Bolący jajnik/brzuch - wątek zbiorczy! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 21:25   #571
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Bolący jajnik/brzuch - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
Chyba zrobię tak: wezme przez 7dni tak jak mi kazała. Jeśli dostanę okres w ciągu brania luteiny to przestanę ją zażywać i 1 dzień miesiączki będzie 1 dniem cyklu. Jeżeli w trakcie brania nie dostanę @ to poczekam 10 dni. Jak nie będzie to idę do gina.
no i dobrze
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 20:57   #572
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Bolący jajnik/brzuch - wątek zbiorczy!

Straszne rzeczy piszecie, chyba jednak dziękować Bogu jestem farciarą. To że raz na jakiś czas musze łyknąć buscopan to mały miki przy waszych dolegliwościach. Czytam tez, że lekarzy macie dziwnych. Pamiętajcie dziewczyny, nie nalezy ze wstydu czy strachu trzymać sie jednego gina, oni tyle muszelek sie naoglądali, że nic ich nie zziwi, więc jeśli cos nie tak zmieniajcie lekarzy aż traficie na tego jedynego
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 19:20   #573
sylwunia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 1
Dot.: Bolący jajnik

witam dziewczyny chciałam wam powiedzieć abysmy nie bagatelizowały nawet lekkich pobo;ewań podbrzusza czy jajników... ja mam 20 lat a przez swoje zwlekanie wizyty u lekarza mogłabym stacić jajniki i nie miec dziedzi lecz wzystko dobrze sie skończyo, trafiłam na dobrych lekarzy i jestem juz po operacji, miałam torbiela owijającego się wokól jajnika, jajowodów i macicy... chodżmy do lekarza i badajmy sie kobietki pozdrawiam
sylwunia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:16   #574
Pazzurek166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Bolący jajnik/brzuch - wątek zbiorczy!

Hmm... Mam pewien dosć dziwny problem.
W zeszlym miesacu odczułam kucie jajników kilka dni przed miesiaczką... Potem bolaly mnie przez caly czas okresu, i 5 dni po takze! Bol ten promnieniuje do góry, i w boki, obolaly caly brzuch...;/ Bylam u ginerkologa, na usg nic nie znalazl... Bol pojawil sie znow podczas kolejnej miesiaczki...nie wiem co mam zrobić...;/ Miałscie może taki przypadek?
Pazzurek166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 07:44   #575
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Długotrwały ból podbrzusza

Cytat:
Napisane przez hannah_7 Pokaż wiadomość
w piątek mam wizytę
w srodę może zrobię prywatne USG (na które mój gin i tak mnie zapewne skieruje)

a to moje samopoczucie z napieciem przedmiesiączkowym mi się kojarzy

dobrze, ze mój Brzdąc grzecznie poszedł spać, bo ja ledwo łazę
a po tabletkach p/bólowych mi niedobrze

Jesli Ci się kojarzy z napięciem przedmiesiączkowym to bierz środki rozkurczające. Przeciwbólowe traktuj jak zło ostateczne, a w tym przypadku nie bierz nawet pod uwagę.
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 15:10   #576
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Bolący jajnik/brzuch - wątek zbiorczy!

Hej. Czy powinnam się niepokoić bólem lewego jajnika w samym środku cyklu, czyli podczas owulacji? Ból jest silny i męczący, nie mogę przenieść cięzaru ciała na lewą nogę, ale nigdy nie występuje poza owulacją.
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 16:17   #577
@g@t@90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 369
Dot.: Bolący jajnik/brzuch - wątek zbiorczy!

Coś takiego podobno jest normalne, to zależy ile ten ból trwa, generalnie od kilku do kilkunastu godzin trwa taki ból owulacyjny.
__________________
w wolnym czasie
@g@t@90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 13:14   #578
sensowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Bolący jajnik/brzuch - wątek zbiorczy!

Cześć dziewczyny

Ja też mam problem z jajnikami. Ostatnio bolą mnie coraz częściej byłam już 2 razy u ginekolog nic nie wykryła przez zwykłe badanie a żadnego skierowania na usg czy inne badanie nie dostałam ponieważ stwierdziła że nic u mnie się nie dzieje poważnego Ale czy to normalne że jajniki bolą po okresie w trakcie i przed? Może nie jakos tak bardzo mocno ale jednak
sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 07:31   #579
karo1357
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Bolący jajnik/brzuch - wątek zbiorczy!

Hey. Mam problem od jakiegos czasu bola mnie jajniki ;/ czasem bardzo i mam wzdecia.kochalam sie z chlopakiem ale on tego we mnie nie zrobil po za tym biore tabletki anty. czy jednak moge byc w ciazy czy to inna przyczna ?
karo1357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 12:33   #580
Liliana28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 7
Ból prawego jajnika

Mam problem - otóż wczoraj wieczorem zaczął mnie boleć prawy jajnik i bolał tak całą noc. Myślałam, że okres mi się zaczyna bo to było takie dziwne uczucie ale jednak nie. Okres miał mi się zacząć od poniedziałku do piątku (od ok pół roku nie mam już regularnego co do dnia). I moje pytanie - czy na dzień / dwa przed miesiączką może mieć miejsce coś takiego?
Rano od razu umówiłam się do ginekologa jednak idę w piątek dopiero a teraz się zastanawiam czy nie spanikowałam pochopnie. Ostatnio byłam miesiąc temu po ostatniej miesiączce i nie chcę iść teraz jeśli taki ból to coś normalnego tylko mnie to jeszcze nie spotkało.
Liliana28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 13:27   #581
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ból prawego jajnika

Skąd wiesz, że to jajnik?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 08:11   #582
teqowa43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
bol jajnikow

Witam was serdecznie mam pewien problem zwiazany z jajnikami ale moze zaczne od poczatku. Moje cykle wahaja sie pomiedzy 26 a 28 dni a miesiaczka trwa ok 7 dni. W Drugi dzien okresu kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia co uwazam za kompletnie idiotyczne no ale jemu odmowic sie nie da... Nastepnie kochalismy sie w dni plodne I zakonczylo sie to finishem w srodku wiec nie wiem czy moge byc w ciazy bo do nastepnego okresu mam ok 9 dni. Moj problem polega na tym ze mam dziwne uuczucie w podbrzuszu. Wydaje mi sie ze oba jajniki sa powiekszone. Czuje ze jest cos z nimi nie Tak. Bol jest bardzo slaby, nieprzeszkadzajacy ale to ze je czuje nie daje mi spokoju. Jest Tak od owulacji az do dzis czyli jakies 2tyg moze. Nigdy czegos takiego nie mialam. Dodam ze mam zaparcia od Chyba tygodnia I Jestem wykonczona kazdego dnia. Moglabym przespac caly dzien. Wspolzycie z mezem nie daje mi satysfakcji bo czuje lekki bol jajnikow no I mam ciagle suche dni. Czytalam na internecie ze to moga byc cysty albo inne chorobska ale na dzien dzisiejszy ciezko bedzie mi sie dostac do lekarza bo mieszkam w stanach I nie mam jeszcze social security wiec nie jest kolorowo. Moze wy bedziecie w stained jakas mi doradzic?
teqowa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 15:13   #583
odrobinka174
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 64
Dot.: Bolący jajnik/brzuch - wątek zbiorczy!

.

Edytowane przez odrobinka174
Czas edycji: 2015-01-30 o 15:04
odrobinka174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 11:17   #584
kask
Przyczajenie
 
Avatar kask
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Bolący jajnik/brzuch - wątek zbiorczy!

Witam was serdecznie

Mam problem z bolącym podbrzuszem otóż w zeszłym miesiącu, przed owulacją czułam parę dni lekki ból po lewej stronie podbrzusza, tam gdzie chyba jest jajnik. Czasami miewałam już podobne bóle owulacyjne trwające dzień więc jakoś nie specialnie się tym przejęłam. Jednak w tym miesiącu wystąpiło to samo.. przed owulacją tępy ból lewego jajnika. ok.. tylko, nie przestałam go czuć aż do teraz, do miesiączki Takie dziwne odczucie bólu w tym miejscu, głównie jak siedziałam. Nie było to tak silne żebym nie mogła normalnie funkcjonować.

Martwię się tym okropnie co to może być zamierzam iść do mojej lekarki tylko znowu tyle kasy ehh. Dodam, że mam bardzo silne bóle miesiączkowe, latanie do toalety.. kiedyś miewałam wymioty też;/ Rok temu gin robiła mi usg dopochwowe i nie wykryła nic niepokojącego, jedynie mówiła, że prawy jajnik mam delikatnie powiększony ale to mogło być przez jajeczkowanie. Przechodziłam też grzybicę 2x..mogło to mi jakoś przejść dalej ?
Dziewczyny, miała któraś podobnie? Pocieszcie, bo boję się wyników badań
kask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 19:08   #585
AniaBeti
Przyczajenie
 
Avatar AniaBeti
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 24
Dot.: Ból prawego jajnika

witam.
Dziewczyny poradźcie...
Aktualnie jestem poza granucami Polski i gdyby nie ten fakt wizyte u gina miałabym na pewno już za sobą.
Mój problem związany jest z bólem jajnika (prawego). Nie jest on jakiś silny ale cały czas go czuje.
istotne moim zdaniem informacje:
- ból pojawił sie zaraz po okresie
- 4 miesiace temu odstawilam tab antykoncepcyjne
- obseruje u siebie żółtawa, skapa wydzieline
- nic nie piecze, nie swedzi
- w listopadzie miała badanie: cytologia, bakteriologia, usg - wszystko bylo ok.
Będę wdzieczna za jakiekolwiek sugestie... prosze

Edytowane przez AniaBeti
Czas edycji: 2015-03-21 o 19:10
AniaBeti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 20:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.