zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-08, 10:30   #31
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

A ja gdzieś na wizażu wyczytałam, że to ma detergenty takie jak płyn do mycia naczyń - a więc proponuję tak go właśnie używać, bo tylko do tego się nadaje.
Dziewczyny, przerażacie mnie. Może to kwestia tego, żem stary trądzikowiec i już się nauczyłam, jak mniej więcej należy o skórę dbać. Zamiast buszować po drogeriach, zasuwajcie do apteki! Do cery trądzikowej oprócz leków potrzeba najdelikatniejszych kremów nawilżających i najdelikatniejszych żeli do mycia. Jak coś będzie przy okazji antybakteryjne, to ekstra, ale niech to będzie delikatniusie na tyle na ile się da. I jak najmniej substancji zapachowych, bo to też drażni skórę.
Wprawdzie takie super dermokosmetyki są bardzo drogie, ale można wybrać tańsze marki, np Iwostin. To dużo lepsze wyjście niż płyny do mycia naczyń typu clean&clear czy garnier czysta skóra. Dla przykładu - żel do mycia iwostinu, ten delikatny, nie purritin, ma 200 ml, jest diablo wydajny, a kosztuje tylko kilka złotych więcej niż ten przeklęty clean&clear. krem nawilżający iwostinu kosztuje poniżej 20 zł, a jak się kupi tę wielką tubę 150 ml, to już wogóle wychodzi taniutko.
Do apteki marsz!!!
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 10:42   #32
Patrycja155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 103
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

a co powiecie na krem do tawrzy o podwojnym dzialaniu clean&clear? tez jest taki do d*** ?? bo ja go wlasnie kupilam a ten watek przeoczylam
Patrycja155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 11:05   #33
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

Na cerę bez dużych problemów skórnych to i oliwa nie zaszkodzi, hehe Moja koleżanka robi tak - smaruje twarz oliwką dla dzieci na noc i twierdzi, że to najlepsze co do tej pory robila, bo ma skórę mięciutką i nawilżoną rano Tyle, że ona ma buzię jak pupa niemowlaka, zero niespodzianek, idealna cera.
Z buzią z problemami trzeba bardzo uważać. U mnie taka oliwa wywołałaby w try miga uczulenie, wysyp pryszczy i co tam jeszcze możliwe
clean&clear nigdy i nikomu bym nie poleciła, chociaż wiele moich znajomych stosuje i twierdzi, że nic złego się nie dzieje. Tyle, że one mają zdrową cerę, więc tak, jak powiedziałam, mało rzeczy im szkodzi wogóle. Przy wyborze kosmetyku nie muszą się martwić o jego działanie, bo jest dla nich mało odczuwalne (i tak zawsze cera jest ok). Ich głównym wymaganiem jest żeby ładnie pachniało i było przyjemne w użyciu My problemowcy musimy włożyć w wybór kosmetyków nieco więcej wysiłku
Tak jak zawsze - polecam kupować kosmetyki w aptece To moja mantra - apteka apteka apteka...
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 14:16   #34
Sandi_xD
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 123
GG do Sandi_xD Send a message via Skype™ to Sandi_xD
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

skasowano

Edytowane przez Sandi_xD
Czas edycji: 2008-04-23 o 18:32
Sandi_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 17:10   #35
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

Te kosmetyki są bardzo mocne i nie każda cera to przetrzyma. Alkohol działa bardzo silnie i prócz tych złych bakterii zabija także te dobre. Miałam różne kosmetyki tej firmy do pielęgnazji cery trądzikowej ale nigdy już do nich nie wrócę bo tylko niszczyły cerę na rzecz mniejszego się jej tłuszczenia a poza tym dziś już nie mam tych problemów (na szczęście !) Na noc dzień w dzień kładłam maścik (nie pamiętam nazwy..) i robiła się taka gruba maska jakby którą z trudem zmywałam rano ale cera do dziś rewelacyjna. Myślę, że jeśli będziemy stosowały środki które będą mocno wysuszały naszą cerę - skóra się zacznie buntować i będzie jeszcze intensywniej się natłuszczała a co za tym idzie wypryski i inne zmiany trądzikowe posypią się jak z worka. Zauważyłam, że właśnie gdy bardziej nawilżam cerę (nawilżający krem matujący do cery tłustej) wszystko jest uregulowane i cera się nie świeci i nie tłuści. Powodzenia dziewczyny i wywalcie do kosza wszystkie te okrutne dla naszych buź mazidła !
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:39   #36
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

Ja uzywam od kilku lat Clean & Clear ale w wersji z grudkami.. raz dziennie i nic mi sie nie dzieje Ten z grudkami to dla mnie KWC,szczegolnie latem
Advantage mi pozapychal pory i szczypal podczas uzywania.. pianka w niebieskiej buteleczce z pompka jedynie pozapychala...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 19:09   #37
truscawa
Przyczajenie
 
Avatar truscawa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowsze ;-)
Wiadomości: 2
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

A ja przy wrażliwej skórze na policzkach używam pianki tej cudnej firmy i jestem zadowolona. W miejstach bardziej tłustych świetnie matuje mi skórę i na całej twarzy mam świetne uczucie czystości. Też pachnie fajnie i nie jest takie dorgie [9 zł]. Ale z tej serii Advantage niczego jeszcze nie używałam. I szczerze mówiąc miałąm ochotę sprubować ale dobrze że trafiłam na tetn temat
Pozdro!
truscawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-09, 08:42   #38
soniczka
Raczkowanie
 
Avatar soniczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 67
GG do soniczka
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

za bardzo żal mi pleców ale pomyśle
soniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 10:30   #39
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

Kiedyś w gazecie znalazłam próbkę żelu do mycia z tej serii i okazał się świetny ,zachęcona efektem kupiłam żel i po 3 uzyciach dostałam strasznego uczulenia.mysłałam że to od kremu ale któregoś dnia rano miałam tak czeroną skórę jakbym sie poparzyła długo skóra dochodziła do siebie.żel skonczył marnie w koszu na smieci
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 16:52   #40
sucha20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

tez uzywalam i tez mi wysuszylo i okazuje sie ze najlepsze jest poprostu tradycyjne MYDŁO
sucha20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 08:03   #41
soniczka
Raczkowanie
 
Avatar soniczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 67
GG do soniczka
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

szkoda ze przed zakupem tego specyfiku nie zapytałam was o przygody z c&c nie zmarnowałabym sobie 17 zł i twarzy. chociaz teraz powiem,że jak stosuje nawilżającej dolivii do twarzy a syfki smaruje ke[a]magelem to w miare mam buźke czyściutką
soniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 00:15   #42
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

Ja używam toniku i żelu do mycia twarzy z C&C od hm. dwóch dni i jestem jak narazie zadowolona.Skóra ładnie zmatowiała,jakbyzmiejszył y się wypryski,a mam problemy z moją cerą.Nie wysuszył mi cery,a tonik też jest dobry Pozdrawiam
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 00:51   #43
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

Ja też używam C&C toniku i mam peeling do twarzy.Chwalę sobie, ale zauważyłam, ze troszke mi wysusza skórę, dlatego tonik używam wieczorem a peeling co 2/3 dni.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 10:29   #44
diabliczuś_01
Raczkowanie
 
Avatar diabliczuś_01
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 152
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

Co do tego żelu, kiedyś też go kupiłam, i sytuacja była identyczna... tyle, że w miarę szybko z nim "skończyłam" Radzę baaardzo mocno nawilżać [nie natłuszczać!] cerę, możesz np. zrobić sobie naturalną maseczkę z jogurtu lub śmietany, cera będzie świetnie nawilżona i złagodzi podrażnienia a także poparzenia!
__________________
So much for. So much more!
Breathe in for luck.

diabliczuś_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 11:11   #45
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: zniszczona skóra przez clean& clear!! HELP

ja mialam 2 toniki clean& clear dostalam na swieta(zel nie byl najgorszy) ale tonik strasznie palil mi twarz i wysuszal tonik (brzydkie slowo) walil ruska woda.. i sam alkohol prawie w skladzie

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=116331 tu moja recenzja.

Dobrze ze to dostalam ( 2 raz ) i oba toniki wylalam.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.