Atrakcyjna mama - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-19, 10:17   #61
martix25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 125
GG do martix25
Dot.: Atrakcyjna mama

I mój
__________________

martix25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 11:23   #62
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Atrakcyjna mama

nasz:Phihi
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 12:14   #63
elkun111
Raczkowanie
 
Avatar elkun111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rozalin
Wiadomości: 67
GG do elkun111
Dot.: Atrakcyjna mama

"Teściowie mieszkają kwadrans spaceru od nas, ale teściowa za punkt honoru ma zatyrać się na śmierć i raczej dawać nam pieniądze..." gdy to przeczytałam zobaczyłam moją mamę. Ta też tylko praca i praca. A gdy przyjedzie do mnie to- córeczko ja też muszę obrobić dom-taki los kobiet, a mogłaby juz od 3 lat siedzieć na emeryturce....A ja całymi dniami sama i w dodatku mieszkam w miejscowości gdzie w ogóle nie ma młodych mam. Dziewczynki cudowne jesteście że założyłyście tak fajne forum.

Dziś gdy córcia usnęła - pomalowałam paznokcie Ależ czuje się atrakcyjna:0
elkun111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 12:31   #64
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Atrakcyjna mama

goha, ale sie usmialam z twoich historii o perypetiach kosmetycznych z malenkim ! Zapraszam na http://www.wizaz.pl/forum/showthread...01#post4810801
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 12:53   #65
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Atrakcyjna mama

Cytat:
Napisane przez elkun111 Pokaż wiadomość
"Teściowie mieszkają kwadrans spaceru od nas, ale teściowa za punkt honoru ma zatyrać się na śmierć i raczej dawać nam pieniądze..." gdy to przeczytałam zobaczyłam moją mamę. Ta też tylko praca i praca. A gdy przyjedzie do mnie to- córeczko ja też muszę obrobić dom-taki los kobiet, a mogłaby juz od 3 lat siedzieć na emeryturce....A ja całymi dniami sama i w dodatku mieszkam w miejscowości gdzie w ogóle nie ma młodych mam. Dziewczynki cudowne jesteście że założyłyście tak fajne forum.

Dziś gdy córcia usnęła - pomalowałam paznokcie Ależ czuje się atrakcyjna:0

ja dzisiaj planuje wypad do parku z moimi męzczyznami i na kocyku sobie tez chyba odnowie mój manicure i pedicure
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 13:06   #66
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Atrakcyjna mama

co do tesciów to z mężem nauczyliśmy sie już, że liczyć na nich nie ma po co
sami należą do tego gatunku ludzi, że lubią mieć coś kosztem innych lub przy pomocy innych
dzieci wolę nie zostawiać pod ich opieką, może jestem za bardzo przewrazliwiona, ale po prostu miałabym jakieś obawy, a kiedy już moja teściowa łąskawie dwa razy do roku pojawi się u nas w domu, a mieszkają 5km od nas, to po prostu szuka tylko powodu, żeby coś niemiło skomentować

gdyby nawet chciała to ja wolałabym, żeby nie robiła zbyt często jakichkolwiek prezentów moim dzieciom, bo wiem, ze póxniej wszystko zostanie wypomniane, wiec finansowo raczej się nie wysila w kierunku swoich wnuków

na szczęście niczego i nie brakuje, a ostatnio zauważyłam, ze mają po prostu wszystkiego za dużo i nie potrafią cieszyc się nowymi zabawkami
czy Wasz dzieci też takie są? U nas np. na podwórku mamy mały plac zabaw, który juz wszystkiego nie miesci, bo jest piaskownica, huśtawka, karuzela, zjeżdżalnia, namiot, basen, a do tegu w cholerę dzieciecych pojazdów a ostatnio najlepszym zajęciem moich dzieci jest siedzenie na przyczepce samochodowej i zbieranie kamyczków do wiaderka albo buszowanie po garażu i zabawa srubokrętami, śrubkami, które później lądują w kanale
czasami to nie wiem co robic na tym podwórku, zeby zajęły sie rzeczami przenaczonymi dla nich
wieczorem też jestem nieźle padnięta, więc przyjemność zaczyna się już kąpaniem dzieci - wreszcie czysciutkie i pachnace po całym dniu, nawet z przerwami na pobyt w basenie potrafią sie tak upocić i wybrudzic, że tragedia
jak już zasną to wreszcie sama mogę sie do końca skupić na sobie
a dzis nie było awantury o spanie w południe - w takim razie późno dziś pójdziemy spać wieczorem
taka notka moze troche nie na temat, ale w koncu tez gdzieś wygadałam sie na teściów hehehe...
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 13:44   #67
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Atrakcyjna mama

~Ech takie teraz sa babcie. na moich rodziców moge liczyc zawsze i wszedzie jesli poprosze, to wszystko dla nas zrobia, bo wnusia kochaja nad zycie i traktuja jak królewicza.oboje uwielbiaja dzieci. ale tesciowa to juz inna historia. wogóle ja nic nie obchodzi i jej zainteresowanie ograniczylo sie do podrzucenia paru ciuszków jak byl malenki. szkoda slów moja kolezanka z kolei ma tesciowa, która owszem zajmie sie wnukiem ale za pieniadze. i trzeba ja wczesniej uprzedzac bo jej priorytetem jest wyjscie na zakupy czy do znajomych i nie zrezygnuje z tego nawet w awaryjnej sytuacji....
a ja dzis znów tylko ledwo nalozylam krem na twarz, ale co tam. nie planuje dzis podboju swiata, maz spi a ja wole sobie poklikac w wolnych chwilach niz sie pieknic
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-19, 14:02   #68
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Atrakcyjna mama

a ja w wolnych chwilach lubie poszalec...poklikac takze...wypieknic sie oczywiscie ...dzisiaj chyba rolki wloze i czaduu
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 15:59   #69
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Atrakcyjna mama

To ja skopiuję to co napisałam w innym wątku coby nie stukać tego samego dwa razy:
Wczoraj po przestudiowaniu KWC napadłam na Rossmana i dziś się wypilingowałam (nawet tyłek pierwszy raz w życiu... losie ale mam gładką pupcię chodzę i się głaszczę po tyłku niech już mąż wraca i przejmie ten obowiązek) wysmarowałam brązującym balsamem, zamaseczkowałam i co tam nie tylko Szkoda że systematycznie tego nie robię, wtedy możnaby mówić o efektach, a tak
do tego kupiłam druga tubkę jakiegoś antycellulitowego cuda i się będę dalej nacierać i masować

Gosiaczek na rolki to ja bym poszła nigdy nie jeździłam ale to musi być super zabawa jak mała podrośnie to sobie wszyscy sprawimy po parze i będziemy śmigać

Teściowie... temat rzeka... mój teść nie był na żadnym z dwóch naszych ślubów a wnuczki to do tej pory by nie widział gdyby razu pewnego nie leżał w naszym mieście w szpitalu i gdybyśmy mu wtedy wnuczki do pokazania nie zawieźli szkoda słów. A teściowa... hmmm... żadnej krzywdy mi nie zrobiła ale dobrze że się przeprowadziła do innego miasta Łatwo się domyśleć że teście rozwiedzeni.
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 17:19   #70
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Atrakcyjna mama

mój Tz jak wsiadł na rolki to normalnie nie potrafił sie poruszac a jak ja jezdze to mi mówi ze zle zakrecam np haha no to pozwoliłam mu wejsc i parodia normalnie,,,dzisiaj koniecznie musimy isc na oroki nie odpuszcze...o tesciowej wole nie pisac bo nie chce sie denerwowaćtrzeba oszczedzac nerwy
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 17:22   #71
watka
Rozeznanie
 
Avatar watka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 925
Dot.: Atrakcyjna mama

Carya, bosko to ujęłaś (o tej pupie)
Ja po weekendzie jadę na wieś i warto pomyśleć o wdzianiu kostiumu a do tego peeling pupy to podstawa (bo nóżki mam gładziutkie i bez jednego włoska oczywiście ).
Ja dziś wydobyłam następny komplement, bo zapowiedziałam że po drugim dziecku poproszę lifting piersi, na co mój TŻ zaczął sprawdzać o czym mówię i upewniać się, że nie chodzi mi o baloniki silikonowe

Skoro dziś mamy dzień dobroci dla teściowych, to dodam na jej usprawiedliwienie, że jest kształtu idealnie kulistego i ma zrujnowany kręgosłup, o czołganiu się za Marianką nie ma więc mowy... Moja teściowa całe życie pracowała od 6 rano do 20 (małż czekał na odbiór u dziadków) i jest bardzo z tego dumna że do czegoś w życiu doszła, ma dom jak pudełeczko i troszkę w jej schemacie nie ma miejsca na paprajstwo i bałagan związany z wnukami, który chyba jest nieunikniony.
Roxette, trudno się dziwic twoim dzieciakom, w końcu każdy szuka jakichś nowych podniet i pola do eksperymentów (tak wczoraj wyczytałam w jakiejś książce) my mamy co dzień nowe klikanko
__________________
Mój kotek - psotek - huncwotek: MARIANKA
A tu Wiewiórek plumpa sobie w brzuszku
watka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-19, 17:35   #72
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Atrakcyjna mama

a moi tesciowie mieszkaja na innym kontynencie, tesciowie TZ na drogim, a ja i on na trzecim... wiec jest spokoj
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 22:34   #73
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Atrakcyjna mama

Watka, ja poproszę przepis na gładkie nóżki bo już muszę codziennie swoje golić a i tak widać je przy skórze... takie obleśne ciemne kropki Mam depilator (chyba satinelle philipsa) ale jakoś nie mam czasu go używać. Używasz czegoś innego może?
Rozglądałam się za woskiem ale nie w plastrach tylko jakimś w kubanku coby samemu podgrzewać ale w Rossmanie nie ma takiego
A te plastry to dobre? Nie używałam nigdy bo mi się takie nieekonomiczne wydają
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:18   #74
watka
Rozeznanie
 
Avatar watka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 925
Dot.: Atrakcyjna mama

Oto moja historia: od podstawówki chyba chodziłam na depilację woskiem do kosmetyczki. Jak byłam pierwszy raz w salonie Izisu w Wawie (innych wtedy jeszcze nie było), to się wszystkie dziewczyny z gabinetu zleciały, żeby oglądać jak ta operacja przebiega Taka jestem stara

No więc po latach takiej depilacji mam tak delikatne włoski na nogach (no i jestem blondynką), że od lat używam właśnie plastrów z woskiem na zimno w domu (podgrzewanego sie nie da w domu użyć, żeby nie wyglądać potem jak Kubuś Puchatek który dobrał się do miodku). Wszystko trwa kilka minut i starcza na tygodnie.
Carya, najgoręcej ci polecam depilację w salonie! Sama się umordujesz.
__________________
Mój kotek - psotek - huncwotek: MARIANKA
A tu Wiewiórek plumpa sobie w brzuszku
watka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 10:50   #75
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Atrakcyjna mama

co do gładkich nóg to ja akurat najbardziej jestem zadowolona z maszynki do golenia
używałam depilatora, ale włoski mi wrastały i miałam na dodatek mnóstwo czerwonych kropek po goleniu
swego czasu coby nie chodzic jak owłosiony goryl używałam kremów typu veet i muszę przyznać, ze dobrze się te specyfiki spisywały, ale już okolic bikini nawet nie próbowałam tym "odwłasiać"
a na wosk chyba bym sie w życiu nie zdecydowała, przecież to boli że hej (przynajmniej tak przypuszczam, bo nigdy na własnej skórze nie wypróbowałam)

dzis mi przyszło do głowy,żeby się zapisać na jakiś aerobic, ale dopiero gdzieś na przełomie jesień/zima, bo teraz nawet ćwiczeń nie potrzeba, zeby sie oblewać potem, u nas w małopolsce nadal straszne upały niestety
póki co dziś wieczorem mam zamiar wyciągnąć męża na jakieś zakupy, może i coś kosmetycznego wpadnie
ja tak zazwyczaj przed zakupami myślę, co mi się kończy a co by się jeszcze przydało i w efekcie wychodzi ładna "litania", tym razem jednak muszę przyznać, że trzeba jeszcze zainwestować w piankę do golenia dla mojego męża, bo się skończyła, więc on sobie będzie piankę wybierał a ja opatrzę sprawę na stoisku dla kobiet
wiem, wiem, okropna jestem i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 11:03   #76
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Atrakcyjna mama

Hej mamusie Ja jestem obecnie w 28 tc W ciąży oczywiście staram się dbać o siebie - dresy przez całą ciążę? NEVER
Makijaż, ładne paznokcie,fryzura, fajny ciuszek (nawet i ciążowy) o wiele lepiej znosi się ten stan ładnie wyglądając
Ale co mnie nurtuje...czy będzie na to czas jak się moja córcia urodzi? Jak sobie z tym radzicie? Fryzjer od czasu do czasu,makijaż codzienny,paznokietki,zak upy ciuszkowe...Czy można to wszystko pogodzić przy malutkim dziecku? Dla mnie osobiście ważne jest żeby fajnie wyglądać,bo zawsze lubiłam (oczywiście nie do przesady) o siebie dbać ...
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 11:22   #77
watka
Rozeznanie
 
Avatar watka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 925
Dot.: Atrakcyjna mama

Izuniu, po porodzie będą paznokcie na króciutko, żadnych mocno pachnących kosmetyków (najczęściej używany jest Bepanthen na pogryzione brodawki), żadnej biżuterii którą można zadrapać malucha.
Ulubiony relaks ciężarówek przed zbliżającym się porodem to "ostatnie" wizyty w salonie kosmetycznym, pedicure itp. Musi starczyć na jakiś czas
No a potem to juz jest kwestia organizacji. Jak widac jedne mamy radzą sobie z tym lepiej, inne gorzej
__________________
Mój kotek - psotek - huncwotek: MARIANKA
A tu Wiewiórek plumpa sobie w brzuszku
watka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 11:54   #78
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Atrakcyjna mama

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Hej mamusie Ja jestem obecnie w 28 tc W ciąży oczywiście staram się dbać o siebie - dresy przez całą ciążę? NEVER
Makijaż, ładne paznokcie,fryzura, fajny ciuszek (nawet i ciążowy) o wiele lepiej znosi się ten stan ładnie wyglądając
Ale co mnie nurtuje...czy będzie na to czas jak się moja córcia urodzi? Jak sobie z tym radzicie? Fryzjer od czasu do czasu,makijaż codzienny,paznokietki,zak upy ciuszkowe...Czy można to wszystko pogodzić przy malutkim dziecku? Dla mnie osobiście ważne jest żeby fajnie wyglądać,bo zawsze lubiłam (oczywiście nie do przesady) o siebie dbać ...
Do fryzjera chodzę rzeczywiście od czasu do czasu ale nie z braku czasu a dlatego, że mnie szlag trafia, jak mam komuś oddać w ręce moje włosy, w dodatku jestem w trakcie zapuszczania, (aktualnie włosy troszkę za ramiona) i umieram jak mam iść do podcięcia końcówek
Dla mnie również ważny jest ładny, estetyczny, zadbany wygląd
co do makijażu hmm... kiedyś bylam uzależniona, do sklepu po bułki nie wyszłam bez tapety, teraz już sie tak nie picuje, tylko na większe wyjścia, co lepsze widzę, ze cerę mam ładniejszą odkąd nie męczę jej podkłądami, pudrami itd. Zreszta teraz na tych upałach to nie wyobrażam sobie, jak mogłabym się umalować
Na początku może byc cieżko, bo taki mały człwoiek wymagający opieki 24/24h to9 duze wyzwanie, ale z czasem zauważysz, ze jeszcze wiele czasu z tym 24h możesz zorganizować dla siebie.

Cytat:
Napisane przez watka
Izuniu, po porodzie będą paznokcie na króciutko...
ja po pierwszym dziecku tez miałam na krótko, bo przy wszystkich zabiegach uprzedzajacych poród położna kazała obciąć, żebym komuś z personelu krzywdy nie zrobiła chyba
ale później zapuściłam i do dziś bez przerwy na inne dzieci noszę paznokcie dłuzsze niż inne mamy, jakoś nigdy nie uszkodziłam swojego dziecka
co do manicre to do kosmetyczki nie chodzę, bo nie mam żadnych problemów, nigy nie zakładałam zadnych akryli tipsów, zelów, czy co tam jeszcze wymyślono
oczywiscie nie mam czasu na dbanie o nie codziennie, ale krem do rąk i paznokci zawsze mam pod ręką no i olejek ryzynowy czy jakaś tam inną odżywkę w lakierze. Na zrobienie manicure to w ogóle najczęściej mam jeden wieczór w ty6godniu, najczęściej jest to sobota, kiedy dzieci już śpią a ja wyjdę sobie z wanny to jest picowanie na zapas na cały tydzień hehehe
ale niestety - jak to gdzieś juz usłyszałam/przeczytałam - kobieta jest jak rolnik, musi obrobić swoje ciało

a przecież takie dbanie o siebie tylko poprawia nam humor, ja np. dzięki temu nie czuje się jak szara mycha, a jak gdzieś z mężem wychodzimy to niczym nie odstaję od innych dziewczyn, wypicowanych na całego - i to mnie cieszy
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 13:45   #79
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Atrakcyjna mama

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Hej mamusie Ja jestem obecnie w 28 tc W ciąży oczywiście staram się dbać o siebie - dresy przez całą ciążę? NEVER
Makijaż, ładne paznokcie,fryzura, fajny ciuszek (nawet i ciążowy) o wiele lepiej znosi się ten stan ładnie wyglądając
Ale co mnie nurtuje...czy będzie na to czas jak się moja córcia urodzi? Jak sobie z tym radzicie? Fryzjer od czasu do czasu,makijaż codzienny,paznokietki,zak upy ciuszkowe...Czy można to wszystko pogodzić przy malutkim dziecku? Dla mnie osobiście ważne jest żeby fajnie wyglądać,bo zawsze lubiłam (oczywiście nie do przesady) o siebie dbać ...
oczywiscie! zawsze o siebie dbałam a teraz kiedy mam dziecko i w efekcie mniej czasu dla siebie to jeszcze bardziej o siebie dbam mam lepsze wyczucie czasu potrafie lepiej wszystko rozplanowac...zawsze byłam szczupła i zadbana...ale teraz znajomi twierdza ze jeszcze dzieki dzidzi jeszcze wypiekniałam i ze dziecko mi słuzy...tak wiec nie ma co wierzyc w teorie ze przy dziecko nie ma juz mowy o dbaniu o siebie...ja mam bardzo bardzo ruchliwe dziecko a jakos mam na wszystko czas i uwazam sie za atrykcyjna młoda dziewczyne nie tylko atrakcyjna mame

teraz czesto mi daja 18 19 lat i 5 msc po porodzie próbowal poderwac mnie penie nchłopak...kiedy powiedziałam mu ze mam meza i dziecko to nie mogł się nadziwic i zwołał kolegów wszyscy razem twierdzili ze zmyslam ze to po prostu nie mozliwe czasem takie sytuacje smeisza ale sa tez i miłe strony tego


iza Gratuluje i bądz sliczna młodą mamusia
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 13:46   #80
gosia__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 54
Dot.: Atrakcyjna mama

co do teściowych to ja mam wspaniałych -może dlatego że mieszkają200km od nasza to moja mama należy do ludzi którzy nie potrafią słuchać płaczu dziecka-a córcia udaje płacz żeby nas zmusić do noszenia jak nie reagujemy to po minucie jest spokuj i sie bawi dalej-ale za ten płacz wieczna krytyka ale narazie mamy aniolka który potrafi zająć sie sobąi na wszystko jest czas-co sie pewnie skończy jak zacznie raczkowaća co do gladkich nóżek to ja używam od ok2mies.depilatora elektrycznego ale jestem troche rozczarowana-myślałam ze efekt bedzie trwalszy niż tydz.a ja używam go co ok5dni może z czasem włoski sie oslabia i na dłużej wystarczydo fryzjera to chodzę naprawdę rzadko -mam długie włosypodcinam zazwyczaj przed większą imprezą jak nap.wesela przy okazji ide sie uczesać
gosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 13:55   #81
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Atrakcyjna mama

Carya dla mnie depilator raczej oszczedza czas, po potem mam spokoj conajmniej przez tydzien.

Iza slyszalym ze w mleku matel znaleziono slady perfum... a wiec raczej omijac.
Po porodzie przez kilka dni ma sie malo sily, a wiec nie stresuj sie jak sie nie wymalujesz. Ale pozniej dla mnie nie jest trudno wygospodarowac czas na zabiegi, chociasz czesto musze je robic na raty, bo malutka nie lubi byc dlugo sama.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 14:11   #82
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Atrakcyjna mama

Cytat:
Napisane przez gosiaczek94@buziaczek.pl Pokaż wiadomość

teraz czesto mi daja 18 19 lat i 5 msc po porodzie próbowal poderwac mnie penie nchłopak...kiedy powiedziałam mu ze mam meza i dziecko to nie mogł się nadziwic i zwołał kolegów wszyscy razem twierdzili ze zmyslam ze to po prostu nie mozliwe czasem takie sytuacje smeisza ale sa tez i miłe strony tego
usmialam sie bo przypomnialo mi sie jak szlam gdzies bedac chyba w 6-7 m-cu ciazy. ale niebylo za bardzo widac bo chyba torbe mialam przewieszona czy cos, a strasznie ladna bylam i az promienialam podobno no i przechodze kolo jakiegos technikum a tu przerwa, pelno chlopaków przed szkola i zaczeli gwizdac i jeden mówi lalunia umówisz sie ze mna? a ja na to z szerokim usmiechem i udawanym oburzeniem: no wiesz co chlopczyku!! po pierwsze jestem starsza od ciebie o jakies 10 lat. po drugie jestem mezatka i tu mu zamachalam obraczka przed nosem, a do tego ciezarna!! i odslonilam brzuch. jego zatkalo a kumple o malo nie pospadali z lawki ze smiechu
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 14:16   #83
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Atrakcyjna mama

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
usmialam sie bo przypomnialo mi sie jak szlam gdzies bedac chyba w 6-7 m-cu ciazy. ale niebylo za bardzo widac bo chyba torbe mialam przewieszona czy cos, a strasznie ladna bylam i az promienialam podobno no i przechodze kolo jakiegos technikum a tu przerwa, pelno chlopaków przed szkola i zaczeli gwizdac i jeden mówi lalunia umówisz sie ze mna? a ja na to z szerokim usmiechem i udawanym oburzeniem: no wiesz co chlopczyku!! po pierwsze jestem starsza od ciebie o jakies 10 lat. po drugie jestem mezatka i tu mu zamachalam obraczka przed nosem, a do tego ciezarna!! i odslonilam brzuch. jego zatkalo a kumple o malo nie pospadali z lawki ze smiechu
ja tez teraz o mało z fotela nie spadłam
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 14:20   #84
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Atrakcyjna mama

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
usmialam sie bo przypomnialo mi sie jak szlam gdzies bedac chyba w 6-7 m-cu ciazy. ale niebylo za bardzo widac bo chyba torbe mialam przewieszona czy cos, a strasznie ladna bylam i az promienialam podobno no i przechodze kolo jakiegos technikum a tu przerwa, pelno chlopaków przed szkola i zaczeli gwizdac i jeden mówi lalunia umówisz sie ze mna? a ja na to z szerokim usmiechem i udawanym oburzeniem: no wiesz co chlopczyku!! po pierwsze jestem starsza od ciebie o jakies 10 lat. po drugie jestem mezatka i tu mu zamachalam obraczka przed nosem, a do tego ciezarna!! i odslonilam brzuch. jego zatkalo a kumple o malo nie pospadali z lawki ze smiechu

ahahahahjadobre tez kiedys w 7 ms ciazy szłam na badania ,tez brzuch mało widoczny...zatrzymał sie młody przstojniaczek w bmw wołal mnie bo chciał sie dowiedziec jak mam na imiei umówic sie ze mna<haha>...a ja go olałam bo nie miałam nastroju...w ciazy straszie wkurzały mnie takie zachwania typu trabienie za mna a ja juz w duzej ciazy tylko miałam silne miesnie brzucha sasiad jak mnie z wózkim zobaczył to sie zdziwił kiedy ja w ciązy byłam haha


a ja zostane ciocia tak sie ciesze...chce w prezencie fajne ciązowe sexy cuszki kkupic siostrze i fajne kosmetyki oprócz ubranek i wszystkiego po malym...to dopiero poczatek ale ja juz tak się ciesze...jak do niej przyjade to zrobie jej manicure i pedicure zeby byłas sliczna mamusia
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 09:51   #85
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Atrakcyjna mama

Waw! Dzięki dziewczynki za rady Oczywiście zdaję sobie sprawę,że zaraz po urodzeniu dziecka będzie nawał pracy przy niej,ale mam nadzieję,że się jakoś ułoży ...
Mam jeszcze pytanie- wiem, że ten temat był już wałkowany po tysiące razy ale co tam...czy farbowałyście włosy w ciąży? Ja farbowałam ok 18 tc,i myślę żeby pod koniec ciąży jeszcze raz się ufarbować,żeby mieć spokój troszkę, bo potem może być ciężkawo...ale zastanawiam się czy 2 razy to nie za dużo (farbuję CASTINGIEM)
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 09:58   #86
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Atrakcyjna mama

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Waw! Dzięki dziewczynki za rady Oczywiście zdaję sobie sprawę,że zaraz po urodzeniu dziecka będzie nawał pracy przy niej,ale mam nadzieję,że się jakoś ułoży ...
Mam jeszcze pytanie- wiem, że ten temat był już wałkowany po tysiące razy ale co tam...czy farbowałyście włosy w ciąży? Ja farbowałam ok 18 tc,i myślę żeby pod koniec ciąży jeszcze raz się ufarbować,żeby mieć spokój troszkę, bo potem może być ciężkawo...ale zastanawiam się czy 2 razy to nie za dużo (farbuję CASTINGIEM)

nie wiem co to Casting ale ja farbowałam i rozjasniałam chyba tez 2 razy
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 12:03   #87
watka
Rozeznanie
 
Avatar watka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 925
Dot.: Atrakcyjna mama

W reklamówce elevitu jest zgoda na wszystkie zabiegi przy włosach i odrobinę solarium (żeby tylko nie przegrzać ciała), z zastrzeżeniem że efekt może być inny od oczekiwanego ze względu na szalejące hormony. Myślę że uwzględniono tu najnowsze badania, w przeciwieństwie do większości poradników książkowych.
__________________
Mój kotek - psotek - huncwotek: MARIANKA
A tu Wiewiórek plumpa sobie w brzuszku
watka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 12:17   #88
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Atrakcyjna mama

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Waw! Dzięki dziewczynki za rady Oczywiście zdaję sobie sprawę,że zaraz po urodzeniu dziecka będzie nawał pracy przy niej,ale mam nadzieję,że się jakoś ułoży ...
Mam jeszcze pytanie- wiem, że ten temat był już wałkowany po tysiące razy ale co tam...czy farbowałyście włosy w ciąży? Ja farbowałam ok 18 tc,i myślę żeby pod koniec ciąży jeszcze raz się ufarbować,żeby mieć spokój troszkę, bo potem może być ciężkawo...ale zastanawiam się czy 2 razy to nie za dużo (farbuję CASTINGIEM)
ja tez farbowałam włosy w ciaży, nie odbiło sie to w żaden sposób na dzieciach

natomiast u dziecko kuzyna mojego męża urodziło się z dwoma różnymi odcieniami włosów i jednym okiem w dwóch kolorach, mama maluszka twierdzi, że możliwe, ze to po zrobieniu sobie przez nią balejażu w ciąży, nie wiem, czy tą wersje potwierdził lekarz
to chyba przypadek jeden na milion, a dziewczynka jest naprawdę słodka
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 13:37   #89
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Atrakcyjna mama

Za to moje wlosy wogóle nie lapaly farby w czasie ciazy. fryzjer i lekarz tez powiedzieli ze to sie zdaza bo duzo hormonów w organizmie. wiec nie moglam miec ladnego koloru wlosków choc chcial;am bo ile razy próbowalam to calutka farba splywala do kanalizacji nie zostawiajac na wlosach jakiegokolwiek sladu. stan ten utrzymywal sie jeszcze 3 miesiace po porodzie
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 13:45   #90
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Atrakcyjna mama

Cytat:
Napisane przez watka Pokaż wiadomość
W reklamówce elevitu jest zgoda na wszystkie zabiegi przy włosach i odrobinę solarium (żeby tylko nie przegrzać ciała), z zastrzeżeniem że efekt może być inny od oczekiwanego ze względu na szalejące hormony. Myślę że uwzględniono tu najnowsze badania, w przeciwieństwie do większości poradników książkowych.
Dzien dobry!
z tym solarium bym nie ryzykowała...z tego co wiem w kazdym solarium w regulaminie jest napisane ze kobiety w ciazy nie powinny sie opalac...jednak to nie przelewki...trzeba dbac o zycie i zdrowie nowego małego człowieka

Roxette,że niby farba przenikła do płodu czy co, dla mnie to bzdura
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.