Neauty Minerals - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-19, 20:57   #61
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
A który golden przyrównałabyś na najbardziej zbliżony do golden fairest (albo ktokolwiek, kto miał golden fairest i goldeny z neauty)
Golden fair z Neauty byłby taki jak Golden fairest z AM?


Kurde, żałuję że golden pale nie zamówiłam.. ale wszystkie jasne wydawały mi się zbliżone do mnie, chyba bym zbankrutowała ale mąki na twarzy właściwie nie chcę. Jestem poziom fairest z AM ale golden fairest był akurat trochę za ciemny dla mnie. Jak to buff z Revlona, mieszałam pół na pół z ivory, naczęściej czysty ivory używałam
Myślę, że trafiłam w sedno z gamą Beige. Zamówiłam aż 3 pierwsze odcienie

Nixie:
ale jako że ja z małopolszy a nie ze śląska to.. nie wiem jak prędko je zmacam (Ty czaisz o co chodzi i kto odbiera próbki )
Alexzus:

Myślę, że nie masz co żałować, faktycznie, jak dziewczyny piszą, różnice w poszczególnych stopniach jasności są nieznaczne. Co innego w tonacjach, chociaż ja mam i tak duży dylemat między golden light a neutral light - sprawdzałam przed chwilą w sztucznym świetle, resztę zobaczę dopiero jutro Ale poziom light medium będzie w sam raz na lato, tylko kurde felek: żółtek ze mnie czy nie żółtek? Błagam, niech się mną zajmie ktoś, kto się zna na analizie kolorystycznej

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Też w ten sposób myślałam, choć ja fairest z AM na oczy nie widziałam, tylko stwierdziłam, że skoro fair jest ciut za ciemny, to fairest będzie ok, ale nie wiem jaka jest między nimi różnica. Z Neauty, miedzy fair i light nie widzę konkretnej różnicy, oba są jasne Jutro w dziennym świetle bardziej sie im poprzyglądam i przede wszystkim sprawdzę na twarzy
Ja zauważyłam różnicę między golden light a golden light medium, ale naprawdę nieznaczną, można powiedzieć, że "kaliber" też różnicy był podobny do zestawienia właśnie neutral light a golden light.

Podoba mi się bardzo konsystencja tych minerałów, dla mnie są takie maksymalnie drobno zmielone, cudnie nakładają się moim nowym nabytkiem, zestawikiem 4 małych uroczych pędzelków EcoTools (swoją drogą, wyhaczyłam je na Alledrogo za 29 zł, natomiast wczoraj widziałam je w TiKeju za, uwaga, 54,9). Dają bardzo ładne satynowe wykończenie, to na sucho. Ciekawe jak wyjdą w kombinacji z wodą termalną. Już czaję się na tą od Uriage, a jeszcze jak się dowiedziałam, że nie trzeba jej wycierać chusteczką to już w ogóle cud miód!
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 21:33   #62
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Warszawy chciałby wypróbować i podzielić koszt wysyłki? Odbiór na UW i w centrum a płatność przy odbiorze. Przypominam, że jest -15%
Cytat:
Napisane przez Motylek Truskawkowy Pokaż wiadomość
mamaAmelka dziękuję



Skuszę się Chciałabym: neutral medium light, neutral medium, golden light, golden medium light i primer (wszystko próbki). Wysyłam też PW do Ciebie

złożyłyście już zamówienie? również byłabym chętna do podziału z przesyłką
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 21:36   #63
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Też w ten sposób myślałam, choć ja fairest z AM na oczy nie widziałam, tylko stwierdziłam, że skoro fair jest ciut za ciemny, to fairest będzie ok, ale nie wiem jaka jest między nimi różnica. Z Neauty, miedzy fair i light nie widzę konkretnej różnicy, oba są jasne Jutro w dziennym świetle bardziej sie im poprzyglądam i przede wszystkim sprawdzę na twarzy
Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Zrobiłam swatche goldenów - słabo widać, bo telefonem i przy sztucznym świetle, ale może cos pomoże.

Od lewej:
1. AM golden fairest matujacy
2. Neauty golden fair
3. Neauty golden light.

http://pokazywarka.pl/li4aeb/

Poziomem jasności się bardzo nie różnią, ale goldeny od neauty są bardziej żółte. I tak jak ktoś zauważył wyżej - nie ma dużej różnicy między fair i light.
Fatycznie między tymi z Neauty nie widać różnicy, a ten z AM troszkę jakby żółciejszy.

Dzięki dziewczyny, jestem już trochę mądrzejsza. Będę w Fairy celować.

Są tu jakieś Wrocławianki, które chcą coś zamówić w najbliższej przyszłości?
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 21:47   #64
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość

złożyłyście już zamówienie? również byłabym chętna do podziału z przesyłką
Tak , K_cieciorka już zamówiła (wczoraj chyba).
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 23:04   #65
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Neauty Minerals

Właśnie wróciłam z pracy, do której umalowałam się oliwką medium-light Neauty. I napiszę wam dziewczyny, że jestem bardzo zadowolona z tych minerałów Użyłam ich primera, utrwaliłam pudrem matującym i podkład zaczął schodzić mi dopiero po jakiś 8 godz od nałożenia. Zszedł mi z nosa, ale jakoś tak "ładnie" Cała buzia wciąż wyglądała naturalnie, tylko ten nos mi się 'rudolfił' Mam cerę naczynkową i musiałam nałożyć dwie warstwy podkładu, ale nie zrobiłam sobie tapety i kosmetyk dobrze wtopił się w skórę. Wprawdzie oliwka niezbyt mi pasowała kolorystycznie: jest typowo szara, dla chłodnych cer, ale dodałam lekką warstwę goldena i po krótkim czasie podkład lepiej dopasował się do twarzy. Jutro testuję golden medium-light.
Użyłam pudru rozświetlającego Neauty na kości policzkowe i tu również jestem zadowolona: zrobił ładna, nie nachalną taflę
W AM jestem na poziomie fair i w Neauty poziom medium-light jest dla mnie odpowiedni.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 06:06   #66
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Fatycznie między tymi z Neauty nie widać różnicy, a ten z AM troszkę jakby żółciejszy.
Na żywo Neauty są zdecydowanie bardziej żółte od AM.

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z pracy, do której umalowałam się oliwką medium-light Neauty. I napiszę wam dziewczyny, że jestem bardzo zadowolona z tych minerałów Użyłam ich primera, utrwaliłam pudrem matującym i podkład zaczął schodzić mi dopiero po jakiś 8 godz od nałożenia. Zszedł mi z nosa, ale jakoś tak "ładnie" Cała buzia wciąż wyglądała naturalnie, tylko ten nos mi się 'rudolfił' Mam cerę naczynkową i musiałam nałożyć dwie warstwy podkładu, ale nie zrobiłam sobie tapety i kosmetyk dobrze wtopił się w skórę. Wprawdzie oliwka niezbyt mi pasowała kolorystycznie: jest typowo szara, dla chłodnych cer, ale dodałam lekką warstwę goldena i po krótkim czasie podkład lepiej dopasował się do twarzy. Jutro testuję golden medium-light.
Użyłam pudru rozświetlającego Neauty na kości policzkowe i tu również jestem zadowolona: zrobił ładna, nie nachalną taflę
W AM jestem na poziomie fair i w Neauty poziom medium-light jest dla mnie odpowiedni.
A mogłabyś zrobić zdjęcie jak on wygląda na skórze? On ma drobinki?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 06:26   #67
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Na żywo Neauty są zdecydowanie bardziej żółte od AM.

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------



A mogłabyś zrobić zdjęcie jak on wygląda na skórze? On ma drobinki?
Nie ma drobinek. W woreczku w ogóle nie wygląda na produkt rozświetlajacy Nie mam aparatu, więc ciężko będzie mi zrobić zdjęcie, ale później spróbuję coś wyklecić przy świetle dziennym
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 08:47   #68
purepoison
Raczkowanie
 
Avatar purepoison
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
Ja mam podobną propozycję z Krakowa, mogę złożyć zamówienie, mieszkam w centrum więc nie powinno być problemu z odbiorem. A płacić 9,50 za przesyłkę próbek średnio mi się uśmiecha
Hej, robiłaś już to zamówienie?Bo może bym się podpięła ale z czym konkretnie musiałabym się zastanowić
purepoison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 09:11   #69
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Neauty Minerals

Aaaaalllleeeeeż Dziewczyny kusicie!

Ostatnio kupiłam biga z AM (Amillie okazały się nie dla mnie) i teoretycznie nie powinnam niczego szukać, a i tak jest chrapka na coś nowego!

Poza minerałami kusi mnie szczególnie ta baza pod podkład... Któraś z Was ją zamawiała?
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 09:27   #70
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Neauty Minerals

Zrobiłam zdjęcia pudru rozświetlającego, ale wyszły jakieś takie 'zimne'. W rzeczywistości proszek jest cieplejszy, bardziej beżowo-piaskowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa 004.jpg (78,7 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa 005.jpg (73,8 KB, 60 załadowań)
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 09:47   #71
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcia pudru rozświetlającego, ale wyszły jakieś takie 'zimne'. W rzeczywistości proszek jest cieplejszy, bardziej beżowo-piaskowy
Fajnie wygląda... Jest taki jakby satynowy?

Ja mam próbkę rozświetlającego podkładu z AM, ale mam wrażenie, że to prawie sam brokat
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu

Edytowane przez jestemann
Czas edycji: 2014-11-20 o 09:52
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 09:47   #72
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Neauty Minerals

Dziś na szybko nalożyłam jedną warstwę olive light, trochę niedokładnie bo bardzo się spieszyłam, ale po powrocie dokładnie się poprzyglądałam twarzy i jestem zachwycona! Pierwszy raz mam podkład, który tak naturalnie wygląda na twarzy, najchętniej od razu zamówiłabym duże opakowanie, no ale nakupowałam 4 g próbek to muszę je zużyć. Byłam przyzwyczajona do bardziej żółtych podkładów, poza tym zawsze używałam ciut ciemniejszego i delikatnie przyciemniałam szyję, bo nie lubię swojej jasnej skóry. Ale teraz mam gdzieś, to że nie jestem mulatką, chce mieć podkład idealnie dopasowany. Na zdjęciu może widać, że light jest odrobinę za ciemny, więc fair będzie idealny, ale na żywo zupełnie tego nie widać, podkład wygląda super Oby tylko formuła się sprawdziła (nie mam dużych wymagań, byle się nie ścierał paskudnie po 3/4 h) to mam swój ulubiony podkład Aha, nie użyłam pudru, na twarzy mam tylko podkład, zero korektora, gdybym użyła go na te większe zaczerwienienia byłoby idealnie

Mam nadzieję, że firmie się powiedzie, że nie skończą tak jak Pixie. Oby klientek przybywało, a ceny nie rosły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6486.jpg (94,1 KB, 230 załadowań)
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 09:51   #73
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Dziś na szybko nalożyłam jedną warstwę olive light, trochę niedokładnie bo bardzo się spieszyłam, ale po powrocie dokładnie się poprzyglądałam twarzy i jestem zachwycona! Pierwszy raz mam podkład, który tak naturalnie wygląda na twarzy, najchętniej od razu zamówiłabym duże opakowanie, no ale nakupowałam 4 g próbek to muszę je zużyć. Byłam przyzwyczajona do bardziej żółtych podkładów, poza tym zawsze używałam ciut ciemniejszego i delikatnie przyciemniałam szyję, bo nie lubię swojej jasnej skóry. Ale teraz mam gdzieś, to że nie jestem mulatką, chce mieć podkład idealnie dopasowany. Na zdjęciu może widać, że light jest odrobinę za ciemny, więc fair będzie idealny, ale na żywo zupełnie tego nie widać, podkład wygląda super Oby tylko formuła się sprawdziła (nie mam dużych wymagań, byle się nie ścierał paskudnie po 3/4 h) to mam swój ulubiony podkład Aha, nie użyłam pudru, na twarzy mam tylko podkład, zero korektora, gdybym użyła go na te większe zaczerwienienia byłoby idealnie

Mam nadzieję, że firmie się powiedzie, że nie skończą tak jak Pixie. Oby klientek przybywało, a ceny nie rosły
Poczułam się skuszona! Wygląda naprawdę ładnie
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:33   #74
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcia pudru rozświetlającego, ale wyszły jakieś takie 'zimne'. W rzeczywistości proszek jest cieplejszy, bardziej beżowo-piaskowy
Dzięki!
Może w takim razie zakupię po wypłacie, coby używać jako rozświetlacz.

Ja kupowałam bazę pod podkład, ale jeszcze nie testowałam.
W podkładzie mnie drażnią dość widoczne drobinki...
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 12:16   #75
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Neauty Minerals

Ja już od dwóch dni używam więc też mogę co nieco powiedzieć

Jestem całkiem zadowolona... mówię "całkiem", bo mam bardzo tłustą buzię i jeszcze nie wynaleziono podkładu, który trzymałby się na mojej buzi i dodatkowo matowiłby tak długo jak bym sobie zyczyła
Mat trzyma się u mnie ok. 4-5 godzin (pod spód kładę puder bambusowy z BU, tak jak przy wszystkich minerałach) czyli trochę dłużej niż przy matującym AM. Co do krycia to wg mnie jest średnie - 3 warstwy przykrywają u mnie prawie wszystkie pozostałości po trądziku, na większe przebarwienia musiałam położyć korektor.
Dobrze się nakłada, nie ma siły, żeby zrobić sobie jakieś plamy czy coś... Efekt na buzi jest bardzo ladny, naturalny.
Podsumowując, chyba się skusze na pełen wymiar
radelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 12:49   #76
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z pracy, do której umalowałam się oliwką medium-light Neauty. I napiszę wam dziewczyny, że jestem bardzo zadowolona z tych minerałów Użyłam ich primera, utrwaliłam pudrem matującym i podkład zaczął schodzić mi dopiero po jakiś 8 godz od nałożenia. Zszedł mi z nosa, ale jakoś tak "ładnie" Cała buzia wciąż wyglądała naturalnie, tylko ten nos mi się 'rudolfił' Mam cerę naczynkową i musiałam nałożyć dwie warstwy podkładu, ale nie zrobiłam sobie tapety i kosmetyk dobrze wtopił się w skórę. Wprawdzie oliwka niezbyt mi pasowała kolorystycznie: jest typowo szara, dla chłodnych cer, ale dodałam lekką warstwę goldena i po krótkim czasie podkład lepiej dopasował się do twarzy. Jutro testuję golden medium-light.
Użyłam pudru rozświetlającego Neauty na kości policzkowe i tu również jestem zadowolona: zrobił ładna, nie nachalną taflę
W AM jestem na poziomie fair i w Neauty poziom medium-light jest dla mnie odpowiedni.
ups, to mnie zasmuciłaś ja potrzebuję oliwki ale idącej w chłodno żółty kremowy odcień bez żadnych szarości. Dziewczyny które zamówiły różne tonacje możecie opisać czy Goldeny są bardzo żółte idące w miodowy odcień a Neutrale nie są zbyt sino różowe? Chciałabym zamówić i kurcze nie wiem w co celować Boję się że oliwki będą za szare, goldeny za ciepłe a Neutrale za chłodne
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 12:55   #77
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ups, to mnie zasmuciłaś ja potrzebuję oliwki ale idącej w chłodno żółty kremowy odcień bez żadnych szarości. Dziewczyny które zamówiły różne tonacje możecie opisać czy Goldeny są bardzo żółte idące w miodowy odcień a Neutrale nie są zbyt sino różowe? Chciałabym zamówić i kurcze nie wiem w co celować Boję się że oliwki będą za szare, goldeny za ciepłe a Neutrale za chłodne
Jak dla mnie to neutrale wcale nie są różowe, są bardzo neutralne. Pasują nawet do mojej cery, którą zawsze miałam za trochę żółtawą i jak już pisałam wyżej mam dylemat między neutralem a goldenem Dziś mam cały dzień w neutralu, jutro będzie golden
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 13:06   #78
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to neutrale wcale nie są różowe, są bardzo neutralne. Pasują nawet do mojej cery, którą zawsze miałam za trochę żółtawą i jak już pisałam wyżej mam dylemat między neutralem a goldenem Dziś mam cały dzień w neutralu, jutro będzie golden
Mi z Pixie pasowało Ayperi 0 które było dla neutralno oliwkowej skóry, kolor był dużo lepszy i żywszy od zbyt szarego i zgaszonego Tinkerbella, więc teraz będę się wahać między Neutralem a Goldenem. Czekam na wszystkie relacje
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 13:15   #79
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Neauty Minerals

Czy któraś z Was ma porównanie z goldenów Neauty z Amilie golden fair? Z przyzwyczajenia biorę zawsze najjaśniejszy żółty, ale mocno się zdziwiłam przy Amilie, bo był o wiele za jasny i do tego mało żółty jak dla mnie. Chciałabym kupić od razu pełny wymiar Neauty żeby załapać się na zniżkę i waham się czy brać golden pale, czy golden fair.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 13:33   #80
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

Kusicie, kusicie... Miałam nic nie kupować, ale kliknęłam 3 próbki :P Jak będzie dobrze, to może od razu się skuszę na pełen wymiar, powoli się zatracam w tym mineralnym szaleństwie :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 13:43   #81
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Mi z Pixie pasowało Ayperi 0 które było dla neutralno oliwkowej skóry, kolor był dużo lepszy i żywszy od zbyt szarego i zgaszonego Tinkerbella, więc teraz będę się wahać między Neutralem a Goldenem. Czekam na wszystkie relacje
Ja też używałam Ayperi z Pixie, ale poziom 2 chyba, teraz jestem bledsza...zobacz sobie na moją fotkę, może nie powinnaś skreślać oliwek
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 14:08   #82
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Ja też używałam Ayperi z Pixie, ale poziom 2 chyba, teraz jestem bledsza...zobacz sobie na moją fotkę, może nie powinnaś skreślać oliwek
no właśnie u Ciebie wygląda ładnie żółto kremowo a mamaAmelka napisała że jest szara z podkładów płynnych pasuje mi Makeup Atelier Paris 1NB
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 14:48   #83
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
no właśnie u Ciebie wygląda ładnie żółto kremowo a mamaAmelka napisała że jest szara z podkładów płynnych pasuje mi Makeup Atelier Paris 1NB
Znalazłam stary woreczek po Ayperi 3 i rzeczywiscie jest w nim więcej żółci niż w Olive light, ale Complexion Perfector z Pixie miałam Calista 3 i ten kolor mi ze wszystkich najbardziej odpowiadał, a jest trochę bardziej zgaszony od Ayperi, choć od Olive fair i tak jest bardziej żółty. Dziwię się, że olive tak idealnie mi pasuje, bo naprawdę nie mam szarej cery, tylko żółtawo kremową, naczynkową

Mam też przed sobą woreczki z Amilie (summer sand, soft honey, cream beige, creme brulee, cardamom) jak chcecie, to mogę je z czymś porównać.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 15:12   #84
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Znalazłam stary woreczek po Ayperi 3 i rzeczywiscie jest w nim więcej żółci niż w Olive light, ale Complexion Perfector z Pixie miałam Calista 3 i ten kolor mi ze wszystkich najbardziej odpowiadał, a jest trochę bardziej zgaszony od Ayperi, choć od Olive fair i tak jest bardziej żółty. Dziwię się, że olive tak idealnie mi pasuje, bo naprawdę nie mam szarej cery, tylko żółtawo kremową, naczynkową

Mam też przed sobą woreczki z Amilie (summer sand, soft honey, cream beige, creme brulee, cardamom) jak chcecie, to mogę je z czymś porównać.
wszelkie porównania mile widziane

jak patrzę na odcienie na tym blogu
http://joanna-interestingdetails.blo...-minerals.html
to neutrale wydają się mieć beżowo żółte tony ale najjaśniejszy neutral pale wydaje mi się być bardziej żółty niż golden pale i też chyba ciemniejszy od golden i olive pale Dobrze by było jakby na stronie sklepu wstawili foty ze słoczami obok siebie ten sam poziom jasności w trzech tonacjach tak jak ma AM
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 15:14   #85
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

Kusicie strasznie
A próbki są w woreczku strunowym?
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 15:16   #86
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Kusicie strasznie
A próbki są w woreczku strunowym?
Tak, w woreczku.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 16:25   #87
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
no właśnie u Ciebie wygląda ładnie żółto kremowo a mamaAmelka napisała że jest szara z podkładów płynnych pasuje mi Makeup Atelier Paris 1NB
Po nałożeniu oliwki moja twarz zrobiła się szaro-smutna Dziś mam golden i ten kolor zdecydowanie bardziej mi pasuje.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 16:58   #88
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Neauty Minerals

Cześć Dziewczyny! Ostatnio zamówiłam 3 próbki z Neauty Minerals i dzisiaj dopiero miałam okazję je wypróbować zamówiłam oczywiście primera, który bardzo mnie zaciekawił oraz 2 podkłady golden pale i golden fair. Dzisiaj nałożyłam na bazę golden fair i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona podkład jest bardzo kremowy podczas aplikacji, nie tak jak AM, które są zdecydowanie bardziej suche.
Gdzieś na forum wyczytałam, że podkłady z Neauty są podobne w kryciu do Amilie, z czym się absolutnie nie zgodzę. Z Amilie miałam parę próbek,które były niewydajne. Jedną próbkę zużyłam na jedną aplikację a i tak nie zauważyłam jakiegokolwiek krycia. Natomiast podkłady z Neauty są moim zdaniem lepiej kryjące niż AM matujące. Poza tym AM nakładam 2 warstwy, żeby uzyskać dobre krycie, a dzisiaj nakładając podkład z Neauty wystarczyła mi 1 warstwa (przy czym z góry zaznaczę, że nie mam problematycznej cery, czasami coś wyskoczy, ale głównie oczekuję od podkładu wyrównania kolorytu cery).

Coś czuję, że skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Są tu jakieś Wrocławianki, które chcą coś zamówić w najbliższej przyszłości?
Ja jestem z Wrocławia i bardzo chętnie dołączę się do zamówienia
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 17:19   #89
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Na żywo Neauty są zdecydowanie bardziej żółte od AM.
O, ale mówisz o goldenach, prawda? Bo ja generalnie celuje w Neutrale i z jedną Oliwkę chyba wezmę.

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Dziś na szybko nalożyłam jedną warstwę olive light, trochę niedokładnie bo bardzo się spieszyłam, ale po powrocie dokładnie się poprzyglądałam twarzy i jestem zachwycona! Pierwszy raz mam podkład, który tak naturalnie wygląda na twarzy, najchętniej od razu zamówiłabym duże opakowanie, no ale nakupowałam 4 g próbek to muszę je zużyć. Byłam przyzwyczajona do bardziej żółtych podkładów, poza tym zawsze używałam ciut ciemniejszego i delikatnie przyciemniałam szyję, bo nie lubię swojej jasnej skóry. Ale teraz mam gdzieś, to że nie jestem mulatką, chce mieć podkład idealnie dopasowany. Na zdjęciu może widać, że light jest odrobinę za ciemny, więc fair będzie idealny, ale na żywo zupełnie tego nie widać, podkład wygląda super Oby tylko formuła się sprawdziła (nie mam dużych wymagań, byle się nie ścierał paskudnie po 3/4 h) to mam swój ulubiony podkład Aha, nie użyłam pudru, na twarzy mam tylko podkład, zero korektora, gdybym użyła go na te większe zaczerwienienia byłoby idealnie

Mam nadzieję, że firmie się powiedzie, że nie skończą tak jak Pixie. Oby klientek przybywało, a ceny nie rosły
Jak dla mnie bardzo ładnie wygląda. I kolorystycznie (przynajmniej z tego co widzę na moim kompie) też się odpowiednio dopasował.

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
(...)
Coś czuję, że skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie

Ja jestem z Wrocławia i bardzo chętnie dołączę się do zamówienia
Promo jest do wtorku, więc w poniedziałek będę coś zamawiać, może się jeszcze ktoś skusi na podział wysyłki. Jeśli się zdecydujesz, napisz proszę do mnie pw.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 17:26   #90
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Neauty Minerals

haaaalo, czy ktoś z Warszawy chce skusić się na próbki i podzielić się kosztami wysyłki?
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.