Jak często sprzątacie kuchnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Tu dowiesz się gdzie kupić dom lub mieszkanie, jakie dokumenty są niezbędne, ile kosztuje notariusz - a jak już kupisz, to dowiesz się, jak urządzić pokój, przemeblować kuchnię, nakryć do stołu, zreperować krzesło, odnowić szafę, wywiercić dziurę w ścianie i jak pielęgnować fikusa.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-09-05, 19:45   #1
poldek 86
Raczkowanie

Jak często sprzątacie kuchnie

Hej!

Jak często sprzątacie w kuchni, mam na myśli pod szafkami, lodówka, kuchenka .

Przyznam ze ja jestem załamana stanem mojej. Mieszkam z mężem, dwa lata temu po ślubie wprowadziłam się do

Jego mieszkania, starego, nie remontowaliśmy kuchni. Brak funduszy. Mąż powiedział ze nie da się ruszyć szafek, a w zakamarkach syf przeokropny 🙈😬

Dzisiaj zobaczyłam, ze szafki da się przesunąć, mąż chyba z lenistwa mi wkręcił ze ni da rady. Jestem załamana syfem, tym bardziej ze jestem w 8 miesiącu ciąży, nie chce się szarpać z szafkami i chemicznymi rzeczami do sprzątania tego brudu. Mamy jeszcze 1,5 roczne dziecko, jak myśle ze ten brud tam zalega to mi niedobrze. Nie wiem czy w moim stanie powinnam się z tym wszystkim szarpać w kuchni, mąż tego nie zrobi, to len do sprzątania 😜

poldek 86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 18:52   #2
aga_kp
Przyczajenie

Dot.: Jak często sprzątacie kuchnie

Ja kuchnię sprzątam często. Miejsce w którym gotuję musi być czyste.
Lodówka mniej więcej co tydzień, przy okazji większych zakupów układam wszystko i czyszczę półki.
Mam płytę indukcyjną więc przetarcie jej to chwila, kafelki w okolicach płyty też czyszczę co kilka dni. Jak nic nie zaschnie to jest to dosłownie chwila.

Meble stoją u mnie na nóżkach, więc nie ma problemu żeby odkurzyć pod nimi i umyć podłogę.

Jeśli jesteś w 8 miesiącu ciąży to może faktycznie nie szarp się z tymi szafkami sama i z tą mega chemią też bym uważała. Chyba, że uda Ci się przekonać męża żeby Ci pomógł - trzymam kciuki
aga_kp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 18:32   #3
hamaska90
Przyczajenie

Dot.: Jak często sprzątacie kuchnie

Lodówkę, to tak co 2 tygodnie czyszczę, a szafki i to wszystko resztę to jakoś co miesiąc, nie jestem aż taką czyścioszką
hamaska90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości