co zrobic z nieudanym kolorem??? :( help :p - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-25, 14:09   #1
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954

co zrobic z nieudanym kolorem??? :( help :p


mam taki problem: zafarbowalam sobie wloski przed studniowka (czyli jakis miesiac temu) chcialam miec taki zlocisto-miodowy odcien blondu (nie platynowy w kazdym razie), a wyszedl hmm...moze i zlocisty ale....bardzo bardzo jasny. Na poczatku wygladalo to tragicznie, teraz sie juz troche "spral" ale nadal nie wyglada to dokladnie tak jak chcialam. odrosty mam juz spore i tutaj dylemat - jaka farbe kupic? do fryzjera nie pojde bo nie chce znowu zostawic tam calego portfela nie kupie tez zwyklej farby w drogerii - bo nigdy nie uzyskalam takiego koloru jak chcialam (zazwyczaj narozniejsze odcienie rudosci).
Dodatkowy problem to to, ze najjasniejsze wlosy mam na czubku glowy a z tylu na dole sa one ciemne - i taki kolor nawet by mi odpowiadal:/ wyszlo tak dlatego ze wlosy na samym dole byly jakby poza ta lampa (no nie wiem jak to okreslic). Wygladalo to o tyle dziwnie ze np. na poczatku kiedy mialam mokre wlosy, te u gory byly zolte a te na dole brazowe prawie dwa kolory Fryzjerka powiedziala ze nalozyla mi farbe elumen "jedenastke". Czy moge isc bez obaw do sklepu zaopatrujacego salony fryzjerskie i wybrac farbe? czy kupic taka sama (wierzac ze kolor wyjdzie ciemniejszy niz w salonie)?? czy moze wybrac zupelnie inna farbe? jesli tak, to jakiej firmy, jaki odcien? czy wyjdzie mi taki kolor jak na opakowaniu rzeczywiscie jest? jakiej firmy kupic farbe, moze ktos z forum mial podobny problem i moze mi polecic jaki konkretny odcien?
i jeszcze jedno - co zrobic zebym zaraz po umyciu nie miala szopy na glowie :/ czyli szorstkie wlosy powywijane w kazda strone, ktore nie daja sie rozczesac (a po wysuszeniu glowy sa po prostu okropne)? jak uzyskac efekt gladkich lsniacych wlosow (jak po wyjsciu z salonu:P)? polecacie jakies odzywki, szampony?
bardzo prosze o pomoc, chce w koncu zrobic porzadek z tym co mam na glowie w razie potrzeby sluze zdjeciami
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 18:29   #2
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Re: co zrobic z nieudanym kolorem??? :( help :p

up...
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.