moje włosy emigrują - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-11, 11:50   #1
zdeterminowana29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2

moje włosy emigrują


Witam
Mój problem polega na bardzo znanym i popularnym problemie , na załozonych dotąd wątkach nie znalazłam odpowiedzi na pytania które mnie nurtują .
Jestem nadal w okresie dojrzewania ,od ok września zauwarzyłam wzrost wypadajacych włosów , na poczatku było to ok 40 dzienie ja wpadłam w panikeale nie było powodu skóramnie swędziała bolała , wspomne ze wcześniej ściełam włosy i zdecydowałam ze zastosuje jantar niestety ta "nowa formuła" mnie podrazniła głowa mnie swędziała niemiłośiernie . Moja mama kupiła mi solgar w aptece brałam te tabletki ale problemsie nasilał wieć poszłam do dermatologa pan powiedział ze mam lekkie łojotokowe zapalenie skóry i przepisał mi Pirolam - szampon ,emulsje lacoid Crelo odrzywke BioWax i Zoxiderm 150 po 2 tyg kuracja pomogła zminy skórne ustąpiły ale włosy dalej wypadają . Wygląda to tak ze w dnu wizyty u dermatologa podczas mycia wypadło mi ok 40 włosów czesanie 60 - pużniej troche sie uspokoiło i bywa ze wypada mi podczas mycia 15-20 a czasem 100 a podczas czesanie od 20- 100 . W czoraj właśnie po noszeniu przez długi czas koka rozwiązałam go i umyłam włosy po przes te rózne srodki spłukiwałam je ok 4 razy i w sumie zebrało sie 70 pużniej jak wyschły uczesałam sie i wypadło ok 50 . Rano 5o jest to jakby nie patrzec zmiana nagła bo w tygodniu podczas myci wypadało ok 20 - Sprawa mnie przytłacza i bardzo sie boje . Jest jeszcze pewnien aspekt bardzo ważny gdyż moja przyjaciułka nie ma włosów po przez łysienie plackowate , bardzo mnie to przytłacza psychicznie . od pewnego czasu zauwazyłam zeż kołtuny we wosach które ciągna za soba ok 30 włosów na raz . Bardzo prosze o wsparcie i odpowiedzi .Prosze o odpowiedz takze osoby które były w podobnej sytuacji
zdeterminowana29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 11:49   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: moje włosy emigrują

Zobacz tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=678188&page=164
i tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=701713&page=33
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.