>>> kontur brwi, henna, pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-29, 07:27   #1
Hitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 29

>>> kontur brwi, henna, pomocy


mam pytanie odnosnie brwi, zwykle bylo tak ze jak ktos robil sobie henne to mial swoj ksztalt brwi i jedynie farbowal same wloski, ostatnimi czasy bardzo modne jest u dziewczyn malowanie calego konturu, a nie samych wloskow - wyglada to mniej wiecej tak -
http://zszywka.pl/p/idealne-brwi-177964.html


czy ktos moze mi powiedziec czy cos takiego ma jakas nazwe specjalna czy to sie poprostu nazywa henna, czy to jest w ogole wykonywane henna czy tez czyms innym ? kto to robi, jak to robi i za ile mniej wiecej? ja niestety nie posiadam tej tajemnej wiedzy, a widze to u co drugiej laski na ulicy, szukalam w internecie ostatnie 1,5h i chyba nie umiem szukac bo nic nie moge znalezc na ten temat


pomocy !!
Hitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 07:40   #2
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: >>> kontur brwi, henna, pomocy

Masz normalnie pomalowane brwi cieniem bądź farbka z make up for ever, poszukaj w filmikach katosu albo maxineczki w szczegolnosci maxineczki bo ona dosyc mocno podkresla brwi w taki sposob.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 07:48   #3
Hitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 29
Dot.: >>> kontur brwi, henna, pomocy

tak ale jak przygladam sie dziewczynom to widze ze to nie jest jednorazowy makijaz, raz nawet ogladalam na fejsbuku zdjecia jakiegos salonu kosmetycznego i tam bylo zdjecie dziewczyny swiezo po zrobieniu takich brwi, nie interesuja mnie jednorazowe farbki czy cienie do brwi tylko zrobienie czegos takiego na stale, dam sobie reke uciac ze sie da i nie jest to makijaz permanentny, tzn mowiac na stale mam na mysli nie wiem dwa tygodnie, miesiac, a nie codzienne malowanie
Hitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 08:13   #4
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: >>> kontur brwi, henna, pomocy

To jest jeszcze makijaż permanentny brwi ale metoda piórkowa i on wygląda naturalnie może o to chodzi poszukaj i poczytaj
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 08:27   #5
Hitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 29
Dot.: >>> kontur brwi, henna, pomocy

napisalam powyzej że nie chodzi o makijaz permanentny, to wyglada tak że w tych pustych miejsach gdzie nie ma wloskow widac pofarbowana skore jak po farbie do wlosow, nie wiem jak inaczej to opisac

chcesz powiedziec ze jesli chce miec brwi jak na zdjeciu ktore zalaczylam to albo musze codziennie meczyc sie z malowaniem konturu albo wydac kilkaset zlotych na permanentny ? napewno jest jakis inny sposob, mi zalezy na tym konturze a sama nie potrafie go narysowac, chce zeby byl namalowany i widzialam to u setek lasek i nie wierze w to ze kazda z nich dala 600zl na permanentny

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

przeciez henna robi sie tez tatuaze, wiec farbuje skore

kosmetyczka nie moze taka henna namalowac mi takiego konturu jak na zdjeciu i oprocz wloskow zafarbuje sie tez skora ??
Hitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 14:24   #6
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: >>> kontur brwi, henna, pomocy

Na zdjęciu, które dołączyłaś do pierwszego postu to nic innego, jak wypełnianie brwi cieniem/specjalną farbką (MUFE na przykład). Ja sama maluję sobie tak brwi codziennie i nie widzę w tym problemu

Co do farbowania brwi henną - oczywiście da się uzyskać efekt wypełnienia też konturu, jak mam czas to czasem też farbuję tak brwi na troszkę dłużej. Efekt jest jednak bardziej subtelny i wytrzymuję maksymalnie tydzień.
Wystarczy nałożyć hennę w taki kształt na brwiach, jaki nam się podoba i przytrzymać dłużej niż standardowo. Dzięki temu zafarbują się nie tylko włoski, ale też skóra. To żadna filozofia i nie ma to swojej nazwy. Jednak jak mówię - efekt nie będzie nigdy tak mocny, jak na zdjęciu i jest bardzo krótkotrwały.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 15:32   #7
Hitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 29
Dot.: >>> kontur brwi, henna, pomocy

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Na zdjęciu, które dołączyłaś do pierwszego postu to nic innego, jak wypełnianie brwi cieniem/specjalną farbką (MUFE na przykład). Ja sama maluję sobie tak brwi codziennie i nie widzę w tym problemu

Co do farbowania brwi henną - oczywiście da się uzyskać efekt wypełnienia też konturu, jak mam czas to czasem też farbuję tak brwi na troszkę dłużej. Efekt jest jednak bardziej subtelny i wytrzymuję maksymalnie tydzień.
Wystarczy nałożyć hennę w taki kształt na brwiach, jaki nam się podoba i przytrzymać dłużej niż standardowo. Dzięki temu zafarbują się nie tylko włoski, ale też skóra. To żadna filozofia i nie ma to swojej nazwy. Jednak jak mówię - efekt nie będzie nigdy tak mocny, jak na zdjęciu i jest bardzo krótkotrwały.
to że na zdjeciu jest cieniem jest oczywiste, ja to zdjecie pokazalam tylko i wylacznie po to zeby mniej wiecej pokazac o co mi chodzi i jak to wyglada kiedy nie jest zrobione cieniem, ja sama maluje brwi cieniem na codzien ale poprostu wiem ze ksztalt moich brwi nie jest taki jakbym chciala i gdybym miala wlasnie pofarbowany kontur to latwiej by mi bylo pozniej je odpowiednio regulowac i starac sie nawet samej go rysowac tam gdzie są ubytki... dziekuje w takim razie za odpowiedz, wystarczy ze pojde do zwyklej kosmetyczki i jej powiem żeby mi henna narysowala kontur tak???? i ona to zrobi i go dluzej przetrzyma niz zwykle i bedzie tak jak na zdjeciu mniej wiecej to wygladalo ?
Hitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 15:39   #8
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: >>> kontur brwi, henna, pomocy

Myślę, że właśnie wystarczy iść i poprosić kosmetyczkę i wyznaczenie dobrego kształtu i nałożenie henny tak, żeby też zafarbowała kontur na skórze.
Tylko trzeba to po prostu obgadać, bo każda kosmetyczka ma inną metodę - pamiętam, że jak kiedyś byłam na hennie, to najpierw farbowała, potem dopiero zmywała farbę i przystępowała do regulacji.

Albo poprosić koleżankę obcykaną z brwiami i pofarbować w domu
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 16:57   #9
Hitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 29
Dot.: >>> kontur brwi, henna, pomocy

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Myślę, że właśnie wystarczy iść i poprosić kosmetyczkę i wyznaczenie dobrego kształtu i nałożenie henny tak, żeby też zafarbowała kontur na skórze.
Tylko trzeba to po prostu obgadać, bo każda kosmetyczka ma inną metodę - pamiętam, że jak kiedyś byłam na hennie, to najpierw farbowała, potem dopiero zmywała farbę i przystępowała do regulacji.

Albo poprosić koleżankę obcykaną z brwiami i pofarbować w domu
nie mam takich kolezanek :P a kosmetyczka przynajmniej ten kontur wyznaczy i rowno namaluje no to dzieki bede probowala
Hitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 09:20   #10
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: >>> kontur brwi, henna, pomocy

Można kupić taki set do brwi, tam masz wosk, cień a właściwie dwa i pędzelki. Najpierw robisz delikatny obrys ołówkiem, potem wypełniasz cały kształt woskiem a potem nakładasz na to cień. Na sam koniec kładziesz ten całkiem jasny cień pod brwi. I w tym przypadku wykonane jest to właśnie takim setem. Jak dojdziesz do wprawy to nie będzie Ci to sprawiać żadnej trudności, a żeby było Ci łatwiej to na pierwszy raz możesz iść do kosmetyczki żeby Ci ten właściwy kształt stworzyła henną, ale do dobrej kosmetyczki, bo henną można stworzyć dzieło sztuki, ale można też zrobić kupę nad oczami
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-03 10:20:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.