co to jest CIdR ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-23, 14:38   #1
somsiad
Raczkowanie
 
Avatar somsiad
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 32

co to jest CIdR ?


słyszal ktoś kiedys ten skrót? co to jest? wiem, że na pewno coś związanego z dziećmi, bo słyszałem w telewizji, że jak się ma jakiś problem z dzieckiem, to można tam zadzwonić. zetknął się ktoś kiedyś z tym skrótem?
somsiad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 18:44   #2
Jedlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: co to jest CIdR ?

Było już gdzies na forum - to Centrum Informacji dla Rodziców Gerbera, dyżuruje tam lekarz i można dzwonić po porady
Jedlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 00:36   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: co to jest CIdR ?

czyli informacja/porada bedzie malo obiektywna i poradza ci zywienie dzieci tylko ichniejszymi produktami.
nie liczylabym na porzadna konsultacje lekarska przez tel.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 10:23   #4
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: co to jest CIdR ?

ja tam dzwoniłam jakiś czas temu, jak miaąłm problem odnośnie wprowadzania nowych pokarmów i muszę przyznać, że porada jest całkiem fachowa i obiektywna. pomogli mi i już, odpowiedzieli konkretnie i szczegółowo- nie powiem na nich złego słowa
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:35   #5
Jedlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: co to jest CIdR ?

Ja tam jeszcze do nich nie dzwoniłam, ale nie skreślałabym nikogo przed sprawdzeniem. Ma-rzena, a można spytac o co pytałas i co Ci powiedzieli?
Jedlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 15:38   #6
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: co to jest CIdR ?

pytałam o bóle brzuszka u dziecka i doradzili mi jak sobie z nimi radzić domowymi sposobami. a rozmowa dotyczyła też zaparć i ogólnie układu trawiennego - można tak powiedzieć. naprawde fachowa porada. i bardzo obiektywna, wcale nie gadali tylko o swoich gerberowych produktach. mi się podobało i zastosowałam w praktyce już kilka ich rad.
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 23:02   #7
Jedlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: co to jest CIdR ?

Dzięki za info. Może i ja zadzwonię, bo strasznie mnie ciekawi, dlaczego różne firmy wprowadzają te same produkty do diety dziecka w kompletnie różnym czasie (banan, truskawki). Chociaż i tak wydaje mi się, że Gerber ma kolejność najbardziej zbliżoną do schematu zalecanego w Polsce. Ale spotkałam sie tez z wprowadzaniem banana i truskawek w 4 miesiącu życia.
Jedlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-09, 17:19   #8
Jedlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: co to jest CIdR ?

No i zadzwoniłam, trochę ze zwykłej ciekawości, a trochę dlatego, że naczytałam sie ostatnio o ekspozycji na gluten pod osłoną piersi itd. I musze powiedzieć, ze wrażenia mam bardzo pozytywne, osoba po drugiej stronie była bardzo miła i wydawała sie też być kompetentna. No i odpowiedziała na moje pytania, które wlasciwie nie dotyczyły produktów Gerebra. Pozdrawiam
Jedlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 10:53   #9
molinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 52
Dot.: co to jest CIdR ?

Ja też odniosłam pozytywne wrażenie z rozmowy z lekarzem w centrum gerbera. Nie ukrywam, że miałam podobne obiekcje jak jedlinka, że to taki trochę chwyt marketingowy nastawiony na promocję własnych produktów, a po drugiej stronie był kompetentny lekarz, który rzeczywiście starał się pomóc. W koncu stanęło na tym, że jednak powinnam pójść do pediatry (mój synek ma problemy z wypróżnianiem), ale kilku ciekawych porad mi udzielił, jak zachęcić małego do jedzenia, jakie produkty mogą być dla dziecka bardziej atrakcyjne niż inne (synek jest też niejadkiem).
molinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.