Atrakcyjna mama - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-06, 20:46   #301
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Atrakcyjna mama

kurcze, ja tez powinnam sie zabrac za moj cellulit, ale po pracy padam, a wieczorem to nie mam na nic sily .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 10:20   #302
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Atrakcyjna mama

A ja się zawzięłam i postanowiłam ostro zabrać się za ten mój celulit. Dwa razy dziennie wcieram serum AA( fajnie pachnie kawą ), a później przez kilkanaście minut masuję uda i pośladki takim masażerem z wypustkami. I staram się pół godziny dziennie poćwiczyć na steperze. Tylko nie wiem ile będzie trwał ten zapał.
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 17:34   #303
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Atrakcyjna mama

No ja sie przyznam bez bicia ze nie zawsze z zelazną konsekwencją wcieram mazidła 2 razy dziennie....

ale staram się i zdarza mi się to arcyrzadko


już druga tubka serum lirene się kończy i ze zdziwieniem zauważyłam że nawet działa a do tego bosko pachnie. szorowanie super ostrą gąbką też dużo daje, tylko ze od tego szorowania pękają mi naczynka i nie wiem co lepsze mieć uda grube i z cellulitem czy szczupłe ale z pajączkami
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 23:03   #304
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Atrakcyjna mama

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
przysiady i brzuszki okazaly się zbawienne bo przynajmniej nie dostalam zakwasów łażąc po górach, a mój mężuś wysiadł kondycyjnie,hehe.
potem jęczał ze go wszystko boli
no ale on ma biedactwo siedzącą pracę...
Gratuluje
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 13:32   #305
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Atrakcyjna mama

Ach, sama bylam z siebie dumna, ze moje gimnastyki nie poszly w las
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 14:29   #306
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Atrakcyjna mama

Oj ale wątek w dół poleciał!! w lecie był codziennie na tapecie. czyżby w zimie mamusie nic nie robiły dla swojej atrakcyjności?
ja to mam doła bo spędzam święta z synkiem, a mąż w Cork... no więc żeby sobie poprawić humor kupiłam sobie boskie i wymarzone kozaczki martensa. polowałam na nie od sierpnia odkąd zobaczyłam je w butiku w Irlandii, krótko przed powrotem do Polski. no ale że kosztowały 150 euro a u nas 550 zł, to polowałam na ebayach i allegro i w końcu kupiłam za 210 cieszę się jak dzika no a żeby sobie jeszcze bardziej poprawić humor to nakupiłam kosmetyków w sklepie internetowym polleny evy, oni jak mają wyprzedaże to można pokupić kremiki po 2 - 4 zł i pefrumki po 5!! więc obkupiłam się w kremiki i inne "niezbędne" pierdołki i czekam na paczkę. ciekawe jaki gratisik tym razem dostanę? ostatnio dodali mi mleczko kosmetyczne.
a moja półka z mazidełkami i pachnidełkami to sie niedługo zawali ... zbyt często mam chandrę
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 18:58   #307
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Atrakcyjna mama

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
Oj ale wątek w dół poleciał!! w lecie był codziennie na tapecie. czyżby w zimie mamusie nic nie robiły dla swojej atrakcyjności?
ja to mam doła bo spędzam święta z synkiem, a mąż w Cork... no więc żeby sobie poprawić humor kupiłam sobie boskie i wymarzone kozaczki martensa. polowałam na nie od sierpnia odkąd zobaczyłam je w butiku w Irlandii, krótko przed powrotem do Polski. no ale że kosztowały 150 euro a u nas 550 zł, to polowałam na ebayach i allegro i w końcu kupiłam za 210 cieszę się jak dzika no a żeby sobie jeszcze bardziej poprawić humor to nakupiłam kosmetyków w sklepie internetowym polleny evy, oni jak mają wyprzedaże to można pokupić kremiki po 2 - 4 zł i pefrumki po 5!! więc obkupiłam się w kremiki i inne "niezbędne" pierdołki i czekam na paczkę. ciekawe jaki gratisik tym razem dostanę? ostatnio dodali mi mleczko kosmetyczne.
a moja półka z mazidełkami i pachnidełkami to sie niedługo zawali ... zbyt często mam chandrę
goha podaj adresik tej stronki internetowej na której kupujesz kosmetyki, chętnie zaglądnę
ja osobiscie nie za bardzo mam czas, żeby tu zaglądać, najczęściej można mnie ostatnio spotkać na jesiennych mamach2007, odkąd jest z nami Gabrysia doba jest dla mnie za krótka
życzę Wam wesołych swiąt pachnących choinką (ja to tego dodaję jeszcze aromatyczne swieczuszki o zapachu pomarańczy, a teraz idę do cieplłej kąpieli pianą - zasłużyłam dziś
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-23, 19:51   #308
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Atrakcyjna mama

Hej roxette
No domyślam się, że doba to mało jak się ma maleństwo i do tego jeszcze inne obowiązki

myślałam że przepadłaś na amen z wizażu

a kosmetyki polleny evy wyczaiłam w necie, bo nie ma ich w sklepach a są tanie i niektóre dość dobre, a że lubię testować to testuję. za tak małe pieniądze można. mam już krem do rąk z serii len i mleczko przeciw zmarszczkom mimicznym dla 25+ oba produkty mi bardzo spasowały więc teraz dokupiłam sobie krem na dzień i maseczkę zobaczymy...
zresztą jak się nie skusić
masz adresik:
http://www.pollenaeva.com/
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.