Bóle miesiączkowe... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-21, 20:30   #31
Taćta
Przyczajenie
 
Avatar Taćta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Ja też już próbowałam wielu rzeczy na moje bóle (które w tym momencie z resztą też mam), wypróbowałam kiedyś herbatki z melisy na parę dni przed i muszę powiedzieć że to naprawdę działa , nospa tylko mi zaszkodziła, za każdym razem po niej wymiotuję a i ibuprom powoli przestaje działać, a na początku działał. Teraz praktykuję aspirynę i elektryczną poduszkę, i czułość ze strony TŻ i działa
Taćta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 20:43   #32
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Bóle miesiączkowe...

ja zeby jakos przezyc te dni biore ketonal lub movalis. ilosc zalezy od miesiaca. czasem tak strasznie boli ze duzo a czasem wystarczy 1-2 tabletki. do tego czasem no-spe lub pyralgine
i nie wiem czy to mozliwe ale pomaga mi...seks. tak zauwazylam ze jak duzo razy sie kochamy to i okres potem lagodniejszy
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 15:05   #33
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Wlasnie wrocilam od lekarza... tak jak przypuszczalam, mam dwie cysty na jajnikach (jedna 3,1cm, druga 2,4cm) dlatego miewam takie okropne bole... dostalam leki... ale takie cysty lubia sie odnawiac. Lekarz powiedzial, ze sa skuteczne metody zapobiegania cyst, ale to gdybym nie planowala miec dzieci.. hmmm nie powiedzial, co ma na mysli.
Mam nadzieje, ze po lekach przejdzie. Ciesze sie, ze jednak poszlam do ginekologa.
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:20   #34
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Bóle miesiączkowe...

_mam ten problem od zawsze. Ostatnio miałam szczególowe badania, które wykazały, że mam większą śluzuwkę niż normalna kobieta (taka moja budowa) Prawdopodobnie zawsze taki okres mi pozostanie stosowałam różne rzeczy przeciwbólowe, jednak najlepiej dziłałają na mnie tabletki antykoncepcyjne, jednak rozwiązanie nie odpowiada mi ostatnio próbuje CATAFLAM, miał to ktoś? coś nie działa.. może za mała dawka?
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 19:57   #35
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Jestem na bieżąco z bólami. Dzisiaj mnie złapało - ból nie do opisania - ketonale, codeine, vegatalgin czy jakoś tak nic już nie działa. Jak zwykle wylądowałam w szpitalu po dniu pełnym wymiotów i łkania. Podobno istnieją jakieś zastrzyki co działąją na 3 miesiące.
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 20:24   #36
Drzeziolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Bóle miesiączkowe...

.

Edytowane przez Drzeziolek
Czas edycji: 2009-05-24 o 17:06
Drzeziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 05:50   #37
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Bóle miesiączkowe...

ja też mam bardzo bolesne miesiączki czasem to az mi słabo z bólu ale zażywam Ibuprom max no i pomaga no ale uczucie dyskomfortu nadal jest
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 12:04   #38
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Bóle miesiączkowe...

[

Edytowane przez ksylwia
Czas edycji: 2011-01-22 o 19:12
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 12:47   #39
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Ja rownież cierpie na okropne bóle miesiączowe.
Zawsze brałam co 3 lub 4 godziny ibuprom max i nospe,ale nie zawsze pomagało.

Przez bóle nie mogłam normalnie funkcjonować,mdlałam,nie mogłam się poruszać wyglądałam jakbym miała zaraz umrzeć i w końcu poszłam do gina i dowiedziałam sie,że tak już bede miała i być może przejdzie po porodzie

Biore jednak tabletki anty i nie jest tak źle.
Dzisiaj dostałam okres i rano wziełam apap bo troche bolało,a teraz prawie nic nie boli.
Boje się jednak co będzie jak odstawie anty
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 07:00   #40
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Mi też lekarz proponował tabletki anty, ale stwierdziłam, że na same bóle nie będę się truć. Nawiasem mówiąc dermatolog też mi przypisał tabletki anty.... no no niezła reklama - działa na wszystko Dobrze Marta6704, że Tobie pomogły ja na razie powalczę innymi sposobami. Wybieram się do kobietki ginekolog, która daje jakieś zastrzyki działające przez trzy miesiące na bóle. Zdam relacje o ich działaniu
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 07:18   #41
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Ja takze mam okropne bole miesiaczkowe, tyle ze nie trwaja one dlugo. Dostaje okres i potem 3 godzinne bole i biegunka;-) i spokoj...a na te 3 godzinki bolu nawet ketonal nie pomaga..tylko cieply termofor i wc ;-)
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-29, 17:51   #42
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Bóle miesiączkowe...

I wykrakałam. Kolejna miesiączka i kolejna wizyta w szpitalu (byłam po 2 ibumpormach max, po ketonalu, Codeine i Vegatlaginie). Wiem, wiem, że to dużo - ale co z tego., Chciałam tylko, żeby ból ustał - po 3 godzinnym zwijaniu się, wymiotach, biegunce i dreszczach zawieziono mnie do spzitala i dostałam dwie strzykawki leku rozkurczowego. Chciano mnie nawet zostawić na obserwacji na noc. Ehhh....
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 20:25   #43
Zuzka607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Bóle miesiączkowe...

hej.Wiem co to znaczą bóle miesiączkowe bo sama przez to przechodziłam.Żadne tabletki mi nie pomagały: apap, panadol, nospa, ibuprom itp. Dowiedzialam sie o ketonalu że to super lek tylko ze na receptr.Bralam go dlugi czas ale nie polecam na dluzsza mete bo organizm przyzwyczai sie do tak silnej dawki ze z czasem i to nie bedzie dzialac (wiem to z doswiadczenia).Ostatnio w aptece dostalam tabletki Vegantalgin (sa to tabletki na silne bole miesiaczkowe) minusem w nich jest ze nie mozna po nich prowadzic auta.Ale sa dobre polecam. Dla mnie zbawieniem rowniez byl prysznic (pod duzym cisnieniem cieplej wody) w okolicach brzucha, od razy masuje mi w 100 % pomagal.Jezeli to tobie nie pomoze popros lekarza o antykoncepcje.Jesli nie chcesz brac tabletek wybierz plastry raz w tygodniu.Tez polecam bo sama je biore
Zuzka607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 10:03   #44
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Dzisiaj na 16.00 mam ginekologa. Przy okazji zrobię cytologię i oczywiście porozmawiam w sprawie moich bóli. Mam nadzieję, że nic poważnego mi nie jest. Niby byłam już u ok. 5 różnych ginekologów, ale nigdy nie miałam żadnego poważniejszego badania zleconego. Ehhh.. my kobietki musimy się i nacierpieć i namartwić w swoim zyciu. W dodatku pogoda u mnie marna i jakos taki nastrój mam melancholijny.
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 09:15   #45
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Bóle miesiączkowe...

hej dziewczyny.mam ten sam problem.co miesiąc zwijam się z bólu. biorę 2 tabletki przeciwbólowe co 2 godz. najgorsze jest jednak w tym wszystkim: biegunka i parcie na odbyt( takie mam przynajmniej wrażenie).
soft- mam pytanko-czy mówiłas dla lekarza o tych biegunkach? co on na to?
agabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 22:16   #46
mariolenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 187
GG do mariolenka
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Hej dziewczyny.. Ja mam takie bóle, że nawet ketonal nie pomaga.. juz nie wiem co robic..
mariolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 07:30   #47
Martka78
Przyczajenie
 
Avatar Martka78
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 22
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Dziewczyny !!!! Nie wierzcie lekarzom jesli Wam mowia , ze taka Wasza natura - ze 1 dzien miesiaczki ma bolec. To jest nie prawda. Tez mialam ten problem. Pierwszy dzien byl koszmarem, biegunka, bol brzucha, czasem wymioty. Ketonal oczywiscie zalatwial sprawe, ale to nie jest rozwiazanie.
2 lata temu zaczelismy starac sie z mezem o dziecko, niestety bezskutecznie. Wszystkie badania wychodzily rewelacyjnie. W koncu lekarz podjal decyzje, ze dopoki nie zrobie laparoskopii tak naprawde nie bedzie wiadomo co w tym brzuchu jest.
No i jestem 3 tyg po laparo , przedwczoraj dostalam okres - czuje sie jakbym go nie miala. Nie moge w to uwierzyc. Niestety laparoskopia wykazala ze mam endometrioze Nie bede sie rozpisywac o szczegolach tej choroby, same sobie poszukajcie i zastanowcie sie czy to nie jest przyczyna.
Nie wierzcie lekarzom, ze okres ma bolec!!!!!!!!!!!
Powodzenia w walce z bolem.
Martka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 13:45   #48
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Hejka! Ja też strasznie cierpiałam przed miesiączką. Wymioty,omdlenia na ulicy...Po badaniach ginekolog zalecił mi pigułki antykoncep. Faktycznie bardzo mi pomogły,bo bóle zredukowały się do minimum. Rok temu je odstawiłam, i te okropne bóle już nie powróciły. To znaczy jeszcze boli,ale już nie tak. Mi bardzo pomaga AULIN. Dla mnie to rewelacja. Polecam.
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 17:47   #49
monic_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 72
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Dziewczyny, pytanko mam takie... Okres mam juz jakieś 2 lata. Za każdym razem wielki ból, żadne tabletki nie pomagają.... Zastanawiałam sie nad tym zeby isc do gienekologa po anty.. Ale czy to nie przeszkadza ze mam dopiero 15 lat ? Tak przy okazji to wlasnie mam okres, i pisząc to, zwijam sie z bólu... ;/
monic_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 12:45   #50
electra2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Polecam Nimesil-saszetki smak lekko cytrynowy biore od roku i pomagaja bralam wczesniej Aulin ale zbyt obciazal moj zoladek. Cierpialam z bolu tak samo jak Ty, musisz isc do ginekologa na pewno poradzi.



Zgadzam się NIMESIL jest najlepszy! i smaczny ;] jak wiadomo nie każdy ma ochote łykać tabsy a ten nimesil jest dobry do picia i silny,jak wypije jedna saszetke to caly dzien mam spokoj;] polecam! ale nie wiem czy on czasem nie na recepte bo ja mam od mamy:P
electra2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 13:13   #51
89kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Przepraszam ze na tym watku ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi

Hej od 2 lat biore tabletki antykoncepcyjne. Zawsze, po wzięciu całego opakowania mam 7 dniowa przerwe, w której pojawia się okres. Zazwyczaj max po 2 dniach niebrania tabletki. Tej i zeszłej nocy kochałam się z moim chłopakiem. Tabletek nie breałam juz od 4 dni. Okresu nadal nie mam. Czy po tak długim okresie brania tebletek podczas tej przerwy 7-dniowej moge zajść w ciążę? Proszę odpiszcie, bo już się bardzo denerwuje i stresuje.
89kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:00   #52
MonikaM89
Przyczajenie
 
Avatar MonikaM89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: prawie Wrocław
Wiadomości: 15
GG do MonikaM89
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Ja na bóle miesiączkowe używam tylko efferalgan ("Efferalgan polecany jest w stanach gorączkowych, grypie oraz przeziębieniu.Także: bóle różnego pochodzenia"). Inne leki mi nie pomagają, nawet no-spa. Muszę dodać, że zdarzają mi się omdlenia i wymioty w czasie okresu.... Właśnie zmagam się z bólem ale już mój kochany tatusiek przyszedł z apteki
MonikaM89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:16   #53
Queenie
Raczkowanie
 
Avatar Queenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 100
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Ja takze mam okropne bole miesiaczkowe, tyle ze nie trwaja one dlugo. Dostaje okres i potem 3 godzinne bole i biegunka;-) i spokoj...a na te 3 godzinki bolu nawet ketonal nie pomaga..tylko cieply termofor i wc ;-)
Mam dokładnie tak samo
Najczęściej biorę dwie tabletki Vegantalgin H, ale dziś złapał mnie okres a w apteczce pustki No i zaczęło się: biegunka, ogólne osłabienie. Położyłam się, przykryłam kocem i ciepły termofor na podbrzusze (jeśli się nie mylę, to lepiej nie gorący, aby nie spowodowac silniejszego krwotoku).
Gdy czuję, że zaraz dopadnie mnie bardzo silny ból, pierwsze co robię, to kładę się wygodnie i przykrywam szczelnie kocem - ciepło zawsze mi pomaga, chocby troszeczkę uspokaja.
Queenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 06:48   #54
natalka2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 171
Unhappy Dot.: Bóle miesiączkowe...

czesc dziewczyny jestem tu nowa. od jakiegos czasu tez miewam silne bóle miesiączkowe. mówie od jakiegos czasu poniewaz wczesniej wszystko obchodziło sie ok. tzn tez miałam bóle ale takie które dało się wytrzymać wchodziłam pod kołderke i spokoj był. Jednak od pewnego czasu miewam dosc silne bóle miesiączkowe ktore sa dosc dziwne.. bardzo mocny skurcz pozniej rozluznienie i tak cały czas. czyli miewam takie skurcz jak gdyby i co jestnajgorsze ze kiedy dostane okres jest ok ale pierwszej nocy strasznie mnie to dreczy pozniej przez dzien jest juz ok. tylko własciwie od pewnego czasu dzieje się to w nocy.. i nie mam pojęcia dlaczego.: (
__________________
Nie przechowuj niczego na specjalną okazję.... Każdy dzień twojego życia jest specjalną okazją....
natalka2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 13:02   #55
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Cytat:
Napisane przez natalka2106 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny jestem tu nowa. od jakiegos czasu tez miewam silne bóle miesiączkowe. mówie od jakiegos czasu poniewaz wczesniej wszystko obchodziło sie ok. tzn tez miałam bóle ale takie które dało się wytrzymać wchodziłam pod kołderke i spokoj był. Jednak od pewnego czasu miewam dosc silne bóle miesiączkowe ktore sa dosc dziwne.. bardzo mocny skurcz pozniej rozluznienie i tak cały czas. czyli miewam takie skurcz jak gdyby i co jestnajgorsze ze kiedy dostane okres jest ok ale pierwszej nocy strasznie mnie to dreczy pozniej przez dzien jest juz ok. tylko własciwie od pewnego czasu dzieje się to w nocy.. i nie mam pojęcia dlaczego.: (
Lepiej idz do ginekologa

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Mnie pomagaja tylko silne leki, termofor i TZ
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:56   #56
natalka2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 171
Dot.: Bóle miesiączkowe...

no do ginekologa kiedys zamierzam isc narazie nie. moja klezanka z klasy miała strasznie silne bole i zemdlała w szkole w szpitalu przepisali jej jakies leki i było ok. ja jak narazie zmienie tabletki i zobaczymy jaknie podziała to ide do ginekologa
__________________
Nie przechowuj niczego na specjalną okazję.... Każdy dzień twojego życia jest specjalną okazją....
natalka2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:59   #57
sophisticated-girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Ze swojej strony polecam Vegantalgin H - próbowałam tylko tabletki, od dłuższego czasu je biorę. Efekty są świetne, aczkolwiek myślę, że moja wątroba niedługo zacznie protestować..
Może faktycznie lepiej wybrać się do ginekologa? Tym bardziej, że kilka razy przewijało się hasło "endometrioza", a lepiej chuchać na zimne..
Pozdrawiam Was ciepło
sophisticated-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:20   #58
natalka2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 171
Dot.: Bóle miesiączkowe...

własnie kupiłam sobie te tabletki. na poczatku myslalam ze po no-spie mi przechodzi ale nic.. teraz juz sie zoorienotwałam. kupiłam własnie te tabeltki zobaczymy co bedzie nastepnym razem. kiedy sie zabiore do tego ginekologa. ale odydwie moje kolezanki z klasy były o ppwiedział im to samo: dorastamy i miesiączka zaczyna się regulowac. dziewczyny mówią zebym poczekała w sumie ja mogę iść ale pewnie powie mi to samo. zaraz poczyam cos o tej endometriozie
__________________
Nie przechowuj niczego na specjalną okazję.... Każdy dzień twojego życia jest specjalną okazją....
natalka2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:46   #59
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Bóle miesiączkowe...

moze idz po prostu do innego ginekologa? Poza tym ginekolog Cie nie zje, nic zlego sie nie stanie jak pojdziesz do niego, a moze wrecz pomoc
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:00   #60
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Bóle miesiączkowe...

Hmm Vegetalgin dzialal na mnie z jakies 5 lat temu przy poczatkowym miesiaczkowaniu.Przerzuci lam sie na IBuprom ,potem Nurofen w koncu na wersje forte,ale juz teraz sie uzaleznilam i nic nie pomagaja.Od 4 miesiecy biore Ketonal i wiem ze mi pomaga,ale z drugiej strony wiem ze ma uboczne dzialanie na moja watrobe,a takze ma wplywa na bezplodnosc((((((
Dziewczyny jesli jestescie jeszcze dziewicami ,a jestescie juz pelnoletnie to nie macie sie czego bac u ginekologa,bo przynajmniej u mnie tak jest ze lekarz nie chce badac dziewicy wziernikiem i z poczatku daje na USG czy krew.
Wiem jaki to bol (
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-17 11:54:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.