ślub cywilny a biała suknia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-21, 14:00   #1
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255

ślub cywilny a biała suknia


Witajcie Mam 30 lat i w maju biorę ślub cywilny. I tu mam dylemat..czy wolno mi założyć mi białą suknię? Sukienka za darmo, od koleżank, tyle że suknia ta była do ślubu kościelnego. Jest skromna z gorsetem, porzerzana na dole z kołem. Czy będzie nietaktem, jeśli taką ubiorę? Czy może ją przerobić lub ubrać zwykłą garsonkę?
__________________
Już jestem, Jakub, 3550, 54 cm
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 14:43   #2
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

ślub to ślub nie ma różnicy czy cywilny czy kościelny , jeśli chcesz iść w białej sukni to idź ja bym na Twoim miejscu tak zrobiła
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 16:15   #3
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Ale czemu nie wolno?
Oczywiście że wolno, żyjemy w wolnym kraju i bierzesz ślub, masz pełne prawo ubrać się na biało!
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 16:26   #4
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Dziękuję za porady Bo myślałam, że zrobię źle ale chyba ważne że będe się dobrze w takim dniu czuła. Jeszcze mam pytanie dotyczące obrączek. Czy kupowaliście je przez internet? Bo ja mam zamiar kupić z apartu, palec zmierzymy w salonie a obrączki kupimy przez ich sklep firmowy bo jest taniej. Para obrączek bedzie kosztować 620 zł( gorsza próba złota). Czy kupowaliście przez internet może?img_prod155_0_o - Kopia.jpg
__________________
Już jestem, Jakub, 3550, 54 cm
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 16:37   #5
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Idź w bieli.
My kupowaliśmy u jubilera nie przez internet.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 06:06   #6
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
Dziękuję za porady Bo myślałam, że zrobię źle ale chyba ważne że będe się dobrze w takim dniu czuła. Jeszcze mam pytanie dotyczące obrączek. Czy kupowaliście je przez internet? Bo ja mam zamiar kupić z apartu, palec zmierzymy w salonie a obrączki kupimy przez ich sklep firmowy bo jest taniej. Para obrączek bedzie kosztować 620 zł( gorsza próba złota). Czy kupowaliście przez internet może?Załącznik 5891460
my też nie kupiliśmy przez internet, na żywo wyglądają inaczej niż w rzeczywistości, a poza tym to trzeba przymierzyć
I nie polecam na obrączki próby 333. To ma być na całe życie, lepiej zainwestować w lepszą. Warto popytać u miejscowych jubilerów, mają lepsze ceny niż sieciówki.
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 07:40   #7
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Ja też biorę cywilny i będę miała białą suknie
Obrączki zamówiliśmy u jubilera. Nie polecam Apartu, a tym bardziej próby 333.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 08:45   #8
elizakasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 157
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

agnieszka255, bylam w grudniu na ślubie cywilnym, gdzie panna młoda miała 40 lat i długą białą suknię z welonem
elizakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 13:01   #9
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

ubierz się tak jak chcesz, to Twój dzień. Chcesz założyć białą suknię, zrób to. Coraz więcej osób bierze tylko ślub cywilny, dlaczego mają rezygnować z sukienki czy wesela? Co za różnica czy masz 20 czy 30 lat, jesteś młoda. 30 lat to normalny wiek na wychodzenie za mąż.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 10:46   #10
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
Witajcie Mam 30 lat i w maju biorę ślub cywilny. I tu mam dylemat..czy wolno mi założyć mi białą suknię? Sukienka za darmo, od koleżank, tyle że suknia ta była do ślubu kościelnego. Jest skromna z gorsetem, porzerzana na dole z kołem. Czy będzie nietaktem, jeśli taką ubiorę? Czy może ją przerobić lub ubrać zwykłą garsonkę?
Jasne, że można zalożyć białą suknię - wg mnie na pewno nie będzie nietaktu. Jedyne, czym bym się martwiła, to tym, czy suknia jest dopasowana do urody i figury.

A 30 lat to młody wiek. Rozumiem, gdyby nad bardzo bufiastą świecącą księżniczką zastanawiała się pani 50-letnia - czy wypada. A tutaj - biała sukienka stosowna do okazji
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 16:16   #11
mysza_szara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 53
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
Dziękuję za porady Bo myślałam, że zrobię źle ale chyba ważne że będe się dobrze w takim dniu czuła. Jeszcze mam pytanie dotyczące obrączek. Czy kupowaliście je przez internet? Bo ja mam zamiar kupić z apartu, palec zmierzymy w salonie a obrączki kupimy przez ich sklep firmowy bo jest taniej. Para obrączek bedzie kosztować 620 zł( gorsza próba złota). Czy kupowaliście przez internet może?Załącznik 5891460
Ja mam (te) obraczki robione u jubilera, sa robione na te apartowskie tylko zostało zmienione ze są grubsze bo maja 5,5 i sa tej lepszej próby, a zapłacilismy mniej niż w aparcie

Edytowane przez mysza_szara
Czas edycji: 2015-01-23 o 16:17
mysza_szara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 20:28   #12
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez mysza_szara Pokaż wiadomość
Ja mam (te) obraczki robione u jubilera, sa robione na te apartowskie tylko zostało zmienione ze są grubsze bo maja 5,5 i sa tej lepszej próby, a zapłacilismy mniej niż w aparcie
naprawdę i wyszło taniej? A co sądzicie o lombardach..słyszałam że tam też można tanio kupić obrączki...co o tym sądzicie?
__________________
Już jestem, Jakub, 3550, 54 cm
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 07:54   #13
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
naprawdę i wyszło taniej? A co sądzicie o lombardach..słyszałam że tam też można tanio kupić obrączki...co o tym sądzicie?
Można ale ja bym nie chciała takich. One były czyjeś. Ja chcę tylko i wyłącznie nasze
Idź do zwykłego jubilera ( nie sieciówka) i na pewno znajdziesz w dobrej cenie
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 09:05   #14
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
Witajcie Mam 30 lat i w maju biorę ślub cywilny. I tu mam dylemat..czy wolno mi założyć mi białą suknię? Sukienka za darmo, od koleżank, tyle że suknia ta była do ślubu kościelnego. Jest skromna z gorsetem, porzerzana na dole z kołem. Czy będzie nietaktem, jeśli taką ubiorę? Czy może ją przerobić lub ubrać zwykłą garsonkę?
Chcesz mieć białą suknię, to w takiej idź. Przecież nie ma paragrafu w konstytucji, że nie można.
Wiem, są ludzie, którzy to uważają za skandal - moja ciotka. Że biała to tylko do kościoła. Ale to moim zdaniem świadczy o zaściankowości.
Byłam na cywilnych, gdzie pmka miała białą bezę, "małą białą", granatową garsonkę a`la premier Kopacz, garnitur, kwiecistą sukienkę w stylu boho.
Ubierz się tak, jak chcesz, Ty masz się czuć tego dnia dobrze i wyjątkowo.

Obrączek poszukaj u małego jubilera. My początkowo szukaliśmy w Kruku (nawet byliśmy zdecydowani już na konkretny model), Aparcie, ale ostatecznie kupiliśmy prawie 2/3 taniej u polecanego na forum ślubnym rzemieślnika.Wziął też od nas złoto w rozliczeniu- dziadek dał nam obrączkę, a ja dorzuciłam jeszcze zerwany łańcuszek. Kruk 2500 zł, jubiler 700 zł + nasze złoto. Białe złoto + pasek różowego.

__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 12:35   #15
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Chcesz mieć białą suknię, to w takiej idź. Przecież nie ma paragrafu w konstytucji, że nie można.
Wiem, są ludzie, którzy to uważają za skandal - moja ciotka. Że biała to tylko do kościoła. Ale to moim zdaniem świadczy o zaściankowości.
Byłam na cywilnych, gdzie pmka miała białą bezę, "małą białą", granatową garsonkę a`la premier Kopacz, garnitur, kwiecistą sukienkę w stylu boho.
Ubierz się tak, jak chcesz, Ty masz się czuć tego dnia dobrze i wyjątkowo.

Obrączek poszukaj u małego jubilera. My początkowo szukaliśmy w Kruku (nawet byliśmy zdecydowani już na konkretny model), Aparcie, ale ostatecznie kupiliśmy prawie 2/3 taniej u polecanego na forum ślubnym rzemieślnika.Wziął też od nas złoto w rozliczeniu- dziadek dał nam obrączkę, a ja dorzuciłam jeszcze zerwany łańcuszek. Kruk 2500 zł, jubiler 700 zł + nasze złoto. Białe złoto + pasek różowego.
To chyba drogo dla mnie 700 zł... sklepie internetowym apartu para kosztuje troszke ponad 600zl ..a co do lombardu chyba racja..wole miec swoje kupne a nie czyjeś Powiedzcie mi tylko, gdzie moge kupić białą długą sukienkę? Bo tę, co mialam dostać od koleżanki okazała się za mała....chodzi mi o jakis konkretny sklep, chciałabym kupic sukienke jeszcze przed sezonem wiosenny, bo mogoa byc tańsze..pochodze po mojej galerii.może tam..sama nie wiem..czy może zajrzec do typowego sklepu z sukienkami slubnymi..
__________________
Już jestem, Jakub, 3550, 54 cm
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 12:47   #16
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
To chyba drogo dla mnie 700 zł... sklepie internetowym apartu para kosztuje troszke ponad 600zl ..a co do lombardu chyba racja..wole miec swoje kupne a nie czyjeś Powiedzcie mi tylko, gdzie moge kupić białą długą sukienkę? Bo tę, co mialam dostać od koleżanki okazała się za mała....chodzi mi o jakis konkretny sklep, chciałabym kupic sukienke jeszcze przed sezonem wiosenny, bo mogoa byc tańsze..pochodze po mojej galerii.może tam..sama nie wiem..czy może zajrzec do typowego sklepu z sukienkami slubnymi..
gumtree, olx, allegro. dużo sukienek ślubnych, oczywiście mega markowe są odpowiednio droższe, ale sukienki za kilkaset złotych da się znaleźć spokojnie.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 12:55   #17
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
gumtree, olx, allegro. dużo sukienek ślubnych, oczywiście mega markowe są odpowiednio droższe, ale sukienki za kilkaset złotych da się znaleźć spokojnie.
Dokładnie
Przykład mój - moja wymarzona kosztuje 5600zł a ja znalazłam w idealnym stanie używkę za 1600
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 17:57   #18
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
gumtree, olx, allegro. dużo sukienek ślubnych, oczywiście mega markowe są odpowiednio droższe, ale sukienki za kilkaset złotych da się znaleźć spokojnie.
własnie patrzałam na szafa..ale kurcze boje sie ze nie trafie w rozmiar....ale poszukam jeszcze..popatrze..
__________________
Już jestem, Jakub, 3550, 54 cm
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 18:24   #19
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

szukaj w swojej okolicy, tam gdzie możesz się umówić na przymiarkę i zobaczyć suknię na żywo. tak jest najlepiej.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 18:47   #20
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
naprawdę i wyszło taniej? A co sądzicie o lombardach..słyszałam że tam też można tanio kupić obrączki...co o tym sądzicie?
Nie chciałabym obrączek z lombardu, ale polecam małych jubilerów lub złotnika jeśli macie złoto do przetopienia. Nas obrączki naprawdę niewiele kosztowały, i chyba płaciliśmy coś tylko dlatego że w moją obrączkę jest wmontowany diamencik
Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
szukaj w swojej okolicy, tam gdzie możesz się umówić na przymiarkę i zobaczyć suknię na żywo. tak jest najlepiej.
W okolicy może masz jakieś komisy ? czasem w grupie mojego miasta "wymienie/sprzedam/oddam" na fb wizdzę oferty sprzedazy sukni - może w twoim mieście działa podobna ?
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 15:11   #21
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Ślub to ślub, nieważne czy w kościele katolickim, cerkwi, meczecie czy "tylko" w USC, a na ślub pasuje ubrać suknię ślubną. I tyle
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 16:35   #22
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
Ślub to ślub, nieważne czy w kościele katolickim, cerkwi, meczecie czy "tylko" w USC, a na ślub pasuje ubrać suknię ślubną. I tyle
zależy co kto rozumie przez pojęcie "suknia ślubna"
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 14:30   #23
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Zgadzam się z wszystkimi dziewczynami - to Twój slub, możesz ubrać co chcesz! Zawsze znajdzie się ktoś mądrzejszy, który uzna, że ślub cywilny to nie ślub, więc biała suknia nie przysługuje, ale takie głupie gadanie po prostu zignoruj!

Zgadzam się również, ze nie ma co inwestować w obrączki w Aparcie i im podobnych. Dobry jubiler zrobi Ci identyczne na podstawie zdjęcia za znacznie niższą cenę. Mnie ponadto jubiler powiedział, że jeśli miałabym złoto do przetopienia, to policzy tylko za robociznę (200-250zl, to pewnie zależy od jubilera, ale wciąż znacznie mniej niż w jubilerskich sieciówkach).
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 02:25   #24
lawendax
Zadomowienie
 
Avatar lawendax
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 153
GG do lawendax
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja też biorę cywilny i będę miała białą suknie
.....
ja również bedę miała białą i to tez slub cywilny, na dodatek mój drugi ślub
lawendax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 07:11   #25
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez lawendax Pokaż wiadomość
ja również bedę miała białą i to tez slub cywilny, na dodatek mój drugi ślub
i dobrze każdy ma prawo do własnych wyborów i własnego zdania, bez względu an to, co powiedzą na to inni
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 07:33   #26
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

A jeszcze mam pytanie- czy życzenia goście składają zaraz po ceremonii w usc czy przed budynkiem lub moze dopiero w domu? I czy konieczne jest ozdabiania samochodu?
__________________
Już jestem, Jakub, 3550, 54 cm
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 16:30   #27
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
A jeszcze mam pytanie- czy życzenia goście składają zaraz po ceremonii w usc czy przed budynkiem lub moze dopiero w domu? I czy konieczne jest ozdabiania samochodu?
ja się spotkałam ze składaniem życzeń w usc
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 17:00   #28
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
A jeszcze mam pytanie- czy życzenia goście składają zaraz po ceremonii w usc czy przed budynkiem lub moze dopiero w domu? I czy konieczne jest ozdabiania samochodu?
ja składałam w usc. co do ozdabiania samochodu - zrobisz jak zechcesz, przy czym przecież ozdoby nie muszą być kosztowne, można wstążki poprzywieszać, jeden kwiat dowiązać do zderzaka, jak kto lubi.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 17:27   #29
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

Na samochodzie moga byc tez biale baloniki - mozna kupic w papierniczym za grosze.

Mi sie wydaje ze dobra opcja bedzie tez bialy kostium czyli bialy zakiet i biala spodnica. Jesli lubisz biel.

A co do obraczek to najlepiej zlotnik. Ten apart to przereklamowany jest.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 09:21   #30
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: ślub cywilny a biała suknia

możesz iść w czym chcesz tylko nie nago.
Ale mnie osobiście śmieszą panny młode w białych typowo ślubnych sukniach w USC. Ale to tylko moje zdanie.
Ty masz się dobrze czuć.
Ja biorę kościelny i mam białą suknię, a marzę o tym żeby pójśc w króciutkiej chabrowej zwiewnej sukience do USC byłoby jak znalazł.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-04 19:58:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.