"Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatusiami?? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-26, 15:14   #121
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Ja test kupiłam razem z TŻem. Nasikałam, patrzę, jedna kreska wyłazi, myślę sobie, ech, wiedziałam że tak szybko się nie uda (pierwszy cykl starań, byłam spóźniona tylko 4 dni, co w sumie u mnie nie było rzadkością). Odłożyłam na zlew, skończyłam biznes w toalecie, łapię za test żeby wyrzucić, a tu druga kreska taka bledziutka, że prawie jej nie widać Poszłam do kuchni, powiedziałam TŻowi że zaraz zejdę na zawał, i poszłam do sypialni się położyć, bo mi się gorąco i słabo zrobiło. Przylazł za mną, zapytał czy test zrobiłam, popatrzył na mnie, sam sobie na pytanie odpowiedział, uściskał mnie i odwaliło mu z radości. Normalnie jakby ktoś mu coś zapodał, euforia totalna Trwa do teraz
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 20:26   #122
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

cudowne opowieści a ile inspiracji na przyszłość
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 21:05   #123
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

pokazałam mu 2 testy ciążowe i zapytałam, czy ja dobrze widzę... a że on jest z tego typu spraw zielony to zapytał tylko, co dokładnie oznaczają to 2 kreski. jak tylko wymownie na niego spojrzałam to w lot zrozumiał. jako, że był zaspany, 5 rano... to przyjął to spokojnie, zaskoczenia nie ma, bo spodziewaliśmy się, że seks bez zabezpieczenia zaowocuje jak nie teraz to za jakiś czas, on zresztą sam przyznawał, że na to liczy... ciepło mi się robi na sercu jak słyszę autentyczną radość w jego głosie, jak o tym rozmawiamy
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 11:53   #124
gochacz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 68
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Chłopak wraca z pracy, a ja w łóżku cała we łzach i w przemoczonych chusteczkach.
Ja- Chlip...chlip... test zrobiłam...
Chłopak- Jaki? Ciążowy...?
Ja- Chlip...chlip... tak.....bbuuuuuuuuuuuuuu! !!!!!
;p

Jeszcze wziął test do ręki, popatrzył na dwie kreski i stwerdził, że nei umie tego obsługiwać i nie wie gdzie tu jest oznaczone, że jestem w ciąży ;p

A czytałam gdzieś kiedyś, by facetowi nie mówić "jestem w ciąży", tylko "zostaniesz ojcem, jestem w ciąży". Podobno te druge zdanie bardziej do nich przemawia

Teraz już nie płaczę ale dla mnie to był szok, bo dziecka jeszcze nie planowalśmy :p
__________________
--------------------
29.10.09r. Poznaliśmy się
18.02.10r. Jesteśmy razem

Edytowane przez gochacz
Czas edycji: 2013-07-26 o 11:56
gochacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 08:27   #125
fokensik
Raczkowanie
 
Avatar fokensik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 291
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

jaki fajny wątek
__________________
любовь не картошка
fokensik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 20:16   #126
2me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Przypadkiem znalazłam ten wątek, ale przyznam, że jest bardzo fajny, co prawda my z TZ dopiero będziemy się zastanawiać, kiedy zacząć staranka, ale wątek sobie w najbliższej wolnej chwili poczytam
2me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:56   #127
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

ja mu dalam test do reki, na tescie byly instrukcje - dwie kreski pozytywny, jedna negatywny... zrozumial po 10 sekundach... a potem sie juz turlalismy po kanapie
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 22:57   #128
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

u mnie to był jeden z chyba najgorszych możliwych momentów na zrobienie testu. była to sobota, 9 rano, kiedy szłam do pracy na ponad 12 godzin na dziesiątą, a do tego w poniedziałek było święto i kolejny dłuuuugi dzień oczekiwania na telefon i umówienie się na wizytę... tż rozmawiał z mamą w kuchni, ja w łazience. w sumie to tylko dla potwierdzenia robiłam, bo czułam, że wyjdą dwie kreski. wróciłam do pokoju, tż wparował "i co i co?" ja w ryk, pokazuję, on 4 razy czytał instrukcję obsługi i co oznacza ten wynik. oj płakać mi się chciało w robocie, tylko parę smsów wymieniliśmy... a tak sobie układałam plan, jakieś buciki maleńkie może kupię, a może coś... a wyszło koszmarnie.
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-24 22:57:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.