Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 22:45   #901
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja mam Shape And Sculpt Powder tylko ze wersji jedno kolorowej, mysle że to ten sam produkt, tylko w Pro gdzie jest w stałej ofercie jest jednokolorowy i mniejszy, ma średnice jak róż i mozna go do paletek z różami wrzucać

Pudry są bardzo gładkie, pieknie sie rozkładają na skórze, mam dwa jasne jeden jak kość słoniowa drugi bardzo blada morela, obydwa mają mikroskopijne drobinki rozświetlające bardzo mało widoczne na skórze, efekt dają stonowany i elegancki, dobre tez pod łuk brwiowy trzeci kolor jaki mam to chłodny brąz ten jest matowy, swietny do konturowania, są też inne brązy bardziej ciepłe ale nie brałem bo mozna je zastąpić matowym brązerem

Ogólnie ciekawy produkt na zdjeciu masz je w paletce w górnym rzędzie
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Też podobał mi się (zanim obadałam na żywo) Fashion (i jeszcze Strike a Pose) ale właśnie jakiś taki przygaszony był. Mutiny to rzeczywiście dobry zamiennik i o wiele piękniejszy.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------


parę stron wcześniej ktoś zachwalał - niestety nie pamiętam, bo bardzo żywo jest ostatnio w tym wątku. Ale też chętniej przeczytałabym jakąś szerszą wypowiedź na jego temat
Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Na życzenie Kajol i Queen - moja recenzja Sculpt&Shape w odcieniu bone&beige - niestety skończył mi się dlatego z niecierpliwością czekam na Dsquared. Ale przejdźmy do recenzji produktu. Puder świetnie rozświetla i konturuje twarz - nakładając ciemną stronę w strategiczne miejsca można naprawdę uzyskać efekt pięknie wymodelowanej twarzy. Jasna część mojego pudru była lśniąca, miała w sobie połysk - bez brokatu, po prostu ładny dyskretny połysk, który rozświetlał ślicznie kości policzkowe, górną część nosa, środek czoła. Jednak mała uwaga - używałam raz jaśniejszego odcienia na mojej znajomej, która w kolorystyce MAC była gdzieś NC15 - jej jaśniejszy odcień nic nie dawał - pokrywał się praktycznie z jej kolorem skóry - dlatego ważne jest by dobrać odpowiedni sculpt&shape do odcienia swojej karnacji. Z tego co wiem w MAC PRO można kupić te 2 kolory osobno i gdybym miała dostęp do MAC PRO kupiłabym tylko odcień beige - głównie dlatego, że do rozświetlania wolę coś, mimo wszystko, mocniejszego - w stylu mineralize skinfinish. Jednak jeśli ktoś lubi delikatniejszy połysk to i ta jaśniejsza strona go nie zawiedzie. Jeśli chodzi o trwałość - to jest ona taka sam jak w przypadku różów czy pudrów - u mnie trzymał się calutki dzień, naprawdę polecam.

Kurczę, mogłam się nie pytać, bo napaliłam się na kolejny kosmetyk.
Orientujecie się jaka jest cena tego podwójnego "konturownika" w Polsce?
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 08:22   #902
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

On będzie dopiero jesienią, cena to 93zł
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 09:40   #903
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Czyli tak, mam chętnych do:
Violet (Myszołapka, Nice Kitty, Estella)
Rich Purple (Frywolna Franka, Myszołapka, Nice Kitty)
Chartreuse (Frywolna Franka, Myszołapka, Nice Kitty)
i Teal (Myszołapka)

Jeśli chodzi o Violet, Rich Purple i Chartreuse to jeśli się zgadzacie to na tym bym skończyła bo nie chcę ich dzielić bardziej jak na 4. A jeśli chodzi o Teal to mogę dobrać jeszcze 2 osoby.

Zaznaczam że to dopiero na zamówienie wrześniowe u KNK - po prostu byłam ciekawa czy taki pomysł z dzieleniem pigmentów się przyjmie.

Tanya - nad Naked się nie zastanawiaj bo to jeden z bardziej uniwersalnych pigmentów.
Hehe spóźnilam się ale jestem chętna na Teal i Steel Blue
a ktoś nie będzie zamawiał Kistchmas i Muttiny ? też chętnie się podłącze

Za to teraz jestem na etapie poszukiwania podkładu dla siebie, mam przesuszoną skórę skłonną do przetłuszczania się nie wiem jak to możliwe ale na policzkach pojawiają się suche placki, wychodzą po nałożeniu pudru Czy MAC ma nawilżające podkłady, jest coś takiego w ogóle ( jaki ignorant ze mnie! aż wstyd )

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-08-04 o 09:47
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 11:09   #904
NiceKitty
Raczkowanie
 
Avatar NiceKitty
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Za to teraz jestem na etapie poszukiwania podkładu dla siebie, mam przesuszoną skórę skłonną do przetłuszczania się nie wiem jak to możliwe ale na policzkach pojawiają się suche placki, wychodzą po nałożeniu pudru Czy MAC ma nawilżające podkłady, jest coś takiego w ogóle ( jaki ignorant ze mnie! aż wstyd )
Nie znam się aż tak na podkładach MAC - używam regularnie Studio Fix Fluid + Mineralize Skinfinish - na pewno nie polecam ich do aż takich problemów skórnych. Świetnie nawilżającym podkładem jest za to podkład firmy Rouge Bunny Rouge Liquid Foundation - niestety cena w polskich perfumeriach to 200zł. Ja na Twoim miejscu najpierw poszukałabym jakiegoś naprawdę dobrego kremu nawilżającego i dopiero po zlikwidowaniu problemu szukała podkładu, bo co tu się oszukiwać - podkład problemu nie zlikwiduje.
NiceKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 11:23   #905
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Hehe spóźnilam się ale jestem chętna na Teal i Steel Blue
a ktoś nie będzie zamawiał Kistchmas i Muttiny ? też chętnie się podłącze
Ja biorę Kitchmas, możesz się dołączyć; Mutiny mam pełnowymiarowy.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 11:29   #906
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Nie znam się aż tak na podkładach MAC - używam regularnie Studio Fix Fluid + Mineralize Skinfinish - na pewno nie polecam ich do aż takich problemów skórnych. Świetnie nawilżającym podkładem jest za to podkład firmy Rouge Bunny Rouge Liquid Foundation - niestety cena w polskich perfumeriach to 200zł. Ja na Twoim miejscu najpierw poszukałabym jakiegoś naprawdę dobrego kremu nawilżającego i dopiero po zlikwidowaniu problemu szukała podkładu, bo co tu się oszukiwać - podkład problemu nie zlikwiduje.
Krem już mam jak tylko się zorientowałam, że mam taki problem to kupiłam sobie vichy więc mam nadzieję zlikwidować te placki. W takim razie wstrzymam się z tym podkładem

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja biorę Kitchmas, możesz się dołączyć; Mutiny mam pełnowymiarowy.
O ! świetnie to dopisz mnie do listy! Koniecznie
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 13:05   #907
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość

Za to teraz jestem na etapie poszukiwania podkładu dla siebie, mam przesuszoną skórę skłonną do przetłuszczania się nie wiem jak to możliwe ale na policzkach pojawiają się suche placki, wychodzą po nałożeniu pudru Czy MAC ma nawilżające podkłady, jest coś takiego w ogóle ( jaki ignorant ze mnie! aż wstyd )
A ja Ci polecę na naprawdę duzy przesusz jakiś suplement diety poprawiający nawilżenie -np Capivit hydra control, czy tez hydra therapy. Przy dłuższym stosowaniu naprawdę są znakomite rezultaty. Z podkładów polecalabym Kanebo,są rewelacyjne, ładnie nawilżaja, nie robia maski, trzymają się długo. Ja jestem Kanebo zachwycona. Wspomniany Rouge bunny Rouge w pierwszej chwili mnie zachwycił, ale potem okazało się, że to jednak nie jest taka bajka, mnie przede wszystkim zapychał, a po dłuższym uzywaniu coś jednak było nie tak, jakby mnie lekko podrażniał.
A i wazna jest maska o wiele lepiej i szybciej nawilża jak krem
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 13:18   #908
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
A ja Ci polecę na naprawdę duzy przesusz jakiś suplement diety poprawiający nawilżenie -np Capivit hydra control, czy tez hydra therapy. Przy dłuższym stosowaniu naprawdę są znakomite rezultaty. Z podkładów polecalabym Kanebo,są rewelacyjne, ładnie nawilżaja, nie robia maski, trzymają się długo. Ja jestem Kanebo zachwycona. Wspomniany Rouge bunny Rouge w pierwszej chwili mnie zachwycił, ale potem okazało się, że to jednak nie jest taka bajka, mnie przede wszystkim zapychał, a po dłuższym uzywaniu coś jednak było nie tak, jakby mnie lekko podrażniał.
A i wazna jest maska o wiele lepiej i szybciej nawilża jak krem
Racja, na ten Capivit nie wpadłam. A jakiś konkretny podkład Kanebo mogłabyś mi polecić, którego używasz?
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 13:48   #909
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Racja, na ten Capivit nie wpadłam. A jakiś konkretny podkład Kanebo mogłabyś mi polecić, którego używasz?
Uzywałam dwóch :
Kanebo media liquid foundation - przeznaczony na rynek azjatycki. Jest z kolagenem i z czyms tam jeszcze, ładnie nawilża, rozpromienia twarz. Długo się utrzymuje na buzi, ale nie daje jakiegoś powalającego matu ( idzie to załatwic pudrem sypkim). Poleciłam go kilku osobom, 4 kupiły i sa równie zachwycone jak ja, a kosztował na ebayu razem z przesyłka około 35 zł.
Kanebo Sensai Fluid finish ( znam tylko z odlewek z Douglasa ) Fajnie nawilża, lepiej matuje niz media, daje naturalny efekt na buzi, czły dzien czuc komfort skóry. Ten podkład kupie sobie na zimę, bo teraz używam kompaktu Kanebo

Tak na marginesie sypki puder Sensai loose powder translucent ma w sobie kwas hialuronowy i równiez nawilza skóre

__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 14:59   #910
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ja tez uzuwalam Fluid Finish i na pewno do niego wroce bo mineraly mi nie sluza - takze polecam. b.dobrze wyglada na skorze i daje efekt takie drugiej skorki

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

eustachy twoja skora jest przesuszona i dlatego sie przetluszcza. dobry krem nawilzajacy to podstawa ja moge polecic Clarinsa

ale zem off top walnela
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 15:42   #911
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja tez uzuwalam Fluid Finish i na pewno do niego wroce bo mineraly mi nie sluza - takze polecam. b.dobrze wyglada na skorze i daje efekt takie drugiej skorki

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

eustachy twoja skora jest przesuszona i dlatego sie przetluszcza. dobry krem nawilzajacy to podstawa ja moge polecic Clarinsa

ale zem off top walnela
Ranko dziś tych offtopów sporo
Ja ze swojej strony jeszcze polecam balsam na noc ( do twarzy ) Decleora, nigdy nie miałam nic lepszego I Ranka ma rację, przesuszona skóra wydziela sebum na potęgę, wiem, bo sama miałam dopiero silne nawilzenie sprawiło, ze przestałam się swiecic jak księzyc , ale tak czy siak na większe wyjscia i gdy będę potrzebowac naprawdę silnego matu kupię blota MAC ( zeby nie było zupełnie offtopowo )
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 19:24   #912
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ranko dziś tych offtopów sporo
Ja ze swojej strony jeszcze polecam balsam na noc ( do twarzy ) Decleora, nigdy nie miałam nic lepszego I Ranka ma rację, przesuszona skóra wydziela sebum na potęgę, wiem, bo sama miałam dopiero silne nawilzenie sprawiło, ze przestałam się swiecic jak księzyc , ale tak czy siak na większe wyjscia i gdy będę potrzebowac naprawdę silnego matu kupię blota MAC ( zeby nie było zupełnie offtopowo )
Dzięki dziewczyny i sorry za ten off top taki jakiś niezamierzony wyszedł.
Wychodzi na to, że sama sobie twarz załatwiłam zawsze kupowałam kremy do cery mieszanej.
Poprzyglądam się tym podkładom Kanebo.

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-08-04 o 19:27
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 20:56   #913
jagodamalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

eustachy, sprawdź apteczną markę nuxe- creme fraiche nie raz uratował moja twarz kiedy pojawiły sie przesuszone placki. nie ma porownania z vichy.
jagodamalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 21:05   #914
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ale nuxe ma w niektorych kremach polyacrylamid, fraiche z tego co pamiętam niestety go ma lubię tę firmę, ale trzeba czytać składy :/
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 21:39   #915
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

po Nuxe lecze teraz ochydna wysypke maja straszne i dlugie sklady

a Blot nie dal sobie rady w tym upale
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 22:37   #916
jagodamalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

o matko, ja sie na szczęście ustrzegłam wysypek i innych przyjemności po nuxach. ups.
czy ktos z tu obecnych zna odpowiednik dla rated-r z LTL? jest piękny, ale zbyt rzadko się takich kolorow używa, więc może znacie coś podobnego??
jagodamalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 06:53   #917
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

No i fajnie - do Teal będzie jeszcze Kajol i Eustachy i mam każdy pigment na 4
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 10:36   #918
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

hej ale naprodukowaliście przez te kilka dni co zmieniałam stan cywilny

nie ma jeszcze kogoś chętnego kto by chciał na pół (1/3) pigmenty jakieś w odcieniach fioletu? np Circa plum albo French violet albo Lovely lily albo Deep purple...? albo Cornflower? albo moją ukochaną Fairy Lite???
Estellko: a Ty mi już wrzucałaś swatche Naked Lunch i Swish? bo mi się już gubi alles zusamen...ale jeśli nie, to bardzo poproszę o nie na odpowiednim wątku
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-08-05 o 10:43
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 10:44   #919
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie ma jeszcze kogoś chętnego kto by chciał na pół (1/3) pigmenty jakieś w odcieniach fioletu? np Circa plum albo French violet albo Lovely lily albo Deep purple...? albo Cornflower? albo moją ukochaną Fairy Lite???
Estelko: a Ty mi już wrzucałaś swatche Naked Lunch i Swish? bo mi się już gubi alles zusamen...
GRATULACJE NAJGORĘTSZE!
A na jakiś fiolecik, to ja zawsze chętna (najwyżej nerkę sprzedam...)
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 10:57   #920
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
GRATULACJE NAJGORĘTSZE!
A na jakiś fiolecik, to ja zawsze chętna (najwyżej nerkę sprzedam...)
a dziękuję Kochana, dziękuję
hahaha - ja to bym chyba obie musiała przed tym zamówieniem wrześniowym... co wchodzę na stronę MACa to mi się coś podoba...ehhh... tylko chyba paletki pustej na 4 się nie opłaca KNK zamawiać u Ciebie, co? nie wiem jak to po zniżce wyjdzie, gubię się w tym...
to franko frywolna moja, na który fiolecik byś miała chrapkę?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 11:33   #921
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a dziękuję Kochana, dziękuję
hahaha - ja to bym chyba obie musiała przed tym zamówieniem wrześniowym... co wchodzę na stronę MACa to mi się coś podoba...ehhh... tylko chyba paletki pustej na 4 się nie opłaca KNK zamawiać u Ciebie, co? nie wiem jak to po zniżce wyjdzie, gubię się w tym...
to franko frywolna moja, na który fiolecik byś miała chrapkę?
Kasiu, Gratulacje !
I ja jestem chętna na deep purple, zastanawiam sie czy kupować pełny słoiczek czy podzielić się na pół bo i tak pewnie się tego nie zużyje
możemy wziąć na pół? bo mnie konkretnie połowa by interesowała.
Ja jeszcze zamierzam wziać museum bronze i zastanawiam się nad rose gold...
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 11:57   #922
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość

a Blot nie dal sobie rady w tym upale
Niewiele co w takim upale przetrzymuje

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hej ale naprodukowaliście przez te kilka dni co zmieniałam stan cywilny

nie ma jeszcze kogoś chętnego kto by chciał na pół (1/3) pigmenty jakieś w odcieniach fioletu? np Circa plum albo French violet albo Lovely lily albo Deep purple...? albo Cornflower? albo moją ukochaną Fairy Lite???
Estellko: a Ty mi już wrzucałaś swatche Naked Lunch i Swish? bo mi się już gubi alles zusamen...ale jeśli nie, to bardzo poproszę o nie na odpowiednim wątku
Już gratulowałam, ale co mi tam jeszcze raz Gratulacje Kasiu
Circa plum to limitowanka, była jakoś rok temu razem z Tea time, więc już jej nie dostaniesz w sklepie

Widzę, że szał pigmentowy trwa

Zapomniałam napisac
Estelko dostałam cienie, dziękuje
Smoke& diamonds i style snob faktycznie to takie przybrudzone kolorki. Smokowi juz blisko faktycznie do sweet sienny kolorystycznie, co mnie bardzo cieszy Fakt są dosc perłowe. Ciesze sie, że nie brałam Ego , ufffff Zdjęcia juz wklejała Estella w wątku swatchowym, więc nie będę dublowac.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA


Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2009-08-05 o 12:03
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 12:04   #923
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Kasiu, Gratulacje !
I ja jestem chętna na deep purple, zastanawiam sie czy kupować pełny słoiczek czy podzielić się na pół bo i tak pewnie się tego nie zużyje
możemy wziąć na pół? bo mnie konkretnie połowa by interesowała.
Ja jeszcze zamierzam wziać museum bronze i zastanawiam się nad rose gold...
Dzięki Kochana!
Jasne!
ja tam nie wyobrażam sobie zużyć całego słoiczka! a dp jest przepiękny!
Rose Gold mam odsypkę i jakoś mi nie przypasowała na tyle, żeby kupować cały słoiczek czy pół... ładne złoto, szlachetne, ale jak dla mnie zbyt trudna konsystencja w obsłudze... tak jak ten drugi odcień złota, Gold bodajże. ma dziwną zwartą konsystencję, nie potrafię nim cieniować - nakłada się i przyczepia jak rzep do powieki... tylko z tymi dwoma pigmentami tak mam... Za to zakochałam się w odcieniu Cornflower i Rose też mi się podoba ale na DP jestem chętna!
a ile to będzie na pół? córka matematyczki się pyta (chodzi mi o koszt ostateczny z przesłaniem do mnie i po odjęciu wszystkich rabatów KNK itp
Aniu: dzięki po raz kolejny karteczka piękna!!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-08-05 o 12:06
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 12:07   #924
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hej ale naprodukowaliście przez te kilka dni co zmieniałam stan cywilny

Estellko: a Ty mi już wrzucałaś swatche Naked Lunch i Swish? bo mi się już gubi alles zusamen...ale jeśli nie, to bardzo poproszę o nie na odpowiednim wątku
Gratulacje!!!
Zdjęcia wrzuciłam w odpowiednim wątku - ale to zdjęcia cienia, nie na dłoni; niestety mój aparat raczej nie zrobi takich fotek jakbym chciała. Różowa paletka - górny rząd najpierw Swish, potem Naked Lunch - Naked Lunch nie wygląda jakoś rewelacyjnie na fotkach, ale genialnie wygląda na powiece
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 12:29   #925
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Gratulacje!!!
Zdjęcia wrzuciłam w odpowiednim wątku - ale to zdjęcia cienia, nie na dłoni; niestety mój aparat raczej nie zrobi takich fotek jakbym chciała. Różowa paletka - górny rząd najpierw Swish, potem Naked Lunch - Naked Lunch nie wygląda jakoś rewelacyjnie na fotkach, ale genialnie wygląda na powiece
dzięki
wieeem widziałam te zdjęcia liczyłam na swatche na ręce - ale dzięki i za takie naked lunch wygląda na bardzo ciemny kolorek... ?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 13:08   #926
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dzięki
wieeem widziałam te zdjęcia liczyłam na swatche na ręce - ale dzięki i za takie naked lunch wygląda na bardzo ciemny kolorek... ?
Naked Lunch absolutnie nie jest ciemny to beż wpadający w jasny róż, o lekko perłowym, satynowym wykończeniu. Bardzo ładny, też jestem jego fanką
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 15:41   #927
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hej ale naprodukowaliście przez te kilka dni co zmieniałam stan cywilny
Gratuluję serdecznie!

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Niewiele co w takim upale przetrzymuje
Cienie MACa przetrzymują - oczywiście na bazie i odpowiednio długo wcierane i rozcierane. Co prawda wtedy trzeba na makijaż poświecić jakieś pół godziny, ale mam wrażenie, że one wszystko przetrzymają
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 15:53   #928
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Gratuluję serdecznie!

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------



Cienie MACa przetrzymują - oczywiście na bazie i odpowiednio długo wcierane i rozcierane. Co prawda wtedy trzeba na makijaż poświecić jakieś pół godziny, ale mam wrażenie, że one wszystko przetrzymają
dziękuję bardzo
też mam takie wrażenie co do cieni MAC są niezniszczalne
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:36   #929
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to franko frywolna moja, na który fiolecik byś miała chrapkę?
jest mi dokładnie wszystko jedno. pigment fioletowy mam tylko Violet a kocham się w tych odcieniach. Moje zielone oczy je uwielbiają także tak jak Ci pasuje to będzie
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:41   #930
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Gratulacje Kasiu!
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.