Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 04:37   #61
nerwusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 141
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Witam.
Moje dzieciątko urządziło mamusi pobudkę o 5 rano, podziękować za to powinnam mężowi. Obudził dzidzia i jeszcze obrażony, że nie jesteśmy cicho, ekhhh ręce opadają - wykazuje ten TŻ absolutny brak wyobraźni.
W każdym razie witam wtorkowo z kawą w ręku
nerwusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 05:23   #62
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

I ja witam się na nowym wątku. Cass i anula dobra robota

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
oj jak fajnie byłoby sie spotkać no ale dzielą nas takie odleglości.....
czy ja wiem, czy to problem...przynajmniej dla tych dziewczyn z Polski jest to wykonalne
ja spotkałam się z mamami z watku Patrycji juz kilka razy i do tej pory utrzymujemy kontakt, co u ktorej słychać, a te byłyśmy rozrzucone po całej Polsce...

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
hmm nie wiedzialam....i pierwsze slysze

a to moj maly smieszek.....i w powaznej wersji tez
fajnie, że w końcu udało Ci sie uchwycić uśmiech, ja wciąż czekam
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja jeszcze na chwilkę

Macie dziewczynki pozdrowienia od magi Wyniki moczu Maciusia poprawiają się , choć przed Nimi długa droga, magi była załamana, bo powiedzieli Jej, że ten lekarz, który wiedział, że Maciek miał wodonercze już w okresie prenatalnym, postąpił dziwnie, bo od razu powinna być operacja, a nie czekanie, aż się bardziej będzie powiększało
ach ta służba zdrowia, trzymam mocno
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dobra lece do wanny bo TZ na mnie krzyczy, ze mam sie wygrzac w wannie, wypic herbate z miodem i do wyra
i słuchaj go bo dobrze gada

WIdziałam, że niektóre z Was mają już nieźle wyregulowany plan dnia, my niestety nadal nie, znaczy u nas regularność zaczyna sie o 18.00, a kończy o 9-10 rano, a srodek dnia to ciagle jest inny i jakos nie moge tego opanowac

no i popisalam, Piotrus sie obudzil po 10min snu
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 05:35   #63
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość

Nie wiem co ja takiego zjadlam ale tak mnie przeczyscilo ze masakra I moja corcie tez.
ja mialam taki caly zeszly tydzien.Czyscilo i jak cokolwiek zjadlam to jakos ciezko na zoladku mi bylo.Na szczescie przeszlo

Cytat:
Napisane przez nerwusek Pokaż wiadomość
Witam.
Moje dzieciątko urządziło mamusi pobudkę o 5 rano, podziękować za to powinnam mężowi. Obudził dzidzia i jeszcze obrażony, że nie jesteśmy cicho, ekhhh ręce opadają - wykazuje ten TŻ absolutny brak wyobraźni.
W każdym razie witam wtorkowo z kawą w ręku
u nas odwrotnie...choc kilka razy udalo mu sie bezszelestnie.
Jak jestem zaspana to tez go wyzywam lub pytam czy ja go budze jak wstaje do malej.
A w ogole krew mnie zalewa jak widzi ze sie obudzilam i zapytuje czy mu ją przewine
Albo budzi mnie bo jej sie ulało...
Ostatnio bardzo delikatnie mnie budzi, dodajac "tylko nie wyzywaj", "tylko nie mow ze cie angazuje ale..." itp


Nie wiem czy dzis nie wezwie doktorka na wizyte domowa.Mala ma smarki.Geste, zielonkawe-czyli po kolorze mozna stwierdzic ze bakteryjny katarek.
Oprocz tego odkasluje, ale nie wiem czy chrypke czy te babolki co jej schodza nizej.
W nocy podlozylam jej rulonik pod materac zeby wyzej spala.Mimo to o polnocy obudzila sie "zaczopowana" i z brakiem sily na odkaszlniecie flegmy.Zaczelam ja oklepywac zeby wszystko jej sie tam poodklejalo i zeby nie zwrocila mleka.Ehhh wciaz cos


Dorzucam fotke z wczoraj dla tych co na nk sie nie udzielaja.Reszte wrzuce w album
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny



Edytowane przez katarzynka00
Czas edycji: 2009-11-17 o 05:38
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 05:38   #64
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

usnął, wiec wracam
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dziś wykorzystałam znośną pogodę i byliśmy na długim spacerze, udało mi się zakupić niegrubą czapkę dla Antosia, bo tu u nas dzieci rzadko w czapkach chadzają i naprawdę mam kłopot kupić . Na dodatek dziś Antosia ubralam za grubo na spacer i cały czas się wściekał (bo nagle zrobilo sie 18 stopni i przestalo wiać), a ja miałam plan zakupowy do wykonania i nie mogłam wrocić wcześniej. Sytuacja została nieco załagodzona kupnem nieco cienszej czapki, ale i tak był naburmuszony. Obiecałam mu, że tego grubego dżinsowego kombinezonu juź nigdy mu nie założę i tej grubej czapki też nie .

Cerazette i ja biorę. Czuję się dobrze, ma małą dawkę hormonów, a ja już stara , więc nie przepiszą mi raczej większej. Migrenę od porodu miałam może dwa razy, a zawsze miewałam 2-3 razy w miesiącu, więc jest ok. Podczas drugiego opakowania plamiłam 3 tygodnie i od tego czasu nie miałam jeszcze okresu , jednak za dużo mam na głowie, aby czytać, czy jak się je bierze ciągiem, to tak może być. Test ciążowy jest w szafce, jest jeszcze ważny, bo drugi z opakowania został użyty rok temu . Jakoś nie mam sił go robić, aż mi się pewne rzeczy wyklarują, bo inaczej zwariuję. Wolę nie wiedzieć, chociaż objawów ciążowych nie mam, ale rok temu też nie miałam , tylko kot kładł mi się na brzuchu i po tym poznałam, że jestem w ciąży. Teraz się nie kładzie .
No dobrze, to tak w ramach żartu, ale naprawdę nawet nie chcę teraz robić testu.

Do jutra
tak to jest z tą pogodą, ja teraz zmagam sie z deszczem. Ostatnio tak leje, że mam dość jak muszę wyjść odebrać Pati z autobusu. Zabieram Piotrusia do wózka, oczywiście po 5 min jest wrzask, ale wrzeszczy, bo przeciez nie moge go wyciagnąć na deszcz, wiec zabawiam go jak moge zmagając sie z wózkiem i wyrywanym przez wiatr parasolem, potem przyjeżdża Pati wiec targam jeszcze ja "na barana" (bo jakby szla sama to szlibysmy 2x dluzej i bylaby cala mokra) z parasolem w jednej, a wozkiem w drugiej rece. Przychodze do domu padnieta jakbym pole przeorała

poważnie?
Cytat:
Napisane przez nerwusek Pokaż wiadomość
Witam.
Moje dzieciątko urządziło mamusi pobudkę o 5 rano, podziękować za to powinnam mężowi. Obudził dzidzia i jeszcze obrażony, że nie jesteśmy cicho, ekhhh ręce opadają - wykazuje ten TŻ absolutny brak wyobraźni.
W każdym razie witam wtorkowo z kawą w ręku
Ja już kawe w siebie wlałam, ale witaj porannie, smacnego

Aha jeszcze mi sie przypomniało, Frida ja też jeszcze nie dostałam okresu, a wcale nie karmie regularnie i czasem przerwy w karmieniu mam nawet 12h

Chryzolit witaj faktycznie pamięć masz niezłą

Czy Wasze dzieci też śpią niespokojnie w ciągu dnia? czy budzą je hałasy? znaczy nie pytam mam aniołków, które śpią bezproblemowo
Ja musze bardzo uważać, bo czasem szurniecie krzesła, czy stukniecie talerzem o stół go budzi, a czasem wiertary wiercące nad nami go nie ruszają, wiec nie wiem o co chodzi
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 05:49   #65
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

chcialabym cie widziec w tej sytuacji.Kobieta to jednak wiele potrafi
My od 6 na nogach wiec teraz ciepla herbatka i idziemy na tvn style bo tam bajusie zaraz poleca a ja jeszcze oczko zamkne.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 05:50   #66
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Cześć laski

Przekażę magi wszystkie ciepłe słowa i kciuki . Potrzebują tego.

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dzis nie wezwie doktorka na wizyte domowa.Mala ma smarki.Geste, zielonkawe-czyli po kolorze mozna stwierdzic ze bakteryjny katarek.
Oprocz tego odkasluje, ale nie wiem czy chrypke czy te babolki co jej schodza nizej.
W nocy podlozylam jej rulonik pod materac zeby wyzej spala.Mimo to o polnocy obudzila sie "zaczopowana" i z brakiem sily na odkaszlniecie flegmy.Zaczelam ja oklepywac zeby wszystko jej sie tam poodklejalo i zeby nie zwrocila mleka.Ehhh wciaz cos

Dorzucam fotke z wczoraj dla tych co na nk sie nie udzielaja.Reszte wrzuce w album
Zdrówka dla Laurki

Ale jesteś piękna

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość
tak to jest z tą pogodą, ja teraz zmagam sie z deszczem. Ostatnio tak leje, że mam dość jak muszę wyjść odebrać Pati z autobusu. Zabieram Piotrusia do wózka, oczywiście po 5 min jest wrzask, ale wrzeszczy, bo przeciez nie moge go wyciagnąć na deszcz, wiec zabawiam go jak moge zmagając sie z wózkiem i wyrywanym przez wiatr parasolem, potem przyjeżdża Pati wiec targam jeszcze ja "na barana" (bo jakby szla sama to szlibysmy 2x dluzej i bylaby cala mokra) z parasolem w jednej, a wozkiem w drugiej rece. Przychodze do domu padnieta jakbym pole przeorała
(...)
Czy Wasze dzieci też śpią niespokojnie w ciągu dnia? czy budzą je hałasy? znaczy nie pytam mam aniołków, które śpią bezproblemowo
Ja musze bardzo uważać, bo czasem szurniecie krzesła, czy stukniecie talerzem o stół go budzi, a czasem wiertary wiercące nad nami go nie ruszają, wiec nie wiem o co chodzi
Niezłe wyzwanie

Tak, Kubę potrafi obudzić np. woda lecąca z kranu , a na spacerze to nawet przejeżdżająca obok karetka nie robi na Nim wrażenia
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 05:53   #67
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Gosiek kiedy ta skakanka wywijasz? jednorazowo 500? i skad magiczna ilosc 8miu minut cwiczen ?

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Zdrówka dla Laurki

Ale jesteś piękna
o tak, tego potrzebujemy w duzej dawce

Thx
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 06:58   #68
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Gosiek kiedy ta skakanka wywijasz? jednorazowo 500? i skad magiczna ilosc 8miu minut cwiczen ?
a wywijam jak Piotrus spi, albo wieczorami jak oboje juz zasna no 500, oczywiscie nie bez skucia, ale tak powiedzmy bez odpoczynkow pomiedzy, jak sie zaplatam to odplatuje i dawaj dalej

wrzuc sobie na you tube 8 min ABS / 8 min Buns / 8 min Legs / 8 min Arms / 8 min stretch to zobaczysz
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 07:07   #69
Tulipfever
Rozeznanie
 
Avatar Tulipfever
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 808
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja jeszcze na chwilkę

Macie dziewczynki pozdrowienia od magi Wyniki moczu Maciusia poprawiają się , choć przed Nimi długa droga, magi była załamana, bo powiedzieli Jej, że ten lekarz, który wiedział, że Maciek miał wodonercze już w okresie prenatalnym, postąpił dziwnie, bo od razu powinna być operacja, a nie czekanie, aż się bardziej będzie powiększało
Magi duzo zdrowka, trzymam za Was kciuki

Dzien dobry dziewczynki!
Cass brawa za taki ladny watek!

Chryzolit witaj wsrod nas, piekny wstep mialas

Frida ja karmie mniej wiecej co 2-3 godziny okolo 20 minut. Okresu jeszcze nie mialam. Cezarette wykupilam, ale ciagle sie waham, czy brac. Z tego co widze, okres wtedy przychodzi z zaskoczenia, nie wiem, czy mi sie to podoba

Wczoraj sprobowalismy z mezem nakarmic Aneczke moim mlekiem z butelki. Poszlo gladko, ale mi jakos smutno sie zrobilo, bo lubie karmienie piersia, jest to dla mnie taki "nasz moment". A Ania juz niedlugo pojdzie do zlobka i bedzie musiala dostawac butelke. A potem dorosnie i juz zupelnie sie skonczy karmienie Chyba mi odbija

Wczoraj karmilam Aneczke, jakos zle chwycila piers, wiec chcialam poprawic, wyciagnelam, a tu taaaki strumien, polecial Jej na cala buzke, a coreczka poczula, zaczela zlizywac jezorkiem

To komu kawe?
__________________
Kocham mojego Meza
Kocham moja Coreczke
Ania 28.08.2009
Tulipfever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 07:45   #70
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Witam
moja panna wstala dopiero o 6.00 na mleczko i jeszcze pokimala do 7.30musze kupic baterie do karuzeli bo ledwo zipie....
u nas dzisiaj pada


Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość



Dorzucam fotke z wczoraj dla tych co na nk sie nie udzielaja.Reszte wrzuce w album
sliczna mamusia

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość
przeorała


Czy Wasze dzieci też śpią niespokojnie w ciągu dnia? czy budzą je hałasy? znaczy nie pytam mam aniołków, które śpią bezproblemowo
Ja musze bardzo uważać, bo czasem szurniecie krzesła, czy stukniecie talerzem o stół go budzi, a czasem wiertary wiercące nad nami go nie ruszają, wiec nie wiem o co chodzi
roznie czasem spi ze nic jej nie wzrusza a czasem glupie kichniecie moje ja obudzi
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 07:46   #71
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

ja poprosze
wlasnie wstalysmy
w nocy mi sie wydawalo ze lekarza na gwalt a teraz jest o niebo lepiej z nia
doswiadczone mamy
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 07:52   #72
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Cześć Ja na chwilkę bo o 10 mam mieć gości, a całe mieszkanie do posprzątania.

Miłego dnia
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 08:22   #73
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

aaa mierzylam temp Weronice i ma 36,3
zawsze miala albo 36 i pare kresek albo 35 i pare kresek, wiec dlatego to 37 wydawalo mi sie ze ma stan podgoraczkowy
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 08:22   #74
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

o jak nas malo, o jak nudno
dzis dzien spedzimy w domku
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 08:24   #75
groszkolino
celebriti
 
Avatar groszkolino
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 972
GG do groszkolino
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

ale ja jestem czub wchodze, patrze ......... ost wiadomosc wczoraj z 18, mowie pogrom?! bede pierwsza czytam... nowy watek juz działa ale sie uismialam, jak moglam w was zwatpic :P

cass, anula pieknie to wszystko wyglada. wstep super. natchnelo mnie to i moze w koncu sie ujawnie i mojego bobasa tez

a jak to jest skoro przekroczylysmy tam 500 postow a dalej mozna bylo pisac, nie blokuja automatycznie?


gosiek mojej na szczescie nic nie budzi od poczatku zalozylismy ze z racji malej przestrzeni zyciowej absolutnie nie chodzimy na palcach tylko wieczorem wynosze ja do cichego pokoju i zamykam drzwi, by wiedziala ze noc jest do spokojnego spania ostatnio wybudza mi sie na spacerach, ale my mieszkamy w scislym centrum i non stop karetki tramwaje itd. na szczescie zaraz zasypia.

Kasiu teraz to musialabym zaplacic niemalze 400 000



Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
hmm nie wiedzialam....i pierwsze slysze

a to moj maly smieszek.....i w powaznej wersji tez
to ja pisalam o goraczce i wczoraj konsultowalam i potwierdzam do 38 stopni nie walczymy


dziekuje za opis planow dnia.
__________________
Cytat:
robię dobre naleśniki i parówki.. to moze naleśniki i parówki?!
wiesz co, zaczynam bać się oddychać


groszkolino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 08:26   #76
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

o matko już nowy wątek i to 3 strony
mały śpi od 15 min, więc mam jeszcze 10-15 min zanim się obudzi - zmykam Was nadrobić

----------------
dziękuję wszystkim za słowa wsparcia - dziś już mi lepiej, miałam taki masakryczny dzień wczoraj w pracy, ze od razu wróciłam do pionu (wygląda na to, ze moje depresje to z nudów, bo mam czas myśleć)
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 08:34   #77
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

hej wstałyśmy niedawno a teraz Amelka wędruje po łóżeczku ja piję kawkę i jem kanapeczki. patrzę że Amelę ciągnie na boki ładnie i coraz bardziej buźką w bok więc może lada dzien przewróci się sama na brzuszko?? tylko co ona potem biedna zrobi jak jerczy jak się ją kładzie

Kasiu śliczna jesteś jak ci ładnie włoski odrosły lecę resztę oglądać ( w kompleksy przez ciebie wpadnę ja przy tobie to szra myszka a pomysłu nie mam na swój fryz...)
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 08:36   #78
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Cass, pięknie to wszystko zrobiłaś
czy fotki mam wstawiać do albumu mojego? muszę go stworzyć ...

Chryzolit, fajnie, ze sie odezwałaś i jaką masz świetną pamięć
ale za milczenie ...

zaraz się zagłębię w tajniki albumu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 08:38   #79
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

groszku a Twojej małej przeszły już kolki? I kupka się unormowała?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 08:38   #80
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Dzień doberek

My już wróciłyśmy z ośrodka, mała nie została zaszczepiona, musimy poczekać do jutra na wyniki...trudno..

Dziękuję za miłe słowa odnośnie wstępu, cieszę się, ze się spodobało

Wczoraj uruchomiłam hula-hop...następna edycja "MAM TALENT" będzie moja
Fajnie się kręci,chociaż na razie to więcej z podłogi je podnoszę niż kręcę

Nic mi się nie chce a okna przydałoby się myć...buuu
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 08:59   #81
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
hej wstałyśmy niedawno a teraz Amelka wędruje po łóżeczku ja piję kawkę i jem kanapeczki. patrzę że Amelę ciągnie na boki ładnie i coraz bardziej buźką w bok więc może lada dzien przewróci się sama na brzuszko?? tylko co ona potem biedna zrobi jak jerczy jak się ją kładzie

Kasiu śliczna jesteś jak ci ładnie włoski odrosły lecę resztę oglądać ( w kompleksy przez ciebie wpadnę ja przy tobie to szra myszka a pomysłu nie mam na swój fryz...)
a potem moze jej sie odmieni i polubi ta pozycje.
Skierko, ja na codzien nie jestem tak zrobiona jak na zdjeciu.
Makijaz wiele potrafi zakamuflowac a co potrzeba uwydatnic.
Jeszcze jestem taki ksiezyc w pelni pulchny na buzi...
Ciesze sie ze przetrwalam najgorszy okres w zapuszczaniu wlosow gdzie sterczaly na wszystkie strony przelezalam w lozku
Potem ratowalam sie spineczkami,opaskami itp
Pomyslu na nie sama jeszcze nie mam.Sa krecone i ukladaja sie same, i jak by je nie spiac zawsze cos wyjdzie

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
My już wróciłyśmy z ośrodka, mała nie została zaszczepiona, musimy poczekać do jutra na wyniki...trudno..

Fajnie się kręci,chociaż na razie to więcej z podłogi je podnoszę niż kręcę
a dlaczego bo mnie jakas amnezja dosiegnela

To juz cos ze masz checi, mi sie nie chce nic ze soba robic.Moze jeszcze przyjdzie taki czas ze bede chciala a nie sie zmuszala
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:06   #82
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
To juz cos ze masz checi, mi sie nie chce nic ze soba robic.Moze jeszcze przyjdzie taki czas ze bede chciala a nie sie zmuszala
Nie jesteś sama w tym "niechceniu"

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Jako zastępca Cass - katjaaa wzywam Cię do ujawnienia się
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:06   #83
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Witam wtorkowo

Ja odliczam dni do przyjazdu męża Tesknie juz za nim. I zazdroszcze bo z tego co pisze wycieczka bardzo udana. Był nad Morzem Martwym, zobaczył jerozolime, Betlejem... a po południu jedzie na Safari.
Teraz leży na plaży i sie opala a u nas pada deszcz i szaruga niesamowita

Kuba ma dalej katarek, ten Nasivin jakos nie pomaga. Wczoraj na noc natarłam go pod szyjką mascia rozgrzewającą - Pulmex Baby, żeby mi sie lepiej oddychało. Rano miał tyle fluczków, że ledwo oddychał. Oczywiescie zielone i gęste. Daje mu wit. C i wapno.
Narazie ma tylko katarek, mam nadzieje ze na tym sie skonczy.
Ja juz prawie zdrowa

Jeszcze odnosnie tych albumów wyjasnie bo niektore mamy nie do konca zorientowane.
Zdjecia z poszczegolnych miesiecy + od razu po narodzinach dodajemy do swojego albumu na profilu i oczywiscie je podpisujemy.
Nalepiej stworzyc oddzielny album i jakos go zatytułować np. ja mam "Kuba - miesiąc po miesiącu".
Dodajemy tylko po jednym zdjęciu z każdego miesiąca.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:08   #84
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Wczoraj uruchomiłam hula-hop...następna edycja "MAM TALENT" będzie moja
Fajnie się kręci,chociaż na razie to więcej z podłogi je podnoszę niż kręcę
z checia obejrze
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:08   #85
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
hmmm dziwne to
bo przeczytalam juz chyba wszystko mozliwe i nawet gdybysmy sie lapaly na ten dodatkowy to tylko 2 tyg, dopiero w 2014 bedzie mozna az 6 tyg
ja tez bym na Twoim miejscu podpisala
jutro dzwonie do pip-u bo spac mi to nie daje

dobranoc
oj to koniecznie sie pochwal bo mi sie macierzynski konczy 31 grudnia kurcze jeden dzien i mialabym dwa tyg., ale zobaczymy co ci powiedza??

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja jeszcze na chwilkę

Macie dziewczynki pozdrowienia od magi Wyniki moczu Maciusia poprawiają się , choć przed Nimi długa droga, magi była załamana, bo powiedzieli Jej, że ten lekarz, który wiedział, że Maciek miał wodonercze już w okresie prenatalnym, postąpił dziwnie, bo od razu powinna być operacja, a nie czekanie, aż się bardziej będzie powiększało
ogromne buziaki i nadal kciuki zaciśnięte a lekarza to bym $#@#$%

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
aaaa zapomnialam pochwalic mojego Marcelka, ze dzis zjadl ze smakiem caly sloiczek zupki na obiad i cala miche kaszy na kolacje

magi trzymam kciuki
Dla Marcelka , jaki on już duży widziałam na nk

Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
I ja sie melduję na nowym wątku

Miramej ja karmię persią, zapomniałam tam dodać ze tak ladnie spała oczywiście z przerwami na jedzonko.

Co do @ to ja też nie mam i zastanawiam się kiedy sie pojawi

Chciała bym i ja obejrzeć zdjęcia, ale nie potraię Was pozapraszać do swoich przyjaciół
ja też piersiowa i też bez @ i wcale nie tęsknie za nią
Cytat:
Napisane przez nerwusek Pokaż wiadomość
Witam.
Moje dzieciątko urządziło mamusi pobudkę o 5 rano, podziękować za to powinnam mężowi. Obudził dzidzia i jeszcze obrażony, że nie jesteśmy cicho, ekhhh ręce opadają - wykazuje ten TŻ absolutny brak wyobraźni.
W każdym razie witam wtorkowo z kawą w ręku
oj ci Tż .... mój wczoraj usypiał Natka i wyobraźcie sobie że po godzinie Natek sie przebudził to małż poszedł go uspać i tak słucham a on gada w najlepsze i sie śmieje wchodze do pokoiku a on dyskusje sobie z małym użądza pytam co robi a on mi na to "Natan już sie wyspał i sie do mnie śmieje to sobie z nim gadam" godzina 22 a on mi że mały sie wyspał no myślałam że go opierniczyłam wygoniłam z pokoiku i uspałam małego wystarczyło 5 min bycia cicho....

Cytat:
Napisane przez gosiek1500 Pokaż wiadomość
I ja witam się na nowym wątku. Cass i anula dobra robota


czy ja wiem, czy to problem...przynajmniej dla tych dziewczyn z Polski jest to wykonalne
ja spotkałam się z mamami z watku Patrycji juz kilka razy i do tej pory utrzymujemy kontakt, co u ktorej słychać, a te byłyśmy rozrzucone po całej Polsce...


fajnie, że w końcu udało Ci sie uchwycić uśmiech, ja wciąż czekam

ach ta służba zdrowia, trzymam mocno

i słuchaj go bo dobrze gada

WIdziałam, że niektóre z Was mają już nieźle wyregulowany plan dnia, my niestety nadal nie, znaczy u nas regularność zaczyna sie o 18.00, a kończy o 9-10 rano, a srodek dnia to ciagle jest inny i jakos nie moge tego opanowac

no i popisalam, Piotrus sie obudzil po 10min snu
co do planu dnia mam to samo norma jest od 19 do 6 rano
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:09   #86
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
Magi duzo zdrowka, trzymam za Was kciuki

Dzien dobry dziewczynki!
Cass brawa za taki ladny watek!

Chryzolit witaj wsrod nas, piekny wstep mialas

Frida ja karmie mniej wiecej co 2-3 godziny okolo 20 minut. Okresu jeszcze nie mialam. Cezarette wykupilam, ale ciagle sie waham, czy brac. Z tego co widze, okres wtedy przychodzi z zaskoczenia, nie wiem, czy mi sie to podoba

Wczoraj sprobowalismy z mezem nakarmic Aneczke moim mlekiem z butelki. Poszlo gladko, ale mi jakos smutno sie zrobilo, bo lubie karmienie piersia, jest to dla mnie taki "nasz moment". A Ania juz niedlugo pojdzie do zlobka i bedzie musiala dostawac butelke. A potem dorosnie i juz zupelnie sie skonczy karmienie Chyba mi odbija

Wczoraj karmilam Aneczke, jakos zle chwycila piers, wiec chcialam poprawic, wyciagnelam, a tu taaaki strumien, polecial Jej na cala buzke, a coreczka poczula, zaczela zlizywac jezorkiem

To komu kawe?
mi mi chyba że znowu sie spóźniłam

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Dzień doberek

My już wróciłyśmy z ośrodka, mała nie została zaszczepiona, musimy poczekać do jutra na wyniki...trudno..

Dziękuję za miłe słowa odnośnie wstępu, cieszę się, ze się spodobało

Wczoraj uruchomiłam hula-hop...następna edycja "MAM TALENT" będzie moja
Fajnie się kręci,chociaż na razie to więcej z podłogi je podnoszę niż kręcę

Nic mi się nie chce a okna przydałoby się myć...buuu
no to bede mogła sie pochwalić że Cię znam



Witam pogodnie bo mały śpi od 9:15 tak myśle sobie że może pioruny sie skończyły i nie trwały tydzień tylko kilka dni (złudne nadzieje) pewnie zaraz sie obudzi ,ale to i tak sukces że tak długo śpi . Ładną pogodę mamy więc zaraz się wyszykuje póki mały śpi i na spacer idziemy, wczoraj dał mi taki popis marudzenia w południe że nie mogłam nic zrobić a jak zasnął o 12:30 to sie o 14 obudził i dopiero na spacer poszliśmy o 15 ale za to dwie godziny na dworze spał i wieczór już był spokojniejszy zobaczymy jak dziś.
Dziewczyny któraś robi tu brzuszki czy tylko ze słodyczy zrezygnowałyście, bo jak tak to sie przyłącze chętnie bo nie moge patrzyć na mój brzuch a waga stanęła w miejscu a już tak ładnie spadała a ja chce jeszcze conajmniej 10kg w dół a stoi na wyjściowej sprzed ciąży.
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:09   #87
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Jako zastępca Cass - katjaaa wzywam Cię do ujawnienia się
Ja tą Katję obserwuje od dłuższego czasu podczytuje nas jeszcze od poczekalni . Ale na Wizażu sie nie udziela bo ma 0 postów. Wiec pewnie sie nie odezwie

Miramejku, poluj dalej
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:14   #88
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Cass, zrobiłam album, ale nie wiem jak podpisać każde zdjęcie

edit: już znalazłam; album gotowy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2009-11-17 o 09:22
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:16   #89
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Ale ze mnie gapa

Najlepsze życzonka dla naszych dzisiejszych solenizatnów - dużoo dużoo zdrówka

cokacabanka - sto lat dla Gabrysi

viki_22_83 - sto lat dla Gabrysia
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:17   #90
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze dzieci odlotowe, lipcowo - sierpniowe! 2009 II

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Cass, zrobiłam album, ale nie wiem jak podpisać każde zdjęcie
Tam jest taka opcja, edycja zdjęcia. Można podpisac fotkę.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.