Izotek - cz.II - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-28, 23:30   #4831
goody_ivy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: Izotek - cz.II

Dr zaproponowała serię kwasów(migdałowy wysokie stężenie i salicylowy niskie ze względu na słońce) , miejscowo skinoren i differine(:/) suplementacje b1, b6, pp, d3, k, żelazo bo miałam łagodną anemie i probiotyki. Jak to nie przyniesie pozytywnego skutku to być może ponownie retinoidy ale wolałabym tego uniknąć patrząc na aktualny stan rzeczy... Byłam na przeglądzie u ginekologa i wszystko ok. Dodam, że włosy też lecą z głowy i pojawiły się wypryski na plecach i dekoldzie gdzie nie miałam do tej pory. Podczas przyjmowania izoteku nie miałam nasilobych skutkow ubocznych. Podczas brania izoteku miałam najlepszy stan cery i włosów chyba od rozpoczęcia dojrzewania skąd podwójne rozczarowanie.

Edytowane przez goody_ivy
Czas edycji: 2018-07-28 o 23:34
goody_ivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 07:46   #4832
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez goody_ivy Pokaż wiadomość
Dr zaproponowała serię kwasów(migdałowy wysokie stężenie i salicylowy niskie ze względu na słońce) , miejscowo skinoren i differine(:/) suplementacje b1, b6, pp, d3, k, żelazo bo miałam łagodną anemie i probiotyki. Jak to nie przyniesie pozytywnego skutku to być może ponownie retinoidy ale wolałabym tego uniknąć patrząc na aktualny stan rzeczy... Byłam na przeglądzie u ginekologa i wszystko ok. Dodam, że włosy też lecą z głowy i pojawiły się wypryski na plecach i dekoldzie gdzie nie miałam do tej pory. Podczas przyjmowania izoteku nie miałam nasilobych skutkow ubocznych. Podczas brania izoteku miałam najlepszy stan cery i włosów chyba od rozpoczęcia dojrzewania skąd podwójne rozczarowanie.

A jaka wzięłaś dawkę izo?

Moim zdaniem to leczenie podleczy Ci stan skóry ale nie wyleczy. I ostatecznie raczej wrócisz do izoteku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 10:05   #4833
goody_ivy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: Izotek - cz.II

Brałam 40mg/d przez 6 miesięcy przy wadze 50kg. Lek odstawiam bez zmniejszania dawki bo nie miałam takiego zalecenia. Zobaczymy. Będę pisać o postępie sprawy.
goody_ivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-31, 12:51   #4834
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Izotek - cz.II

Hej. U mnie ostatnio jakaś masakra. Najgorsze, że nie wiem, czy to trądzik, czy potówki. Jeszcze tydzień temu było ok, założyłam coś na ramiączkach i z dekoltem, pochodziłam po dworze i wieczorem już były krosty. Najwięcej jest ich chyba w miejscach odsłoniętych i pod ramiączkami stanika. Nawet na twarzy się coś pojawiło, ale momentalnie zniknęło. To krostki wypełnione przezroczystym płynem. Za potówkami przemawiają okoliczności wystąpienia i to, że trochę jest też na brzuchu (ale bledszych), za trądzikiem - wygląd i fakt, że w zeszłe lato, podczas brania izo, niczego takiego nie było (choć i upałów prawie nie było). Poniżej zdjęcia mojego ramienia i dekoltu.
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-31, 12:55   #4835
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Izotek - cz.II

W rzeczywistości są bardziej czerwone.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180731_133317-1.jpg (64,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180731_133427-1.jpg (49,4 KB, 27 załadowań)
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-31, 14:39   #4836
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez goody_ivy Pokaż wiadomość
Cześć! W kwietniu zakończyłam kuracje Izotekiem. Brałam przez 6miesiecy 40mg dziennie. W czerwcu(2miesiace sic!) dostałam nawrotu w formie silniejszej jak poprzedzający leczenie . Zaczęło się od znacznego przetluszczania się cery. Zawsze miałam suchą a problemem były podskorne grudki/cysty w okolicach żuchwy. Pozostała część twarzy czysta, bez problemów. Z początkiem czerwca, 2 miesiące po zakończeniu kuracji moje gruczołu lojowe oszalały. Z czasem pojawiły się zmiany na policzkach, czole, żuchwie gdzie przed kuracja nie miałam. Koszmar. Aktualnie zmieniłam dermatologa i jestem po 2 peelingu kwasowym i miejscowych lekach. Czy ktoś miał podobną sytuację? Jak poradziliscie sobie z nawrotem?
U mnie nawrót rozpoczął się po miesiącu po odstawieniu mojej dermatolog nie było, więc poszłam po prostu do tego, który miał najlepsze opinie. Wzięłam dawkę 120mg/kg m.c., a nowy dermatolog zapropował wzięcie jeszcze dodatkowe 30mg/kg m.c. i tak też robię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-01, 05:51   #4837
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 570
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
U mnie nawrót rozpoczął się po miesiącu po odstawieniu mojej dermatolog nie było, więc poszłam po prostu do tego, który miał najlepsze opinie. Wzięłam dawkę 120mg/kg m.c., a nowy dermatolog zapropował wzięcie jeszcze dodatkowe 30mg/kg m.c. i tak też robię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szybko był nawrót daj znać czy dobranie dawki pomoże. Ja mam kuracje drugi raz. Za pierwszym razem nie wybrałam do końca wszystkiego, póki brałam tabletki hormonalne to było ok jak przestałam to po roku zrobiło się bardzo źle no i powtarzam kuracje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiuniaskc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-01, 23:14   #4838
goody_ivy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: Izotek - cz.II

Moooniek, w jakim odstępie czasu od zakończenia pierwszej serii Izoteku znowu zaczęłaś go przyjmować? Bierzesz teraz w wakacje?

Edytowane przez goody_ivy
Czas edycji: 2018-08-01 o 23:17
goody_ivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 00:10   #4839
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez goody_ivy Pokaż wiadomość
Moooniek, w jakim odstępie czasu od zakończenia pierwszej serii Izoteku znowu zaczęłaś go przyjmować? Bierzesz teraz w wakacje?
Po ok. 2 miesiącach. Tak, biorę. Szczerze mówiąc nie wierzę, że to pomoże...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-12, 07:04   #4840
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: Izotek - cz.II

Dzisiaj ostatnia tabletka.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-13, 10:52   #4841
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Izotek - cz.II

Miesiąc po kuracji jestem. Już zapomniałam co to suche uste, krostki na dłoniach z przesuszenia. Póki co wszystko ok

Nawet przed okresem nic nie wyskoczyło
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-15, 10:24   #4842
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Izotek - cz.II

Za tydzień mam dostać skierowanie na badania przez rozpoczęciem kuracji. Najbardziej obawiam się nawrotu. Człowiek tyle się nacierpi przez miesiące leczenia, a potem wszystko może szlag trafić. Jeszcze rok temu nie chciałam przechodzić kuracji izotretynoiną, ale odkąd trądzik przeszedł również na oba moje policzki to stwierdzam, że po wielu latach walki z tą chorobą, chyba czas na powyższy lek.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 14:44   #4843
elathefirst
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 22
Dot.: Izotek - cz.II

Coraz poważniej zastanawiam się nad Izotekiem. Od 25 marca biorę tabletki anty jednak trądzik jak był tak jest. Myślałam, że może jest lepiej chociaż trochę, ale porównawałam zdjęcia sprzed kuracji i teraz i jest tak samo, jak nie i gorzej. Jestem załamana. Cały czas odrzucałam opcję leczenia sie izotretynoiną, jednak ten trądzik wykańcza mnie psychicznie. Chociaz boję się, że i to nie pomoże lub po jakimś czasie wróci i tak. Mam dosyć sporę wadę wzroku i obawiam się, że nie będę mogła nosić soczewek (nie mam problemu z suchością oczu i parę koleżanek mówiło, że normalnie nosiło soczewki, ale wciąż). Poza tym ta kuracja do tanich nie nalezy, ma wiele skutków ubocznych, ale gdybym wiedziała, że pozbędę się trądziku raz na zawsze jestem w stanie to wszystko "przeboleć". Już nie mam siły, myślałam, że tabletki pomogą chociaż na czas ich brania. Codziennie patrzać w lustro płaczę.
elathefirst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 14:47   #4844
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II

Miałyście wrażenie że w czasie kuracji pot zmienił zapach?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez elathefirst Pokaż wiadomość
Coraz poważniej zastanawiam się nad Izotekiem. Od 25 marca biorę tabletki anty jednak trądzik jak był tak jest. Myślałam, że może jest lepiej chociaż trochę, ale porównawałam zdjęcia sprzed kuracji i teraz i jest tak samo, jak nie i gorzej. Jestem załamana. Cały czas odrzucałam opcję leczenia sie izotretynoiną, jednak ten trądzik wykańcza mnie psychicznie. Chociaz boję się, że i to nie pomoże lub po jakimś czasie wróci i tak. Mam dosyć sporę wadę wzroku i obawiam się, że nie będę mogła nosić soczewek (nie mam problemu z suchością oczu i parę koleżanek mówiło, że normalnie nosiło soczewki, ale wciąż). Poza tym ta kuracja do tanich nie nalezy, ma wiele skutków ubocznych, ale gdybym wiedziała, że pozbędę się trądziku raz na zawsze jestem w stanie to wszystko "przeboleć". Już nie mam siły, myślałam, że tabletki pomogą chociaż na czas ich brania. Codziennie patrzać w lustro płaczę.

Ale leczysz się u dermatologa czy tylko antykoncepcja?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 18:27   #4845
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Miałyście wrażenie że w czasie kuracji pot zmienił zapach?
Nie zauważyłam nic takiego
Ale dodam, że jestem miesiąc po kuracji, mogę spać nawet 12h i nadal czuję że za krótko spałam
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 20:12   #4846
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez elathefirst Pokaż wiadomość
Coraz poważniej zastanawiam się nad Izotekiem. Od 25 marca biorę tabletki anty jednak trądzik jak był tak jest. Myślałam, że może jest lepiej chociaż trochę, ale porównawałam zdjęcia sprzed kuracji i teraz i jest tak samo, jak nie i gorzej. Jestem załamana. Cały czas odrzucałam opcję leczenia sie izotretynoiną, jednak ten trądzik wykańcza mnie psychicznie. Chociaz boję się, że i to nie pomoże lub po jakimś czasie wróci i tak. Mam dosyć sporę wadę wzroku i obawiam się, że nie będę mogła nosić soczewek (nie mam problemu z suchością oczu i parę koleżanek mówiło, że normalnie nosiło soczewki, ale wciąż). Poza tym ta kuracja do tanich nie nalezy, ma wiele skutków ubocznych, ale gdybym wiedziała, że pozbędę się trądziku raz na zawsze jestem w stanie to wszystko "przeboleć". Już nie mam siły, myślałam, że tabletki pomogą chociaż na czas ich brania. Codziennie patrzać w lustro płaczę.
Beczeniem w poduszkę niczego nie zmienisz. Idź do dermatologa i zacznij się leczyć.
Ja jestem kilka dni po zakończeniu kuracji i mogę powiedzieć że przeszłam ją łagodnie.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 23:27   #4847
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez someonelikeyou2 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam nic takiego
Ale dodam, że jestem miesiąc po kuracji, mogę spać nawet 12h i nadal czuję że za krótko spałam

Ok, dzięki za odpowiedz, może ktoś jeszcze się wypowie?

Co do spania- mam tak od lat, ale to już akurat zdiagnozowane eh.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 04:00   #4848
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: Izotek - cz.II

[QUOTE=Lena_94;85465931]Miałyście wrażenie że w czasie kuracji pot zmienił zapach?
Jeśli o mnie chodzi to nie zmienił


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 08:59   #4849
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Izotek - cz.II

Lena, ja też niczego takiego nie zauważyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-16, 11:26   #4850
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Człowiek tyle się nacierpi przez miesiące leczenia
Bez przesady, nie nastawiaj się tak. Wielu moich znajomych brało izo i nikt nie mówił o jakichś cierpieniach. W moim przypadku niedogodności były minimalne.

Lena, ja również niczego takiego nie zauważyłam.

Edytowane przez Blondynka93
Czas edycji: 2018-08-16 o 11:28
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 18:46   #4851
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II

[QUOTE=niezapominajka012;8 5474171]
Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Miałyście wrażenie że w czasie kuracji pot zmienił zapach?
Jeśli o mnie chodzi to nie zmienił


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Lena, ja też niczego takiego nie zauważyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Blondynka93 Pokaż wiadomość
Bez przesady, nie nastawiaj się tak. Wielu moich znajomych brało izo i nikt nie mówił o jakichś cierpieniach. W moim przypadku niedogodności były minimalne.

Lena, ja również niczego takiego nie zauważyłam.

Dzięki, może to zbieg okoliczności!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 22:35   #4852
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Izotek - cz.II

Zazdroszczę wam "braku cierpienia" bo mnie ta kuracja daje mocno w kośc i jestem już nią mocno zmęczona. Na szczęście już finisz, jeszcze miesiąc i koniec, właściwie to do końca sierpnia na aktualnej dawce a potem "wychodzenie" czyli powolne zmniejszanie dawki ( mój organizm nie lubi gwałtownych zmian).
Na pocieszenie cera piękna, gładka ( tylko te blizny...) skóra na ciele niezwykle gładka
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 12:35   #4853
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Izotek - cz.II

Hej, zaczynam poważnie rozważać leczenie izotekiem.

Czy wszystkie stosowałyście tabletki anty, czy może jakąś inną antykoncepcję?
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 14:59   #4854
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Blondynka93 Pokaż wiadomość
Bez przesady, nie nastawiaj się tak. Wielu moich znajomych brało izo i nikt nie mówił o jakichś cierpieniach. W moim przypadku niedogodności były minimalne.
Trochę wyolbrzymiłam to cierpienie, ale wiadomo, każdy organizm jest inny. Znam przypadek dziewczyny, która tak źle zareagowała na izotretynoinę, że aż wylądowała w szpitalu i musiała przerywać kurację. Najważniejsze by, przysłowiowo, "nie świrować".

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Czy wszystkie stosowałyście tabletki anty, czy może jakąś inną antykoncepcję?
Stosowanie antykoncepcji przy tego typu leku jest chyba zależne od tego czy jesteś aktywna seksualnie. Osobiście nie mam zamiaru zażywać dodatkowo w trakcie kuracji żadnej antykoncepcji, gdyż obawiam się, że te tabletki mogłyby jeszcze pokiepścić mój miesięczny cykl. Póki mogę, trzymam się z dala od syntetycznych hormonów.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 17:35   #4855
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 570
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Hej, zaczynam poważnie rozważać leczenie izotekiem.

Czy wszystkie stosowałyście tabletki anty, czy może jakąś inną antykoncepcję?
Ja używam wkładki
3 miesiąc izo - przez jakiś czas zniknęły zajady, niestety wróciły z podwójną siła, tylko carmex pomaga, zawsze muszę mieć przy sobie. Skóra się trochę łuszczy, czasami coś wyskoczy ale pojedynczo. Na ciele sucha skóra, rany robią się nawet od patrzenia na paznokcie, każde podrapanie się to rana lub siniak. Nos suchy mega - same strupy i krew codziennie leci z nosa Po za tym narazie nie jest źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiuniaskc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-22, 10:22   #4856
zeus24l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 22
Dot.: Izotek - cz.II

Witam, czy izotek a curracne to ten sam lek ? Mam przepisany curracne, jednak cena izoteku jest sporo niższa ?
zeus24l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-23, 05:58   #4857
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 570
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez zeus24l Pokaż wiadomość
Witam, czy izotek a curracne to ten sam lek ? Mam przepisany curracne, jednak cena izoteku jest sporo niższa ?
Ten sam tzn główna substancja jest taka sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiuniaskc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-24, 12:35   #4858
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Izotek - cz.II

Od dzisiaj zaczynam kurację. Pierwsza tabletka wieczorem. Staram się myśleć pozytywnie i nie zamartwiać się niczym na zapas. Proszę o trzymanie kciuków

Mam do Was jeszcze jedno pytanie - polecicie jakiś dobry krem z filtrem? Jestem zielona w tym temacie, gdyż raczej unikam słońca, nie znoszę lata i nigdy nie miałam potrzeby by takowy filtr mieć. Czeka mnie jeszcze zakup jakiegoś kremu nawilżającego do twarzy, choć nie wiem, czy mam już robić zapasy czy poczekać te kilka dni.

Edytowane przez Marybeth
Czas edycji: 2018-08-24 o 12:44
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-24, 13:05   #4859
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 570
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Od dzisiaj zaczynam kurację. Pierwsza tabletka wieczorem. Staram się myśleć pozytywnie i nie zamartwiać się niczym na zapas. Proszę o trzymanie kciuków

Mam do Was jeszcze jedno pytanie - polecicie jakiś dobry krem z filtrem? Jestem zielona w tym temacie, gdyż raczej unikam słońca, nie znoszę lata i nigdy nie miałam potrzeby by takowy filtr mieć. Czeka mnie jeszcze zakup jakiegoś kremu nawilżającego do twarzy, choć nie wiem, czy mam już robić zapasy czy poczekać te kilka dni.
Ja kupiłam filtr Iwostina 50 ale rzadko używam, 3 miesiąc kuracji a słońca nie unikam, nic się na szczęście nie dzieje
Na codzień używałam kremów z drogerii ale dermatolog polecił mi Cetaphil, fajnie nawilża, używam na noc, na dzien już nie muszę bo on mocno nawilża skórę przy kremach z drogerii robiły się nowe zaskorniki, przy cetaphilu przestały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiuniaskc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-24, 19:06   #4860
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez asiuniaskc Pokaż wiadomość
Ten sam tzn główna substancja jest taka sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja polecam mgiełkę anthelios XL spf 50


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.