Polecam/odradzam WETERYNARZA - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-15, 08:16   #781
kbong
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 48
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Czy mozecie polecic weta gryzoniowego w Kaliszu? Psio-kocich juz przerobilam, niestety oni nie wiedza jak zajmowac sie gryzakami. Podobno Tomasz Tokarczyk na wojska polskiego w Kaliszu jest rzetelny.

Woj wielkopolskie / Konin
Nie polecam Kliniki Weterynaryjnej Maciaszek, sa mili i uprzejmi ale gdy przypadek jest nieco bardziej skomplikowany to niestety strzelaja na oslep, kasujac przy tym niemilosiernie. Piesek z niewydolnością oddechowa kasowany co miesiac kola stowek jak za zboze na tlenoterapii. I tak przez kilka miesiecy , w koncu wkurzylam sie i w sklepei medycznym wynajelam kontentrator tlenu za 90zl. Drugi pies niestety wiekowy (14 lat) byl bardzo osowialy. Zabralam go do nich, werdykt- konieczne leczenie, pieskowi ze wzgledu na wiek wysiadaja narzady. No wiec jezdzil codziennie przez 4 miesiace na zastrzyki, tabletki jakies komory tlenowe i inne cuda a z kazdym dniem bylo gorzej. W pewnym momencie nie mogl juz chodzic, zalatwiac sie samodzielnie... Ale lekarz twierdzil uparcie ze jest poprawa. A taki stan to oslabienie po antybiotykach. W koncu uslyszalam po tak dlugim czasie ze no niestety ale pies umiera. Wydalam mnostwo kasy zeby uslyszec ze psa mus1ze uspic bo sie meczy
Nie wspomne ze do tej kliniki udawalam sie przy okazji ze szczurkami i niestety mialy zalatwione szybsze zejscie.
__________________
Zawieszenie broni pomiędzy kobietami nazywa się przyjaźnią.
kbong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 11:14   #782
Tatiana_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 12
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA w Poznaniu

Poznań

Miłe zaskoczenie, na moim osiedlu odkryłam gabinet weterynaryjny
Byłam niejako skazana na znaną i nielubianą klinikę na mieszka, ale zdecydowałam poznać nowe miejsce i było bardzo miło, fachowo, uczciwie. Panie są zaangażowane, widać, że lubią zwierzęta. Byłam zdziwiona, bo mój Curry był zupełnie spokojny, pozwalał sobie zajrzeć wszędzie, czuł dobrego człowieka.
To jest gabinet "Łapka" na powstańców warszawy 9E. Jest też psi fryzjer w tym lokalu.
Tatiana_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 15:28   #783
sylwiaklo1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 72
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Ja ostatnio we Wrocku odkryłam weterynarza z sercem na dłoni dla zwierząt. Jeśli jesteście z tych okolic co ja to polecam Dolittle na osobowickiej. Przemily pan, nie ma problemu z nawiązaniem kontaktu ze zwierzęciem. Jak się zabierze ze sobą dzieci, to dla nich tez spora atrakcja bo w gabinecie znajduja się akwaria ze ślimakami i rybkami, więc dzieci się nie nudza i nie przeszkadzają. Weterynarz nie zleca niepotrzebnych badań, widać że nie chce naciągnc na kase, tylko rzeczywiście chce wyleczyc zwierzaka.
sylwiaklo1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 16:37   #784
RJelonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Weterynarz ul Warzycka 37 Wieliczka, weterynarz zapytal czy chce uspic psa. To bylo bezczelne pytanie wrecz chamskie, moze jego by uspic.
RJelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 11:10   #785
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Jeśli to komuś pomoże, to mam namiar na dobrego weta, ale z Nowego Dworu Mazowieckiego. Jak jeszcze byłam z facetem z tej miejscowości, często chodziliśmy na ul. Nałęcza 37 do MEDI-VET. Weterynarz był moim zdaniem kompetentny. Teraz nie mam zwierzaka, więc nie znam żadnego, to jedyny jaki przychodzi mi w tej chwili do głowy, jeśli ktoś szuka dobrego. Mam nadzieję, ze komuś te informacje się przydadzą.
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 13:44   #786
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Najlepszy weterynarz na górnym śląsku to Tomasz Zamecki! Polecam z czystym sumieniem! Dwa razy uratował mojego pieska, a przy tym nie naciągnął na koszta.

Z kolei bardzo nieprzyjemne doświadczenie miałam z kliniką na Brynowie w Katowicach. Naciągneli mnie co prawda tylko na 40 zł, ale niesmak pozostał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 19:45   #787
Zadie77
Raczkowanie
 
Avatar Zadie77
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 45
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Ja lubię lecznicę przy Kulczyńskiego na warszawskim Ursynowie. Na różnych weterynarzy tam trafiam i za każdym razem jest w porządku, fachowo i miło, widać, że lubią tam zwierzaki i dobrze się potrafią nimi zająć. Lecznica jest otwarta całą dobę, to cenna informacja, niekiedy liczy się każda minuta a zwierzę zachoruje w nocy. Ja już korzystałam z takiej nocnej wizyty jak kotka zjadała niebezpieczną dla niej roślinę.
Zadie77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-09, 22:17   #788
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Zadie77 Pokaż wiadomość
Ja lubię lecznicę przy Kulczyńskiego na warszawskim Ursynowie. Na różnych weterynarzy tam trafiam i za każdym razem jest w porządku, fachowo i miło, widać, że lubią tam zwierzaki i dobrze się potrafią nimi zająć. Lecznica jest otwarta całą dobę, to cenna informacja, niekiedy liczy się każda minuta a zwierzę zachoruje w nocy. Ja już korzystałam z takiej nocnej wizyty jak kotka zjadała niebezpieczną dla niej roślinę.
Tak tak Ty trollu reklamowy. Niedawno z kotem chodziłaś do weterynarza w Chorzowie, a rzęsy robiłaś we Wrocławiu.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 08:48   #789
maciejewska103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 21
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

W Warszawie mogę polecić klinikę AZ-WET na Zamiejskiej. Miła obsługa i kompetenti weterynarze. Jestem typową kociarą, więc dbam o swoje dwa zwierzaki i regularnie odwiedzam weta, co jest bardzo dobre, bo mam pwność, że wszystko z nimi okej
maciejewska103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 22:54   #790
brodzkaannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 18
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

We Wrocławiu jest dobry weterynarz Dolittle. Fajne jest to, ze przyjmuje całodobowo, a z tym jak wiemy trochę ciężko, nie każdy chce przyjmować również w nocy, a ten już raz uratował życie mojemu kotu.
brodzkaannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 22:55   #791
brodzkaannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 18
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

We Wrocławiu Dolittle jest godny uwagi, między innymi dlatego że przyjmuje również w nocy, a z tym wcale nie łatwo w innych gabinetach. To lekarz z doświadczeniem, bardzo go sobie cenie.
brodzkaannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-18, 00:05   #792
malinowamamba25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 43
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

W warszawie polecam vet4pet klinika jest otwarta przez całą dobę, więc nawet w razie kryzysowej sytuacji mogę liczyć na pomoc specjalistów regularnie chodzę tam na kontrolę ze swoim kotem, raz się zatruł i również otrzymałam pomoc, mój kociak szybko stanął na nogi przyjazna placowka z przemiłym personelem.
malinowamamba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 21:41   #793
paulina_krasny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

w Warszawie na Zamiejskiej jest spoko klinika całodobowa: a-z wet. Mają bardzo dobrych weterynarzy-specjalistów, a przy tym cały odpowiedni sprzęt do badań i leczenia.
paulina_krasny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 17:50   #794
Kordynator
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Jak krakówmto tylko do diarra ja uczeszczam tam z moim pupilem od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolony z opieki sterylne warunki pan doktor jest przemiła osobą i widać ze kocha zwierzęta
Kordynator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 17:01   #795
tola21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 2
GG do tola21
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Witam prosze o pomoc. Mam 12 letniego labradora ktory od ok pol roku co jakies 3-4 tyg ma problem z bolem w odcinku ledzwiowym na przeswietleniu wyszly zmiany bylam u 2 wetow najlepszych w Koszalinie i kazdy mowi i leczyc chce inaczej. Prosze podpowiedziec gdzie w okolicach czyli zachodniopomorskie i pomorskie moge sie udac do weterynarza ale takiego z prawdziwego zdarzeni. dojade do 250km nie ma problemu zalezy mi na pomocy psiakowi ktory jak nie na tabletkach czy zastrzykach to musi byc cewnikowany bo bol nie pozwala zalatwiac potrzeb sikania. jak tylko bol po kilku dniach mija psiak zachowuje sie jak szczeniak wiec nie jest to jakies sztuczne utrzymywanie przy zyciu zeby nie bylo
tola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 14:59   #796
adamo_ruin
Przyczajenie
 
Avatar adamo_ruin
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 16
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Ja mogę od siebie polecić weterynarza na ulicy Grzybowskiej w WWA. Oddani lekarze, którzy nie podchodzą do naszych zwierząt hurtowo, tylko indywidualnie. Bardzo polecam jeśli zależy Wam na poczuciu bezpieczeństwa, że oddajecie swoją pociechę w dobre ręce.
adamo_ruin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 15:05   #797
Martusiasia22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam Vet4Pet. W szczególności Pana Michała Nowickiego. Chyba wszystko potrafi wyleczyć. Świetny specjalista. Nie raz trafiałam do pana Michała i jestem bardzo zadowolona!!
Martusiasia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 20:46   #798
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

ODRADZAM :
Węgrzyn Czesław
Adres: Usługowa 2, 64-420 Kwilcz

Odradzam ze względu na podsuwanie pomysłu weterynarzowi o AZS u pieska ,zamiast zlecić badania ciągle powtarzał ,że będzie musiał przyjmować Encorton do końca życia steryd który wysysał z niego resztki sił. Przy każdej infekcji nawet najmniejszej przynajmniej dwa zatrzyki.

ODRADZAM:
Lecznica REKS, Bałezina Konrad
Adres: Gorzowska 18, 74-400 Dębno

Odradzam ze względu na podawanie za każdym razem zastrzyków dla pieska, opryskliwe podejście do właścicieli i patrzenie z góry.

POLECAM :
Daniel Figiel
Adres: Adama Mickiewicza 8, 74-320 Barlinek

Świetny LEKARZ dla zwierząt. Trafiliśmy z polecenia, po zobaczeniu Naszego pupila myślał ,że ma on 15lat ,nie 7. Steryd powyższy go wyniszczył. Zalecił szereg badań, jesteśmy pod stałą kontrolą i ciągle walczymy aby było jak najlepiej ,i jest lepiej bo bez sterydów
Wrócił Nasz dawny Chowderek który bawi się z przyjemnością z kotkiem Chesterem i ma chęci do życia co naprawdę cieszy oczy aż łezka się kręci
Weterynarz udowadnia ,że bez zastrzyków można się obejść!!!
Mieliśmy z 10 wizyt i żadna z infekcji i grzybów nie zakańczała się zastrzykami!
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2018-04-06 o 20:49
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 17:13   #799
enema
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 10
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Ja polecam przychodnię weterynaryjną VET&PET u pani Joasi w Warszawie, przy ul.Danusi. Bardzo fajna pani doktor,ma niesamowite podejście do zwierząt,ponadto przychodnia fajnie przystosowana pod zwierzęta,długie godziny otwarcia.
enema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-23, 17:21   #800
adamo_ruin
Przyczajenie
 
Avatar adamo_ruin
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 16
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

A czy z szynszylkami tam równiez można przyjść czy specjalizują się tylko w psiakach i kotach?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
adamo_ruin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 08:35   #801
enema
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 10
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Witaj. Przyjmują wszystkie zwierzaki,gryzonie,ptaki i zwierzęta egzotyczne również. Pełny zakres ;-)
enema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 11:10   #802
malgorzatadaczynska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Zaufany sprawdzony lekarz weterynarii, który w razie potrzeby potrafi zając się pieskiem jest na wagę złota Z kolei moi rodzice mają gospodarstwo rolne i wbrew pozorom również takie hodowlane zwierzęta często potrzebują pomocy specjalisty. Nie wiedzialam, ze lekarz weterynarii to nie tylko leczenie domowych pupili, ale tez np. trzody chlewnej.
malgorzatadaczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 19:49   #803
adamo_ruin
Przyczajenie
 
Avatar adamo_ruin
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 16
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Byłam z moimi szynszylkami i okazało się, że to najprzyjemniejsza klinika w jakiej byłam. Wszyscy są bardzo mili i pomocni i co najważniejsze mają super podejście do zwierzaków i robią wszystko żeby pomóc. MyVet - polecam.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
adamo_ruin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 22:40   #804
selena2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Czesc Wszytkim!

Poszukuje naprawdę dobrego weterynarza - specjalizującego się w ortopedii psów, niestety bylam juz u kilku i widze ze nie jest to prosta sprawa... Dlatego mam nadzieje ze może ktoś z Was słyszal, bądz korzystal z uslug i moze kogos sensownego polecic...Moj psiak wpadl pod samochod i niestety doznal poważnego urazu tylnej lapki, zlamanie, naderwane badz zerwane wiezadla, rozwalona torebka stawowa itp itd
W rezultacie piesek nie jest w stanie stanąć na tej łapce i porusza się o 3 pozostałych. Strasznie mi go szkoda bo jest niesamowicie kochanym i żywiołowym zwierzakiem i do tego bardzo młodym, w tym roku skończyl rok.

Goraca prośba jezeli ktos cokolwiek slyszał o kim s godnym polecania, najlepiej w okolicach Krk, ale nie koniecznie to bede niezmiernie wdzieczna za info
selena2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 12:32   #805
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Selena, byłaś na Centrum E?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 13:35   #806
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Selena, moja siostra była bardzo zadowolona z leczenia u dr. Orła z Krak-Vetu, ul. Sanocka. Jej amstafka bardzo, ale to bardzo kulała, kilku weterynarzy nie potrafiło jej pomóc a Orzeł dał radę.
Ja osobiście miałam z nim styczność bardzo krótko, dlatego nie jestem w stanie wystawić mu opinii.
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 23:25   #807
agatkawariatkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 14
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Mam swojego sprawdzonego weterynarza, do ktorego chodze ze swoim pieskiem juz od kilku lat i jestem zadowolona. Niektorym sie wydaje, ze ten zawod jest latwy, a jednak samo ukonczenie studiow to nie lada wyzwanie, nie wspominajac o tym, ze obowiazki weterynarza nie ograniczaja sie tylko do leczenia zwierzat domowych, ale rowniez musza zajmowac sie np. zwierzetami hodowlanymi
agatkawariatkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 08:40   #808
Alaku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 51
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam Pana Krzysztofa Michalaka z Gostynina. Naprawdę fachowy i bardzo przyjazny weterynarz.
Alaku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 09:34   #809
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Łódź

ABSOLUTNIE odradzam klinikę "Pod Koniem", w której wykończono mojego blisko 16 letniego, ukochanego kotka. "Opieka" na poziomie tragicznym, gdy musiał tam zostać na noc w namiocie tlenowym, całą noc spędził w transporterze (bo namiot był dziurawy - profeska...) i na tych 8 godzin podłożono mu kawałek ligniny, po podaniu środków moczopędnych! Pani "kardiolog" z kolei nie potrafiła wkłuć się małemu w osierdzie, dwa razy wyciągnęła krew zamiast płynu i nie wiem czy przypadkiem nie uszkodziła mu serca, bo w kilka godzin po tym zabiegu mąż otrzymał telefon, że mały zmarł (a znów kazali go zostawić "pod tlenem"). W dodatku, gdy zadzwoniłam z pytaniem o wyniki badań, owa pani rozmawiała ze mną następująco: "No, komórek rakowych nie ma, ale to przecież o niczym, hihihihi, nie świadczy, bo jakby były to przynajmniej wiadomo by było, że jest rak. A tak, hihihi, no to może być, albo nie".

POLECAM za to klinikę Manhattan, do której chodzę z obecnym kociakiem. Lecznica malutka, ale pracujące w niej Panie przemiłe, zaangażowane, widać że to prawdziwe miłośniczki zwierząt. Nawet jeśli kociak jest u nich tylko na szczepieniu przypominającym, jest cały przebadany (osłuchane serce, sprawdzony brzuszek), zero pośpiechu, ignorowania nawet najmniejszych wątpliwości, jakie ewentualnie zgłaszam.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 12:54   #810
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Akane Pokaż wiadomość
Łódź

ABSOLUTNIE odradzam klinikę "Pod Koniem", w której wykończono mojego blisko 16 letniego, ukochanego kotka. "Opieka" na poziomie tragicznym, gdy musiał tam zostać na noc w namiocie tlenowym, całą noc spędził w transporterze (bo namiot był dziurawy - profeska...) i na tych 8 godzin podłożono mu kawałek ligniny, po podaniu środków moczopędnych! Pani "kardiolog" z kolei nie potrafiła wkłuć się małemu w osierdzie, dwa razy wyciągnęła krew zamiast płynu i nie wiem czy przypadkiem nie uszkodziła mu serca, bo w kilka godzin po tym zabiegu mąż otrzymał telefon, że mały zmarł (a znów kazali go zostawić "pod tlenem"). W dodatku, gdy zadzwoniłam z pytaniem o wyniki badań, owa pani rozmawiała ze mną następująco: "No, komórek rakowych nie ma, ale to przecież o niczym, hihihihi, nie świadczy, bo jakby były to przynajmniej wiadomo by było, że jest rak. A tak, hihihi, no to może być, albo nie".
Koszmar jakiś... Nie zazdroszczę... Lała bym i tylko patrzyła, czy równo puchnie... wrrr....

Powinni zamykać takie 'pseudo' kliniki. I jeszcze solidną karę nałożyć...
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-29 10:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.