Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 19:43   #31
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Tez nie mam pomysłu na te zaskórniaki, chyba spróbuje z migdałem kilka razy i poczekam na efekty a jak nie pomoze to może glikolowy (dopiero po sesji jak bede miec czasu zeby o tym poczytac). Ten pedzelek (jesli ktoś robi sobie kwasy to przydatny pewnie) widziałam u kosmetyczki.
http://alejazdrowia.pl/pedzelek-do-k...baf12a812c8eaa coś na wzór takiego.

Zainwestuje napewno jeśli sie zdecyduje na kwasy.

Moze ktoś sie jeszcze wypowie na temat zaskórników? Jakiś cudowny sposób?
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 03:46   #32
wann(d)a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 129
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Jestem PRZEZACHWYCONA kwasem migdalowym , a na razie nakladam tylko 5% tonik od 3 dni ( poczatki byly troche dramatyczne ale teraz jest slicznie, cera rozjasniona, zaskorniki i pory znikaja) , nie moge sie doczekac pierwszego pilingu !!

dzieki za pmoc wszystkim
wann(d)a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:10   #33
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Zrobiłam sobie wczoraj peeling migdałowy - 4ml wody na 1ml kwasu. Rok temu też robiłam sobie takie. I po peelingu mam strasznie szorstką twarz, napiętą, jak otwieram buzię to czuję, że cała twarz mnie "ciągnie". Po policzku mam straszne podrażnienie, jakbym twarzą o chodnik przejechała... czerwone i szorstkie. Smaruję, nawilżam, natłuszczam. Czy te objawy są normalne? Rok temu nie było takich sensacji na mojej buzi...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 20:09   #34
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Przez tydzień używałam 5% toniku migdałowego. Od dwóch dni używam 10% toniku. Czy wysyp jest prawidłową reakcją skóry? Widzę, że zaczynają mi wychodzić głębokie zaskórniki, a krostki pod skórą niektóre się chowają, a niektóre robią się większe...
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 10:13   #35
dzierwusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witam

Widzę, że jesteście ''obryte'' w temacie kwasów dlatego postanowiłam się was poradzić. Ponieważ nigdy nie stosowałam kwasów, a chciałabym się posbyć przebarwień potrądzikowych przede wszystkim z twarzy i pleców. Bardzo proszę o radę: który kwas najlepszy i jak to się w ogóle robi wszystko.. Nie mam o tym pojęcia. Na allegro znalazłam coś takiego:
http://allegro.pl/peeling-kwas-migda...427706678.html

Myślicie, że podziała?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
pozdrawiam
dzierwusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 19:24   #36
dido_dido
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Informacje na temat przeciwskazań, przygotowania do peelingu, samej procedury oraz postępowania post-peel:

http://www.dermservice.com.pl/proced...egow/view?id=2

W wolnym czasie postaram się przygotować szczegółowe opracowanie na podstawie fachowych źródeł.


Ksenko, dopóki skóra nie wróci do normy, nie rób peelingów, maszeczek, nie skrob, nie zdzieraj, nie ścieraj...



Jest to prawdopodobnie bardzo rzadka reakcja niepożądana. W wyjątkowych wypadkach bóle i zawroty głowy mogą wystąpić przy peelingu preparatem zawierającym kwas salicylowy. Nie spotkałam się z opisem takiej reakcji po zastosowaniu samych AHA. Według mnie, powinnaś zrezygnować z peelingu.


witam

oj naczytałam się o tych kwasach w domu na własną rękę - też to wczoraj uczyniłam. tzn przygotowywałam buzię przez tydzień delikatnymi roztworami kwasu glikolowego - efekt był chyba prawidłowy - wygładzenie, lekkie wysuszenie tłustej buzi minimalne zaczerwienienie, rano wszystko wracało do normy, buzia była coraz lepsza. Wczoraj postanowiłam spróbować mocniejszego steżenia tego kwasu - sama nie wiem jaki w rezultacie mi wyszedl - podejżewam ze ok 35-50%. nałożyłam na buzię wacikiem -jako tonik. trzymałam przez ok 5 minut nie dłużej - nie znieutralizowałam tylko zmyłam wodą, pózniej wodą z delkatnym żelem myjącym. i moja reakcja była następująca: panika! twarz zaogniona rozpalona, jeden wielki płomień na twarzy, ból, pieczenie wszystko na raz, do tego ból brzucha, głowy, mdłości. Już przez moment pomyślałam że sie tego napiłam czy coś. Postanowiłam ze rano biegnę do dermatologa. Ale teraz sądzę ze to był strach. tzn efekt na twarzy realny, ale objawy psychosomatyczne to jaknajbardziej była reakcja na: co ja najlepszego narobiłam!! rano buzia była juz dużo lepsza, jeszcze zaczerwieniona ale juz nie tak, mam kilka małych ranek - glownie na kosciach - policzni, podbrodek, skronie, ale juz jest lepiej... buzia nadal piecze, jest lekko sciągnięta, ale widzę poprawę, jeszcze mało się złuszcza - myślę ze to nastapi jutro albo pojutrze. po tym kwasie zastosowalam okłady z rumianku, z mleka a na noc maść solcoseryl na poparzenia. rano umyłam twarz woda i szarym mydłem, nałożyłam krem z filtrem +50 dla dzieci, na to krem nawilżający i podkład max factor nic wiecej. teraz jest w miare ok jak na to szaleństwo które popełniłam. mimo że buzia nie wyglada jeszcze super dobrze to widzę juz efekty - zero wągrów, ściągnięte pory i delikatny brzoskwinkowy kolorek mojej buzi. zobaczymy co będzie się działo - jednego jestem pewna - nie było to warte tego strachu który przeżyłam wczoraj w nocy.
dido_dido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:46   #37
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dzierwusek Pokaż wiadomość
Witam

Widzę, że jesteście ''obryte'' w temacie kwasów dlatego postanowiłam się was poradzić. Ponieważ nigdy nie stosowałam kwasów, a chciałabym się posbyć przebarwień potrądzikowych przede wszystkim z twarzy i pleców. Bardzo proszę o radę: który kwas najlepszy i jak to się w ogóle robi wszystko.. Nie mam o tym pojęcia. Na allegro znalazłam coś takiego:
http://allegro.pl/peeling-kwas-migda...427706678.html

Myślicie, że podziała?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
pozdrawiam
Na pierwszej stronie dziewczyny wybrały najwazniejsze wiadomości na temat kwasu, ich własciwości, wskazań, przeciwwskazan,ph i ogólnie z czym to się je Polecam to przeczytać
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 13:36   #38
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

hej dziewczyny zastanawiam sie nad zakupem peelingu migalowego natinuel, zestaw kosztuje 30zl i sa to 4 razy po 10ml wszystkich tych potrzebnych rzeczy neutralizator itd. Jak myslicie na ile zabiegow to wystarczy? i czy pomoze na blizny po tradziku na czole
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 08:05   #39
Karina21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Właśnie mam ten zestaw i jestem po 1 peelingu, wszystko przygotowywałam tak jak na stronce z allegro jest napisane, czyli:
1) Najpierw na oczyszczoną skórę nałożyłam tą oczyszczającą mieszaninę kwasów.
2) Po zmyciu na 10 min. nałożyłam kwas migdałowy 40%, potem na 1 min. neutralizator.
3) Na koniec po dokładnym zmyciu wszystkiego żel pielęgnujący, potem tłuste kremy itd.
Teraz mija 4 dzień po tym domowym zabiegu a ja nie czuję różnicy
Owszem, pory są może trochę czystsze, ale po 40% spodziewałam się porządnego łuszczenia, a tu nic z tych rzeczy. Chciałabym zapytać bardziej doświadczonych czy to możliwe że ten kwas jest faktycznie 40%..?? Chyba powinna mi się mega skóra złuszczać, tym bardziej że to pierwszy w moim przypadku tego rodzaju zabieg
Pozdrawiam)

Zapomniałam odpowiedzieć Mariolci - tam jest napisane że starcza na ok. 8 zabiegów chyba, ja nakładałam na całą twarz bez czoła bo przynajmniej ta część mojej twarzy jakoś wygląda i nie zauważyłam zbytniej różnicy w objętości, także myślę że te 8 zabiegów to minimum. Chyba że mieli na myśli oprócz twarzy jeszcze szyję, dekolt i plecy;p

Edytowane przez Karina21
Czas edycji: 2011-02-02 o 08:10
Karina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 08:59   #40
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Moze to glupie pytanie ale czy jak np. robimy peeling z 1 ml kwasu i 4 ml wody ale za duzo mi zostaje tego peelingu i sie marnuje bo musze wywalic to jak poprostu podziele na pol i zrobie 0,5 ml kwasu i 2 ml wody to bedzie takie samo stezenie tylko w mniejszej ilosci???
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:39   #41
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Moze to glupie pytanie ale czy jak np. robimy peeling z 1 ml kwasu i 4 ml wody ale za duzo mi zostaje tego peelingu i sie marnuje bo musze wywalic to jak poprostu podziele na pol i zrobie 0,5 ml kwasu i 2 ml wody to bedzie takie samo stezenie tylko w mniejszej ilosci???
pytanie rzeczywiscie glupie, bo takich rzeczy to w podstawowce powinnas sie nauczyc.
odp: tak - bedzie to samo stezenie
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 11:44   #42
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Właśnie zrobiłam pierwszy raz peeling z kwasu migdałowego z mazideł. I mam pewne wątpliwości, miałam starszne problemy z rozpuszczeniem kwasu w wodzie. Jak wygląda taka rozpuszczona mieszanka?

Jesli chodzi o Natinuell z allegro to wykorzystałam 2 opakowania, to było jakies 9-10 zabiegów. Lekka poprawa jest, ale moim zdaniem niewielka, trzymałam kwas nawet godzinę, łuszczenia zero.
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:12   #43
Karina21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cristilla Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam pierwszy raz peeling z kwasu migdałowego z mazideł. I mam pewne wątpliwości, miałam starszne problemy z rozpuszczeniem kwasu w wodzie. Jak wygląda taka rozpuszczona mieszanka?

Jesli chodzi o Natinuell z allegro to wykorzystałam 2 opakowania, to było jakies 9-10 zabiegów. Lekka poprawa jest, ale moim zdaniem niewielka, trzymałam kwas nawet godzinę, łuszczenia zero.
Dzięki za odp.
Będę robić dalej w celu "niewielkiej poprawy"
Karina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:13   #44
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Karina21 Pokaż wiadomość
Teraz mija 4 dzień po tym domowym zabiegu a ja nie czuję różnicy
Owszem, pory są może trochę czystsze, ale po 40% spodziewałam się porządnego łuszczenia, a tu nic z tych rzeczy. Chciałabym zapytać bardziej doświadczonych czy to możliwe że ten kwas jest faktycznie 40%..?? Chyba powinna mi się mega skóra złuszczać, tym bardziej że to pierwszy w moim przypadku tego rodzaju zabieg
Stężenie procentowe o niczym nie świadczy, bez znajomości pH preparatu nie można ocenić mocy eksfoliacyjnej peelingu. Jeśli kwas jest częściowo zneutralizowany, to peeling nie musi powodować widocznego złuszczania nawet po dłuższym kontakcie ze skórą. Na stronie producenta nie ma danych na temat pH, można by ewentualnie zapytać sprzedawcę, jako dystrybutor powinien on dysponować specyfikacją techniczną preparatu.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-02-02 o 14:17
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:15   #45
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cristilla Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam pierwszy raz peeling z kwasu migdałowego z mazideł. I mam pewne wątpliwości, miałam starszne problemy z rozpuszczeniem kwasu w wodzie. Jak wygląda taka rozpuszczona mieszanka?

Jesli chodzi o Natinuell z allegro to wykorzystałam 2 opakowania, to było jakies 9-10 zabiegów. Lekka poprawa jest, ale moim zdaniem niewielka, trzymałam kwas nawet godzinę, łuszczenia zero.
Najlepiej wsadzić kieliszek z kwasem i wodą do gorącej wody i pomieszać bagietką. Wtedy dobrze się rozpuszcza. Rozpuszczony wygląda jak woda po prostu. Nie ma tych kryształków.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:51   #46
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny skoro ma być to wymiana doświadczeń, to odradzam chodzenie na basen w czasie kuracji kwasowych, bo można zrobić sobie krzywdę..
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 15:20   #47
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Najlepiej wsadzić kieliszek z kwasem i wodą do gorącej wody i pomieszać bagietką. Wtedy dobrze się rozpuszcza. Rozpuszczony wygląda jak woda po prostu. Nie ma tych kryształków.
Właśnie robiłam tak i się nie rozpuścił....
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 16:08   #48
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cristilla Pokaż wiadomość
Właśnie robiłam tak i się nie rozpuścił....
a wsadziłaś do wrzątku? Woda musi być gorąca, żeby się rozpuścił.
Mi bez wody też nie chciał się rozpuścić, ale po włożeniu pomieszałam trochę i się rozpuścił.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 17:36   #49
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

W wodzie można rozpuścić 10-15% kwasu migdałowego. Przy wyższych stężeniach trzeba dodać rozpuszczalnik, np. alkohol lub glikol propylenowy.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 19:05   #50
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Kurcze, wolałabym opcje bez alkoholu. Jakiego alkoholu mam uzyć?
Posmarowałam się takim nierozpuszczonym dziś
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:36   #51
xSerceBijeDlax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

witam zakupiłam sobie kwas glikolowy 50% -10ml z allegro czy mógłby mi ktoś pomuc i doradzić jak zrobić z tego tonik,albo jak tego używać?nigdy nie miałam styczności z kwasami a mam straszne blizny po trądziku.Bardzo proszę o odpowiedz...
xSerceBijeDlax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 21:04   #52
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xSerceBijeDlax Pokaż wiadomość
witam zakupiłam sobie kwas glikolowy 50% -10ml z allegro czy mógłby mi ktoś pomuc i doradzić jak zrobić z tego tonik,albo jak tego używać?nigdy nie miałam styczności z kwasami a mam straszne blizny po trądziku.Bardzo proszę o odpowiedz...
takie kwasy z allegro, to zwykle gabinetowe, które używają kosmetyczki. One z reguły są w postaci wodnej/żelowej jako roztwór do zastosowania na twarz jako peeling chemiczny. Nie zrobisz z tego toniku. Niewiadomo co tam jest oprocz kwasu. poza tym, są słabsze w działaniu niż peeling zrobiony w domu.

Zrób demakijaż twarzy, na suchą i oczyszczoną skóre nałóż kwas, trzymaj zgodnie z zaleceniami. Miałam styczność z kwasami AHA które należało trzymac 2-3 minuty, a inne do 15. jakas ulotke do tego dostaniesz pewnie

Radze Ci kupować kwasy na mazidłach, naturalis, i samej testowac, od najmniejszego stezenia do większego. Wtedy kontrolujesz wszystko. Ja blizn nie mam, ale u mnie salicyl pięknie rozjaśnił przebarwienia, juz nie wspomne o tym jak wygladza
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 21:13   #53
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

8 zabiegow z tego 4 po 10 ml tak? to sporo jak na ta cene, ale z 2 str mowicie ze nie pomaga
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 21:30   #54
xSerceBijeDlax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

http://allegro.pl/kwas-glikolowy-50-...436401585.html o to link gdzie kupiłam ten kwas.
xSerceBijeDlax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 21:46   #55
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Mariolcia ja ogolnie nie lubię AHA wiec na mnie mieszanki AHA niezbyt dzialaja, takze nie ma sie co sugerowac moja opinia. Z drugiej strony - jeszcze tu na watkach nie widzialam zeby komus sie blizny spłyciły bo takim kupnym kwasiku
Uwielbiam kwas BHA i to jest salicyl wlasnie

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez xSerceBijeDlax Pokaż wiadomość
no i tam masz wszytsko napisane, czysty kwas nakladasz max na 2 minuty, ale nie jest to polecane chyba ze masz gruba tlusta skore

jest przepis na tonik w opisie aukcji
ja bym Ci radzila wymieszal 1:1 z woda i od tego zaczac - jako peeling.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 21:58   #56
xSerceBijeDlax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

na twarzy mam takie czerwone i sine plamki nie są to dziurki ani szramy,ale są bardzo widoczne,i nawet podkład tego nie zakrywa dziękuje Ci bardzo za rade i odp.
xSerceBijeDlax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 22:47   #57
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xSerceBijeDlax Pokaż wiadomość
na twarzy mam takie czerwone i sine plamki nie są to dziurki ani szramy,ale są bardzo widoczne,i nawet podkład tego nie zakrywa dziękuje Ci bardzo za rade i odp.
masz przebarwienia pozapalne
byc może płaskie blizny

bez obaw, regularnie uzywane kwasy, naprawde działają cuda pamiętaj o ochronie przed promieniami UV no i o solidnym nawilzaniu i łagodnej pielegnacji
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 22:47   #58
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Serce_
Też takie mam i mi ten kwas nie pomógł. Z jednego 10 ml ja robiłam 4-5 zabiegów. Dla mnie kicha, bo owszem łatwo, miło i przyjemnie, ale efektu nie ma. Oprócz promiennej i gładkiej cery. Jak ktoś tego oczekuje to dla niego świetna opcja
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 10:56   #59
xSerceBijeDlax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziękuje wam za odpowiedza może znacie jakieś inne sposoby na pozbycie się tego albo chociaż żeby one były mniej widoczne
xSerceBijeDlax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:03   #60
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ponowiam pytanie jakiego alkoholu mam użyć do peelingu? Zwykła wódka może być?
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-17 21:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.