proszę o pomoc, zdesperowana ;/ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 10:22   #31
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

odpowiednikiem Skinorenu jest Acne-derm(koszt. ok 16-18 zł) i nie jest na receptę Podobnie Skinoren od jakiegoś czasu można dostac bez recepty
tynas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 15:53   #32
Kartka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 21
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

1

Edytowane przez Kartka1980
Czas edycji: 2009-11-29 o 10:16
Kartka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 15:57   #33
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

zanim wybierzesz sie do dermatologa udaj sie do kosmetyczki napewno ci cos doradzi odnosnie oczyszczania nawilzania itp.

sprobuj naturalnych specyfikow maseczek peelingow bo kosmetyki drogeryjne zazwyczaj sa przereklamowane
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 16:39   #34
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Cytat:
Napisane przez Kartka1980 Pokaż wiadomość
nie mam problemów z czytaniem, może Ty masz bo ja z kolei napisałam DOBREGO dermatologa a nie jakiegokolwiek
pzdr
Nie rozumiem po co pytasz o radę, skoro je równo zlewasz!
Dołączyć linka z OPINIAMI o lekarzu to mało, chyba najlepiej za rączkę zaprowadzić do specjalisty, ale i wtedy coś może nie pasować...
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 19:38   #35
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Cytat:
Napisane przez sabona89 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem po co pytasz o radę, skoro je równo zlewasz!
Dołączyć linka z OPINIAMI o lekarzu to mało, chyba najlepiej za rączkę zaprowadzić do specjalisty, ale i wtedy coś może nie pasować...
dziewczynki, spokojnie... nie ma co sie gniewac i zloscic, to niewarte

jak wyzej kolezanka napisala, moze kosmetyczka zaradzi cos jesli chodzi o oczyszczanie, ja od siebie polecam kore debu - jako tonik i lagodzenie stanow zapalnych oraz przyspieszenie gojenia sie ran np po wyciskaniu, po za tym zauwazylam ze lekko sciaga buzke nie wysuszajac jej

mysle karteczko, ze powinnas zaczac dzialac, tyle jest mozliwosci i szkoda by bylo zebys zaniedbala to co sie teraz dzieje, bo przez nastepne miesiace moze sie nasilic i wtedy bedzie jeszcze trudniej cos zaradzic.

a jak nie masz dobrego dermatologa (podobnie jak ja ) to idz do pierwszego lepszego zobacz co Ci powie, co przypisze i od razu nie biegnij do apteki tylko poczytaj o sppecyfiku, moze jak bedziesz u niego to sama zasugeruj moze pobranie wymazu z pryszcza, zeby wiedziec na co (jakie bakterie) i czym dokladnie leczyc, zeby nie tracic pieniedzy. Poza tym jak Ci cos przypisze mozesz sie zapytac na co jest ten specyfik, jak dziala, co powinno sie po nim zmienic, powiedz ze chcesz wiedziec i byc aktywna w tym jak leczyc Twoja buzke, niech lekarz sam Ci powie, moze po takiej rozmowie tez w pewnym sensie wyznasz sie czy jest dobry czy nie, jak Cie zbedzie to od razu lepiej rejestrowac sie do innego - coz w takiej sytuacji nie ma innego wyjscia i do oporu chodzic, az sie znajdzie dobrego, nie widze innego rozwiazania,
pozdrawiam
north
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 23:58   #36
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
zanim wybierzesz sie do dermatologa udaj sie do kosmetyczki napewno ci cos doradzi odnosnie oczyszczania nawilzania itp.

Kosmetyczka jest dobra jak się ma zdrową skórę i chce jedynie ją dopieścić.
Z trądzikiem- do dermatologa.
Z wyleczoną skórą- do kosmetyczki.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 20:17   #37
Himka
Raczkowanie
 
Avatar Himka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 208
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Cytat:
Napisane przez speedstar Pokaż wiadomość
Polecam Skinoren! Stosujesz przez miesiąc i super efekty jak dla mnie. Niestety na recepte i jest dość drogi. Nie byłam u dermatologa tylko u zwykłego lekarza i on się zapytał czy używam jakiegoś kremu, i polecił mi Skinoren. Jestem bardzo zadowolona z efektów.
Speedstar, a który Skinoren polecasz, tzn który uzywałaś??? krem 20% czy żel 15%, Bo jednak się troszkę różnią składem,
Himka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 10:44   #38
Danuta Nowicka
dr n. med.
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 270
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Polecam zwykłą wizytę u dermatologa, nie musi ona wiązać się z drogimi zabiegami laserowymi. Jest wiele środków złuszczajacych, które poprawią stan skóry, dostępnych na receptę za parę złotych.
__________________
www.danutanowicka.pl
Danuta Nowicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 11:53   #39
skaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 96
Dot.: proszę o pomoc, zdesperowana ;/

Skinoren to dla mnie lipa, używam już 3 tubkę- krem i poprawy nie zauważyłam kosmicznej, minimalnej zresztą też nie, jedyne co mnie trzyma przy jego stosowaniu to to, że matowi skórę jak żaden inny krem.
Do założycielki wątku - dermatolog, nie zwlekałabym z wizytą. Odłóż wszystkie kosmetyki jakich używasz i skup się na dermatologicznych a nie drogeryjnych. Jak masz problem z dermatologiem to popytaj w otoczeniu, nie Ty jedna pewnie masz takie problemy. Powodzenia i cierpliwości
skaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.