Tropical Islands - największa w Europie tropikalna wyspa pod Berlinem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-03, 11:33   #61
martyna726
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Tropical Islands

Witam!
Posiadamy wolne miejsca na wyjazd do Tropical Islands pod Berlinem. Koszt przejazdu 90zł w obie strony. Wyjazd w piątek 4.06.2010r ok. 3:50 spod Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, powrót ok 2-4 nad ranem w sobotę 5.06.2010r. Kontakt: 501431479
martyna726 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 07:41   #62
oro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 23
Dot.: Tropikalna wyspa pod Berlinem

ok i ja się wybieram:P
mam pytania techniczne:
jeśli zechcę przenocować w ich namiocie to czy muszę mieć śpiwory, karimaty itd?
czy tam jest jakieś miejsce - szafki czy coś na pozostawienie swoich rzeczy, czy trzeba się ze wszystkim wszędzie taszczyć?
czy można wnosić swoje jedzenie i napoje?
oro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 17:30   #63
Kitty_91
Raczkowanie
 
Avatar Kitty_91
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 291
Dot.: Tropikalna wyspa pod Berlinem

Cytat:
Napisane przez oro Pokaż wiadomość
ok i ja się wybieram:P
mam pytania techniczne:
jeśli zechcę przenocować w ich namiocie to czy muszę mieć śpiwory, karimaty itd?
czy tam jest jakieś miejsce - szafki czy coś na pozostawienie swoich rzeczy, czy trzeba się ze wszystkim wszędzie taszczyć?
czy można wnosić swoje jedzenie i napoje?
Bylam tam w zeszlym roku, ogolnie polecam, super sprawa szczegolnie zima (ja bylam latem ) ale atrakcja troche koszyuje niestety..

No dobrze.. odpowiadam na pytania. Za namiot sie placi osobno, z tego co sie zorientowalam to nie trzeba brac, jakas posciel czy tam spiwory sa na wyposazeniu. Mozna tez wynajac sobie domek, jak ktos by mial ochote na troche luksusow Szafki oczywiscie sa, przy wejsciu dostajesz chipa, ktorym ja otworzysz i potem bedziesz "placic" przy jego pomocy za inne atrakcje (czyli normalnie, pieniedzmi zaplacisz dopiero przy wyjsciu). Jedzenie i napoje mozna miec swoje, nasza wycieczka wniosla i nie bylo problemu.

Jesli moge wtracic swoje zdanie to caly dzien (my bylismy jakies 10h) w zupelnosci wystarczy na nacieszenie sie wszystkimi atrakcjami po pachy wyspa tylko na poczatku wydaje sie duza.. Ale pomimo wszystko polecam
__________________
Moje Devia(nt)cje
Kitty_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 09:52   #64
patttka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Przejazd do Tropical Islands

Witam ! Mam takie pytanie: czy jedzie ktoś może (najlepiej z Poznania lub okolic) w okresie 15-22 czerwca do Tropical Islands i mógłby zabrać ze sobą 2 osoby? Dorzucimy się na benzynę oczywiście Termin jest jeszcze do ustalenia, jednak tylko 17 czerwca tak troszkę mniej by pasował ... z góry dziękuję za odpowiedź
patttka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 01:02   #65
motylek8631
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: Tropikalna wyspa pod Berlinem

Cytat:
Napisane przez DIDA22 Pokaż wiadomość
http://www.tropical-islands.de/pl/go...-za-wstep.html tu są wszystkie informacje, ja tez się tam wybieram
bardzo przydanty link dzieki

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

czesc,chcialam zarbac babcie a tak dokladniej wykupic jej tam wycieczke, tylko nie wiem na ile dni bo nie wiem jak cenowo ?!
wchodzilam na stronke ale tam sa ceny pojedyncze za nocleg,wejscie,lub tylko wykupienie bonów i te ceny i tak niedokladnie jak moim zdaniem podane tzn nie na wszystkich sa wypisane np namioty nie maja ceny,czy domki letniskowe tylko opis wyposazenia i ze super polozenie itp
no ja myslam zeby babci wziasc moze w jakiej tropikalnej chatce hehe,widzialm tam jedno zdjecie jak sa zrobione chatki góra a dołem wodospad wygladalo niczym z amazoni tylko teraz ile za noc,moze ktos byl na wycieczce organizowanej z bióra podrózy ? 2-3 dniowej z noclegami. No bo tez jak ta babcia ma tam dojechac ? ( ja zawiesc jej nie moge ,a dac komus na paliwo w ta i spowrotem to ju wogule nie wchodzi w gre ;P przeciez )

i jak z bonami ktore mozna wykupic na iles tam euro np 100 ,czy nimi siekorzysta ze spa i wellnes ? masazy itp, bo chcialm babci doatkowo kupic taki bon by wlasnie sobie skorzystala z masazu, bo na zjezdzalnie raczej czy saune jej nie wysle

i czy wykupujac jej wycieczke,dostaje na miejscu czipa którym sie płaci i na koniec wycieczki dostaje rachunek ? czy mjaac juz bon odemnie ,moze poslugiwac sie nim ?

czekam na wasze komentarze pozdrawiam kochani
motylek8631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 16:39   #66
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Tropikalna wyspa pod Berlinem

hej.
ja dziś w nocy wróciłam z wyspy.
więc jesli macie pytania to możecie pytać!

jesli chodzi o sam pobyt nie jestem zachwycona.
za wstęp płaciłam 24,5 ( bilet grupowy) na szczęście mieliśmy rezerwację wcześniejszą, więc nie czekaliśmy w kolejkach.

minusy: bardzo dużo ludzi ( nie wiem czy było o spowodowane dłuższym weekendem w Polsce - ale większość gości o właśnie Polacy)
więc moja rada - warto pojechać tam w tygodniu, gzie będzie mniej turystów. my o 11.00 nie mielismy gdzie położyc ręcznika na plaży

sama wyspa to dwa baseny - morze południowe ( większe) i laguna - mniejszy basen z małą rwącą rzeką, wodospadem - tu było więcej dzieci.
w morzu południowym mniej ludzi ( ale brakowało mi jakis dodatkowych atrakcji - muzyki, animacji przy basenach)

przy morzu południowym - wydzielona część dla dzieci, boisko do siatkówki.

zjeżdżalnie - dla mnie żadna rewelacja - tylko 3. najwyższa niebieska ( 4,5 euro wstęp na zjezdzalnie na cały dzień )

temperatura na wyspie - monitorki pokazywały ok 27 stopni.
jak na warunki na prawdziwej wyspie była bardzo duża wilgotność - i tu minus niestety ręczniki, strój kąpielowy nie schły. i pod wieczór po prostu było mi zimno - wróciłam z bolącym gardłem.

przy wejściu dostaniecie opaski - którymi się płaci - przy każdym zakupie zbliżamy opaskę do czytnika. przy wyjściu oddajemy opaskę i płacimy w euro za wszystko z czego skorzystaliśmy,
ceny- obiad od 8 euro ( pizze, makarony, kuchnia egzotyczna, sałatki)
jest sporo miejsc, gdzie można coś skonsumować - zarówno bary samoobsługowe jak i restauracje a' la carte.
naleśniki na słodko - 4 euro.
piwko duże 3,4 euro.
lody magnum 2 euro
deser lodowy - od 4 euro.
drinki - ja płaciłam za mohito chyba 5 czy 6 euro.

bardzo fajny jest ten las tropikalny - jest tam ścieżka dydaktyczna - z polskimi tablicami opisującymi rośliny, zwierzęta.

z innych atrakcji - sauna, fitnes club, lot balonem nad wyspą nie korzystałam.

na pewno spodoba mi się tam rodzinom z dziećmi - jest tam dla nich sporo atrakcji

ogólnie polecam - na jednodniowy wyjazd z znajomi w tygodniu, nie w weekend.
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::

Edytowane przez ewulinek@vp.pl
Czas edycji: 2011-11-13 o 16:42
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 19:43   #67
asi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: Tropicana Islands pod Berlinem

Mnie się nawet podobało, ale jeden dzień faktycznie wystarczy na wszystko
asi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 11:15   #68
kotek6
Rozeznanie
 
Avatar kotek6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 593
Dot.: Tropicana Islands pod Berlinem

asi1989 a jak to wychodzi kosztowo ..chciała bym tam pojechać na 1 nocleg przed ślubem (o ile się wyrobimy tak dzień na odstresowanie się ) ale obawiam się ze koszty jedzenia i dotykowych atrakcji nas przerosną ? ale kusi mnie to bardzo
__________________
poznaliśmy się 05.11.2007

ślub 07. o7. 2012
kotek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 16:56   #69
asi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: Tropicana Islands pod Berlinem

Wstęp obecnie kosztuje 34,50 euro za osobę czyli dosyć długo i bilet jest ważny całe 24h, atrakcje takie jak zjeżdżalnie, show itp są dodatkowo płatne np. zjeżdżalnie 2 euro, show 15 euro, można od razu kupić bilet kombi czyli na strefę tropikalną i strefę saun za 39.50 euro, jedzenie to tak też pewnie z 10 euro, nocować można na plaży, a jeśli chce się wynająć namiot to są to dodatkowe koszty
asi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 21:22   #70
kotek6
Rozeznanie
 
Avatar kotek6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 593
Dot.: Tropicana Islands pod Berlinem

asi1989 dziekuję za odpowiedz muszę to przeliczyć i pomęczyć tż chociaż ostatnio coś mówił ze wolał by pojechać dopiero w sierpniu bo teraz ma za dużo na głowie w firmie (po ślubie i podróży poślubnej)...ale może dało by się to kosztowo przeżyć - zwłaszcza że nie wymyśliłam co chce za prezent ślubny od niego
__________________
poznaliśmy się 05.11.2007

ślub 07. o7. 2012
kotek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 23:02   #71
agattkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 14
Dot.: Tropicana Islands pod Berlinem

ja byłam 2 lub 3 lata temu i było naprawdę rewelacyjnie : ) nie wiem jak to było z kosztami, bo byłam na wycieczce szkolnej i płaciliśmy ok. 1oo zł i w cenie było wliczone Island Tropic przy wejściu dostawało się takie opaski, które trzeba było mieć na ręce i jak coś kupowaliśmy to nabijało się to na tą właśnie opaskę i przy wyjściu płaciliśmy za zakupione rzeczy... Zauważyliśmy też z znajomymi, że byli tam nieuczciwi ludzie, m.im była np. siłownia lub coś innego (już nie pamiętam co tam było dokładnie , ale było to w takich pomieszczeniach) i przed tym stały takie bramki i żeby wejść to trzeba było przyłożyć opaskę, a ludzie nie przykładali i przeskakiwali przez to lub pod tym przechodzili, nikt tego nie pilnował ... nie wiem jak teraz z tym jest..
ja z znajomymi, może to też trochę nieuczciwe, ale cóż... Jedna osoba kupowała karnet na zjazd z zjeżdżalni i nabijała to na swoją opaskę i potem jak ktoś chciał zjechać to ta osoba dawała innej osobie opaskę i zjeżdżała za darmo (potem kwotę podzieliliśmy na tyle osób ile korzystało, można zaoszczędzić - ale to już nie ważne)

w jednym basenie był taki wir wodny w oddzielnej zagrodzie, z którego było ciężko się wydostać potem, bo się cały czas kręcił, ale naprawdę fajna zabawa

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Fajnie było, chciałabym tam znowu pojechać ; )
meeeeeeeeeeeeega duża szatnia tam jest, długo szukaliśmy swojej szafki, ale na szczęście znaleźliśmy po dłuższych poszukiwaniach
był tam taki balon, na którym mogły usiąść 2 osoby i leciał na samą górę tej hali i było można podziwiać wszystko z góry, naprawdę fajnie, polecam (oczywiście płatnie)
jak mi się przypomni coś ciekawego co tam było to napiszę
agattkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 22:05   #72
dominika4896
Raczkowanie
 
Avatar dominika4896
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 384
Tropical Island - Niemcy

Hej dziewczyny

W niedziele będę gościć w tym pięknym miejscu z grupą znajomych, ja oczywiście mam okres to będzie 4 dzień, moje pytanie jak tam z łazienkami, chciałabym używać tamponów ?
dominika4896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 22:33   #73
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Tropical Island - Niemcy

Spokojnie, jest dużo, nie są zatłoczone, blisko szatni - byłam min. z koleżanką, mnie się okres wtedy kończył, jej biednej tam zaczął, obie dałyśmy spokojnie radę
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 22:52   #74
dominika4896
Raczkowanie
 
Avatar dominika4896
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 384
Dot.: Tropical Island - Niemcy

Dzięki Jeszcze tylko dla spokoju jutro poszukam czarnego dołu od kostiumu
dominika4896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 13:15   #75
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Tropical Island - Niemcy

odświeżam wątek po kilku latach, jak sprawa ma się na dzień dzisiejszy?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 14:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.