TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Paznokciowe zakupy zbiorowe

Notka

Paznokciowe zakupy zbiorowe Tutaj organizowane są wspólne zakupy dotyczące paznokci.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-02-03, 07:28   #121
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Ma któraś ochotę na zamówienie z Dobrej Rady?
Pytałam całkiem niedawno zgłosiło się tylko 2 os., a z chęcią kupiłbym parę ☠☠☠☠☠☠☠kow

Wysłane z mojego GT-S6812i przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 07:33   #122
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

a z dobrej rady nie można indywidualnie zamawiać? Chodzi mi po głowie żel budujący od nich i nawet nie wiedziałam, że nie można indywidualnie zamówienia złożyć

a a'propo tego żelu to jest ich tam tyle, że już nic nie wiem ten będzie okej? http://www.dobrarada.com.pl/zel-sili...der-clear.html
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 07:42   #123
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Dobra Rada wysyla poczta za 8,50 wiec wychodzi na to samo co przy zamowieniu grupowym
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 07:57   #124
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny a może któraś chciałaby wziąć zel do skórek Afrodita? Ale na pół? Może któraś co ze mną pyłki zamawia?
Ja bym chciała wypróbować Afrodite na pół
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:17   #125
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Nie widze problemu, tylko w co to przelac?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:40   #126
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

ja swój żel do skórek z CND przelałam do butelki po zużytym żelu z SH w rosmanach są też takie buteleczki na kosmetyki na 100ml za ok 2zł i też mogłoby być ewentualnie jakiś słoiczek po kremie czy coś
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 09:22   #127
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Oki to dogadajcie sie juz miedzy soba i zapraszam na dedykowany watek
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 10:06   #128
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

maarlin- czekasz na zamówienie czy na propozycję wspólnych zakupów?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 12:53   #129
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
maarlin- czekasz na zamówienie czy na propozycję wspólnych zakupów?
Na wspólne zakupy,inaczej się nie zdecyduję
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 13:02   #130
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Na wspólne zakupy,inaczej się nie zdecyduję
Ale co za róznica, czy zamówisz bezpośrednio ze strony czy grupowo? Za przesyłke wyjdzie tyle samo, a będzie znacznie szybciej u Ciebie. Po co komuś zawracać tyłek z rozdzielaniem zamówień, pakowaniem i staniem w kolejkach na poczcie skoro za tą samą kwotę można to zrobić indywidualnie.

Nie uważacie, że to chyba nie do końca w tym kierunku to idzie w którym powinno? Bo są robione wspólne zakupy rzeczy, które w takiej samej cenie można sobie zamówić na necie. Żel do skórek na allegro kosztuje 37,50 już z przesyłką. W DR przesyłka tylko 8,50. W modena 11zł... No chyba, że chodzi tu o korzyść dla organizatorki, która dostanie przesyłkę do siebie za free przy odpowiedniej grupie chętnych. Niby to nagroda za trud zorganizowania zakupów, ale to też trochę naciągane. Ja w swojej rozbiórce przynajmniej koperty zafundowałam, bo mi głupio było, że sama za przesyłkę nie płacę, a inne muszą.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 13:13   #131
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Ale co za róznica, czy zamówisz bezpośrednio ze strony czy grupowo? Za przesyłke wyjdzie tyle samo, a będzie znacznie szybciej u Ciebie. Po co komuś zawracać tyłek z rozdzielaniem zamówień, pakowaniem i staniem w kolejkach na poczcie skoro za tą samą kwotę można to zrobić indywidualnie.

Nie uważacie, że to chyba nie do końca w tym kierunku to idzie w którym powinno? Bo są robione wspólne zakupy rzeczy, które w takiej samej cenie można sobie zamówić na necie. Żel do skórek na allegro kosztuje 37,50 już z przesyłką. W DR przesyłka tylko 8,50. W modena 11zł... No chyba, że chodzi tu o korzyść dla organizatorki, która dostanie przesyłkę do siebie za free przy odpowiedniej grupie chętnych. Niby to nagroda za trud zorganizowania zakupów, ale to też trochę naciągane. Ja w swojej rozbiórce przynajmniej koperty zafundowałam, bo mi głupio było, że sama za przesyłkę nie płacę, a inne muszą.
Wydaje mi się, że przesadzasz w wielu sklepach jest darmowa wysyłka od pewnych kwot, nie chcesz nie bierzesz udziału to jest oczywiste. A np. 3 hybrydy z Modeny polecą gabarytem A za około 5 zł to po co ma ktoś płacić 11.

Wysłane z mojego GT-S6812i przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 13:51   #132
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Roses w kontekscie DR- zalezy kto co kupi. Bo jak pierdólkę za parę zlotych to wyjdzie 4,20 a nie 8,50 za przesyłke niby nieduzo ale zawsze cos
Ale macie rację, lepiej zamawiać indywidualnie.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 15:29   #133
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Dobrze, skoro tak to ja też się zdecyduję indywidualnie.

wysłane z mojego telefonu
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 16:04   #134
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Marlena rozumiem, ze do mnie te aluzje. Zel odbieralam osobiscie. Jezdzilam po niego 2x bo nie mieli tyle na stanie. Poki co zadnych korzysci z tego nie mam. Kopert rowniez nie funduje, bo musialabym dolozyc do interesu dobrych 20zl. Przelewanie topow, pakowanie, adresowanie kopert zajelo mi dobre pol dnia, na poczcie spedzilam godzine.
Ta oferta z Afrodyta na allegro musiala pojawic sie stosunkowo niedawno, ja sie niezle obszukalam zeby znalezc ta za 29zl stacjonarnie. Organizuje 2 zamowienia jednoczesnie, jesli ktos bierze udzial w obu to i tak oszczedza.
Nikt nikogo nie zmusza do brania udzialu w zamowieniach. Kazdy zglasza sie dobrowolnie. Nalezy jednak liczyc sie z tym, ze wycofanie sie z zamowienia, wiaze sie z wpisaniem uczestnika na szara liste.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 16:12   #135
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Roses,to nie do mnie, ale dla wyjaśnienia ja nie mam zamiaru wycofywać się z obu zamówień, czekam cierpliwie i nie zawiodę z wpłatą. Wahałam się jedynie o zamówienie z dobrej rady. Ale już po temacie
Wpis marleny rzeczywiście niepotrzebny, wszyscy doceniamy zaangażowanie każdej organizatorki bez sprawdzania kto ma przy tym jakie i jeśli w ogóle, korzysci.
wysłane z mojego telefonu

Edytowane przez maarlin
Czas edycji: 2016-02-03 o 16:17
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 16:33   #136
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Marlena rozumiem, ze do mnie te aluzje. Zel odbieralam osobiscie. Jezdzilam po niego 2x bo nie mieli tyle na stanie. Poki co zadnych korzysci z tego nie mam. Kopert rowniez nie funduje, bo musialabym dolozyc do interesu dobrych 20zl. Przelewanie topow, pakowanie, adresowanie kopert zajelo mi dobre pol dnia, na poczcie spedzilam godzine.
Ta oferta z Afrodyta na allegro musiala pojawic sie stosunkowo niedawno, ja sie niezle obszukalam zeby znalezc ta za 29zl stacjonarnie. Organizuje 2 zamowienia jednoczesnie, jesli ktos bierze udzial w obu to i tak oszczedza.
Nikt nikogo nie zmusza do brania udzialu w zamowieniach. Kazdy zglasza sie dobrowolnie. Należy jednak liczyć sie z tym, ze wycofanie sie z zamowienia, wiaze sie z wpisaniem uczestnika na szara liste.
Nie było żadnych aluzji i nie zarzucałam Ci żadnych korzyści. Nie wkładać mi proszę w usta czegoś, czego nie powiedziałam. Doskonale pamiętam, że pisałaś o lokalnej hurtowni. Akurat rozbiórka topu była fajną sprawą (szczególnie gdy jedna osoba łączyła zamówienie z tym żelem do skórek)... i sama bym się dopisała do odlewki, gdyby było mnie na to teraz stać.
Ale z drugiej strony w 5minut znalazłam 3 sklepy z tym żelem, które sprzedawały razem z przesyłką za mniej niż 40zł. Pokłony dla Ciebie, że chciało Ci się dwa razy jechać bezinteresownie do hurtowni

Uwielbiam ideę wspólnych zakupów, ale z pomyślunkiem. Głównie nie umiem zrozumieć, czemu tyle osób chcących samą afrodite zawracało Ci pupę i kradło czas potrzebny na dwie wizyty w sklepie, pakowanie, zabezpieczanie, adresowanie, wypisywanie kwitków... skoro w 5 minut można było taki żel zamówić choćby właśnie na Allegro.
Dziewczyny boją się robić bezpośrednie zakupy w internecie, czy co...

Ale już nic nie mówię, bo czuję w powietrzu lincz.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 16:42   #137
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Moze same nie wiedzialy, tak samo jak ja, ze dokladnie w tej samej cenie, z identycznym kosztem wysylki mozna zamowic ten zel gdzies indziej
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 18:16   #138
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Wcześniej szukałam tego żelu to na allegro go nie było, więc jestem wdzięczna Roses.

Wysłane z mojego GT-S6812i przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:06   #139
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

A ja pisząc o żelu Afrodita miałam na myśli to, że ja go zamówię i podzielę ewentualnie na pół opakowanie. Dlatego pytanie kierowałam do dziewczyn z mojego pyłkowego zamówienia zamówiłabym na allegro ten zel za cenę 37.5 z wysyłka.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 21:09   #140
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Aaaaa to jak tak to sie nie wcinam
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 12:28   #141
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Ja chciałam tylko dodać, że na allegro jeszcze tydzień temu Afrodyty nie było

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 09:45   #142
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
A ja pisząc o żelu Afrodita miałam na myśli to, że ja go zamówię i podzielę ewentualnie na pół opakowanie. Dlatego pytanie kierowałam do dziewczyn z mojego pyłkowego zamówienia zamówiłabym na allegro ten zel za cenę 37.5 z wysyłka.
Czy znalazłaś już kogoś na drugie pół? jak nie to ja bym była chętna (na pyłki nie zdążyłam)
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 05:12   #143
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Roses w kontekscie DR- zalezy kto co kupi. Bo jak pierdólkę za parę zlotych to wyjdzie 4,20 a nie 8,50 za przesyłke niby nieduzo ale zawsze cos
Ale macie rację, lepiej zamawiać indywidualnie.
Tak, opłaca się przy drobnych rzeczach tylko. Albo jeśli zamawiający są z tego samego miasta. My z Roverkową zamówiliśmy razem z DR, po czym spotkałyśmy się i wymieniłyśmy towarem ja miałam dla niej top Eco. Przy okazji okazało się, że mieszkamy całkiem niedaleko od siebie
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 12:03   #144
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Jakby któraś z dziewczyn jeszcze chciała organizował zamówienie pyłków holo z Ali to będę bardzo chętna
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 18:59   #145
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Jakby któraś z dziewczyn jeszcze chciała organizował zamówienie pyłków holo z Ali to będę bardzo chętna
Myślę, że możesz zorganizować takie zakupy.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 06:26   #146
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Wczoraj, przygotowując się psychicznie do zakupów na targach w w-wie, wybrałam się obejrzeć wzorniki lakierów Estetiq. Już jakiś czas temu postanowiłam sobie, że kupię właśnie te lakiery, bo na targach wrześniowych kupiłam 1 na próbę (czarny), a potem, po wypróbowaniu, plułam sobie w brodę, że tylko 1

Cena jest bardzo korzystna, bo 19,90, o ile dobrze pamiętam, co w porównaniu z ceną w sklepie, jaką płaciłam, 25,00 robi ogromną różnicę. Oczywiście dochodzi koszt wysyłki, no, ale to w każdym przypadku, jeśli nie mamy ich stacjonarnie, poza tym przy kilku lakierach nie opłaca się kupować w takiej cenie.

Jeśli ktoś chciałby, żebym jakieś lakiery kupiła, proszę dać mi znać.

Chodził mi taki pomysł po głowie, żeby zrobić rozbiórkę tych lakierów, bo pojemność 15 ml jest przesadą ale nie wiem, czy dogadamy się w sprawie kolorów, mają ich 200 jeśli to Was by zainteresowało, to proszę podawać propozycje kolorów.

Będę też na stoisku Indigo po pyłki (chyba planują być, jeszcze nie sprawdzałam), więc tez coś mogę kupić. We wrześniu mieli promocję 3 za 2, ale nie wiem, czy tylko lakiery, czy coś jeszcze, bo ja wtedy byłam świeżakiem Propozycja rozbiórki ich dużych lakierów też jest do rozważenia, ale ja nie planuję kupować ich lakierów dla siebie. Mogę natomiast to zorganizować.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 07:19   #147
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Wczoraj, przygotowując się psychicznie do zakupów na targach w w-wie, wybrałam się obejrzeć wzorniki lakierów Estetiq. Już jakiś czas temu postanowiłam sobie, że kupię właśnie te lakiery, bo na targach wrześniowych kupiłam 1 na próbę (czarny), a potem, po wypróbowaniu, plułam sobie w brodę, że tylko 1

Cena jest bardzo korzystna, bo 19,90, o ile dobrze pamiętam, co w porównaniu z ceną w sklepie, jaką płaciłam, 25,00 robi ogromną różnicę. Oczywiście dochodzi koszt wysyłki, no, ale to w każdym przypadku, jeśli nie mamy ich stacjonarnie, poza tym przy kilku lakierach nie opłaca się kupować w takiej cenie.

Jeśli ktoś chciałby, żebym jakieś lakiery kupiła, proszę dać mi znać.

Chodził mi taki pomysł po głowie, żeby zrobić rozbiórkę tych lakierów, bo pojemność 15 ml jest przesadą ale nie wiem, czy dogadamy się w sprawie kolorów, mają ich 200 jeśli to Was by zainteresowało, to proszę podawać propozycje kolorów.

Będę też na stoisku Indigo po pyłki (chyba planują być, jeszcze nie sprawdzałam), więc tez coś mogę kupić. We wrześniu mieli promocję 3 za 2, ale nie wiem, czy tylko lakiery, czy coś jeszcze, bo ja wtedy byłam świeżakiem Propozycja rozbiórki ich dużych lakierów też jest do rozważenia, ale ja nie planuję kupować ich lakierów dla siebie. Mogę natomiast to zorganizować.
ja bym była chętna na rozbiórkę kilku kolorów. Butelka na pół czyli po ok 7,5 ml. Przeraża mnie ilość lakierów jaka mam ai wiem że nigdy tego nie zuzyje wiec nie chce 15 ml dla mnie to nawet butla na 3 czyli po 5ml byłaby ok.
Interesują mnie kolory letnie - pastelowe żółcie, róże, błękity, mięty. Może jeszcze jakiś ładny brokat. Generalnie dostosuje się jak ktoś ma pomysł na konkretne kolory.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 07:26   #148
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Będę też na stoisku Indigo po pyłki (chyba planują być, jeszcze nie sprawdzałam), więc tez coś mogę kupić. We wrześniu mieli promocję 3 za 2, ale nie wiem, czy tylko lakiery, czy coś jeszcze, bo ja wtedy byłam świeżakiem Propozycja rozbiórki ich dużych lakierów też jest do rozważenia, ale ja nie planuję kupować ich lakierów dla siebie. Mogę natomiast to zorganizować.
Ja bym chętnie wzięła ich klasyczną syrenkę i holo grapefruit. Chętnie z kimś na pół
Z lakierów Catwalk - czerwień z drobinkami, Szary FatCat. Może jest ktoś kto by chciał też te kolory? Wzięły byśmy po połowę buteleczki.
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 07:55   #149
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
ja bym była chętna na rozbiórkę kilku kolorów. Butelka na pół czyli po ok 7,5 ml. Przeraża mnie ilość lakierów jaka mam ai wiem że nigdy tego nie zuzyje wiec nie chce 15 ml dla mnie to nawet butla na 3 czyli po 5ml byłaby ok.
Interesują mnie kolory letnie - pastelowe żółcie, róże, błękity, mięty. Może jeszcze jakiś ładny brokat. Generalnie dostosuje się jak ktoś ma pomysł na konkretne kolory.
Ja generalnie ww. nie planowałam, oprócz różowych, ale jeśli na 3, to czemu nie, wtedy wyjdzie jakaś śmieszna cena, a 5 ml mi wystarczy, no i mozna wziąć tańsze buteleczki 6 ml, zamiast tych 15 ml.

Ja na pewno biorę biały, koral chyba 104, w planach miałam jeszcze 68 dość mocny wyrazisty róż, taki zszarzały dżins 116 i metalik 125 (tak, jak nie znoszę perłowych, tak ten zrobił na mnie piorunujące wrażenie), 82 niebieski. Te trzy ostatnie w sumie to bardziej zimowe, więc może jednak poczekam z nimi do jesieni. W wątku o Estetiq są fotki pastelowego żółtego.

Generalnie łatwiej, gdybyś wstawiła numerki, ja tez przejrzę i wstawię. Mam jakieś beznadziejne fotki kilku wzorników, to później wrzucę. W sensie rozmazane.

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie wzięła ich klasyczną syrenkę i holo grapefruit. Chętnie z kimś na pół
Z lakierów Catwalk - czerwień z drobinkami, Szary FatCat. Może jest ktoś kto by chciał też te kolory? Wzięły byśmy po połowę buteleczki.
Ja mogę w sumie wziąć syrenkę i holo na pół, chętnie jeszcze holo silver, wlasnie obejrzałam filmik i mnie powalił ten kolor.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:08   #150
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: TU zgłaszamy propozycje zbiorowych zakupów

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie wzięła ich klasyczną syrenkę i holo grapefruit. Chętnie z kimś na pół
Z lakierów Catwalk - czerwień z drobinkami, Szary FatCat. Może jest ktoś kto by chciał też te kolory? Wzięły byśmy po połowę buteleczki.
Ja bylabym chetna na ten catwalk, nad reszta musze sie zastanowic
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Paznokciowe zakupy zbiorowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 12:08:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.