Co z cienkimi lekko kręconymi włosami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 18:48   #1
kasioola81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47

Co z cienkimi lekko kręconymi włosami


Witam,
mam cienke i lekko kręcone włosy. Jaka fryzura najlepiej do takich włosów i takiej paszczy. W sumie to z kolorami to eksperymentowałam chyba wszystkim ale fryzura to dramat i nuda.. Nie wiem czy lepiej jak wkleję fotę bez czy z makijażem więc na wszelki wklejam to gorsze czyli ja- saute Może macie też pomysl jak nos pyrkę makijażem wysmuklić? :P Generalnie to wszelkie sugestie mile widziane pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (12,8 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (11,9 KB, 241 załadowań)
kasioola81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 12:59   #2
Mineko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 30
GG do Mineko Send a message via Skype™ to Mineko
Dot.: Co z cienkimi lekko kręconymi włosami

Jeśli chodzi o włosy to wiele nie doradzę bo sama ze swoimi nie mogę się uporać ale co do noska to wiem tyle że wszystko to co chcemy zatuszować powinno być ciemniejsze a to co uwypuklić jaśniejsze, tak więc proponuję po bokach noska, tam gdzie robi się on- jak to określiłaś -"pyrkowaty" użyć ciemniejszego pudru czy ewentualie fluidu. Tak na marginesie: widzę potencjał w twoich oczach.... muszą pięknie wyglądać w makijażu i z wytuszowanymi rzęsami... eh... marzenie..
__________________
Czekolada to warzywo! Jedz warzywa i owoce 5x dziennie!
Mineko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 21:47   #3
kasioola81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Co z cienkimi lekko kręconymi włosami

Dzieki...bo już myślałam że nikt nie odpowie...;( no fakt- lubie swoje oczy pomalowane, najbardziej ze sztucznymi rzęsami. Generalnie lubię siebie ale w makijażu jednak;P Dobre i to. A pyrę spróbuje ukryć pozdrawiam
kasioola81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 08:14   #4
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Co z cienkimi lekko kręconymi włosami

wydaje mi się, że ładnie byłoby ci w krótkich pocieniowanych włosach
oto dwie symulacje, tylko szkoda,ze sie nie uśmiechasz na zdjęciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 kopia.jpg (23,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 kopia.jpg (41,7 KB, 63 załadowań)
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 17:42   #5
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Co z cienkimi lekko kręconymi włosami

Ja Ciebie widzę w takich fajnych rudych włoskach do ramion i raczej nie dłuższe. Myślę, że najlepiej byłoby Ci jednak w prostych włokach i np. delikatnej grzywce na bok albo taka fryzurka bombka gdzie z przodu włoski są dłuższe. Na pewno wiesz o co mi chodzi A i uśmiechnij się trochę, bo na tych zdjęciach strasznie masz smutną i poważną minkę, a jesteś śliczna.
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 23:43   #6
kasioola81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Co z cienkimi lekko kręconymi włosami

Ja się nie uśmiecham na fotach bo mam spaprany uśmiech tak normalnie to non stop Rude włosy mam jak co, tylko tu trochę przegięlam z czerwonością...ta druga fryzurka mi się podoba tylko że im krótsze tym bardziej się kręcą więc to by tak nie wyglądało. liche mam te włosy więc cięzko coś wymyśleć...a prostować mi się nie będzie chciało i znając mnie spale i znów będę musiała łysa chodzić
kasioola81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 10:48   #7
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Co z cienkimi lekko kręconymi włosami

Cytat:
Napisane przez kasioola81 Pokaż wiadomość
Witam,
mam cienke i lekko kręcone włosy. Jaka fryzura najlepiej do takich włosów i takiej paszczy. W sumie to z kolorami to eksperymentowałam chyba wszystkim ale fryzura to dramat i nuda.. Nie wiem czy lepiej jak wkleję fotę bez czy z makijażem więc na wszelki wklejam to gorsze czyli ja- saute Może macie też pomysl jak nos pyrkę makijażem wysmuklić? :P Generalnie to wszelkie sugestie mile widziane pozdrawiam
Szkoda, że masz lekko kręcone włosy, bo pierwszą sprawą jaka przyszł mi do glowy to prosta grzywka dla Ciebie, ale wątpie, aby chciało Ci się bawić w protowanie. To raz. Dwa nie wiem, dlaczego chcesz wysmuklić nos, bo moim zdaniem jest świetny, dodaje Ci uroku. Jeśli jednak aż bardzo Ci to przeszkadza to zajrzyj na forum pytań do wizażystki i tam zacznij szukać jak przytuszować wg. Ciebie za pyrkowaty nos. Poza tym myśle, że jeżeli chcesz odwrócić uwagę od nosa to powinnaś bardziej podkreślić np. oczy. Po trzecie - kolor włosów. Rzeczywiście odcienie rudego i czerwieni są dla Ciebie stworzone, a więc kombinowałabym coś w tym kierunku. Może jaśniejszy i bardziej stonowany, spokojniejszy odcień na zimniejszą porę roku?
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 13:03   #8
kasioola81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Co z cienkimi lekko kręconymi włosami

No szkoda, ale co zrobić...prostować mi się nie będzie chciało, zresztą wilgotność powietrza powoduje skręt włosów więc pewnie 4h byloby dobrze i porażka. Właśnie dlatego nie mam pomysłu... A co do nosa to tak bardziej z ciekawości, nie mam z tym problemu. i uśmiałam się strasznie bo odkryłam że ma jedną dziurkę od nosa większą od drugiej..a żeby było śmieszniej to teraz tak nie mam dla odmiany....
kasioola81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 13:07   #9
kasioola81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Co z cienkimi lekko kręconymi włosami

a co do oczu to maluje, generalnie raczej nie wychodze z domu bez makijażu...te foty tutaj to po to bo bylam ciekawa w ogole uwag, a ja saute i ja w makijażu to kompletnie dwie rózne osoby
kasioola81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 13:12   #10
be-be
Raczkowanie
 
Avatar be-be
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 416
GG do be-be
Dot.: Co z cienkimi lekko kręconymi włosami

na moje? żeby wyglądać ładnie trzeba trochę wysiłku włożyć w swoje uczesanie. Proponuję włosy długie "no dole", tyle że wycieniowane żeby było ich mniej, a od góry krótkie postawione tak troche na chłopaka. Do tego pasemka jasne i wyglądasz jak ta lala bo buzie masz śliczną . hmm krótkie od głowy nie powinny się lokować, a długie będą cienkie więc 2 minuty żeby nagrzać prostownice drugie dwie zeby je wyprostować i jest super ))
__________________




be-be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 21:35   #11
kasioola81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Co z cienkimi lekko kręconymi włosami

Cytat:
Napisane przez be-be Pokaż wiadomość
na moje? żeby wyglądać ładnie trzeba trochę wysiłku włożyć w swoje uczesanie. ))
masz racje be-be - tylko szczerze to rano kiedy próbuje nie spóźnić się do pracy i jeszcze ogarnąć syna to jakoś mam gdzieś czy ładnie wyglądam. Marzy mi się fryzura, artystyczny, nieład - wstaje, ręką poczochram, coś do utrwalenia i gotowe. Pasowałoby do tego co mam w głowie i w pokoju...Bałagan wszędzie, chaos...Cała ja
kasioola81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.