Maseczki nawilżające - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-29, 14:21   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Maseczki nawilżające


Czy mogłybyście mi polecić jakąś dobrą i szybko działającą maseczkę nawilżającą? Mam skórę mieszaną, ale kosmetyczka w trakcie wizyty stwierdziła, że mimo że skóra się świeci, to od wewnątrz jest przesuszona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 09:51   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: MASECZKI NAWILŻAJĄCE

ja tez mam miesznaą i obecnie uzywam Avonu z mlekiem ale nie polecam specjalnie, za to bardzo ok jest Yves Rocher - zobacz w KW
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 10:12   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: MASECZKI NAWILŻAJĄCE

Bardzo dobra maseczka dla cery normalnej i mieszanej jest z Lancome: HYDRA INTESE. Dobrze nawilża i sprawia,że cera jest gładka. Nie należy jej zmywać tylko zetrzeć chusteczką lub pozostawić np. na noc. Polecam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 13:04   #4
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: MASECZKI NAWILŻAJĄCE

Ja gorąco polecam Extra Moisture Surge Clinique'a.
Przetestowałam ją w ubiegłym roku w Tunezji i egzamin zdała celująco. Ani razu nie wyglądałam jak apacz na ścieżce wojennej, a plażowałam, oj plażowałam ... [img]icons/icon12.gif[/img]

aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 13:19   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: MASECZKI NAWILŻAJĄCE

a ja polecam Soraya z serii ultranawilżającej. można jej nie zmywać tylko zastosować pod makijaż.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-13, 16:22   #6
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
maseczka nawilżająca

Po Effaclarze moja skóra wyraźnie się wysuszyła [img]icons/icon9.gif[/img] mimo stosowania kremów. Szukam maseczki mocno nawilżającej, która podratuje jej stan. Zawiodłam się na Minerałach Dax Cosmetics - okazały się "za słabe". Potrzebuję czegoś naprawdę intensywnego - cena nie jest ważna. Pomóżcie proszę!
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-13, 16:36   #7
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: maseczka nawilżająca

Próbowałaś maski Avene kojąco - nawilżającej??
A z kremików nawilżających Thermala Vichy?

pozdrówka [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-12-13, 16:44   #8
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: maseczka nawilżająca

Vichy próbowałam - wcale się nie wchłaniał ten krem [img]icons/icon9.gif[/img], o Avene słyszałam, więc może się zdecyduję. Jeszcze jakieś sugestie proszę....
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-13, 17:31   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka nawilżająca

Ojej, na Minerałach się zawiodłaś???? Dla mnie to jedna z ulubionych maseczek. A czy próbowałaś ultranawilżajacą Sorai?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-13, 17:50   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: maseczka nawilżająca

Halszko,
polecam Ci szczególnie : maseczkę Avene, ultranawilżającą Sorayi, Dermiceę oraz intensywnie nawilżającą z serii '24h' Erisu (chociaż ja wolę 'aktywnie regenerującą; z tej serii - świetnie relaksuje skórę). Jeśli chodzi o Daxa, to chwalę sobie "Chińskie zioła".
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-13, 20:37   #11
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: maseczka nawilżająca

Hej Halszka!

Miałam dokładnie ten sam problemik spowodowany stosowaniem tegoz samego kremiku. Nic nie pomagało aż do czasu maseczki supernawilżajacej z serii Mat-B compleks DERMIKI. Kłopoty znikły...pozostało uzależnienie od w/w.
Polecam i serdecznie pozdrawiam.

Kumari
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-12-21, 20:05   #12
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: maseczka nawilżająca

Polecam maseczkę z Avene-wspaniale nawilża nawet bardzo wysuszoną buzię. Cena ok. 50 złotych.
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-24, 14:03   #13
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Maseczka nawilżająca

Możecie mi polecić jakąś maseczkę nawilżającą do twarzy?Mam cerę mieszaną ze skłonnością do zatykania porów i jak na razie na dobrą maseczkę nie trafiłam, a idzie zima....
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-24, 14:38   #14
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: hej!!

Czesc,moze przejrzyj KW,a nie lepiej jakas maseczka oczyszczajaca?Sama napisalas ze masz zatkane pory,moze normalizujaca?
Pozdrawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-25, 15:49   #15
milkyway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 150
Re: hej!!

Jeśli masz skłonnośc do zatykania porów lepiej uważaj z maseczkami nawilżającymi,może raczej oczyszczająca, no ale na tym to ja już się nie znam
milkyway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 13:43   #16
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
maseczka nawilżająca, nie zatykająca porów

od dłuższego czasu szukam maseczki nawilżającej, ale szczególnie zależy mi na tym,żeby nie zatykała porów.przekopałam całe KWC.i jestem w kropce, bo w zasadzie rzadko kiedy się o tym wspomina, czy maseczka zatyka pory, czy nie.
już dawno napaliłam się na maseczkę chińskie zioła, ale któraś z Was napisała w recenzji, że ona niestety pory zatyka.
ostatnio myślę o maseczce iwostinu,ale ona ma bardzo mało ocen, więc trochę się boję.
doradźcie coś, proszę.
dodam jeszcze może, że takim minimum jeśli chodzi o jakość maseczki, jest dla mnie maseczka minerały daxa.ona się sprawdziła, ale teraz gdy mi się kończy, wolałabym kupić coś nowego.
acha-cerę mam mieszaną, naczynkową, ostatnio z tendecją do powstawania syfków na brodzie.
czekam na propozycje.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 19:27   #17
Isia.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 65
Re: maseczka nawilżająca, nie zatykająca porów

Witaj Koko ostatnio widzialam jak pisałaś w jakimś wątku że tyś sama z Olsztyna na wizażu. Może to prawda ale nie do końca. Przyznaje sie. Jam to! Jam jest z Olsztyna Co prawda obecnie na emigracji ale jednak tam bywam
A co do maseczek to po kumotersku moge ci polecić domową maseczke z miodu. Moje ostatnie odkrycie


Jest świetna i nie zatyka porów. Przynajmniej mi
Przepisów jest wiele, ale ja robie ją tak:
2 Łyżki miodu
troche mąki (zeby maseczka nie splywala)
kilka kropel oliwy z oliwek (extra virgin)
i co tam jeszcze mi w rece wpadnie a uznam ze sie nada
Acha ! Ostatnio spróbowałam dodać też troche miodu do glinki zielonej. I co ? Mioooodzio to co zobaczyłam po zmyciu
Także polecam, zamiast całej tej chemii,bo wcale nie jest takie pracochłonne.
Buziaki
Isia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 22:26   #18
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: maseczka nawilżająca, nie zatykająca porów

Hej Koko to niewykluczone że ja obsmarowałam tę maseczkę Chińskie zioła w KW cóz byłam wtedy po wnikliwej lekturze środków zatykających pory za zerozits.com ale już poważniej mówiąć - te kwestie zatykania są bardzo rózne jak ktos ma suchą cerę to nawet Isopropyl Myristate mu nic nie zatka! A inny to musi bardzo uważać
Mi na przykład służy maseczka Erisa z serii forte, ale chyba jestem wyjątkiem bo dziewczyny na erisa narzekają właśnie z tego powodu, że powoduje wysyp pryszczy. Dobra dla mnie jest również maseczka Minerały - bardzo ją lubię. Nalezy uważać z Chinskimi ziołami... Nie polecam generalnie maseczek Sorayi - dla mnie najgorsze, nie dośc że podrażniają skórę, to i zatykają pory az miło... Nie znam maseczki Iwostin. Maseczka Avene jak dla mnie była ok, ale ona też moze zatykać. Maseczka Vichy nic złego mi nie zrobila. Ale tak czy siak - najlepiej mi jednak służą wysokopółkowe maseczki - moja ulubiona to Guerlain, Chanel dużo gorsza ale też nei zatyka, teraz mam Clinique ale dopiero od kilku tygodni ale jak dotąd bardzo pozytywnie...

Wiesz myslę ze najbezpieczniej jest niewchłonięte resztki maseczki usuwać wacikiem nasączonym tonikiem - wtedy naprawdę nic złego nie grozi (ja tak robię ostatnio bardzo często z bardzo dobrym efektem, zero zanieczyszczeń).

Co do maseczki ktora poleciła Isia - zalecam ostrożność! Miod jest bardzo silnym alegrenem, uczula wiele osób, kazdy mój kontakt z miodem kończył się tragicznie!!!!

__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 22:54   #19
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: maseczka nawilżająca, nie zatykająca porów

bardzo dziękuję Drogie Dziewczyny za odpowiedzi.

do Isi. : ale fajnie, że jesteś Olsztyna, cieszę się że nie jestem tu sama. Twój przepis na maseczkę mocno mnie zaintrygował.prawdopodobn ie wypróbuję, na szczęście nie jestem alergiczką, więc mam nadzieję że miodek mi nie zaszkodzi.

do Smoczycy: masz rację, że skóra skórze nierówna, jednemu to zatka pory, innemu co innego. i to jest ból.bo dopóki nie sprawdzę, to się nie dowiem. a najbardziej wkurza mnie to, że im jestem starsza, tym bardziej musze uważać z kosmetykami, kiedyś pory mi się nie zatykały.w ogóle nie miałam pryszczy będąc nastolatką!
A Twoja rada o zmywaniu resztek maseczki jest bardzo rozsądna.powiedziałabym nawet, że genialna. czemu nie robiłam tego do tej pory?!

chyba jednak skuszę się na maseczkę iwostinu,co mi tam. nawet jeśli mi nie przypadnie do gustu, to przynajmniej będzie miała więcej ocen w KWC.

pozdrawiam .
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-26, 16:33   #20
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Maseczka nawilżająca - dziewczyny co polecacie?

Mam odwodnioną wrażliwą skórę, potrzebuje na prawde intensywn ego nawilżania, oprócz kremu- mam obecnie Iwostin nawilżający z filtrami, ale czuje że to jest za mało i zastanawiam się nad inwestycją w Thermala2- przydała by mi się jakaś super nawilżająca maseczka. Macie jakieś sugestie? Cena nie jest aż tak ważna - jak ma być cudo to sie szarpnę nie mam wyjścia...
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-26, 16:46   #21
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: Maseczka nawilżająca - dziewczyny co polecacie?

Sama używam iwostinu i jestem z niego zadowolona. Nie wiem, jak Thermal S2, bo go nie uzywałam, ale ma wysokie noty w KW. Miałam tylko S1, słabo nawilżał i piekł okrutnie.
Co do maseczek, to może wypróbuj takie kremowe, których nie trzeba zmywać. Ja mam cerę wrażliwą, ostatnio wypróbowuję maseczkę Sorai z serii Ultranawilżanie, maseczka z algami, koszt ok. 13 zł, pachnie dyskretnie, a naprawde nawilża, nie natłuszczając, a przy tym koi moją buzię, niweluje zaczerwienienia. Próbowałam maseczek kremowych z Daxa, np. polecanej przez wiele wizażanek tej z serii Chińskie Zioła, ale mi podrażniała cerę. Dobrze też na mnie działa maseczka Flos-Lek, seria naczynkowa, z wyciągiem z kasztanowca. Też tania. Zapewne dziewczyny podsuną Ci 1000 pomysłów.
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-26, 17:14   #22
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Maseczka nawilżająca - dziewczyny co polecacie?

Dla mnie absolutnie nr 1 jest maseczka nawilżająca z Avene
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-27, 13:43   #23
LiliBlue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 58
Re: Maseczka nawilżająca - dziewczyny co polecacie?

Ja używam maseczki nawilżającej z olejkami eterycznymi firmy INTER-FRAGRANCES z serii QR+10. Nadaje się do każdego rodzaju cery, chłodzi i nawilża, a także działa relaksująco. Jest także niedroga. Zapytaj o nią w sieci ROSSMANNA.
LiliBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-27, 15:30   #24
PAULA27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Re: Maseczka nawilżająca - dziewczyny co polecacie?

Jeżeli mogę coś zaproponować, to byłaby to Supernawilżająca maseczka Avonu. Ma postać błękitnego żelu, intensywnie nawilża, zostawiam ją na około 15 minut, a resztę wmasowuję w skórę. Twarz jest nawilżona, wygładzona. Osobiście polecam.
PAULA27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-27, 16:32   #25
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Maseczka nawilżająca - dziewczyny co polecacie?

ja polecam tę:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ername=sarenka
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-27, 17:23   #26
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dziękuję za porady!

Na pewno którąś zakupię, zastanawiam się nad tą sorayą bo została mi polecona przez dwie osoby, kusząca ujest też ta Avene,
Myślicie że takiej maseczki w moim wypadku można używać codziennie zamiast kremu?
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-27, 20:39   #27
aniakarnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 69
Re: Dziękuję za porady!

Ja polecam AA maseczkę odżywczą. Ma świetne recenzje na wizażu.Jest też nawilżająca. Dla mnie rewelacja, a mam bardzo suchą cerę. Na zimę polecam odżywczą.
aniakarnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 07:23   #28
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Dziękuję za porady!

ja wtedy gdy wymaga tego moja cera stosuję maseczkę Sorai zamiast kremu.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 23:30   #29
magdalena.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 53
maseczka nawilzajaca do cery mieszanej:)

czy moge prosic o jakies sugestie dot. dobrych maseczek nawilzajacych ze sredniej poleczki. mam cere mieszana ze sklonnoscia do przesuszenia na policzkach... zastanawialam sie nad dermika b-mat, ale przeczytalam opinie na KW i juz nie wiem co myslec fajne sa recenzje oceanic AA- seria pomaranczowa- odzywcza do kazdego rodzaju cery, ale nie moge jej nigdzie znalezc(( nawet w rossmanie jej nie ma(( pomocy!!!
magdalena.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-06, 09:09   #30
domma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 5
Re: maseczka nawilzajaca do cery mieszanej:)

czesc!
mam pytanie: jakiego kremu uzywasz na dzien ? mam taki sam typ cery i niestety juz od paru miesiecy poszukuje dobrego kremu ( oczywiscie w rozsadnej cenie ) i .....nic .Albo zle nawilzaly albo byly przyczyna powstawania uciazliwych krostek i zaskornikow itp.Wczoraj kupilam sobie nowy krem : antyrodnikowy na dzień SPF 20-Idea 25 Citro Biotic-i zobaczymy jaki on bedzie..??? niestety za maseczkami nawilazajacymi jeszcze sie nie rozgladalam, ale jak tylko cos znajde to umieszcze ja na forum
Pozdrawiam
madzia napisał(a):
> czy moge prosic o jakies sugestie dot. dobrych maseczek nawilzajacych ze sredniej poleczki. mam cere mieszana ze sklonnoscia do przesuszenia na policzkach... zastanawialam sie nad dermika b-mat, ale przeczytalam opinie na KW i juz nie wiem co myslec fajne sa recenzje oceanic AA- seria pomaranczowa- odzywcza do kazdego rodzaju cery, ale nie moge jej nigdzie znalezc(( nawet w rossmanie jej nie ma(( pomocy!!!
domma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-16 12:17:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.