Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-03, 19:09   #1441
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to mnie zainteresowało

myślicie, że on się nada do mojej starej gęby? Nie potrzebuję krycia, ino upiększenia/rozświetlenia/odmłodzenia trochę
Małogosiu, ja bym nie myslala, tylko działała - znaczy szła po próbkę i sie przekonała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:01   #1442
Ila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 122
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Widzisz - mówiłam
Nie osypują się w ogóle, a testowałam już chyba większość cieni, czego nie mogę powiedzieć np. o palecie Smokey z UD (którą tez lubię, ale niestety, trochę te cienie się osypują...)


Dziewczyny, czy możecie mi polecić jakiś dobry puder sypki?
Póki co mój ulubieniec to Sensai Kanebo, ale już mi się skończył i szukam czegoś nowego Co myślicie o pudre Laury Mercier albo czy możecie mi jakiegoś innego sypańca polecić, właśnie w stylu tego Sensai?
Ja też proszę o podpowiedź o puder sypki? Kończę już Sensai Kanebo i rozglądam się za nowym, który ładnie rozświetli twarz i "zmiękczy" rysy
Ila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:04   #1443
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Z pudrów polecam ten http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...yzmie/P1810005
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:56   #1444
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lepszy jest jednak niż nowy Dior?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:12   #1445
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I ja . Dziś otworzyłam czwarte opakowanie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:16   #1446
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Lepszy jest jednak niż nowy Dior?
Dla mnie Givenchy to numer jeden wsród pudrów wykończeniowych. Nic lepszego nie znalazłam, a miałam juz większośc dostepnych

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
I ja . Dziś otworzyłam czwarte opakowanie .
Tez na pewno kupie kolejne, nie ma poki co nic lepszego
I dzieki raz jeszcze z polecenie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:36   #1447
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie, nic. Po prostu zostaje jednak przy Remarcable i Pro Longu. Jednak delikatniejsze podkłądy nie dla mnie - moja cera wymaga wiekszego krycia jednak. Nie wiem czemu ciagle o tym zapominam i jak cos nowego to jak ćma do światla lece
Szanelek jest naprawdę mega, ale do cery która nie wymaga ukrycia za duzo.
Ech nie ma to, jak tapeta też tak mam


Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Używa któraś z was pudru La Praire?
Moja mama fanka tej marki, ale nie wiem czy to Ci coś pomoże


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to mnie zainteresowało

myślicie, że on się nada do mojej starej gęby? Nie potrzebuję krycia, ino upiększenia/rozświetlenia/odmłodzenia trochę
Moim zdaniem tak o ile Ci się nie zetrze Gosiu, bo u mnie w połowie dnia robił takie uniki.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 21:41   #1448
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ech nie ma to, jak tapeta też tak mam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:43   #1449
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie Givenchy to numer jeden wsród pudrów wykończeniowych. Nic lepszego nie znalazłam, a miałam juz większośc dostepnych
To kupię ten po Maczku
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:49   #1450
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Kurcze, podkład Remarcable jest pierwszym, który mi przypasawał pod kątem koloru (ivory light) i krycia !
Pod tym względam jestem naprawdę zadowolona, ale niestety tak jak cała reszta testowanych podkładów rozwarstwia się oraz schodzi z nosa po 2h, a nawet mniej Lekkie przetarcie nosa chusteczką i po makijażu.
Może macie na to jakieś patenty ?

Edytowane przez KZag
Czas edycji: 2016-03-03 o 21:51
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:49   #1451
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To kupię ten po Maczku
Good choice
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 23:02   #1452
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ech nie ma to, jak tapeta też tak mam
Ha ha. Tez jestem tego samego zdania. Niestety uzywam najjasniejszych kolorow. Do tego moja cera ma dar rozjasniania kazdego podkladu, wiec nawet jak cos jest troche za ciemne to moja sniezna biel przez podklad przebija .
Im podklad jasniejszy, tym gorsze krycie. Ostatnio testowalam jeden podklad. Byl za ciemny, ale nie wychodzilam z domu, wiec moglam sobie tak siedziec. No i wyjsc z zachwytu nie moglam jak moja cera ladnie wyglada, bo krycie calkiem fajne bylo. Kupilam juz odpowiednik w swoim kolorze (Sephora w koncu wprowadzila pierwszy podklad w odcieniu dla mnie), ale krycie juz jest gorsze.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Co do Remarcable to mnie nie powalil. Jakis "gumowy"sie wydawal. Mialam wrazenie, ze mi wszystkie pory zatyka. Stopien jasnosci w miare, ale ten roz. Fuuu.

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Testuje tez ostatnio nowe cienie. Trwalosc jest niesamowita. Wraz z moja baza Smasboxa trwalosc jest godna podziwu, ale niestety nie da sie blendowac. Grunt, ze ladnie mi .

Ogole to mam wrazenie, ze jakos makijazowo dojrzewam. Kresek juz nie robie. Rozswietlaczy nie nakladam praktycznie wcale (tylko na nos). Z cieniami nie szaleje. Odpuscilam zielenie i fiolety - stalam sie fanka zimnych brazow. Starosc chyba idzie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 23:06   #1453
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość



[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;56771741]Ha ha. Tez jestem tego samego zdania. Niestety uzywam najjasniejszych kolorow. Do tego moja cera ma dar rozjasniania kazdego podkladu, wiec nawet jak cos jest troche za ciemne to moja sniezna biel przez podklad przebija .
Im podklad jasniejszy, tym gorsze krycie. Ostatnio testowalam jeden podklad. Byl za ciemny, ale nie wychodzilam z domu, wiec moglam sobie tak siedziec. No i wyjsc z zachwytu nie moglam jak moja cera ladnie wyglada, bo krycie calkiem fajne bylo. Kupilam juz odpowiednik w swoim kolorze (Sephora w koncu wprowadzila pierwszy podklad w odcieniu dla mnie), ale krycie juz jest gorsze..[/QUOTE]

Właśnie! im mam jaśniejszy podkład tym mniej kryje
niestety mój rumień na twarzy nadaje jej ciemniejszy odcień normalnie twarz od innej osoby, patrząc od szyi w dół może archiwum X rozwiązałoby tę zagadkę, może mi obce coś głowę przeszczepiło
Cyknę Wam kiedyś fotkę poglądową hahaha to same zobaczycie

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;56771741]
Ogole to mam wrazenie, ze jakos makijazowo dojrzewam. Kresek juz nie robie. [/QUOTE]

Ale, że co? oko takie gołe?
Ja czasem nie zrobię kreski i mi się wydaje, że mam oko królicze
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 23:18   #1454
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


Ale, że co? oko takie gołe?
Ja czasem nie zrobię kreski i mi się wydaje, że mam oko królicze


Hojnie nakladam czesto na gorna linie wodna czarna kredke, wiec to nieco nadaje glebi. Poza tym nie uzywam jasnych cieni nigdy. Oko nie jest gole zatem.


Zreszta zle sie wyrazilam. Przepraszam. Kiedys robilam tylko krechy z jaskolka. Teraz w ogole juz takich nie robie. Maluje albo gorna linie woda albo kreske na powiece.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 08:24   #1455
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Moja mama fanka tej marki, ale nie wiem czy to Ci coś pomoże

Haha Masz rację - nie pomogło

Zastanawiam się jak wygląda na twarzy, czy w miarę utrwala i czy pojemność ma przełożenie na wydajność. Szukam czegoś dobrze zmielonego, delikatnie utrwalającego co mi nie wysuszy już i tak suchej skóry. Takiego dobrego pudru na co dzień. Do tej pory używałam BenNye ale jest dla mnie zbyt mocno matujący.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 09:10   #1456
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Haha Masz rację - nie pomogło

Zastanawiam się jak wygląda na twarzy, czy w miarę utrwala i czy pojemność ma przełożenie na wydajność. Szukam czegoś dobrze zmielonego, delikatnie utrwalającego co mi nie wysuszy już i tak suchej skóry. Takiego dobrego pudru na co dzień. Do tej pory używałam BenNye ale jest dla mnie zbyt mocno matujący.
Ja przetestowałam już masę pudrów w życiu i przy mojej mieszanej/suchej( w zimie) cerze w dodatku wrażliwej, obecnie sprawdzają się dwa pudry:MAC Careblend ( w kamieniu) i puder ryżowy PAESE.

Pytałaś też niedawno o dobry podkład "ślubny". Ja ze swej strony polecam Luminous Silk Foundation Armaniego, który przepięknie się fotografuje i robi z twarzą ten efekt fotoszopa Jest polecany na eventy, gdzie są robione zdjęcia ( gdyż nie zawiera filtra przeciwsłonecznego, a to ważne) , bardzo popularny wśród youtuberek - Lisa Eldridge też go poleca Stestuj, może przypadnie Ci do gustu
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 09:20   #1457
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ja przetestowałam już masę pudrów w życiu i przy mojej mieszanej/suchej( w zimie) cerze w dodatku wrażliwej, obecnie sprawdzają się dwa pudry:MAC Careblend ( w kamieniu) i puder ryżowy PAESE.

Pytałaś też niedawno o dobry podkład "ślubny". Ja ze swej strony polecam Luminous Silk Foundation Armaniego, który przepięknie się fotografuje i robi z twarzą ten efekt fotoszopa Jest polecany na eventy, gdzie są robione zdjęcia ( gdyż nie zawiera filtra przeciwsłonecznego, a to ważne) , bardzo popularny wśród youtuberek - Lisa Eldridge też go poleca Stestuj, może przypadnie Ci do gustu
Dziękuję za odpowiedź

Dodaję go do listy podkładów do sprawdzenia. A jak z jego trwałością?
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 09:25   #1458
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ja przetestowałam już masę pudrów w życiu i przy mojej mieszanej/suchej( w zimie) cerze w dodatku wrażliwej, obecnie sprawdzają się dwa pudry:MAC Careblend ( w kamieniu) i puder ryżowy PAESE.
też mam suchą skórę i bardzo lubię Careblend
dodatkowo jego forma (w kamieniu) jakoś bardziej mi pasuje, niż proszek, odkąd go kupiłam, po sypkacza coś nie sięgam....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 09:54   #1459
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Sprawdziłam Careblend ale niepokoi mnie deklarowane krycie - nie robi wam ciastka po jakimś czasie? U mnie zawsze kryjące pudry po jakimś czasie zaczynają się ważyć.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 10:04   #1460
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dni Vip -20% dla czarnych kart Sephora 04.03.-13.03., kod VIP316S i akcja 3 za 2 na prod. marki sephora, kod SEP32316.


__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:05   #1461
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam Careblend ale niepokoi mnie deklarowane krycie - nie robi wam ciastka po jakimś czasie? U mnie zawsze kryjące pudry po jakimś czasie zaczynają się ważyć.
aż pobiegłam sprawdzić, co ja mam, bo przecież zdarza mi się coś czasem pochrzanić
studio careblend pressed
jeden z moich aktualnie używanych pudrów (o ile podkładów w zasadzie nie używam, tak pudrów kilka mam zawsze w obiegu); dla mnie jest raczej lekki, porównywalny z sypkim Kanebo
zdecydowanie lżejszy niż studio sculpt czy Shiseido prasowany (który w niektórych sklepach siedzi w zakładce "podkłady")
dobrze się spisuje na mojej , zwykle obfitej dziennej pielęgnacji i filtrach, choć oczywiście ani na podkład (od wielkiego dzwonu Kanebo) ani na krem koloryzujący MACowy (lightfull C) nigdy go nie próbowałam nakładać
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:31   #1462
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
aż pobiegłam sprawdzić, co ja mam, bo przecież zdarza mi się coś czasem pochrzanić
studio careblend pressed
jeden z moich aktualnie używanych pudrów (o ile podkładów w zasadzie nie używam, tak pudrów kilka mam zawsze w obiegu); dla mnie jest raczej lekki, porównywalny z sypkim Kanebo
zdecydowanie lżejszy niż studio sculpt czy Shiseido prasowany (który w niektórych sklepach siedzi w zakładce "podkłady")
dobrze się spisuje na mojej , zwykle obfitej dziennej pielęgnacji i filtrach, choć oczywiście ani na podkład (od wielkiego dzwonu Kanebo) ani na krem koloryzujący MACowy (lightfull C) nigdy go nie próbowałam nakładać
Trochę się go obawiam bo jednak puder potrzebny mi jest właśnie do utrwalenia podkładu. Jak będę w MAC to go sobie pomacam ale coś czuję że nie będzie od końca dobry dla mnie.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:37   #1463
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam Careblend ale niepokoi mnie deklarowane krycie - nie robi wam ciastka po jakimś czasie? U mnie zawsze kryjące pudry po jakimś czasie zaczynają się ważyć.
Mi nigdy nie zrobił ciastka, a stosuję go na podkład.Tak jak Małgo też uważam, że należy do tych lekkich pudrów

A odnośnie podkładu Armaniusza to ja go stosuję na bazę i wtedy jest bardzo trwały...no ale nic nie przebije Double Wear pod tym względem... Tylko , że ja nigdy nie mam problemu ze "spływającym podkładem"itp., jakoś mi w miarę ładnie wszystko długo siedzi

Do utrwalenia raczej będziesz potrzebowała bardziej matującego pudru moim zdaniem...

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2016-03-04 o 10:39
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 10:45   #1464
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Trochę się go obawiam bo jednak puder potrzebny mi jest właśnie do utrwalenia podkładu. Jak będę w MAC to go sobie pomacam ale coś czuję że nie będzie od końca dobry dla mnie.
to ja poeksperymentuję z nim na podkładzie w weekend
sama jestem ciekawa...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:49   #1465
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
aż pobiegłam sprawdzić, co ja mam, bo przecież zdarza mi się coś czasem pochrzanić
studio careblend pressed
jeden z moich aktualnie używanych pudrów (o ile podkładów w zasadzie nie używam, tak pudrów kilka mam zawsze w obiegu); dla mnie jest raczej lekki, porównywalny z sypkim Kanebo
zdecydowanie lżejszy niż studio sculpt czy Shiseido prasowany (który w niektórych sklepach siedzi w zakładce "podkłady")
dobrze się spisuje na mojej , zwykle obfitej dziennej pielęgnacji i filtrach, choć oczywiście ani na podkład (od wielkiego dzwonu Kanebo) ani na krem koloryzujący MACowy (lightfull C) nigdy go nie próbowałam nakładać

Małgosiu, a jaki masz odcień careblend ?
Testowałaś już BB Kiehl's ?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 12:49   #1466
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Małgosiu, a jaki masz odcień careblend ?
Light Plus
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Testowałaś już BB Kiehl's ?
aaa jakoś się nie złożyło
edit, a nie, jedną próbkę zużyłam przecież ale już zdążyłam zapomnieć
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2016-03-04 o 12:50
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 13:04   #1467
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Kusicie Będę niedługo w Wawie to wymacam Careblend i Podkłady Studio Fix i Pro Longwear.

Do tej pory nie miałam nic z Maca. Jakoś zawsze mi tam nie po drodze. Teraz na pewno kupię pomadkę Sweet&Sour i może też któreś w powyższych.

Ten podkład Armaniego prezentuje się ciekawie - dużo osób go poleca. Nie wiem tylko czy byłby wystarczająco trwały, pomimo suchej skóry mam problem z trwałością podkładów. Z nosa i z przedniej części policzków znikają mi błyskawicznie. Na koniec dnia podkład mam już tylko na czole i policzkach. Wiem że to w dużej mierze moja wina bo nie mogę opanować nawyku dotykania twarzy.

Jak na razie najlepiej trzymał mi się Dior Forever - ale te kolory...
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 13:19   #1468
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Light Plus
aaa jakoś się nie złożyło
edit, a nie, jedną próbkę zużyłam przecież ale już zdążyłam zapomnieć


to pewnie mocno średni jest
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 16:11   #1469
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość


to pewnie mocno średni jest
W moim wieku to już kosmetyki cudów nie czynią
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 16:20   #1470
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja podchodziłam jakie poltora roku temu kilka razy do Armaniuszowego Luminous i za kazdym razem było wielki rozczarowanie - wielka bombka dosyc szybka i znikanie podkładu
Musiałabym wziac próbkę jeszcze raz i sprawdzić, czy teraz to samo by było.

A co do macowego Careblenda - on jest trochę tępy, moze ciastolić, ja za nim nie przepadam, niezbyt dobrze współpracował z moja cera. Macówki też nie specjalnie go polecają, chociaz oczywiście sa wyjatki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.