Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-15, 11:47   #421
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Kolor 0 ma transparentność tylko w nazwie W rzeczywistości osoby o ciemniejszej karnacji będzie mocno bielić, czyli kolor daje - jest bardzo, bardzo jasny, ani różowy, ani żółty.

W sumie to nie chcę się bardziej wybielić Więc może zaryzykuję i wezmę odcień nr 1 albo 2 (zobaczę który różu za dużo w sobie nie ma)
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:44   #422
Myszeczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z bydgoszczy ; P
Wiadomości: 49
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
olejek rycynowy-smarowac na noc.
I to powinno zadziałać na moje jasne brwi. ?
Myszeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:51   #423
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
hihih a ja chowam włosy, bo mi własnie złocieją i rudzieją na słońcu a ja je tak namiętnie ochładzam, fioletowa płukanka na przykład
Elianko, moglabys napisac cos więcej? Gdzie kupujesz, jak jej używasz itd? Ja mam podobnie, latem moje włosy baaardzo złocieją, a w takim wyblakłym kolorze wyglądam źle. Teraz co prawda farbuję, ale chętnie ochłodziłabym odcien.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 17:43   #424
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Tak, tak, tak!
Ja dodatkowo, oprócz bycia członkiem Klubu Miłośniczek Pudru Manhattan Soft Compact Powder jestem jeszcze w Klubie Miłośniczek Pudru Manhattan Perfect Teint Powder & Make Up 2in1
a który poleciłabyś jako pierwszy ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 18:59   #425
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Elianko, moglabys napisac cos więcej? Gdzie kupujesz, jak jej używasz itd? Ja mam podobnie, latem moje włosy baaardzo złocieją, a w takim wyblakłym kolorze wyglądam źle. Teraz co prawda farbuję, ale chętnie ochłodziłabym odcien.
Ja kupiłam najtańszą w Naturze za 5 zł

Strasznie brudzi wannę na różowo :/ ale fajnie chłodzi brązowy kolor włosów, znikają rude refleksy Warto pocierpieć bałagan


Kupiłam cos nowego. Podkład Mineral Match Astor odcień 001 jest NAPRAWDĘ jasny. Sama w szoku byłam.

Najjaśniejszy odcień mattitude te z jest całkiem całkiem, dla mnie odrobinę za ciemny i za ciepły,ale to o ton.

Mineral Match wydaje się porcelanowy, neutralny.... na razie pomazałam się nim tylko w pracy, ładnie mnie zmatował i nie świecę się do tej pory (od 14), ale jutro przetestuje go na filtrze i w bojowych warunkach - jadę w "Błękitny Tour" czyli uprawiac propagandę wyborcza na zmianę w słońcu i w klimatyzowanym autokarze. Żaden podkład tego nie wytrzyma, więc to idealny dzień na testy


EDIT: zapomniałam powiedzieć, że ten podkład jest bardzo tani, zapłaciłam za niego 20 zł w Naturze, sama się dziwie, że tak mało
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:29   #426
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Znalazłam właśnie cytat pewnego filozofa: "Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności"
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:11   #427
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Znalazłam właśnie cytat pewnego filozofa: "Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności"
eee to jakiś lipny filozof
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 20:13   #428
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Kupiłam cos nowego. Podkład Mineral Match Astor odcień 001 jest NAPRAWDĘ jasny. Sama w szoku byłam.

Najjaśniejszy odcień mattitude te z jest całkiem całkiem, dla mnie odrobinę za ciemny i za ciepły,ale to o ton.

Mineral Match wydaje się porcelanowy, neutralny.... na razie pomazałam się nim tylko w pracy, ładnie mnie zmatował i nie świecę się do tej pory (od 14), ale jutro przetestuje go na filtrze i w bojowych warunkach - jadę w "Błękitny Tour" czyli uprawiac propagandę wyborcza na zmianę w słońcu i w klimatyzowanym autokarze. Żaden podkład tego nie wytrzyma, więc to idealny dzień na testy


EDIT: zapomniałam powiedzieć, że ten podkład jest bardzo tani, zapłaciłam za niego 20 zł w Naturze, sama się dziwie, że tak mało
Kiedyś też go macałam w drogerii i rzeczywiście ma piękny kolor Zresztą w ogóle mam wrażenie, że podkłady w pudrze nawet tych drogeryjnych firm mają jaśniejsze odcienie niż podkłady płynne...

Daj znać, jak przetrwa test Niedługo mój Inglot się skończy i chcę potestować coś nowego
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:17   #429
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

elianko a długo się ten efekt utrzymuje? Jak często ją robisz? Tylko płukasz nią włosy? Rozcieńczasz z czyms? Jestem kompletnie zielona jesli chodzi o płukanki, a jesli one mialyby mi ochłodzic kolor włosów to..
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:28   #430
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
elianko a długo się ten efekt utrzymuje? Jak często ją robisz? Tylko płukasz nią włosy? Rozcieńczasz z czyms? Jestem kompletnie zielona jesli chodzi o płukanki, a jesli one mialyby mi ochłodzic kolor włosów to..
Niestety od mycia do mycia :/
"chlapkę" (około nakrętki daje na taka moją miseczkę do płukania (ma z 1,5 litra mniej więcej), czasem daje ocet jabłkowy i płuczę nad wanną umyte wcześniej włosy , wycieram w przeznaczony do tego ręcznik.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:32   #431
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziękuję za instrukcję aa, nawet jak tylko od mycia do mycia mozna spróbowac Poszukam jej jutro, dzięki
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 20:33   #432
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam najtańszą w Naturze za 5 zł

Strasznie brudzi wannę na różowo :/ ale fajnie chłodzi brązowy kolor włosów, znikają rude refleksy Warto pocierpieć bałagan


Kupiłam cos nowego. Podkład Mineral Match Astor odcień 001 jest NAPRAWDĘ jasny. Sama w szoku byłam.

Najjaśniejszy odcień mattitude te z jest całkiem całkiem, dla mnie odrobinę za ciemny i za ciepły,ale to o ton.

Mineral Match wydaje się porcelanowy, neutralny.... na razie pomazałam się nim tylko w pracy, ładnie mnie zmatował i nie świecę się do tej pory (od 14), ale jutro przetestuje go na filtrze i w bojowych warunkach - jadę w "Błękitny Tour" czyli uprawiac propagandę wyborcza na zmianę w słońcu i w klimatyzowanym autokarze. Żaden podkład tego nie wytrzyma, więc to idealny dzień na testy


EDIT: zapomniałam powiedzieć, że ten podkład jest bardzo tani, zapłaciłam za niego 20 zł w Naturze, sama się dziwie, że tak mało

20zł?! Chyba żartujesz?! Ja go chciałam kiedyś kupić, to w Rossmannie kosztował 43zł :/ Chyba Ci wyślę kasę żebyś mi go kupiła, hehe Bo w mojej Naturze nie ma kosmetyków z Astora :/
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:53   #433
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
20zł?! Chyba żartujesz?! /
Serio serio. Dokładnie 19,99
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:05   #434
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Serio serio. Dokładnie 19,99
No nie Nigdy go nie kupię w takiej cenie
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:10   #435
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Elianko, a piszesz o tym płynnym mineralnym czy w proszku? A jego stopień jasności do jakiego innego podkładu można by przyrównać?
Praszam, że tak wypytuję, ale poszukuję czegoś od zaraz bo minerałki mi się skończyły:<
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:17   #436
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Serio serio. Dokładnie 19,99
to jakaś promocja ?

( ja też chcę )
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:22   #437
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

u mnie w naturze wygląda to na normalną cenę.... nie jest czerwona ani nic

co do jasności- nie widziałam tak jasnego w tym odcieniu (czyli neutralnym)
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:46   #438
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Ja przez Was planuję zakup obu pudrów I mam pytanie. Chciałabym kupić te pudry, ale chcę ich używać zamiast podkładu (albo jednego z nich, jeszcze nie wiem ), a z tego co się domyślam, to ten pierwszy odcień 0, jest transparentny. Ma któraś z bladolicych dalsze numerki? Np. 1? Chodzi mi o to, żeby troszkę kolorku dawał mimo wszystko
Mam nr 1, nie kupowałam transparentnego, ponieważ dziewczyny mówiły, że jest tylko taki z nazwy i tak naprawdę jest bardzo jasny. Nie jestem wybitnie blada, ale mam jasną cerę i moim zdaniem nr 1 jest dla mnie odpowiedni. Mam nadzieję, że pomgłam
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:58   #439
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
u mnie w naturze wygląda to na normalną cenę.... nie jest czerwona ani nic

co do jasności- nie widziałam tak jasnego w tym odcieniu (czyli neutralnym)
W takim razie fajnie się zapowiada

Przy okazji zainteresowało mnie ostatnio gdy pisałyście o ubiorze w upalne dni, dlaczego w niektórych gorących krajach ubierają się tak od góry do dołu i czytając o filtrach mineralnych wylookałam coś takiego:

W niektórych krajach europejskich można też dostać specjalną odzież ochronną UV. Specjalne ubrania ochronne robione są z niezwykle ściśle tkanego poliestru, wzbogaconego nanocząsteczkami dwutlenku tytanu, przy czym pigment jest wtapiany we włókno, co zapewnia trwałą ochronę przeciwsłoneczną, niezależnie od wieku tkaniny, czy ilości prań. Cechuje go bardzo wysoka ochrona, którą w przypadku tkanin oznacza się faktorem UPF (ultraviolett protection factor). Stopień ochrony określa się dla wszystkich rodzajów promieniowania, tzn. ubrania takie chronią i przed UVA i przed UVB. Warto też zwrócić uwagę na standard UV 801. Odzież zachowująca tę normę nie traci właściwości ochronnych także w stanie mokrym i rozciągniętym.

W sumie fajna sprawa, zwłaszcza dla ludzi z uczuleniem
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 22:04   #440
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
W takim razie fajnie się zapowiada

Przy okazji zainteresowało mnie ostatnio gdy pisałyście o ubiorze w upalne dni, dlaczego w niektórych gorących krajach ubierają się tak od góry do dołu i czytając o filtrach mineralnych wylookałam coś takiego:

W niektórych krajach europejskich można też dostać specjalną odzież ochronną UV. Specjalne ubrania ochronne robione są z niezwykle ściśle tkanego poliestru, wzbogaconego nanocząsteczkami dwutlenku tytanu, przy czym pigment jest wtapiany we włókno, co zapewnia trwałą ochronę przeciwsłoneczną, niezależnie od wieku tkaniny, czy ilości prań. Cechuje go bardzo wysoka ochrona, którą w przypadku tkanin oznacza się faktorem UPF (ultraviolett protection factor). Stopień ochrony określa się dla wszystkich rodzajów promieniowania, tzn. ubrania takie chronią i przed UVA i przed UVB. Warto też zwrócić uwagę na standard UV 801. Odzież zachowująca tę normę nie traci właściwości ochronnych także w stanie mokrym i rozciągniętym.

W sumie fajna sprawa, zwłaszcza dla ludzi z uczuleniem
Ciekawe, czy w Pl można coś takiego kupić. Przydałoby mi się, bo podejrzewam, że moje swędzące odnóża mają związek ze słonkiem.

Póki co w ramach ratunku będę chyba musiała nosić moje stare lniane spodnie w piżamowym kolorze, który mi w ogóle nie pasuje Chyba, że len chwyta czarny barwnik
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 22:16   #441
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Elianko, a piszesz o tym płynnym mineralnym czy w proszku?

Zapomniałam napisać- w proszku
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 22:18   #442
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy w Pl można coś takiego kupić. Przydałoby mi się, bo podejrzewam, że moje swędzące odnóża mają związek ze słonkiem.

Póki co w ramach ratunku będę chyba musiała nosić moje stare lniane spodnie w piżamowym kolorze, który mi w ogóle nie pasuje Chyba, że len chwyta czarny barwnik
Właśnie buszuję na ten temat w necie, jak coś znajdę to dam znać

A len się całkiem dobrze farbuje
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 22:22   #443
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
A len się całkiem dobrze farbuje
A nie wiesz, czy też dobrze trzyma kolor?
Moja mama oczywiście twierdzi, że mało co się zafarbuje na czarno, ale ona ma dość moich czarnych ubrań I potem marnuje się mnóstwo fajnych ciuchów, bo mają kolor np. piżamowy

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać- w proszku
Muszę go koniecznie obczaić w Naturze
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 22:40   #444
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Kupiłam cos nowego. Podkład Mineral Match Astor odcień 001 jest NAPRAWDĘ jasny. Sama w szoku byłam.
Kiedyś zwróciłam na niego uwagę, ale pomyślalam że to niemożliwe żeby był taki jasny, skoro można go kupić w zwykłej drogerii
Ale skoro się doczekałam recenzji bladolicej to może w niego zainwestuje A pędzel jest ok? Bo pamiętam, ze taki nawet spory był. Napisz koniecznie jak się sprawuje w innych warunkach
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 22:40   #445
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A nie wiesz, czy też dobrze trzyma kolor?
Moja mama oczywiście twierdzi, że mało co się zafarbuje na czarno, ale ona ma dość moich czarnych ubrań I potem marnuje się mnóstwo fajnych ciuchów, bo mają kolor np. piżamowy
Farbowałam chustę, taką farbą z utrwalaczem od razu. Kolor był całkiem ładny, nie była to wymarzona głęboka czerń, ale jednak czerń
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 23:38   #446
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Farbowałam chustę, taką farbą z utrwalaczem od razu. Kolor był całkiem ładny, nie była to wymarzona głęboka czerń, ale jednak czerń
Dla mnie czerń to czerń, ma strasznie dużo odcieni, ale obojętne mi, jaki noszę

Dziewczyny, oglądałyście nowy odcinek True Blood? Królowa w nim tak cudnie wygląda, po prostu bosko Tak samo Pam Gdyby było więcej takich kobiet, byłabym gotowa zmienić orientację
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 23:49   #447
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witam kolejne Bladzioszki

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
a który poleciłabyś jako pierwszy ?
Trudno powiedzieć... zależy czego oczekujesz. Jeśli krycia, to 2in1. A jeśli tylko matowienia, to Soft Compact. 2in1 jest trochę ciemniejszy, bo 'początkowe' odcienie Soft Compact są naprawdę jasne. Ja lubię obydwa te pudry

Dziewczyny, wyjeżdżam na tydzień, do Warszawy i do Zakopanego... mam nadzieję, że mnie nie przysmaży
Trzymajcie się i piszcie dużo, to z rozkoszą poczytam po powrocie
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 06:54   #448
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Muszę go koniecznie obczaić w Naturze
Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Kiedyś zwróciłam na niego uwagę, ale pomyślalam że to niemożliwe żeby był taki jasny, skoro można go kupić w zwykłej drogerii
Ale skoro się doczekałam recenzji bladolicej to może w niego zainwestuje A pędzel jest ok? Bo pamiętam, ze taki nawet spory był. Napisz koniecznie jak się sprawuje w innych warunkach
Recenzje ma kiepskie :/ ZObaczymy...

co do pędzla- dziewczyny napisały , że drapie i że niewygodny, ale ja nie mam go z czym porównać. Jedyne kabuki jakie mam to z essence, które używam do rozcierania różu

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
[B]
Dziewczyny, wyjeżdżam na tydzień, do Warszawy i do Zakopanego... mam nadzieję, że mnie nie przysmaży
Trzymajcie się i piszcie dużo, to z rozkoszą poczytam po powrocie
Miłych wakacji!

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

po pierwszym teście nie jestem zadowolona.... mam na twarzy straszną tapetę, a proszek zrobił mi na filtrze plamo-skorupkę (wiecie o co chodzi?). Twarz jest maskowata, matowa i zabetonowana. Nie podoba mi się.

Zobaczymy jak się zachowa w ciągu dnia...
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 08:06   #449
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość

po pierwszym teście nie jestem zadowolona.... mam na twarzy straszną tapetę, a proszek zrobił mi na filtrze plamo-skorupkę (wiecie o co chodzi?). Twarz jest maskowata, matowa i zabetonowana. Nie podoba mi się.

Zobaczymy jak się zachowa w ciągu dnia...
Jedne minerały również robiły mi taką skorupkę na filtrach. Coś okropnego. Po godzince skorupka normalnie kruszyła się A twarz wyglądała jak popękany tynk na blokach.

Natrix miłych wakacji!
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 08:40   #450
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Troszkę sobie pomarudzę

Niedługo idę na ślub koleżanki a panikuję jakby to był mój własny
Nie mam na siebie żadnego pomysłu - ani w co się ubrać, ani jak się umalować i uczesać (z makijażem oczu będzię mieć duże problemy - opadające powieki).
Także.......miodzio
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.