Pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-18, 00:04   #1
kodzune
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1

Pomocy!!


Witam wszystkich i proszę o radę. Jakiś rok temu miałem przeprowadzony jeden zabieg złuszczania kwasem aha o 30% stęzeniu. Miał być to łagodny zabieg, po którym miała mi schodzić delikatnie skóra. Lecz coś się chyba nie udało.. Na całej twarzy zrobił mi sie tak jakby brązowy strup (nie wiem do czego to porównać), skóra schodziła mi strasznie. Przez ponad tydzień nie wychodziłem z domu. U tej pani co przeprowadziła zabieg nie pokazałem sie już, a miałem mieć kolejne, lecz sie wystraszyłem.
Po tym własnie zabiegu cały czas mam strasznie czerwoną twarz. Nie chce się unormalizować a minął juz ponad rok. Wcześniej takiej nie miałem jak porównuje zdjęcia. Mam takie wrażenie jakbym został oparzony,poparzony. I nie wiem co dalej robić. Proszę o jakąs poradę, oraz opinię co mogło mi się stać i jak to naprawić, jeśli się da.. Bo teraz wygładam tak niestety xd
kodzune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 00:11   #2
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Pomocy!!

moze skutki uboczne? proponuje szybko udac sie do pani co przeprowadzila zabieg. im wczesniej tym lepiej
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 11:26   #3
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Bawitching Pokaż wiadomość
moze skutki uboczne? proponuje szybko udac sie do pani co przeprowadzila zabieg. im wczesniej tym lepiej
trudno sie z tym nie zgodzic, ze skutkami ubocznymi trzeba isc do osoby, ktora wykonywala zabieg; moze tak byc, ze skora zostala poparzona i sie uwrazliwila
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.