Rude włosy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 16:54   #31
jaimojemarzenia
Raczkowanie
 
Avatar jaimojemarzenia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 310
Dot.: Rude włosy

Loreal casting creme gloss - orzech laskowy
Czy farbował ktoś tym kolorkiem? Jak wasze odczucia?
Czekam na zdjęcia włosów zafarbowanych na ten kolor. )
__________________
-Będzie mi bardzo smutno jeśli będziesz musiała odejść.
-Więc nie pozwól mi odejść... obiecaj!


można przetrwać ten obłędny taniec, zgwałcić uczucia, zabić pożądanie, ale miłość i tak jak zbrodni skazaniec w małej celi serca na zawsze zostanie.
jaimojemarzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 16:51   #32
aguxagulska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Europa. <;
Wiadomości: 179
Dot.: Rude włosy

rotangel booski masz ten rudy też taki chcę ;D ile ta farba kosztuje? to jest farba czy jak? bo czytałam ze to żel
aguxagulska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 09:51   #33
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Rude włosy

Cytat:
Napisane przez aguxagulska Pokaż wiadomość
rotangel booski masz ten rudy też taki chcę ;D ile ta farba kosztuje? to jest farba czy jak? bo czytałam ze to żel
wprawdze to nie do mnie no ale.. ale byłam w rossmanie i spojrzałam na te farbe cena kształtuje sie ok30 zł jest to farba i z rudości ma jeszcze kolor papryki
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 23:08   #34
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Rude włosy

Widzę, że tu się cała długachna rozmowa wywiązała. Ja mam jeszcze pytanie. Czy za farbowanie odrostów u fryzjera płaci się tyle co za farbowanie całości?
Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 16:31   #35
rotangel
Przyczajenie
 
Avatar rotangel
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Rude włosy

No ta farba feria loreal mango kosztuje tak jak koleżanka pisała ok.30 zł. A u mnie w sklepie 27zł hehee... I naprawdę jest w żelu. tzn. Wlewa się żel do pudełeczka z utleniaczem i miesza. Pudełko ma aplikator, wygodnie się nakłada i jest bardzo bardzo wydajna


A loreal casting orzech laskowy też używałam - kolor też bardzo ładny taki rudy tylko że dużo szybciej się wypłukuje ale jest mniej inwazyjna dla włosa i nie widać tak przy niej odrostów...

pozdrawiam
rotangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 21:32   #36
Puszek67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Rzeczywiście ładnie Ci w tym kolorze. Co do farby to ja jedynie odradzę te z Pallete. Są beznadziejne, kolor zawsze wychodzi inny.
Puszek67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 01:14   #37
kroowek
Raczkowanie
 
Avatar kroowek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 138
Dot.: Rude włosy

Oj mi też marzy się rudy kolorek Miałam już czarny,wulkaniczną czerwień,rubin itp... teraz wróciłam do swojego naturalnego blondu i dobrze mi z nim ale chce zaszaleć i lekko zaszokować mojego TŻta,którego nie widziałam już dłuższy czas Boje się farby,kupiłam szampon koloryzujacy, pomalowałam pasemko i... już po pierwszym myciu prawie całkowicie kollor się wypłukał, ale to dobrze przynajmniej nie będę miał odrostów i szybko wróce do swojego koloru Za 3 dni zmieniam kolor całych włosów, a że są do pasa to troche mi to zajmie
kroowek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 08:41   #38
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Rude włosy

rotangel powiadasz że w żelu to ciekawie to będzie mój nastepny wybór farby i kolorku bo jestem w trakcie szukania odpowiedniego a na foto masz troszke że tak ujme wypłukany kolorek czy tak wychodzi nawet po farbowaniu ? czy ma jednak jakas czerwien badz poswiate czerwieni napoczatku???

kroowek
nie zpaomnij wstawic fotosa po zmienie jak i w blondzie z chęcia ujrze tak z ciekawosci zeby nie bylo ;p hehe
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 10:07   #39
rotangel
Przyczajenie
 
Avatar rotangel
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Rude włosy

Tu na zdjęciu jest już troszkę wypłukany heheee a na początku przez pierwsze dwa mycia jest bardzo intensywny... i może troszkę czerwonawy ale czerwień szybko schodzi
rotangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 10:11   #40
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Rude włosy

A już myślałam, że rudy i czerwienie to przeżytek i niemodne Ja też lubię te kolory, ale muszę przyznać, że czasem nie osiąga się takiego efektu jaki się chce, no przynajmniej ja. Malowałam już na czerwienie, ciemne, ale intensywne i raz wychodziły, a raz mniej, to znaczy wychodziły, ale bardzo ciemne, jakieś burgundy, wiśnie, których akurat nie lubię. Ale tak czy siak moje włosy zawsze miały poświatę rudości, nawet jak się farba zmyła, to są rudawe. Podobają mi się też takie rude marchewkowe, ale raczej na moich włosach mi taki kolor nie wyjdzie, musiałabym pewnie rozjaśniać, a tego nie zrobię, bo mam cienkie i delikatne włosy. Ale kupiłam wczoraj farbę Farouk bez amoniaku, kolor Red Crimson i jutro maluję, zobaczymy co mi wyjdzie Jeśli ktoś chce duży wybór czerwieni i rudości, to polecam zobaczyć te farby, bo mają dużą paletę kolorów, ale nie wiem jak wychodzą na włosach. Ale pani w sklepie zapewniła, że nie niszczą włosów. Zobaczymy...
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:06   #41
eiri90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Rude włosy

uzywal ktos loreal casting creme gloss kolor bursztyn?? jakie efekty?
eiri90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 20:29   #42
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Rude włosy

Ja farbuję Castingiem orzech laskowy nr 643 (wklejam zdjęcia). Podoba mi się kolorek, ale 3-4 mycia i już blednie. Szukam czegoś w podobnym odcieniu rudego, ale trwałego. Może skuszę się na to mango
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg orzech_laskowy.jpg (147,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg orzech_laskowy (2).jpg (148,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg orzech_laskowy (5).jpg (149,4 KB, 44 załadowań)
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:56   #43
eiri90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Rude włosy

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Ja farbuję Castingiem orzech laskowy nr 643 (wklejam zdjęcia). Podoba mi się kolorek, ale 3-4 mycia i już blednie. Szukam czegoś w podobnym odcieniu rudego, ale trwałego. Może skuszę się na to mango
a z jakiego kolorku malowalas na ten? ladnie wyglada, ja chcialabym troche ciemniejsze i nie wiem wlasnie czy nie kupic jednak tego orzecha laskowego zamiast bursztynu
eiri90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 21:18   #44
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Rude włosy

Cytat:
Napisane przez eiri90 Pokaż wiadomość
a z jakiego kolorku malowalas na ten? ladnie wyglada, ja chcialabym troche ciemniejsze i nie wiem wlasnie czy nie kupic jednak tego orzecha laskowego zamiast bursztynu
Kolor kładłam na moje naturalne ciemny blond/jasny brąz. Zawsze możesz spróbować, bo casting naprawdę (niestety) szybko się zmywa .
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 09:19   #45
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Rude włosy

rotangel dzieki za info pewnie i tak sie skusze na to mango

Ewelina79 ciekawi mnie co to za farba hmm a marchewkowe odcienie tez byly? po zafabowaniu poporsze o fotosss jak mozna prosic
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 00:39   #46
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Rude włosy

No przecież napisałam jaka to jest farba, Farouk, CHI Ionic Permament Shine Color. Pomalowałam dziś nią włosy i jestem chyba mile zaskoczona. Miałam kolor Red Crimson, mi akurat ciężko uzyskać czerwienie na swoich włosach, a tu wyszedł taki kolor jak na palecie, tylko, że odrosty są ciemniejsze, a reszta włosów jaśniejsza, ale wszystko mieni się głęboką czerwienią, to bez wątpienia czerwień, żadne bordo, burgundy czy ciemne wiśnie takie jak mi wychodziły u fryzjera, a teraz sama sobie w domu zrobiłam taki kolor jaki chciałam i to za jakie pieniądze. Zobaczę jutro w świetle dziennym i napiszę. Marchewkowe odcienie też były, sama też taki chciałam, ale chyba by raczej nie wyszedł, a rozjaśnianie nie wchodziło w grę. Nakładało się ją bardzo łatwo, nie śmierdzi w ogóle, dobrze się zmywa. Mam nadzieję, że obietnice producenta, że nie niszczy włosów są prawdziwe, nie ma amoniaku, zobaczymy.
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 08:25   #47
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Rude włosy

Ewelina79 przeciez wiem ze napisalas ;-P ale chodzilo o ogolne info po farbowaniu a zreszta niewidzialam nigdy tej farby na połkach chocby w ogolno dopstepnych sklepach wiec pytalam :P no ale google sie ukłonilo hehe no wiec chyba dobrze ze jestes zadowolona oby sie wyplkukiwal sie mega szybko
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:48   #48
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Rude włosy

Bo ta farba jest dostępna tylko w sklepach fryzjerskich, to profesjonalna farba. A co wypłukiwania, to pewnie będzie szybko, tak to jest z czerwieniami, no ale trochę pobędzie pewnie. Napiszę potem jak się wypłukuje, za jakiś czas. Nie wiem tylko czy to jest farba trwała, czy jakaś taka do 28 myć, ale skoro bez amoniaku to może będzie dobrze, aby tylko włosów nie zniszczyła, a podczas koloryzacji wypadł mi może tylko 1 włos, zobaczymy co dalej.
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 23:15   #49
kroowek
Raczkowanie
 
Avatar kroowek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 138
Dot.: Rude włosy

Jestem po farbowaniu Prawie zabrakło mi farby,później długie oczekiwanie ale udało się! Jest RUDY Chciałam zrobić fotke ale baterie odmówiły współpracy
Wyszedł mi kolor coś pomiędzy tymi, które są na zdjęciach (a dokładnie to mam takie i takie bo malowałam włosy sama i wyszło mi coś w stylu pasemek
A na 3 zdjęciu ja kilka dni wsześniej z moim naturalnym kolorem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 370x-1-c615d99f591c986f7b285a92e562e847.jpg (34,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27964.jpg (63,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (89,3 KB, 50 załadowań)
kroowek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.