Ujędrnić twarz! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-02, 14:11   #301
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Ujędrnić twarz!

Witam wszystkich - przypadkowo znalazłam ten fajny wątek i skorzystam z Waszych porad, jeśli się nimi ze mną podzielicie . Mam problem z czerwonymi polikami /przez naczynkową cerę/, w ostatnim czasie ciężko mi nawet dobrać porządny podkład, który by to wszystko ładnie zakrył. Cera jest tak wybredna, że jedyny krem po jakim odczuwam uczucie komfortu to avene eulage. Chciałaby spróbować jednak kremu odżywczego lub serum z tej firmy. Ostatnio kupiłam krem avene cold, do sery bardzo suchej /policzki mam baaardzo suche, czoło świecące wrrr.../, ale jest on bardzo tłusty i ciężki. Nie wiem jaki ma skład ale na razie go odstawiłam. Może na zimę byłby dobry.
Teraz na truskawie jest serum Lancoma z witaminą C, zastanawiam się nad jego zakupem...
Jeśli mogę prosić o wasze opinie na temat składu i właściwości kosmetyków avene lub może innych /tańszych/ ale równie skutecznych do mojego typu cery - będę wdzięczna. Mam 35 lat
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 12:19   #302
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich - przypadkowo znalazłam ten fajny wątek i skorzystam z Waszych porad, jeśli się nimi ze mną podzielicie . Mam problem z czerwonymi polikami /przez naczynkową cerę/, w ostatnim czasie ciężko mi nawet dobrać porządny podkład, który by to wszystko ładnie zakrył. Cera jest tak wybredna, że jedyny krem po jakim odczuwam uczucie komfortu to avene eulage. Chciałaby spróbować jednak kremu odżywczego lub serum z tej firmy. Ostatnio kupiłam krem avene cold, do sery bardzo suchej /policzki mam baaardzo suche, czoło świecące wrrr.../, ale jest on bardzo tłusty i ciężki. Nie wiem jaki ma skład ale na razie go odstawiłam. Może na zimę byłby dobry.
Teraz na truskawie jest serum Lancoma z witaminą C, zastanawiam się nad jego zakupem...
Jeśli mogę prosić o wasze opinie na temat składu i właściwości kosmetyków avene lub może innych /tańszych/ ale równie skutecznych do mojego typu cery - będę wdzięczna. Mam 35 lat
Giga, ja kosmetyki Avene mogę Ci polecić, bo sama mam pozytywne doświadczenia. Kiedyś miałam paskudną alergię, cała twarz czerwona, pieczenie itp i tylko krem Avene do cery podraznionej wyleczył moją buźkę z tego okropieństwa. Używam też innych kosmetyków tej firmy plus wodę termalną ( ktora bardzo polecam na ukojenie suchej i podraznionej skory!). Maja tez szeroki wybor do cery naczynkowej, rowniez na zime. Moze wyprobuj cos z La Roche Posay, tam maja kosmetyki z woda termalna i chyba mozna je porownac z Avene. pozdrawiam
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 12:47   #303
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich - przypadkowo znalazłam ten fajny wątek i skorzystam z Waszych porad, jeśli się nimi ze mną podzielicie . Mam problem z czerwonymi polikami /przez naczynkową cerę/, w ostatnim czasie ciężko mi nawet dobrać porządny podkład, który by to wszystko ładnie zakrył. Cera jest tak wybredna, że jedyny krem po jakim odczuwam uczucie komfortu to avene eulage. Chciałaby spróbować jednak kremu odżywczego lub serum z tej firmy. Ostatnio kupiłam krem avene cold, do sery bardzo suchej /policzki mam baaardzo suche, czoło świecące wrrr.../, ale jest on bardzo tłusty i ciężki. Nie wiem jaki ma skład ale na razie go odstawiłam. Może na zimę byłby dobry.
Teraz na truskawie jest serum Lancoma z witaminą C, zastanawiam się nad jego zakupem...
Jeśli mogę prosić o wasze opinie na temat składu i właściwości kosmetyków avene lub może innych /tańszych/ ale równie skutecznych do mojego typu cery - będę wdzięczna. Mam 35 lat
A może spróbujesz Nutridermist z Garniera co cery suchej i wrażliwej? Ja mam cerę naczynkową, ze skłonnością do przesuszania, ale też mi się czoło i nos świeci. Używałam tego kremu i byłam z niego bardzo zadowolona. Do tego odrobina sypkiego pudru w newralgiczne miejsca - i efekt był. Spróbuj podpytać w jakiejś drogerii, to może dadzą Ci próbkę. A poniżej link
http://bodycenter.pl/pielegnacja-cia...garnier?id=481
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 08:59   #304
niesiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 25
Dot.: Ujędrnić twarz!

Znalazłam tabletki które zawierają Q10, cynk, selen, żelazo i niektóre oligoelementy

Energy Q10 Spektrum

i nie są takie drogie
niesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 14:55   #305
Hanaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 120
Dot.: Ujędrnić twarz!

Piszę tutaj by skorzystać z waszej porady i mam nadzieję, że piszę w odpowiednim wątku. Mnóstwo na rynku jest kremów do twarzy - chciałabym wiedzieć, który Waszym zdaniem jest najlepszy do cery mieszanej? Możecie coś polecić?
Hanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 17:37   #306
kardamon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 227
Dot.: Ujędrnić twarz!

Prócz kremów... podobno na urodę i ujędrnianie twarzy działa śmiech. Podczas uśmiechu w pracę wprawianych jest aż 17 mięśni, dzięki czemu twarz może być jędrniejsza.
kardamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 18:04   #307
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Ujędrnić twarz!

Ja przepraszam że tak się wtrącam znienacka, ale apropo ćwiczeń twarzy. Byłam dziś u kosmetyczki którą wypytałam o tą gimnastykę, stwierdziła że absolutnie nie można tego robić bo rozciąga się twarz i skóra jeszcze bardziej wiotczeje i teraz nie wiem czy kosmetyczka taka niedouczona czy to jednak prawda co mówiła.
Ja bardzo często rozciągałam dziub i mówiłam a, o, e, a teraz chyba czas przerzucić się na em.
Co o tym sądzicie? Kosmetyczka ma rację?

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2010-05-31 o 18:05
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 21:55   #308
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Ujędrnić twarz!

sama jestem ciekawa, jak z tą gimnastyką
ciekawe, czy w przypadku masażu twarzy też się skórę naciąga?
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 19:26   #309
higien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Ujędrnić twarz!

Witam dziewczyny mam pytanie
mam dużo skóry na twarzy jest ona bardzo rozciągliwa i elastyczna więc mam pytanie jak zrobić zeby ta skóra sie ujędrniła i nie była taka rozciągliwa
z góry dziękuje
higien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 20:00   #310
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Ujędrnić twarz!

podziel się efektami
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 23:36   #311
agabejbe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 48
Dot.: Ujędrnić twarz!

kochana, a ile masz lat?
agabejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 14:02   #312
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Ja przepraszam że tak się wtrącam znienacka, ale apropo ćwiczeń twarzy. Byłam dziś u kosmetyczki którą wypytałam o tą gimnastykę, stwierdziła że absolutnie nie można tego robić bo rozciąga się twarz i skóra jeszcze bardziej wiotczeje i teraz nie wiem czy kosmetyczka taka niedouczona czy to jednak prawda co mówiła.
Ja bardzo często rozciągałam dziub i mówiłam a, o, e, a teraz chyba czas przerzucić się na em.
Co o tym sądzicie? Kosmetyczka ma rację?
nie ma racji.

Jeśli ćwiczysz ciało celem ujędrnienia to dlaczego na twarzy ma być inaczej? Zauważcie, że aktorki i śpiewaczki maja piękną cerę: ich mimika twarzy bezustannie pracuje.

Filmik jaki zrobiła Azjatycki Cukier na pewno się nam wszystkim przyda:
http://m.youtube.com/watch?v=NuUwjV_A8AE
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 07:43   #313
Milena98789
Mielna
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ujędrnić twarz!

Do ujędrnienia twarzy polecam krem kolagenowy na dzień i na noc firmy Vena Cosmetisc. Naprawdę działa , już po dwóch tygodniach stosowania jest widać wyraźną różnicę . a najlepsze jest to że nie trzeba biegać po sklepach i szukać bo kosmetyki te można kupić na stronie <link>
Zapisz

Edytowane przez bernikula
Czas edycji: 2017-08-22 o 11:54
Milena98789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-09, 22:32   #314
terespolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 5
Dot.: Ujędrnić twarz!

Tak poza konkursem - wiecie, że niektórzy faceci bardziej się przejmują swoją urodą niż kobiety? Przykładem jest tutaj mój mąż, zdrowo już po 30. Przez przypadek znalazłam jeden jego post na pewnym forum i nie wiem, co o tym myśleć.
Oto on:
" Może to zabrzmi śmiesznie, ale jako facet lubię o siebie zadbać. Na kosmetyki wydaję często więcej niż niejedna moja sąsiadka. Lubię także stosować różne zabiegi, dzięki którym zachowuję młody wygląd. Ktoś może powiedzieć, że to kryzys wieku średniego, ale co w tym złego, że chodzę do xxx na sonoqueen na pozbycie się zmarszczek i ujędrnienie swojej skóry? Co jest złego w tym, że facet chce o siebie zadbać?"
Gwoli wyjaśnienia - sam mi też niedawno taki zabieg zafundował...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-09-11 o 14:15 Powód: Link.
terespolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 16:20   #315
maranna88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ujędrnić twarz!

Fajne jest ujędrnianie twarzy ultradźwiękowym liftingiem V-Max. To nie jest inwazyjny zabieg tylko masowanie głowicą, która uelastycznia skórę i stymuluje do ponownej produkcji kolagenu! Polecam - szukajcie zabiegu w swoim mieście
maranna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 09:50   #316
SylaD
Raczkowanie
 
Avatar SylaD
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 33
Dot.: Ujędrnić twarz!

Moja mama była na "wampirzym liftingu" i ma genialne efekty! Początkowo jej odradzałam, bo to jednak nie krem a ingerencja, ale powiedziała, że zrobi bo widziala efekty u koleżanki. I faktycznie - byłam w szoku! Super zabieg i już wiem ze za pare lat też sobie zrobie Fakt że kosztuje ok 700 zł ale myślę że raz do roku dla osób z dojrzałą skórą naprawdę warto

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Myślisz, że aktorki i śpiewaczki mają piękną cerę, bo pracują twarzą??? Mają kasę, na dobre kosmetyki oraz różne zabiegi medycyny estetycznej.
W takim razie np nauczyciele którzy tez pracują twarzą powinni być w ogóle bez zmarszczek
Moje drogie poniżej przepis na piękną cerę:
- dobre geny
- dużo snu i odpoczynku
- eliminacja stresu
- eliminacja dymu tytoniowego i innych używek
- picie wody
- zdrowe odżywianie
- i szczypta dobrej prawidłowej pielęgnacji

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
nie ma racji.

Jeśli ćwiczysz ciało celem ujędrnienia to dlaczego na twarzy ma być inaczej? Zauważcie, że aktorki i śpiewaczki maja piękną cerę: ich mimika twarzy bezustannie pracuje.

Filmik jaki zrobiła Azjatycki Cukier na pewno się nam wszystkim przyda:
http://m.youtube.com/watch?v=NuUwjV_A8AE
SylaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 18:00   #317
Magilla88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 66
Dot.: Ujędrnić twarz!

Zadne kremy! Tylko zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej. Bez skalpela- ultradzwieki/laser
Magilla88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 18:23   #318
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Ujędrnić twarz!

Kremy... niestety ciezko znalezc skuteczne bo nawet w drogich kremach skladniki kosztuja grosze.Reszta to opakowanie, reklama, oplaty, pensje itd itd.Ja zastanawiam sie nad kupieniem dermapena i zrobieniem wampirzego liftingu sama.Oczywiscie nie z osoczem bogatoplytkowym. Z tym tez jest trudno.Z tego co czytalam osocze ma byc rózowe.Do tego potrzebny dobry sprzet.Pytam babki w gabinecie jaki kolor ma, ona ze zolte.Czyli zla i tania wirowka i to juz nie jest osocze botatoplytkowe a ubogoplytkowe i efektu nie da. Znalezienie dobrego gabinetu i kosmetykow to jak szukanie sw Graala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 12:13   #319
SylaD
Raczkowanie
 
Avatar SylaD
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 33
Dot.: Ujędrnić twarz!

Nie wiem jakiego koloru moja Mama miała to osocze, ale widzę efekty!
Ponoś już po 30'stce można ten wampirzy lifting robić, więc się zastanawiam, czy sobie na wiosnę nie zafundować Wówczas "obczaję" jaki ma kolor
SylaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-08, 13:02   #320
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Ujędrnić twarz!

Jak masz sprawdzony gabinet to super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 08:34   #321
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Ujędrnić twarz!

A może właśnie masaż twarzy na ujędrnienie?
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 21:23   #322
Zadie77
Raczkowanie
 
Avatar Zadie77
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 45
Dot.: Ujędrnić twarz!

A jak tu sie nie stresować? No nie umiem za nic w świecie, nerwowa jestem i ciągle się stresuję. Z resztą też różnie więc nie sądzę zeby ta cera była za 10 lat promienna i piekna hehe
Zadie77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 13:02   #323
monika_koww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 4
Dot.: Ujędrnić twarz!

Ja robiłam sobie zabieg mezoterapii u lekarza z kwasem hialuronowym, efekty fajne, ale trzeba powtarzać, a zabieg taki jest dość kosztowny Plus staram się kupować porządne kosmetyki i w miarę regularnie chodzić do kosmetyczki, ale niestety różnie mi wychodzi... Dieta też mogłaby być lepsza, jem zdrowo, ale czasem mam malutkie grzeszki.
monika_koww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 23:51   #324
mirkapak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Dot.: Ujędrnić twarz!

Mnie się wydaje, że kluczowa jest pielęgnacja – bardzo dokładne oczyszczanie, złuszczanie martwego naskórka. Mogę polecić płyn micelarny aloesowy od eveline szczególnie jak macie skórę wrażliwą i skłonną do podrażnień. Do tego trzy alb cztery razy w tygodniu obowiązkowo peeling, można wykonać też masaż twarzy z użyciem olejków, możliwości jest nieskończenie wiele, żeby nieco ujędrnić twarz.
mirkapak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 12:48   #325
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Ujędrnić twarz!

Ja polecam:

- słuchanie muzyki relaksacyjnej, serio pomaga, im mniej stresu tym lepiej dla skóry,
- stosowanie lekkich maseczek w postaci żelowej, nie trzeba ich spłukiwać (np TAKA),
- koreańska pielęgnacja, oczyszczanie dwuetapowe cery,
- regularność!!!
- picie herbaty macha tudzież innej zielonej herbaty, nawadnianie organizmu, ale nie jego przewadnianie!!!
- spirulina od środka i na zewnątrz w postaci maseczek,
- lekki makijaż, dobry korektor do twarzy działa cuda,
- rozświetlanie skóry rozświetlaczem, odrobina różu i biała kredka do oczu
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 18:55   #326
Brenda
Raczkowanie
 
Avatar Brenda
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Wieś
Wiadomości: 122
Dot.: Ujędrnić twarz!

Mi na ujędrnienie świetnie działa mezoroller, który dostałam w zestawie z kremem.
Brenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 15:14   #327
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Ujędrnić twarz!

Najlepsze efekty ujędrniania skóry twarzy można uzyskać dzięki zabiegom kosmetologicznym oraz z zakresu medycyny estetycznej. Bardzo dobre efekty daje zabieg HIFU - jest to nieinwazyjny lifting twarzy, dzięki wykorzystaniu wysoce skoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej. Juz po jednym zabiegu efekty bywają spektakularne. Najczęściej pierwsze efekty sa widoczne miesiąc po przeprowadzonym zabiegu. Skóra znacznie napięta i wygładzona, zmarczki spłycone, poprawiony zostaje równiez owal twarzy.
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 16:14:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.