, z tym ze ja np. popycham skorki. Przy tipsach nie moge usunac skorek w sposob naturalny czyli rozpuscic je specjalnym preparatem i odsunac bo to rozmieksza plytke i zel moze sie nie tzrymac. Ja skorkami zajmuje sie na poczatku ale gdybym zrobila to na koncu to moglabym uzyc tego preparatu z tym tylko ze masa zelowa nie zostanie polozona tak daleko i juz bedzie dosc widoczny sposob.
Ktora metoda jest lepsza?? Trzeba samemu przetestowac, bo jedne Panie chwala akryle zas innym zaraz po nalozeniu akryl odpryskuje. Szczerze mowiaz z zelowymi mi sie to nie zdarzylo. Jedynie paznokiec moze sie zlamac ale to moze zdarzyc sie zawsze.
Ja swpje uzupelniam co 4 tygodnie. mozna je spilowywac-to przejscie miedzy zelem a naturalnym paznokciem, ale delikatnie. Robi sie to po to zeby paznokiec sie nie zapowietrzyl i zeby ladniej wygladalo. Choc nie zawsze jest to konieczne.
Ceny? Slyszalam ze w Warszawie w salonie zalozenie kosztuje 185 zl. U mnie zalozenie kosztuje 70 zl a uzupelnienie 50. Z tego wzgledu ze nie mam salonu kosmetycznego. jestem z Poznania.
Pozdarwiam serdecznie.
iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-19, 21:29   #13
LaDy*Of*PinK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 23
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

chciałam kupić sobie żele na allegro i były tam oferty jakiegoś
proszku przezroczystego
proszku różowego
proszku białego i
Liquid.
Ja mialam robione w formie masy <żelu> a tu jakiś proszek?? o co chodzi?? cZy to musze w czymś rozcieńczyć by uzyskać mase <ten żel> ?
Co to jest ten Liquid?? Mam nadzieje że pytań mało i bardzo Was Kochane obciążą...
LaDy*Of*PinK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-19, 21:38   #14
iskierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 37
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Bo to nie zel tylko akryl. A bez szkolenia radze nie kupowac produktow profesjonalnych bo mozna sobie zrobic krzywde. To wcale nie jest takie proste jak sie wydaje. Druga sprawa na allegro wszystkie zele sa beznadziejne. Sa to produkty dla tychg ktorzy sie nie znaja. Nie polecam.
iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-19, 21:51   #15
LaDy*Of*PinK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 23
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Chodzi o to że ja umiem robić pazurki ale żelowe..Nauczyła mnie siostra <w Nieczech> która jest w tym perfekt.. Tylko, że ja uczyłam sie na niemieckich nazwach i kosmetykach, więc teraz nie potrafie się w tym odnaleźć.. Myślalam że te żele są dobre na allegro.. to chyba bez różnicy? Gdzie moge kupić dobre żele?? Ach.. i co to jest ten Liquid ??
LaDy*Of*PinK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-19, 21:54   #16
iskierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 37
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

No przeciez pisze ze to jest akryl. liquid to plyn do akrylu a nie jakis zel. Dobre zele sa w dobrych hurtowniach i sklepach z artykulami do paznoiokci. Ale dobre hurtownie maja to do siebie ze bez dyplomu nie sprzedadza takich produktow. A na allegro to sa firmy "krzak" a jakosc ich pozostawia wiele do zyczenia. Pozdrawiam.
iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-19, 22:05   #17
LaDy*Of*PinK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 23
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Dzięki za odpowiedzi
Ile kosztuje w Polsce taki kurs i ile trwa?? Aha.. i tylko osoby pełnoletnie mogą go zrobić?
LaDy*Of*PinK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-19, 22:12   #18
Qava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 95
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

mialam genialne paznokcie zelowe, zalozyla mi kobieta w kanadzie ktora miala pewnie z 10 lat doswiadczenia w paznokciach.. byly genialne, naprawde extra.. ludzie na ulicy pytali mnie kto je zrobil.. ale jak przyjechalam do pl to nie znalazlam nikogo kto moglby je profesjonalnie wyplenic.. tj mieszkam w lodzi i niby sa salony i panny ktore robia paznokcie.. ale jak poszlam do jednej niby doswiadczonej, to sie okazalo ze wziela kase i spitolila moje paznokietki. wiec zdesperowana sama zdjelam swoje paznokcie.. chyba chcetnie zalozylabym je znowu ale brak profesjonalizmu u manikiurzystek mnie po prostu dobija. straszne...
szczerze mowiac to jak zdjelam zele, to sie okazalo ze moje paznokcie tak ochoczo chcialy odrobic straty ze sa teraz naprawde ladne, nie lami sie i naprawde jestem z nich dumna. wiec w moim przypadku zelowe paznokcie wcale mi nie zaszkodzily.. a wrecz przeciwnie.
Qava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-22, 17:34   #19
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
AKWARELO !


Powiec mi proszę gdzie mozna wykonać ta metodę fiber-glass ? Ona jest robiona na tej samej zasadzie co tipsy ? I cena tez podobna ? Bo pierwszy raz słyszę o takiej
pozdrawiam !
Ana
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-18, 00:54   #20
annaot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Question Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE


Edytowane przez annaot
Czas edycji: 2006-12-06 o 10:19
annaot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 10:46   #21
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

annaot idź na kurs!
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 15:45   #22
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Smile Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Czy znacie moze kosmetyczke ktora robi taniej pazurki zelowe w domu ze zduńskiej woli?
pozdrawiam serdecznie!
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 16:12   #23
Anna 71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 91
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam kolejna chętna do założenia paznokci żelowych. I ztąd moje pytanie czy paznokcie żelowe można nosić bardzo długo bez ściągania tylko uzupełniając np. z dwa lata. Bo poco sciągać i niszczyć płytkę paznokcia. Będę szczęśliwa za wyczerpującą odpowiedź.
Anna 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 18:23   #24
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Ja noszę 4 lata i jestem szczęsliwa
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 21:55   #25
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Iskierka jesteś z Poznania a dokładnie ,bo ja jestem na etapie poszukiwań czy mogłabys podać swoje namiary byłabym wdzieczna
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 16:10   #26
kasialysa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

ja to mam pytanie czy tipsy przykleja się na całą płytke paznokcia czy od połowy bo szłyszłam że jak komu pasuje
kasialysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 23:28   #27
Jaguar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Tips,używany w salonach nakleja się na na koniec płytki(1/2,1/3 lub 1/4) jej długości.Na całą płytkę nakleja się sztuczne paznokcie z marketów itp. i nie pokrywa się już ich masą.
Jaguar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 11:03   #28
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Dziewczyny róbcie sobie żelki bez obaw są cudne i wygodne !!!I nie zgodze się z tym niszczeniem płytki. Fakt nieprawidłowo zdjęte lub źle wykonane paznokietki mogą się do tego przyczynić, ale jak stylistka jest dobra i ma dobre produkty to nikomu się krzywda nie stanie.. Pracując na LCNie zauważyłam nawet poprawe słabych i cienkich pazurków u klientek, które po zdjęciu były znacznie mocniejsze
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 16:21   #29
Dzastinka
Przyczajenie
 
Avatar Dzastinka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

moglybyscie mi napisac czy przed przyklejeniem tipsa pod żel pazurki powinny byc matowe czy lepiej wypolerowane na błysk?Jedna kosmetyczka robila mi tak, inna zas inaczej... I jeszcze jedno... Dlaczego zdarza się ze żel nie odpryskuje mi przez caly miesiac, a na zrobionych pazurkach u innej dziewczyny na takich samych materiałach żel odpryskiwał po kilku dniach? Z góry dzieki.Pozdrawiam
Dzastinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 17:46   #30
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez Dzastinka Pokaż wiadomość
moglybyscie mi napisac czy przed przyklejeniem tipsa pod żel pazurki powinny byc matowe czy lepiej wypolerowane na błysk?Jedna kosmetyczka robila mi tak, inna zas inaczej... I jeszcze jedno... Dlaczego zdarza się ze żel nie odpryskuje mi przez caly miesiac, a na zrobionych pazurkach u innej dziewczyny na takich samych materiałach żel odpryskiwał po kilku dniach? Z góry dzieki.Pozdrawiam

Ludzie trzymajcie mnie
Dzastinka TU nie uczymy przedłużania pazurków - zapoznaj się z regulaminem i wątkami redakcyjnymi.
I wybierz sie na kurs stylizacji paznokci
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-28 17:30:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.