Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-08, 20:51   #1
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Unhappy

Pomocy


Witajcie, chciałam zapytać się o to na codzienniku-kręconowłosych, który kiedyś śledziłam, ale niestety ostatnie posty są z 2013r Więc postanowiłam zapytać się na metamorfozach.
jedno zdjęcie które dodałam to w krótkich włosach jest moim obecnym, tak wiem, moja metamorfoza jest na minus, i tu pojawia się moje pytanie! byłam 2 razy w ciąży, po zakończeniu karmienia, wypadły mi prawie wszystkie włosy, więc ścięłam je prawie na jeża. chodziłam po lekarzach leczyłam się na wiele chorób... Tarczycę wrzody żołądka... chodziłam też do dermatologa, włosy obecnie zaczęły mi odrastać, niestety kręcone i nie wiem co mam z nimi zrobić, nie chcę ich ścinać, gdyż zapuszczam a wyglądają okropnie pół włosów jest prostych te co były, a nowe są kręcone... poradźcie co mam robić bo jestem załamana, normalnie czuję się jak stara baba i to zaniedbana, mimo, że dbam o siebie... nic to nie daje Pomocy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5784.jpg (66,5 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5780.jpg (87,1 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5815.jpg (95,0 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08042017032.jpg (81,3 KB, 271 załadowań)
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 16:03   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pomocy

zamiast panikować nad fryzurą powinnaś się cieszyc ze odratowałaś włosy , może napisz jak to zrobiłaś? jakaś konkretna choroba? jakie leki na włosy pomogły? ta informacja może pomóc wielu osobom ..
ciąża i karmienie niszczy włosy bo wtedy jest podwyższona prolaktyna, może to o to chodziło?
Co do włosów,,, ja bym używała jakiejś pasty do włosów, żeby je obciążyć i przygładzić i fryzura już nabierze nowoczesnego wyglądu, z takimi odrastającymi włosami niewiele da się zrobić/... można zrobić cięcie do włosów kręconych krótkich, ale to Ci jeszcze bardziej skróci włosy, a jak rozumiem zapuszczasz?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 17:50   #3
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pomocy

Zgadza, się zapuszczam. Może masz rację, ale chciałam coś ze sobą zrobić... bo to już trochę trwa. Zachorowałam w ciąży na nadczynność tarczycy, ale to nie jest chyba jedyna moja przyczyna wypadania włosów, bo zaczęły jakoś teraz wypadać po zakończeniu KP. i była istna tragedia. Chodziłam do kilku lekarzy, endokrynologa, psychiatry i do dermatologa, a powinnam jeszcze do neurologa, bo miałam 5 razy omdlenia... No ale po stosowaniu loxonu 5% i jeszcze kilku innych specyfików +Vitapilu i innych suplementów typu biotebal,zaczęły mi odrastać. Myślałam o jakiejś poradzie, może jak to podciąć, żeby lepiej wyglądać a nie ścinać całkiem ;/
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 12:03   #4
ankapurna
Przyczajenie
 
Avatar ankapurna
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 21
Dot.: Pomocy

Wybierz się do dobrego fryzjera stylisty na pewno ci doradzi. A swoja droga powinnas sie cieszyć, że zaczęły ci nowe rosnąć. Moja znajoma nadal walczy i jak na razie bez skutku.
ankapurna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 19:15   #5
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pomocy

Ciężko mi powiedzieć czy ktoś taki jest u mnie w okolicy
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 21:10   #6
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Pomocy

Jeśli masz takie krótkie włosy, może fryzura a'la Kożuchowska albo Ruby Rose by się nadała? Chociaż one mają te włosy proste i mocno wystylizowane, a u Ciebie chyba przeszkodą są te kręciołki Ale to i tak dobrze, że odratają i widać, że są gęste. Faktycznie, musiałabyś odwiedzić jakiegoś dobrego fryzjera-stylistę który by coś doradził ale jednocześnie nie zniszczył, zapewne delikatnych, nowych włosów.
Poszukaj w Googlach coś w stylu 'very short curly hair' i zobacz, że takie włosy mogą naprawdę pięknie wyglądać, jednak my tutaj sprzed monitora za wiele Ci nie doradzimy! Musisz pewnie wydobyć skręt z tych włosów czy coś , ja niestety nie wiem jak, bo takowych nie posiadam.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Może pasowałoby ci coś a'la Kożuchowska? Albo w stylu Ruby Rose? Chociaż one mają proste i są te ich fryzurki dosyć wystylizowane, a ty masz niezłe kręciołki. Myślę, że tutaj przydałby się profesjonalny fryzjer-stylista, który coś by z tym fantem zrobił, nie niszcząc, zapewne delikatnych, nowych włosów. To i tak świetnie, że Ci odrosły i to w dosyć gęstej formie, widać, że jest ich dużo. Akurat ich długość jest teraz taka dziwna i pewnie nie chcą się układać. Tutaj na prawdę przyda się ktoś, kto się na tym zna, my Wizażanki niewiele sprzed naszych monitorów zdziałamy! Wpisz sobie w Googlach 'very short curly hair' i zobacz, jak pięknie mogą wyglądać włosy o takiej długości, jeśli się z nich wyciągnie ten idealny skręt

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Och wybaczcie za dwie prawie identyczne wiadomości, ale myślałam, że się nie dodała odp. i teraz mi tutaj nagle pokazały się obie
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 09:45   #7
jolaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 177
Dot.: Pomocy

takie krótsze włosy będą chyba ok. ale może poszukaj jakiegoś DOBREGO fryzjera to doradzi w jakiej długości będzie ci najlepiej
jolaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 21:09   #8
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pomocy

Dzięki Ci za odpowiedź, zaraz poszukam może znajdę jakiegoś dobrego fryzjera, ale nie wiem czy stylista jako taki u nas w ogóle jest, no ale poszukam. Pracuję obecnie nad skrętem, i jest trochę mniej strasznie ;D he he
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 20:00   #9
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pomocy

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Może pasowałoby ci coś a'la Kożuchowska? Albo w stylu Ruby Rose? Chociaż one mają proste i są te ich fryzurki dosyć wystylizowane, a ty masz niezłe kręciołki. Myślę, że tutaj przydałby się profesjonalny fryzjer-stylista, który coś by z tym fantem zrobił, nie niszcząc, zapewne delikatnych, nowych włosów. To i tak świetnie, że Ci odrosły i to w dosyć gęstej formie, widać, że jest ich dużo. Akurat ich długość jest teraz taka dziwna i pewnie nie chcą się układać. Tutaj na prawdę przyda się ktoś, kto się na tym zna, my Wizażanki niewiele sprzed naszych monitorów zdziałamy! Wpisz sobie w Googlach 'very short curly hair' i zobacz, jak pięknie mogą wyglądać włosy o takiej długości, jeśli się z nich wyciągnie ten idealny skręt

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Och wybaczcie za dwie prawie identyczne wiadomości, ale myślałam, że się nie dodała odp. i teraz mi tutaj nagle pokazały się obie
Wiesz co, obejrzałam i chciała bym aby moje włosy się tak kręciły, ale one raczej robią co chcą i najczęściej wywijają się tylko i to każdy w inną stronę, musiała bym nauczyć się stylizować czy coś, ale to już nie będą moje naturalne włosy,,, a przy dzieciach nie mam za bardzo czasu aby bawić, się w jakieś kręcenie papiloty czy coś;/

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

http://www.eshorthairstyles.com/wp-c...-Short-Cut.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...714678b068.jpg Moje włosy, mogły by może przy moim staraniu być takie, ale i tak zrobią co chcą, czyli np pół pokręci się w górę a drugie pół w dół... a innym razem jeszcze inaczej ;D
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 11:31   #10
jhet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Pomocy

Myślę, że jak ci włosy odrosną i staną się długie, to przestaną się kręcić - ciężar je wyprostuje. Więc ja bym nic z nimi nie robiła, nie ścinała, tylko czekała cierpliwie aż odrosną. Możesz nałożyć na nie odżywkę - po niej włosy są cięższe właśnie, powinny się wyprostować nieco. WAX chyba mógłby być.
jhet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 17:08   #11
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pomocy

Na razie zaczekam, niestety z rozprostowaniem nie tak łatwo, odżywka sama w sobie nie pomaga, trochę lepiej jest po olejowaniu... ale też różnie,,, zależy jak im się zechce
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-28, 19:30   #12
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pomocy

hmm dzieki za odpowiedź, z tego co wiem to włosy wypadają też z powodu depresji, ale nie wiem jak to tam u Ciebie było. .
ja tam nie wiem czy podcinanie odrastających włosów ma sens, przez to tylko dłużej będą krótkie, a nie o to Ci przecież chodziło.
Ja bym się jakoś przemęczyła, są takie materiałowi opaski do włosów
https://images2.dawandastatic.com/0a...product_l.JPEG
coś ten deseń i spłaszczają włosy z przodu. 2-3 miesiące i da się te włosy jakoś związać .
ciesz się ze odrastają. nie każdy ma to szczęście.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 13:57   #13
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pomocy

no myślę, że depresja ma tu dużo do rzeczy, ale to że z niej wychodzę pomaga dużo, zawłaszcza to, że szukam... No i też jest dużo lepiej. tylko muszę się uzbroić w cierpliwość
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-29 14:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.