Pomysl na urodziny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-16, 06:35   #1
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis

Pomysl na urodziny


Licze na wasza wyobraznie.
Nie mieszkam w Polsce(uk), i spotykam sie od kliklu miesiecy z chlopakiem z lotwy.
Mialam zaplanowane swieta w grudniu jechac do domu do pl jako ze nie mialam takiej mozlowosci ostatnie 5 lat.
Tz Nie ma rodzicow ani rodzemstwa wiec musiialabym go zostawic samego na swieta, podjelismy decyzje ze poleci ze mna i pozna rodzine. Lecimy na tydzien z tym ze w swieta sa jego 30 urodziny i kompletnie Nie mam pomyslu jak je uczcic procz prezentu....
Rodziny mojej Nie zna wiec impreza odpada, ja w pl bez auta na wiosce to tez ograniczone pole manewru.
Help

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 11:37   #2
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Pomysl na urodziny

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Licze na wasza wyobraznie.
Nie mieszkam w Polsce(uk), i spotykam sie od kliklu miesiecy z chlopakiem z lotwy.
Mialam zaplanowane swieta w grudniu jechac do domu do pl jako ze nie mialam takiej mozlowosci ostatnie 5 lat.
Tz Nie ma rodzicow ani rodzemstwa wiec musiialabym go zostawic samego na swieta, podjelismy decyzje ze poleci ze mna i pozna rodzine. Lecimy na tydzien z tym ze w swieta sa jego 30 urodziny i kompletnie Nie mam pomyslu jak je uczcic procz prezentu....
Rodziny mojej Nie zna wiec impreza odpada, ja w pl bez auta na wiosce to tez ograniczone pole manewru.
Help

Sent from my E5823 using Tapatalk
upiecz mu tort, kup prezent i świętujcie we dwoje
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 11:55   #3
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Pomysl na urodziny

Rozumiem, że dzień urodzin wypada w jeden z dni świątecznych, które planujecie wstępnie spędzić z twoją rodziną? Myślę, że spędzenie urodzin w gronie życzliwych mu osób (zakładam, że twoja rodzina należy do tych życzliwych skoro chcecie tam jechać na święta), wspólnie z ukochaną osobą będzie dla niego wyjątkowym przeżyciem zwłaszcza w sytuacji, gdy mu tej najbliższej rodziny brakuje.
Oczywiście zależy od tego jaką masz rodzinę, ja znając swoją upiekłabym dodatkowe ciasto - tort urodzinowy, którego wjazd i grupowe odśpiewanie sto lat byłoby jedną z części świętowania. Domowników oczywiście wcześniej poinformowałabym, że twój partner ma urodziny, pewnie i oni zakupiliby jakiś niewielki upominek (pomijając to, co pod choinkę).
Jeśli wolicie bardziej kameralne świętowanie urodzin to w pewnym momencie wyrwałabym się na spacer we dwoje (chociaż to zależy od pogody), gdzie wręczyłabym prezent. Rodzinka oczywiście wiedziałaby o urodzinach partnera, więc po powrocie pewnie czekałyby go życzenia od reszty.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 18:57   #4
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Pomysl na urodziny

Rodzinka jak najbardziej zyczliwa i przyjaxnie nastawiona na inna narodowosc. Urodziny sa 26 wiec pieczenie tortu bedzie symbolem bo kazfy bedzie objedzoby

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 10:58   #5
inka78_1
Przyczajenie
 
Avatar inka78_1
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 13
Dot.: Pomysl na urodziny

Myślę, że upieczenie choćby niewielkiego tortu (no bo bez przesady, wszyscy będą już objedzeni, jak już jest wyżej) i niewielki upominek byłyby w porządku. Nie ma też co za bardzo kombinować. Przynajmniej tak uważam.
inka78_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 22:39   #6
Paulina9420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: Pomysl na urodziny

Jestem ciekawa co myślicie na temat dawania komuś w prezencie kosmetyków. Czy jesteście za czy przeciw?
Paulina9420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 11:58   #7
kczajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 32
Dot.: Pomysl na urodziny

Ja staram się unikać wręczania kosmetyków. Bo jednak może okazać się, że będzie to źle odebrane. Dlatego wolę się porozglądać za tym co może się przydać. Ale to tylko wyłącznie moje zdanie.
kczajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-14, 08:30   #8
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Pomysl na urodziny

Jestem przeciw- chyba, że znasz gusty i upodobania danej osoby. Jeśli nie to wolałabym już dostac kartę prezentową do perfumerii i kupić sobie to, co mi pasuje, niż później zastanawiać się co zrobić z nietrafionym prezentem kosmetycznym.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-14 09:30:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.