Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-14, 15:14   #4291
MartynaWr
Przyczajenie
 
Avatar MartynaWr
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 6
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Zamówiłam na dozie Seboradin Niger i zaczynam wcieranie potem będzie Capitavit, pamiętam że kiedyś bardzo mi służył.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dasz znać jak u Ciebie po Seboradinie? Też zamówiłam i mam zamiar mocno się wziąć za wcieranie
MartynaWr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 15:27   #4292
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez MartynaWr Pokaż wiadomość
Dasz znać jak u Ciebie po Seboradinie? Też zamówiłam i mam zamiar mocno się wziąć za wcieranie
To już będzie kolejna butelka i bardzo go lubię. Oprócz tego, że dobrze wpływa na ograniczenie przetłuszczania to jeszcze mam po nim widoczny przyrost.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 16:07   #4293
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Zamówiłam na dozie Seboradin Niger i zaczynam wcieranie potem będzie Capitavit, pamiętam że kiedyś bardzo mi służył.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam Seboradin Niger lotion, kiedyś pomagał. U mnie bardzo słabo z gęstością choć włosy mam kręcone i wydaje się, że jest ich sporo. Ostatnio byłam już na skraju załamania i rozważałam zagęszczanie w salonie fryzjerskim
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 16:43   #4294
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Oczywiscie wstawie jutro zdjecie ☺

Ja nigdy nie mialam cierpliwosci do wcierek. Dlatego podziwiam ze chce Wam sie regularnie cos wcierac ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 17:20   #4295
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Oczywiscie wstawie jutro zdjecie 

Ja nigdy nie mialam cierpliwosci do wcierek. Dlatego podziwiam ze chce Wam sie regularnie cos wcierac 
Mi to już weszło w nawyk codziennie wieczorem zanim pójdę spać. Wciera, wiąże włosy i dobranoc.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 19:14   #4296
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja przez dobre półtora roku nie robiłam nic z porostem. Zero masek na skalp, wcierek itp. Teraz się za to wzięłam i zamierzam ciągnąć ile będę miała zapał.

Po prostu chciałabym włosy dłuższe o te 10 cm (już o wymarzonych 20 nie wspominam), ale z takimi końcówkami jak teraz po podcięciu. Zobaczymy czy coś z tego będzie.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 12:48   #4297
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja przez dobre półtora roku nie robiłam nic z porostem. Zero masek na skalp, wcierek itp. Teraz się za to wzięłam i zamierzam ciągnąć ile będę miała zapał.

Po prostu chciałabym włosy dłuższe o te 10 cm (już o wymarzonych 20 nie wspominam), ale z takimi końcówkami jak teraz po podcięciu. Zobaczymy czy coś z tego będzie.
Ja też muszę podciąć, na razie tak ze 2-3cm.
Od dłuższego czasu raz na parę miesięcy podcinam centymetr i końcówki są równe i ładne, ale mimo to trochę bardziej szorstkie niż reszta włosów, no i kiedy zaplotę warkocz widać różnicę w gęstości.

Pocieszam się, że za jakiś czas to się wyrówna, bo generalnie widać zmianę na włosach od momentu, kiedy zaczęłam farbować tylko odrost a resztę hennować - są dużo grusze i zdrowsze. Końcówki pamiętają jeszcze farbowanie całych włosów i może nawet mocniejsze wody...?

Widzę też jak zaplotę włosy, rozdwojenia, ale nie na dole tylko gdzieś tam powyżej. Czasem coś ciachnę nożyczkami, ale wydaje mi się, że to walka z wiatrakami (że tak zrymuję).
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 14:09   #4298
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mi się za bardzo nie chce wcierać, może pomyślę nad zagęszczaniem u fryzjera, nigdy nie robiłam więc warto spróbować
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 17:30   #4299
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Mi się za bardzo nie chce wcierać, może pomyślę nad zagęszczaniem u fryzjera, nigdy nie robiłam więc warto spróbować
Ja boję się jedynie, że moje włosy na tym ucierpią i w końcu to co mam wypadnie całkowicie

Dzisiaj byłam na farbowaniu i usłyszałam, że mam włosy w dobrej kondycji, nie trzeba ich na razie podcinać. Tyle dobrze
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 19:28   #4300
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

W albumie wrzuciłam zdjęcie po fryzjerze. Poszło ok. 3 cm, końce delikatnie wycieniowane, włosy po prostownicy.
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 12:53   #4301
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja boję się jedynie, że moje włosy na tym ucierpią i w końcu to co mam wypadnie całkowicie

Dzisiaj byłam na farbowaniu i usłyszałam, że mam włosy w dobrej kondycji, nie trzeba ich na razie podcinać. Tyle dobrze
Też racja człowiek zacznie pocierać i zaraz nie będzie miał poco, mi na dodatek włosy się plątały widać chciały mi dac do zrozumienia bym dała se spokój.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-16, 13:51   #4302
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Też racja człowiek zacznie pocierać i zaraz nie będzie miał poco, mi na dodatek włosy się plątały widać chciały mi dac do zrozumienia bym dała se spokój.
Chyba mnie źle zrozumiałaś. Boje się zagęszczenia u fryzjera- obciążenia mojego włosa, wcierki na bank nie zaszkodzą
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 17:58   #4303
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cześć. Nie wiem, czy ktoś mnie tu pamięta, pisałam jakieś pół roku temu. Zapuszczałam włosy, aby oddać je na fundację Rak'n'Roll.

Ostatecznie zapuściłam je na tyle, aby w sierpniu oddać 28 cm na ten szczytny cel. Po wykonanym dwukrotnie keratynowym prostowaniu (jakiś rok przed oddaniem włosów) moje włosy są bardziej proste niż były dawniej. Nie ponowię tego zabiegu, ponieważ za mocno niszczy włosy. Efekt taki widać dopiero, kiedy preparat się wypłucze. Do rzeczy.

Mimo, że włosy mam zdrowe, żadnych rozdwojonych końcówek to mój największy problem to odstające babyhair przy głowie i puszenie się na długości. Są błyszczące, ale nie gładkie. Szukam różnych metod na to w internecie, ale to, co piszą blogerki często mnie nie dotyczy. Mój problem nie jest tylko zimą, ale także i latem. Wiem, że gdyby nie ten puch to wyglądałyby dużo lepiej. Jedynie odżywka Garnier Color Resist potrafi je minimalnie ujarzmić. Olejek na końcówki/serum nie pomaga. Nie farbuję włosów, nie używam nic do stylizacji na ciepło czy też suszarki z gorącym nawiewem. Zbyt dużo kosmetyków obciąża moje włosy, dlatego też olej+maska a potem mycie to dla nich wystarczająco, jednak puch nie znika. Uważam na punkt rosy, wilgotności, a mimo to nie potrafię tego okiełznać. Myję co dwa dni, przetłuszczają się w tę porę roku dość szybko.

Ktoś ma jakiś pomysł co mogę spróbować?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 18:02   #4304
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Sandrek super ze udalo Ci sie wspomóc fundację

Moze problem puszenia rozwiązałaby własnie stylizacja ? Próbowałas suszyc włosy na okrągłą szczotkę ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 18:09   #4305
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Sandrek super ze udalo Ci sie wspomóc fundację

Moze problem puszenia rozwiązałaby własnie stylizacja ? Próbowałas suszyc włosy na okrągłą szczotkę ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli je okazjonalnie wyprostuję, to fakt - puch jest mniejszy i włosy gładkie. Bez odstających włosów. Natomiast to nie jest metoda na dłużej. Suszenie włosów zimnym powietrzem - bez efektu. Suszenie włosów na okrągłą szczotkę - fryzjerka mi tak robiła, sama też próbowałam, ale jak zwykle - bez efektu. Po prostu się puszą, nawet nie wiem czy nie mocniej niż zwykle.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 19:08   #4306
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Jeśli je okazjonalnie wyprostuję, to fakt - puch jest mniejszy i włosy gładkie. Bez odstających włosów. Natomiast to nie jest metoda na dłużej. Suszenie włosów zimnym powietrzem - bez efektu. Suszenie włosów na okrągłą szczotkę - fryzjerka mi tak robiła, sama też próbowałam, ale jak zwykle - bez efektu. Po prostu się puszą, nawet nie wiem czy nie mocniej niż zwykle.
Skoro stylizacja nie pomaga to jedyne co przychodzi mi do glowy to włączenie jakiegos delikatnego produktu bez spłukiwania. Bardzo fajne są oleokremy z biovaxa (na moich suchych włosach działają cuda) albo elseve moc olejków . Ale nie wiem jak sprawdziły by sie u Ciebie skoro piszesz że Twoje włosy są wrażliwe na obciążenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 19:21   #4307
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Skoro stylizacja nie pomaga to jedyne co przychodzi mi do glowy to włączenie jakiegos delikatnego produktu bez spłukiwania. Bardzo fajne są oleokremy z biovaxa (na moich suchych włosach działają cuda) albo elseve moc olejków . Ale nie wiem jak sprawdziły by sie u Ciebie skoro piszesz że Twoje włosy są wrażliwe na obciążenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do końcówek używam olejku Isana. Jak go nałożę rano i potem zwiążę włosy w luźny kucyk to puch jest mniejszy... Na chwilę. Oleokrem z biovaxa używałam i robi mi taki dziwny efekt na włosach. Trochę matowi, trochę obciąża.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 20:39   #4308
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

cześć dziewczyny

po paru latach wracam do zapuszczania włosów i wątku.

na początek ścięłam potwornie zniszczone końce, pół roku kiedy moje życie było istnym koszmarem dało im się strasznie we znaki, ale po podcięciu wyraźnie nabrały życia

wróciłam też do dawno wypraktykowanego oleju kokosowego i widzę że bardzo im pomógł

nabieram wiary, że coś się uda
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 11:46   #4309
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Chyba mnie źle zrozumiałaś. Boje się zagęszczenia u fryzjera- obciążenia mojego włosa, wcierki na bank nie zaszkodzą
Masz racje źle Cie zrozumiałam ja nigdy nie robiłam zagęszczania u fryzjera więc nie wiem jak to wygląda niestety.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-18, 14:05   #4310
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Ja to bym chciała i zagescic i zapuscic

Jutro czeka mnie fryzjer. Cos czuje ze pojdzie z 5 cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo

Za to ja wcieram Seboradin ten w pomarańczowej butelce
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 14:39   #4311
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja tak samo

Za to ja wcieram Seboradin ten w pomarańczowej butelce
Ja wcieram teraz ten Seboradin do wypadających. Stosuję go zaraz po umyciu włosów, psikam na skalp i robię masaż tym metalowym masażerem do skóry glowy. Zużyłam na razie pół opakowania i raczej średnio jestem zadowolona. Nie robi dosłownie nic. Trochę tylko przedłuża świeżość ale ten efekt jest dla mnie całkowicie zbędny. Kupiłam Alpecin, może się u mnie lepiej sprawdzi, zależy mi na przyspieszeniu porostu i baby hair
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lotion-seboradin-przeciw-wypadaniu-wlosow.jpg (33,0 KB, 28 załadowań)
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 14:42   #4312
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Ja wcieram teraz ten Seboradin do wypadających. Stosuję go zaraz po umyciu włosów, psikam na skalp i robię masaż tym metalowym masażerem do skóry glowy. Zużyłam na razie pół opakowania i raczej średnio jestem zadowolona. Nie robi dosłownie nic. Trochę tylko przedłuża świeżość ale ten efekt jest dla mnie całkowicie zbędny. Kupiłam Alpecin, może się u mnie lepiej sprawdzi, zależy mi na przyspieszeniu porostu i baby hair
Ja mam ten regeracyjny, oprócz tego mam mniejsze pół buteleczki lotonu z nafta(on ma aplikator"dziubek") przemienilam sobie je😀
Regeracyjny dopiero zaczęłam używać, także nie mam zdania o nim.

Sent from my SM-G531F using Wizaz Forum mobile app
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 11:27   #4313
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Kliknęłam przed weekendem nową flaszeczkę wcierki Orientana. Później mam zamiar wrócić do daaaaawno nie używanego Seboradinu.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 14:14   #4314
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mi zaczęły znów cos wypadać włosy, ale to winna nie tych tabletek, zamiast biotebalu kupiłam zamiennik i to był błąd.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 18:13   #4315
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Czy próbował ktoś może te kapsułki na włosy? Jestem po 3 miesięcznej kuracji z hairvity i bardzo jestem zadowolona z efektów ale chciałabym spróbować czegoś nowego i jestem ciekawa czy jest ktoś kto się może pochwalić jakimikolwiek efektami tego lookupa
https://www.grinday.com/pl/sklep/11-...caAhG3EALw_wcB
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-19, 18:42   #4316
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Ja wcieram teraz ten Seboradin do wypadających. Stosuję go zaraz po umyciu włosów, psikam na skalp i robię masaż tym metalowym masażerem do skóry glowy. Zużyłam na razie pół opakowania i raczej średnio jestem zadowolona. Nie robi dosłownie nic. Trochę tylko przedłuża świeżość ale ten efekt jest dla mnie całkowicie zbędny. Kupiłam Alpecin, może się u mnie lepiej sprawdzi, zależy mi na przyspieszeniu porostu i baby hair
Właśnie ten czeka u mnie w kolejce. Juz kiedys go uzywalam i chyba wyroslo mi po nim duzo bh 😊
Ja chcę juz tylko zagescic, gdy tylko znajde jakis godny zaufania salon fryzjerski obcinam na pixie 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-21, 14:44   #4317
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mam pytanko może ktos wie kiedy będzie promocja 49% na kosmetyki w rossmannie ??
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 07:35   #4318
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja przez dobre półtora roku nie robiłam nic z porostem. Zero masek na skalp, wcierek itp. Teraz się za to wzięłam i zamierzam ciągnąć ile będę miała zapał.

Po prostu chciałabym włosy dłuższe o te 10 cm (już o wymarzonych 20 nie wspominam), ale z takimi końcówkami jak teraz po podcięciu. Zobaczymy czy coś z tego będzie.
Pamiętasz jak mówiłaś mi o tej niby rozgrzewającej (rozgrzewacza ma splunięcie, więc robię wyjątek i przetestuję) masce Floresanu na porost? Kupiłam wczoraj Dorwałam ostatnią. Obecnie jadę na kuracji Radicala w ampułkach. Zależy mi na przyroście, bo moje styrane włosy ostatnio zafundowały mi coś, czego od 2011 roku u siebie nie widziałam - białe kulki na końcach i początki łamania się. Dlatego w poniedziałek lecę do fryzjera na cięcie plus wracam do ciemnych włosów, niech odpoczną.
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 12:37   #4319
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Tymczasem u mnie chudy miesiąc, więc wykańczam jakieś maski, które do tej pory stosowałam sporadycznie albo, które kurzyły się na półce, bo dawniej nie bardzo mi pasowały. I muszę powiedzieć, że spoko! Chyba włosy zrobiły się mniej wymagające. Maska Bioelixire z olejem arganowym daje bardzo ładny efekt. Tak samo lniany O"Herbal robi ładne, gładkie włosy, ale na następny dzień jest już lekki przyklap (większy niż zazwyczaj).
Oprócz tego wróciłam do olejowania co jakiś czas kokosem. Mam jeszcze sesę i bardzo lubię włosy po niej, ale mąż mi płacze, że strasznie śmierdzi.
Muszę też podciąć i to tak ze 2-3cm, czyli więcej niż zazwyczaj. I też widzę trochę porozdwajanych końców, ale niekoniecznie na dole włosów tylko wyżej - pojedyncze pasma, które są trochę bardziej zniszczone. Moim głównym "włosowym celem" jest więc teraz utrzymanie długości i wyeliminowanie zniszczeń. W związku z tym glossuję długość i farbuję tylko odrost.
Inna rzecz, że muszę położyć na całość porządną hennę, bo widzę w słońcu, że wierzch mam bardziej czerwony a spód złotawy....
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 11:03   #4320
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Za mną znów chodzi zmiana koloru. Kusi mnie ciemny brąz. Ale na razie mam zbyt duże zapasy czerwonych farb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.