Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjnymi... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-16, 15:06   #1
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226

Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjnymi...


Mam pytanie... jak w temacie, na jutro zapewne potrzebny będzie mi jakis lek na uspokojenie. Najlepiej bez recepty, bo już chyba do lekarza się nie dostanę i najlepiej, aby nie obniżał skutecznosci tabletek anty, bo słyszalam, że np. relanium ma wpływ na skutecznosc tabletek...

Bardzo poprosiabym o jakies porady od wszystkich, ktorzy wiedzą cos w tym temacie.. co polecacie?
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 15:13   #2
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Cytat:
bo już chyba do lekarza się nie dostanę
bo?

polecam lekarza, mimo wszystko
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 15:19   #3
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Bo za pozno o tym pomyslalam. Moja lekarka przyjmuje po poludniu a do innej sie nie dostanę... bo zadna inna mnie nie przyjmie, tak jest w mojej przychodni. Poza tym, zeby dostac się nawet do swojego lekarza w mojej przychodni trzeba przyjsc o godzinie 6 rano i czekac 2h przed przychodnią, żeby zdążyć przed atakiem moherów, którzy to zajmuja sobie czas i miejsce u lekarza i potem juz miejsc nie ma...

Takze, jesli ktos mogłby polecic jakis lek na uspokojenie bez recepty, ktory nie koliduje z tabletkami anty to bylabym wdzięczna, nie musi to byc zaden bardzo silny lek, bo jeszcze nigdy takich tabletek nie zazywalam...
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 15:39   #4
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Polecam herbatkę z melisy, dostępna w aptekach i sklepach za kilka złotych.
Dostępne są również ziołowe tabletki, których głowym składnikiem jest melisa właśnie.
Melisa nie koliduje z pigułkami, ale zwracaj uwagę, ale w takich tabletkach nie było dziurawca.

Możesz udać się do apteki i poprosić farmaceutę o radę, coś doradzi.
Ale na dłuższy okres czasu nawet i takie preparaty mogą nam zaszkodzić.
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 15:43   #5
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Cytat:
Bo za pozno o tym pomyslalam. Moja lekarka przyjmuje po poludniu a do innej sie nie dostanę... bo zadna inna mnie nie przyjmie, tak jest w mojej przychodni.
czy ty myślisz że teraz, nawet jak wypijesz 5 litrów melisy i zjesz paczkę tabletek, cokolwiek się zmieni?
je się bierze DŁUGO i działają stopniowo.

Cytat:
oza tym, zeby dostac się nawet do swojego lekarza w mojej przychodni trzeba przyjsc o godzinie 6 rano i czekac 2h przed przychodnią, żeby zdążyć przed atakiem moherów, którzy to zajmuja sobie czas i miejsce u lekarza i potem juz miejsc nie ma...
_-_

nie mam pytań.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 15:52   #6
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Preparaty ziołowe są raczej słabe, mocniejsze, coś w stylu hydroksyzyny są na receptę. Trzeba było wcześniej o tym pamiętać.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 15:57   #7
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
czy ty myślisz że teraz, nawet jak wypijesz 5 litrów melisy i zjesz paczkę tabletek, cokolwiek się zmieni?
je się bierze DŁUGO i działają stopniowo.
Nie wiem jak działają bo jak już pisałam nie bralam ich nigdy. Myslę jednak, że są tabletki, które można spożywać czasami i też cos dają. Nie mam zamiaru faszerowac się tabletkami przez miesiac czy dwa. Chciałam je brac w stanach nerwowych a nie ciagle.

Słyszałam o takich tabletkach jak validol lub sedivitax ale zastanawiam się czy one nie wpływają na zdolnosc prowadzenia pojazdów...

Poza tym jak pisałam nie chcę na razie silnych lekow na recepte, mogą byc preparaty ziolowe (tylko zeby były troche silniejsze od herbaty z melissy).

Edytowane przez ladyinblack90
Czas edycji: 2010-11-16 o 16:00
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 16:04   #8
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Na Twoim miejscu zastanowiłabym się czy to przypadkiem zażywane hormony nie wpływają na Twoje pogorszenie nastroju i skonsultowała to z ginekologiem. U mnie tak było, a po odstawieniu tabletek anty, dolegliwości minęły.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 16:09   #9
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez ondatrazibethicus Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu zastanowiłabym się czy to przypadkiem zażywane hormony nie wpływają na Twoje pogorszenie nastroju i skonsultowała to z ginekologiem. U mnie tak było, a po odstawieniu tabletek anty, dolegliwości minęły.
Bardzo mozliwe, bo przed tabletkami czułam sie lepiej... jednak tu nie o to chodzi, po prostu jutro będę miała niestety bardzo nerwową sytuację i boję się, że nie dam rady bez tabletek, chciałabym się jakos uspokoic bo to ciężkie dla mnie. Dlatego chciałabym zażyć jakies tabletki, nie chce ich brac ciagle i przez kolejne kilka lat tylko w stanach nerwowych, zeby sie uspokoic i w razie czego nie dostać szału.
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 16:28   #10
drielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 142
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Ziele dziurawca TEORETYCZNIE obniża skuteczność tabletek anty.
Wyciągu z dziurawca nie zawiera np. Valused, Kalms, Spox, Validol, Passispasmina, Mentowal i wiele innych.
To ogólnie słabe leki. Skuteczne są benzodiazepiny na receptę, ale też osłabiają działanie anty

Ale jeśli nie potrzebujesz niczego mocniejszego, to jak najbardziej, doraźnie oczywiście działają, nie trzeba ich zażywać tygodniami, a preparatów jest mnóstwo

A w jakim celu chcesz się uspokoić, konkretnie? Przed egzaminem czy aby zasnąć szybko np.?

Btw, wciąż słyszę narzekania na przychodnie i nie pojmuję tego...Ja nie mam właściwie żadnego problemu z dostaniem się (za darmo ofc) do specjalistów i rodzinnych, wizyta zazwyczaj następnego dnia, niemal bez kolejki (ustalona godzina) itede.
Ale najwidoczniej jest różnie w różnych poradniach
drielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 16:31   #11
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Cytat:
Btw, wciąż słyszę narzekania na przychodnie i nie pojmuję tego...Ja nie mam właściwie żadnego problemu z dostaniem się (za darmo ofc) do specjalistów i rodzinnych, wizyta zazwyczaj następnego dnia, niemal bez kolejki (ustalona godzina) itede.
Ja też nie, przychodzę sobie we wtorek o 16 do rejestracji, rejestrują mnie na kiedy mi się podoba, następnego dnia na 8:15, dostaję wydruk i sobie tak przychodzę fajnie. ja nie wiem.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 16:55   #12
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez drielka Pokaż wiadomość
Ziele dziurawca TEORETYCZNIE obniża skuteczność tabletek anty.
Wyciągu z dziurawca nie zawiera np. Valused, Kalms, Spox, Validol, Passispasmina, Mentowal i wiele innych.
To ogólnie słabe leki. Skuteczne są benzodiazepiny na receptę, ale też osłabiają działanie anty

Ale jeśli nie potrzebujesz niczego mocniejszego, to jak najbardziej, doraźnie oczywiście działają, nie trzeba ich zażywać tygodniami, a preparatów jest mnóstwo

A w jakim celu chcesz się uspokoić, konkretnie? Przed egzaminem czy aby zasnąć szybko np.?

Btw, wciąż słyszę narzekania na przychodnie i nie pojmuję tego...Ja nie mam właściwie żadnego problemu z dostaniem się (za darmo ofc) do specjalistów i rodzinnych, wizyta zazwyczaj następnego dnia, niemal bez kolejki (ustalona godzina) itede.
Ale najwidoczniej jest różnie w różnych poradniach
Dokładnie nie chcialabym opisywac sytuacji ale nie jest to egzamin, po prostu będę miała bardzo trudną sytuację, ale nie chcę aby te leki działały usypiająco, wolałabym nawet aby nie wpływaly znacząco na zdolnosc prowadzenia pojazdów, bo jeżdże samochodem. Nie chcę sie zdenerwowac, wolalabym się opanowac a w niektórych trudnych sytuacjach zyciowych to niestety jest bardzo trudne. Dlatego chciałam zażyć jakis lek. Na razie taki bez recepty, nie od razu mocny, jesli nie będzie pomagac oczywiscie zgłoszę sie do lekarza po silniejsze leki, ale na razie wolałabym tylko taki ziołowy, byle nie działał jakos bardzo usypiająco.

Byc moze nie macie problemów z dostaniem sie do przychodni ale ja niestety tak i nie raz się pokłócilam z recepcjonistkami, nawet nie mam zamiaru sie jeszcze bardziej denerwowac i stresowac jutro. W mojej przychodni jest tak, ze ja przychodze a oni mi np. mowia, ze dzisiaj jest juz za duzo ludzi i przyjmuja tylko ciezko chorych ludzi, ktorzy ulegli jakiejs epidemii itp. ;| Żeby się tam dostac to czasem trzeba udawac ciezko chorą osobę... a jak kiedys tam poszlam tylko po skierowanie to po 2 tygodniach chodzenia do przychodni codziennie dopiero ktos mnie łaskawie przyjał.
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 17:03   #13
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Kup sobie zwykle ziołowe tabletki na uspokojenie < takie z niebieska nakretka>... One w sumie jakiejs tam nazwy nie maja .Ja zawsze mowie'' ziolowe tabletki na uspokojenie''- i w aptece od razu wiedza.. Sa tanie i nie koliduja z anty

A dziurawca strzez sie jak ognia,
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 17:19   #14
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Okazyjnie dosyć dobrze działa na mnie persen forte. Kalms niestety powodował u mnie senność.
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 18:41   #15
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Cytat:
Nie mam zamiaru faszerowac się tabletkami przez miesiac czy dwa. Chciałam je brac w stanach nerwowych a nie ciagle.
Ja piję łyk Hydroxyziny w syropie,jak mnie nosi i idę spać. Ale to na receptę.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 19:42   #16
drielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 142
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Hydroksyzyna jest bezpieczna i nie koliduje z tabletkami, to taki pediatryczny uspokajacz.

Roślinne preparaty tego typu wpływają niestety na sprawność psychofizyczną, na pewno nie dramatycznie, ale jest to zauważalne.

Psychotropy uzależniają i znacząco obniżają jasność myślenia, chociaż są niezastąpione w bezsenności i lękach.

W takim przypadku jak opisałaś można też stosować propranolol.
http://www.domzdrowia.pl/56905,propr...i-50-szt-.html
To lek kardiologiczny, ale jednym ze wskazań są stany lęku i niepokoju.
ABSOLUTNIE, w żadnym stopniu nie wpływa na koncentrację, prowadzenie pojazdów itp.
Bierze się go głównie przed egzaminami, w przypadku lęku scenicznego (aktorzy, wokaliści), w nerwowych sytuacjach gdy chcemy świetnie wypaść i tak dalej.
W moim gronie znajomych był bardzo popularny, polecała go też moja nauczecielka farmakologii na uczelni, bardzo szanowana.
To nieetyczne polecać tego typu leki , ale tylko informuję Cię, że coś takiego istnieje
Teraz już za późno, ale następnym razem spytaj lekarza czy możesz zażywać propranolol (p-wsk to astma, cukrzyca, niedociśnienie). Nie kombinuj na lewo recepty, to Twoje zdrowie.
drielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 20:02   #17
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Moim zdaniem z tych bez recepty dobry jest Persen, tylko, jak każdy lek sedatywny pewnie może wpływać jakoś na koncentrację czy zdolność kierowania autem.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 20:02   #18
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez drielka Pokaż wiadomość
Btw, wciąż słyszę narzekania na przychodnie i nie pojmuję tego...Ja nie mam właściwie żadnego problemu z dostaniem się (za darmo ofc) do specjalistów i rodzinnych, wizyta zazwyczaj następnego dnia, niemal bez kolejki (ustalona godzina) itede.
Ale najwidoczniej jest różnie w różnych poradniach
Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ja też nie, przychodzę sobie we wtorek o 16 do rejestracji, rejestrują mnie na kiedy mi się podoba, następnego dnia na 8:15, dostaję wydruk i sobie tak przychodzę fajnie. ja nie wiem.
To powiem Wam, że niestety są takie poradnie, gdzie trzeba przyjść świtem i się wystać Dodzwonić się nie da, a godzinę po otwarciu nie ma już miejsc do lekarza To nie wytwór wyobraźni Wizażanek, które otwierają "medyczne" wątki

Autorko, najłatwiej chyba będzie zapytać farmaceuty, bo żeby kupić polecone na forum środki i tak się musisz wybrać do apteki, a tam otrzymasz fachową pomoc
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 21:49   #19
Sytuacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia/UK
Wiadomości: 207
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

A np. tabletki Kalms ?
__________________
Wszystko jest iluzją,każdy jest iluzjonistą...

ART https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=490701

SZUKAM J.Podsiadlo "Wiersze zebrane"... Kontakt na priv.
Sytuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 21:54   #20
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Kup sobie zwykle ziołowe tabletki na uspokojenie < takie z niebieska nakretka>... One w sumie jakiejs tam nazwy nie maja .Ja zawsze mowie'' ziolowe tabletki na uspokojenie''- i w aptece od razu wiedza.. Sa tanie i nie koliduja z anty

A dziurawca strzez sie jak ognia,
Żiołowe tabletki uspakajające Labofarm , tak się dokładnie nazywają i faktycznie są rewelacyjne na uspokojenie u mnie w Aptece bijąrekordy popularności a z doświadczenia własniego wiem że dwie tbl. jakąś godzinkę przed ważnym wydażeniem przynoszą spokój, dzięki nim zdałam prawko za 1 razem
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 21:54   #21
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Kup sobie zwykle ziołowe tabletki na uspokojenie < takie z niebieska nakretka>... One w sumie jakiejs tam nazwy nie maja .Ja zawsze mowie'' ziolowe tabletki na uspokojenie''- i w aptece od razu wiedza.. Sa tanie i nie koliduja z anty

A dziurawca strzez sie jak ognia,
To są te z niebieską nakrętką
http://www.labofarm.pl/pol/szablon.p...a=uspokajajace
na tej stronce pisze, że mogą "wykazywać interakcje z doustnymi lekami antykoncepcyjnymi".

__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 21:55   #22
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

zgadzam się ale jak weźmie dwie tabletki to jej anty nie przestaną działać to się tyczy raczej długotrwałego stosowania a nie jednorazowego
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 14:37   #23
dzasq
Raczkowanie
 
Avatar dzasq
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

odkopuję ten temat, bo szukam czegoś sprawdzonego
dzasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 19:34   #24
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

Ziołowe bez dziurawca.
Ja odmówiłam xanaxu, wspomagam się medytacją, melisą i positivum.
To ostatnie uspokaja, ale nie otumania mnie (ale u mnie to dłuuuuuga praca, jeśli taką drogę wybrałam), na szybko i krótko polecam.
Kiedyś dobre były też Labofarm, ale albo coś zmienili albo nie wiem co się stało, na mnie nie działają wcale, na kilka innych osób też nie.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 10:55   #25
weronika223
Raczkowanie
 
Avatar weronika223
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 38
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

U mnie działa Doppelherz aktiv Na uspokojenie Forte. W składzie są wyciągi roślinne, które redukują napięcie nerwowe i wspomagają dobry nastrój
Zapisz

Edytowane przez weronika223
Czas edycji: 2016-12-28 o 10:40
weronika223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 18:24   #26
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Lek na uspokojenie bez recepty, który nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjny

odkopuję.
Czy lekarz rodzinny może przepisać coś trochę silniejszego od hydroxyzyny ? Czy jedynie psychiatra?
Czy są leki silniej działające nie kolidujące z hormonami?
Czy każde "psychotropy" można brać bez obawy o obniżenie skuteczności anty? (wykluczając dziurawca) Pytam gdyż nie wiem czy zawracać cztery-litery lekarzowi :P

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2017-04-22 o 18:40
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 19:24:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.