Visoanska - pielęgnacja skóry dorosłej, opinie, wrażenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-04, 21:59   #1
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662

Visoanska - pielęgnacja skóry dorosłej, opinie, wrażenia


Witajcie,
Celowo napisłam skóry dorosłej a nie dojrzałej bo "dojrzała" kojarzy mi się z 40 + a wg mnie Visoanska nadaje się do osób 20 +

Visoanska, marka stworzona w Paryżu przez Polkę Elżbiętę Wysoczyńską, podobno uwielbiana m. in. przez A. Jolie i Kate Moss. Wg informacji na stronach internetowych można je kupić jako kosmetyki "luksusowe" w 12 krajach świata. Marka tworzy produkty do stosowania "na twarz" i doustnie.

W internecie znalazłam skąpe, ogólnikowe informacji o produktach (przynajmniej na stronach polskich i angielskich), generalnie są same "ochy" i "achy" ale mało konkretów.

Produkty można kupić w Polsce ( nie piszę gdzie ale łatwo wygooglować) w cenie 350 - 500 zł. Drogo, ale przy zachwytach jakie czytam chyba byłyby to rozsądnie wydane pieniądze.

Mnie osobiście zainteresował krem pod oczy Hypnotic Eye Potion (krem został kosmetykiem roku In style, tak samo jak serum ujednolicające kolor twarzy tejże firmy). Na KWC jest jedna opinia https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-na-dzien.html , z 5 gwiazdkami. Opinia super, ale że tylko jedna wydaje mi się średnio miarodajna. W internecie na ang. stronach znalazłam 2 -3 opinie, również przychylne ale bez zdjęć, konkretów. Ale przechodząc do konkretów - zastanawiam się czy nie kupić, mam 29 lat, widzę pierwsze zmarszczki pod oczami, jeszcze płytkie ale zdaję sobie sprawę że będzie coraz gorzej i chciałabym kupić naprawdę DOBRY krem pod oczy. Cena 355 zł. za ww. krem jest dla mnie bardzo duża ale jestem w stanie wydać tyle o ile spełni obietnice producenta (obleciałam internet - nigdzie na świecie nie znalazłam próbek tych kosmetyków więc albo pełne opakowanie albo nic). Może któraś z Was używała i się wypowie?

Zapraszam do dyskusji na temat wszystkich kosmetyków Visoanska.

Pozdrawiam,
Justyna

Edytowane przez ssue
Czas edycji: 2013-09-04 o 22:36 Powód: literówki
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 07:58   #2
Julka_Jul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Visoanska - pielęgnacja skóry dorosłej, opinie, wrażenia

Próbki kremów można dostać na stronie pewnej perfumerii, nie chcę robić reklamy. A z opiniami rzeczywiście marnie i ja bym się bała kupić krem za 500-700 zł.
Julka_Jul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 11:21   #3
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Visoanska - pielęgnacja skóry dorosłej, opinie, wrażenia

Chętnie zobaczyłabym co siedzi w składzie tych preparatów, wtedy mogłabym jakoś szerzej się wypowiedzieć. Przyznam, że o marce słyszałam raczej niewiele.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-25 12:21:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.