Lakiery hybrydowe cz.4 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-28, 14:02   #181
marczizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 31
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
było to już wałkowane tutaj kilka razy ale najczęstszymi przyczynami matowienia topu są:

- nieodpowiednie stężenie cleanera (np. gdy zwietrzeje lub gdy jest za mocny)
- za krótko utwardzany top - na kursie babka mi mówiła, żeby top utwardzać trochę dłużej,
- słabe żarówki w lampie,
- nie "ostudzony" top - po wyjęciu dłoni z lampy powinno się chwilę odczekać, żeby temperatura topu spadła,

aby sobie z tym"poradzić" to najlepiej nałożyć top ponownie



Już doszłam jak to naprawić : nakładam top , przemywam, matowi się, matuje polerką, znowu top, przemywam i świeci.

Czy to bardziej wina topu, lampy (używam diamenta 36W jakieś 6 miesiecy wszystko świeci, to możliwe że tak szybko straciła moc, w sumie inne lakiery normalnie utwardza jak zawsze) czy cleanera M(którego nie zmieniałam, jest praktycznie nowy, przelewam z dużej butelki do małej, ma to jakieś znaczenie? )
marczizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 15:51   #182
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Na pazurkach mam estetiq (29) i color tale (012). Wersja ostateczna ma jeszcze dosypany proszek świecący w ciemności. Ale próbowałam na wzorniku samymi estetiq i też mi to nie wychodzi.
Co do tych neonów to robiłam z przecieraniem i bez, ciągle to samo. Bazę mam semilac, ale kładłam je na biały color tale. Chociaż na wzorniku kładłam na bazę i było to samo
Szkoda, bo zakochałam się w kilku kolorach CZ jak byłam w sklepie, ale zniechęciłam się bardzo

Kurczę, to może dziewczyny się wypowiedzą, mała czarna i pretty girl, one brały po 2 neony Estetiq. Choć nie wiem, czy malowały już nimi.

Kolory faktycznie mają świetne, dodatkowo świetnie schodzą i dobrze trzymają (nie używam ich bazy i topu), nie śmierdzą i cena jest fajna. Szkoda by było...

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja mam mieszane odczucia względem neonail - na razie robiłam pierwszy raz + na nowej lampie (btw. komfort mocnej ledówki jest nie do przecenienia ), ale mam wrażenie, że szybciej mi się ściera z końcówek niż semilac Nakładanie i ściąganie minimalnie lepsze niż semi, krycie porównywalne.
Semilaca nie używałam, ale Neonail błyskawicznie schodzi pod acetonem, to dla mnie akurat jedna z ważniejszych cech hybrydy. Koncówki trochę się ścierają, ale nie przeszkadza mi to, ważne, że nie odpryskują.


Misisia, ja tez pomalowałam wzornik, ale nie opisałam. Pazury mi się za to nie udały, zaraz wrzucę w galerię wściekałam się, bo miałam użyć folii Indigo do glass nails, ale jest do dupy. Znaczy jesli chce się ją przyklajać na warstwę dyspersyjną. Jest gruba, sztywna i odstaje.

Załączam wzornik, niestety kolory nie do konca wyszły. Ten, który wygląda prawie jak koral, to w rzeczywistości róż.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (213,0 KB, 78 załadowań)
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 16:08   #183
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Kurczę, to może dziewczyny się wypowiedzą, mała czarna i pretty girl, one brały po 2 neony Estetiq. Choć nie wiem, czy malowały już nimi.

Kolory faktycznie mają świetne, dodatkowo świetnie schodzą i dobrze trzymają (nie używam ich bazy i topu), nie śmierdzą i cena jest fajna. Szkoda by było...
Mam 3 lakiery estetiq (nie neony) i nie mam z mini problemu. No trudno, po 4 warstwach wyglądają okej.
Jeszcze poszukuje jakiegoś lakieru do frencza, jakiś delikatny róż. Myślałam, żeby coś z CZ kupić, ale teraz odpadło. Estetiq mam pod domem, ale niewygodnie mi się nimi maluje (za duże pędzelki). Chyba będę musiała coś innego szukać (polecacie jakieś kolorki?).
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 19:49   #184
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Zamiast malować jajka na święta pomalowałam wzornik (nareszcie) Ja od pół roku jestem wielką fanką Indigo. Jakość, konsystencja która nie spływa, kolory
Teraz mogę Wam powiedzieć, że nowe NeoNail biją na głowę swoją pigmentacją i komfortem malowania. Moim zdaniem Semilak z tej trójki wypada najgorzej.
Dziś chyba zmaluję sobie na pazurkach coś, co uderzy po oczach
Indigo ma rzeczywiście kolorowkę świetna, każdy kolor od nich co mam mi się podoba pod tym względem. Neony to już w ogóle mają intensywne żarówy. Myślałam że mój Watremelon czy Copacabana z MM to mocny neon ale kupiłam z Indigo kolor Out of Control i te z Mistero to przy tym to bladzochy. Widzę że masz Iguane, malowałas nią paznokcie? Moja strasznie się poziomuje.

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-03-28 o 19:50
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 20:16   #185
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Indigo ma rzeczywiście kolorowkę świetna, każdy kolor od nich co mam mi się podoba pod tym względem. Neony to już w ogóle mają intensywne żarówy. Myślałam że mój Watremelon czy Copacabana z MM to mocny neon ale kupiłam z Indigo kolor Out of Control i te z Mistero to przy tym to bladzochy. Widzę że masz Iguane, malowałas nią paznokcie? Moja strasznie się poziomuje.
Malowałam Iguaną. Ciężka sprawa Kolor bardzo mi się podoba ale tak jak piszesz, ciężko się poziomuje, robił mi jakieś plamy. Ostatecznie znalazłam na niego sposób. Pierwszą warstwę maluję cienką, drugą średnio grubą ale nie dociskam pędzelka do paznokcia. Maluję tak, jak by trochę "w powietrzu". W taki sposób nakłada się więcej lakieru ale przy tym kolorze to działa Trzecią warstwę daję tak samo cienką jak pierwszą, zwracając uwagę na ewentualne prześwity. Jest to jeden z tych "trudniejszych" kolorów. Dziś właśnie się zastanawiałam czy pomalować nim pazury
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 20:23   #186
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Misia no to jesteś trzecia osoba która skarży się na Iguane ;-) myślałam że tylko ja ze znajomą mamy z nią takie problemy. Następnym razem wypróbuję twoja metodę.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 21:20   #187
madamemi
Raczkowanie
 
Avatar madamemi
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 50
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Indigo ma rzeczywiście kolorowkę świetna, każdy kolor od nich co mam mi się podoba pod tym względem. Neony to już w ogóle mają intensywne żarówy. Myślałam że mój Watremelon czy Copacabana z MM to mocny neon ale kupiłam z Indigo kolor Out of Control i te z Mistero to przy tym to bladzochy. Widzę że masz Iguane, malowałas nią paznokcie? Moja strasznie się poziomuje.

jak kryje Out of Control? masz jeszcze jakies neony z indigo?
madamemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-28, 21:24   #188
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Out of control malowałam póki co tylko na wzorniku ale krycie miało ładne, nie wiem jak to na paznokciach będzie, z neonów od Indigo mam jeszcze bim bam bom, ten też kryje super i kolorek bardzo ładny czysty limonowy (bardziej zielony niż żółty)


Roses ta twoja czarna lampa z linku ma podobno 20 diód, tak wynika z opisu do którego w końcu doszłam :-D i ze zdjęć. Jakbyś na dniach była blisko lampy i nie jest to problem to prosiłabym o potwierdzenie czy te informacje są prawdziwe.
Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-03-28 o 21:40
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 21:27   #189
madamemi
Raczkowanie
 
Avatar madamemi
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 50
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Out of control malowałam póki co tylko na wzorniku ale krycie miało ładne, nie wiem jak to na paznokciach będzie, z neonów od Indigo mam jeszcze bim bam bom, ten też kryje super i kolorek bardzo ładny czysty limonowy (bardziej zielony niż żółty)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
tez czaje sie na bim bam bom , jak sprawdzisz Out of Control to daj
znać
madamemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 21:48   #190
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Madamemi myślę że niewczesniej niż dwa tygodnie będę nim malować bo obecnie mam średnio krótkie paznokcie a do tego koloru wolałabym jednak dłuższe na grupie Indigo dziewczyny chwaliły jego krycie. Po tym co widziałam malując na wzorniku, myślę że nie będzie sprawiał problemów. Dam znać jak już go użyje

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 06:47   #191
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez PoppyHoney Pokaż wiadomość
Hej

również zaczynam z hybrydami, zdecydowałam się już na NN bazę (extra baze) i kolory - swoją drogą mogłybyście polecić jakiegoś nudziaka , ale zastanawiam się nad topem, na alledrogo występuje głownie hard top, ale widzę jeszcze po prostu top, który powinnam kupić? czym różni się extra base od hard base (z ciekawości)? a może mógłby być top z innej nie bardzo drogiej marki?
będę wdzięczna za odpowiedź
na wszystkie te pytania odpowiedź znajdziesz w wątku o neonail.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 08:22   #192
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Potwierdzam. Lampa 18k z mojego linku ma 20 diod.

RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 08:45   #193
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dzięki za odpowiedź mam problem z wyborem czy biała za 40.50 $, czy czarna za 48$. Oby dwie lampy wszyscy chwalą i nie ma negatywnych opinii także nie wiem :-P

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 09:27   #194
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Jest jeszcze taka za 38.64
48W LED UV Lamp for Professional Nails Gel Polish Art LED UV In One Bulb Nail Dryer with Auto Induction Nail Art Tools-1408
http://s.aliexpress.com/eaaiaiyQ
(from AliExpress Android)
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 11:02   #195
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Z kupnem z aukcji 2$ taniej nie wiedziałam jej wcześniej, tylko że na aukcji nie widzę podstawki do lampy

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Wzięłam biała ale z innego linku, bałam się ze przyjdzie bez podstawki. Udało mi się zdobyć kupon ogólny na zakupy 3$ i 2$ że sklepu także kupiłam ta Abody 24/48W UV Lamp Nail Polish Dryer LED White Light 5S 30S 60S Drying Fingernail&Toenail Gel Curing Nail Art Dryer Manicure
http://s.aliexpress.com/Zj2eyyiE za 37.50$, teraz czekam :-D ta z linku wyżej z kuponami wyszła by 33,64 ale mało opinii na aukcji

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-03-29 o 11:05
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 11:14   #196
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Tak czy siak super cena
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 12:09   #197
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Z kupnem z aukcji 2$ taniej nie wiedziałam jej wcześniej, tylko że na aukcji nie widzę podstawki do lampy

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Wzięłam biała ale z innego linku, bałam się ze przyjdzie bez podstawki. Udało mi się zdobyć kupon ogólny na zakupy 3$ i 2$ że sklepu także kupiłam ta Abody 24/48W UV Lamp Nail Polish Dryer LED White Light 5S 30S 60S Drying Fingernail&Toenail Gel Curing Nail Art Dryer Manicure
http://s.aliexpress.com/Zj2eyyiE za 37.50$, teraz czekam :-D ta z linku wyżej z kuponami wyszła by 33,64 ale mało opinii na aukcji


Też się na nią czaję, zakochałam się w tej lampie
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 13:27   #198
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez madamemi Pokaż wiadomość
Mala_czarna_21 podasz nr reszt kolorków ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
jasne
241
004
172
Z74

w załączniku zdjęcie buteleczek

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Spóźnione Wesołych Świąt
mala_czarna_ ja jestem fanką CT
no ja dotychczas miałam z nimi tylko kiepskie doświadczenia więc miła niespodzianka dla mnie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Kurczę, to może dziewczyny się wypowiedzą, mała czarna i pretty girl, one brały po 2 neony Estetiq. Choć nie wiem, czy malowały już nimi.
nie nie, jeszcze nie malowałam nimi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160329_142319.jpg (96,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160325_120659.jpg (86,9 KB, 48 załadowań)
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:30   #199
white.apple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 164
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Witajcie, poradzicie jak zrobić takie hybrydy? Tak sobie kombinuję - najpierw czarna "kratka", potem wypełnienie kolorami, a na koniec jeszcze raz kratka?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1936588_1724891881062584_7350782630086404919_n.jpg (42,5 KB, 107 załadowań)
white.apple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 08:07   #200
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez white.apple Pokaż wiadomość
Witajcie, poradzicie jak zrobić takie hybrydy? Tak sobie kombinuję - najpierw czarna "kratka", potem wypełnienie kolorami, a na koniec jeszcze raz kratka?
ja bym pomalowała najpierw "kratki" kolorami i później obrysowała dwa razy czarną hybrydą
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 08:12   #201
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Jeśli lakier częściowo się zmarszczy we lampie to oznacza że miejscowo nie utwardził się więc kładzenie na to topu chyba nie jest dobrym rozwiązaniem?top się utwardzi ale pod nim będzie część lakieru nieutwardzonego. Czy ja dobrze rozumuję?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 09:42   #202
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Teoretycznie lakier utwardza sie tam, gdzie nie ma stycznosci z powietrzem. Jesli jednak sie pomarszczyl to ja bym go spilowala i robila jeszcze raz.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 10:03   #203
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

często właśnie czytam "lakier mi się pomarszczył ale nałożyłam top i było ok" i tak rozkminiam czy to ma sens.
Ja tez zawsze w takim wypadku piłuje i nakładam od nowa.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 10:08   #204
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja raz tak zrobiłam, lakier mi się pomarszczyl przez to że chciałam go tylko przymrozic przez kilka sekund, a że nie chciało mi się go robi od nowa to wsadziłam jeszcze do lampy na dwie minuty, potem dałam normalnie top i po marszczeniu nie było śladu, lakier nosiłam 11 dni i nic się z tym paznokciem nie działo.
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 10:20   #205
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez white.apple Pokaż wiadomość
Witajcie, poradzicie jak zrobić takie hybrydy? Tak sobie kombinuję - najpierw czarna "kratka", potem wypełnienie kolorami, a na koniec jeszcze raz kratka?
Na początku zrób kontury ołówkiem,kolor,kratka
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 10:21   #206
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Kurczę, to może dziewczyny się wypowiedzą, mała czarna i pretty girl, one brały po 2 neony Estetiq. Choć nie wiem, czy malowały już nimi.

Kolory faktycznie mają świetne, dodatkowo świetnie schodzą i dobrze trzymają (nie używam ich bazy i topu), nie śmierdzą i cena jest fajna. Szkoda by było...



Semilaca nie używałam, ale Neonail błyskawicznie schodzi pod acetonem, to dla mnie akurat jedna z ważniejszych cech hybrydy. Koncówki trochę się ścierają, ale nie przeszkadza mi to, ważne, że nie odpryskują.


Misisia, ja tez pomalowałam wzornik, ale nie opisałam. Pazury mi się za to nie udały, zaraz wrzucę w galerię wściekałam się, bo miałam użyć folii Indigo do glass nails, ale jest do dupy. Znaczy jesli chce się ją przyklajać na warstwę dyspersyjną. Jest gruba, sztywna i odstaje.

Załączam wzornik, niestety kolory nie do konca wyszły. Ten, który wygląda prawie jak koral, to w rzeczywistości róż.
Ja mam wszystkie neony z Estetiq i nie mam problemu no ale na biały trzeba je kłaść.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 10:38   #207
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Ja mam wszystkie neony z Estetiq i nie mam problemu no ale na biały trzeba je kłaść.
Ten neon CZ kładłam na biały.
Może trafił mi się stary jakiś. No nic, trudno się mówi.
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 18:14   #208
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Zamowilam ostatnio trzy neony z CZ,kladlam na wzornik,dobrze go pokryly juz po 2 warstwach

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 19:32   #209
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

No to wychodzi, że mi się takie trafiły. Ale nie chce mi się już jechać na drugi koniec miasta i wymieniać. No i paragon już wrzuciłam.
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 20:17   #210
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

A probowalas stawiac je do gory dnem na jakis czas przed malowaniem?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.