Podkłady - jakie najlepsze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-16, 09:32   #1
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980

podklad rozswietlajacy dla cery mieszanej???


bardzo mi sie podoba jak buzka tak ladnie sie swieci naturalnoscia ale nie w wyniku spocenia ale wlasnie dzieki zastosowaniu podkladu rozswietlajacego,czy on takze nadaje sie do skory mieszanej( glownie strefa T)??
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-16, 17:41   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: podklad rozswietlajacy dla cery mieszanej???

Jeśli nie masz bardzo tłustej cery powinno być dobrze Sama mam cerę mieszaną, choć teraz już chyba bardziej suchą i odkąd sięgnę pamięcią zawsze wybieram lekkie i delikatnie rozświetlające podkłady. Pudry też Takie podkłady nie sprawdzają się tylko na naprawdę tłustej cerze, ktora właśnie szybko wygląda jak spocona
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 09:31   #3
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Re: podklad rozswietlajacy dla cery mieszanej???

dzieki wielkie Smoczyca za odpowiedz,a jakbys jeszcze mogla mi polecic konkretny podklad,to bylabym wdzieczna i jak z kryciem,czy one poprzez dizalanie rozswitlajace takze kryja,pytam bo jeszcze nigdy nie stosowalam takich podkladow,zawsze tylko matujace,pozdrawiam
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 10:14   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: podklad rozswietlajacy dla cery mieszanej???

Hej - podkłądy rozświetlające to np wycofany już z Polski Gentle Light Clinique, ale są i takie które normalnie dostępne - Translucide Loreala, True Radiance Clarinsa, Sublimine Givenchy, Diorskin, zdaje się że najnowszy Happy Light Bourjois też, Helena Rubinstein Illumination, Lancome Photogenic.
Bardzo fajnym połączeniem matu i lekkiego rozświetlenia jest podkład Ideal Matte Estee Lauder, jeden z moich ulubionych
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 10:54   #5
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Re: podklad rozswietlajacy dla cery mieszanej???

dzieki wielkie za odpowiedz Smoczyca
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 11:45   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: podklad rozswietlajacy dla cery mieszanej???

angel1980 napisał(a):
> dzieki wielkie za odpowiedz Smoczyca

Drobiazg przepraszam że odpowiadam z takim poślizgiem ale miałam strasznie zajęte ostatnie dni i nawet na wizaż jednym okiem nie zajrzałam

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 11:49   #7
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Re: podklad rozswietlajacy dla cery mieszanej???

Hej!
A ja Ci polecę podkład CLinique Perfectly Real Make-up. Jeżeli chodzi i rozświetlenie to super! Jest przeznaczony dla cer normalnych/mieszanych, więc akurat dla Ciebie. Ja zawsze do niego wracam niczym córka marnotrawna. Ale radzę Ci zawsze najpierw załątwić sobie próbki, bo co dobre dla kogoś nie musi być dobre dla Ciebie. Pozdrawiam
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-20, 13:17   #8
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Re: podklad rozswietlajacy dla cery mieszanej???

dziekuje za rade londynka.Mam kilka produktow Clinique i jestem zadowolona wiec chetnie sprobuje ten podklad,tak jak mowisz,probka najpierw,bo juz nie raz sie przekonalam ,ze cena nie zawsze swiadczy o jakosci.Takze ten bourjois ,o ktory, wpsominala Smoczyca moze byc ciekawy,zobaczymy
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-21, 09:55   #9
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: podklad rozswietlajacy dla cery mieszanej???

Hej, ja mam cerę mieszaną,a le jestem od jakiegos czasu zakochana w podkładach rozświetlających. Miałam Loreal Translucide, i byłam zadowolona, ładnie rozświetlał buzkę , wyglądało to bardzo naturalnie, ale jednak strefę T musiałam co jakis czas muskać pudrem, bo za bardzo się błyszczała Teraz kupiłam na Allegro Nivea Illuminasion, rozswietlający, czekam aż dojdzie, więc nie mogę nic o nim narazie powiedzieć, ale koleżanka, która wróciła z Niemiec twierdziła , że jest bardzo fajny, więc zobaczymy ....POwodzenia w szukaniu odpowiedniego podkładu!!!Pozdra wiam
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-21, 09:57   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: podklad rozswietlajacy dla cery mieszanej???

Aha , zapomniałam dodać, że znakomite efekty rozświetlające daje tez Revlon Skinlights, zarówno podkład, jak i puder oraz emulsjaAle niestety nie wiem jak to się ma do cery mieszanej...
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-21, 10:23   #11
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Re: podklad rozswietlajacy dla cery mieszanej???

Hej!
Co do Revlonu, tj. emulsji rozswietlającej, to jest ona beztłuszczowa, więc jak najbardzije. Sama zresztą używam, a też mam taką cerę. Tylko nie mogę znależc podkładu z tej serii . Kosmetyki Revlonu mogę nabyć tylko, kiedy jeżdzę na zjazdy do Krakowa, a nie ma tego podkładu w Galerii Centrum, w Sephorze w ogóle Revlonu nie ma... Może wiecie, gdzie w Krakowie można dostać ten podkład???
Acha, parę dni temu kupiłam rozświetlający Yves-Richer z serii Yria. Jak potestuję, zdam relację . Wygląda ciekawie i mam nawet wysoki filtr - 14, a oceny też ma na dobre na KW.
Pozdrawiam!!!
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-21, 12:44   #12
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Re: podklad rozswietlajacy dla cery mieszanej???

dziekuje Mariti i Rhiannon za podpowiedzi,zwroce uwage na wasze wybory,pozdrawiam
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 22:05   #13
dorota87870
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
podkład do suchej skóry

szukam podkładu. na twarzy mam suche plamki,które chcę ukryć. niestety szybko schodzące podkłady zostawiają na nich plamy. szukam dobrego podkładu w przystepnej cenie ( do 80 zł)
dorota87870 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 23:11   #14
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: podkład do suchej skóry

KWC i wyszukiwarka
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 21:15   #15
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: podkład do suchej skóry

Jaka obcesowa odpowiedź

Ja mam suchą skórę, i dla mnie dobry jest Diorskin Nude (niestety cena to 195 zł). Jest teraz na rynku dużo podkładów nawilżających. Skóra jest też bardziej nawilżona i nie widać suchych skórek, kiedy zmieszasz krem nawilżający z podkładem, albo kiedy aplikujesz podkład tuż po nałożeniu dosyć grubej warstwy kremu.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 13:50   #16
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: podkład do suchej skóry

Moja skóra jest również sucha i z tendencją do suchych placków. Z czystym sumieniem mogę polecić:
  • Clinique Supermoisture - podkład intensywnie nawilżający z efektem rozświetlającym, konsystencja jest gęsta, kremowa. Cena ok 140 zł.
  • Lancome Teint Miracle - delikatny, średnio kryjący, raczej do cery bez większych problemów. Również delikatnie rozświetla, nie ma drobinek, ale na twarzy dalej taki efekt "glow". Jest trwały . Cena 185 zł.
  • Pupa No Transfer - konsystencja też kremowa, ładnie nawilża, ale wykończenie jest półmatowe. Cena 95 zł.
  • Bourjois Helathy Mix - kremowa konsystencja, kryje przeciętnie (jak w przypadku Lancome), ale na pewno nie podkreśli suchych skórek. Przyjemnie pachnie . Cena ok 60 zł.
  • Bourjois 10 hours sleep effect - bardzo lekki, płynny podkład o słabym kryciu, natomiast moim zdaniem jest idealny na lato. Mocno nawilżający. Cena ok 60 zł.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 14:28   #17
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: podkład do suchej skóry

Jak mam przesuszoną skórę, to sięgam po Healthy mix Bourjois lub Healthy skin Neutrogena. Ten drugi nawet lepiej nawilża i nie ma mowy o podkreśleniu jakichś suchości.
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 13:37   #18
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: podkład do suchej skóry

revlon colorstay do cery suchej (dobrze kryje, ale jest ciężki) albo lżejszy Jedwabisty podkład rozświetlający AA
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 16:07   #19
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: podkład do suchej skóry

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Jak mam przesuszoną skórę, to sięgam po Healthy mix Bourjois lub Healthy skin Neutrogena. Ten drugi nawet lepiej nawilża i nie ma mowy o podkreśleniu jakichś suchości.
Mnie Neutrogena uczuliła i po jej używaniu miałam suche placki na pół twarzy .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 16:23   #20
kapselka
Przyczajenie
 
Avatar kapselka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 6
Dot.: podkład do suchej skóry

a mozecie polecic coś do cery z przebarwieniami i raczej suchej ( jestem na terapii izotretynoiną), nie mam juz tradziku za to rozszerzone pory ( moze jakas baza lub krem zmniejszajacy je ) teraz używam minerałki lumiere do cery suchej ale chyba bardziej sprawdziłby sie fluid
kapselka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 19:56   #21
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: podkład do suchej skóry

Cytat:
Napisane przez kapselka Pokaż wiadomość
a mozecie polecic coś do cery z przebarwieniami i raczej suchej ( jestem na terapii izotretynoiną), nie mam juz tradziku za to rozszerzone pory ( moze jakas baza lub krem zmniejszajacy je ) teraz używam minerałki lumiere do cery suchej ale chyba bardziej sprawdziłby sie fluid
Z reguły większość baz posiada w składzie silikony, które zapychają, także takich na pewno nie polecam. Bardzo fajnym produktem jest Fix+ z MAC, można go używać także jako bazę.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 22:14   #22
bell321
Raczkowanie
 
Avatar bell321
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 165
Podkład-POMOCY

Szukam podkładu i kompletnie nie wiem co wybrac. Doświadczenie mam niewielkie. Urzywałam:
-Rimmel Stay Matte // taki sobie, jednak juz do niego nie
-Rimmel Recover // ładnie wyrownuje koloryc cery ale te drobinki...
-Maybelline Dream Satin Liquid // jak dla mnie porazka. ciemnieje na tarzy, robi maske, fu nie chce go

***
Mam 17 lat i nie wiem jaka mam cere-czasmi jest b. sucha, czasami tłusta w strefie T. Nie szukam podkładu kryjącego bo przeważnie nie amm co kryć. Chcę podkładu, który tylko wyrówna koloryt skóry podobnie jak Recover, bez efektu maski, delikatnie. Nie chce tez zeby byl tlusty na twarzy jak krem. Mozecie cos polecic wizazanki? Moze cos z Max Facotr? Mze bys innego? Jak juz mowiłam chce zeby podkład wyrownał koloryt skory, moze troche rosswietlil... z gory dziekuje.

ps.: co sadzicie o max Factor Lasting performence w moim wypadku??
__________________
'94

2010 Lloret de Mar
2011 Złote Piaski
2012 Złote Piaski

Edytowane przez bell321
Czas edycji: 2010-12-29 o 00:51
bell321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 22:53   #23
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Podkład-POMOCY

Healthy Mix Bourjois, tylko obowiązkowo przypudrować strefę T
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 23:24   #24
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Podkład-POMOCY

kwc
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 23:24   #25
mika19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ie
Wiadomości: 20
Dot.: Podkład-POMOCY

ja mialam healthy mix i wygladalam w nim okropnie wygladalam w nim gzoej niz bez podkladu.....natomiast polecam Tobie serdecznie podklad najnowszy max factora xperience, rewelacja niewidoczny ,lekki jak mgielka wyrownuje koloryt bedziesz napewno zadowolona!pzdr
mika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 07:28   #26
JLopezka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 51
Dot.: Podkład-POMOCY

tylko i wyłącznie.....REVLON Colorstay dla cery mieszanej, POLECAM!!!! bez efektu maski,ładnie wyrównuje, nie ciemnieje, nie brudzi ubrań i bardzoooo długo trzyma sie na twarzy
na allegro można kupić już za 30zł +przesyłka

używałam Estee Lauder DW za 150 zł i nie widzę większej różnicy, a nawet powiedziałabym że Revlon lepszy bo EL uwidocznia pory
JLopezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:28   #27
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Podkład-POMOCY

Cytat:
Napisane przez JLopezka Pokaż wiadomość
tylko i wyłącznie.....REVLON Colorstay dla cery mieszanej, POLECAM!!!! bez efektu maski,ładnie wyrównuje, nie ciemnieje, nie brudzi ubrań i bardzoooo długo trzyma sie na twarzy
na allegro można kupić już za 30zł +przesyłka

używałam Estee Lauder DW za 150 zł i nie widzę większej różnicy, a nawet powiedziałabym że Revlon lepszy bo EL uwidocznia pory
a ja właśnie po revlonie miałam pory jak kratery, żaden inny podkład tak ich nigdy nie eksponował. najlepiej brać próbki i nigdy nie kupować podkładu bez wcześniejszych testów.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:41   #28
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Podkład-POMOCY

Cytat:
Napisane przez mika19 Pokaż wiadomość
ja mialam healthy mix i wygladalam w nim okropnie wygladalam w nim gzoej niz bez podkladu.....natomiast polecam Tobie serdecznie podklad najnowszy max factora xperience, rewelacja niewidoczny ,lekki jak mgielka wyrownuje koloryt bedziesz napewno zadowolona!pzdr
Co osoba to opinia Healthy Mix ma jednak lepsze oceny w KWC od xperience, a o tym ostatnim wręcz parę osób na blogach pisało jako o antyhicie
Ja kocham Healthy Mix, cudownie pachnie, nie ciemnieje, jest leciutki, nie ma mowy o jakimś podkreslaniu skórek, plamach, po prostu nadaje lekki kolorek i wygląd wypoczętej cery i równomiernie się rozprowadza. Jedyna wada to cena... szczególnie poza promocją.
Można jeszcze wypróbować 10 hours sleep effect (również Bourjois) - niektórzy mówią że jeszcze lepszy od HM. U mnie będzie testowany jak HM się skończy
Cytat:
Napisane przez JLopezka Pokaż wiadomość
tylko i wyłącznie.....REVLON Colorstay dla cery mieszanej, POLECAM!!!! bez efektu maski,ładnie wyrównuje, nie ciemnieje, nie brudzi ubrań i bardzoooo długo trzyma sie na twarzy
na allegro można kupić już za 30zł +przesyłka

używałam Estee Lauder DW za 150 zł i nie widzę większej różnicy, a nawet powiedziałabym że Revlon lepszy bo EL uwidocznia pory
Ja bym się osobiście bała używać Colorstay przy cerze suchej i do tego młodej. Nasłuchałam się o nim dobrych opinii, to fakt, ale mniej więcej tyle samo złych. Wiele osób zapchał, uczulił, poza tym podkreśla suche skórki i chyba jest dość ciężki.
Do tego jego skład jest wręcz straszny, sama chemia z alkoholem włącznie.
Sama się na niego czaiłam, ale boję się że zrobię sobie krzywdę

Z Maxa Factora właściwie używam tylko Lasting Performance, owszem jestem zadowolona ale to zdecydowanie nie jest podkład "wyrównujący koloryt" tylko ciężki, nadający się na imprezy, na wieczór, nie na dzień.

PS wkurzają mnie osoby ograniczające się do napisania z wielką łaską posta "kwc" ( to by wyjaśniało dlaczwego jamestown ma tyle postów ) Przecież KWC nie jest podzielone na kategorie typu: podkłady do cery mieszanej, suchej, problemowej, lekko/słabo kryjące. Od tego jest forum żeby pytać o szczególy Tak samo jak wam nie chce się opisywac podkładu, równie dobrze osoba pytająca może nie mieć ochoty przekopywać się przez setki opinii i szukac cech każdego podkładu i czy wystarczająca liczba osób z podobną cerą uznała że dany podkład jest dobry.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 13:14   #29
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Podkład-POMOCY

ja chcesz TYLKO wyrównać koloryt cery a nie potrzebujesz krycia to ja polecam... krem tonujący np. z Nivea a do tego dla zmatowienia cery np. puder Synergen

Bo polecany tutaj Revelon to ma mocne krycie a wnioskując z postu nie tego szukasz
z kolei ten krem tonujący z Nivea jest leciutki, bardzo ładnie wyrównuje koloryt (bo takie jest jego przeznaczenie) a do tego dla młodej, problematycznej cery jest całkiem fajnym kosmetykiem bo nie zapycha etc. I z pewnościa nie jest tłusty.

Sądząc po opisie cera masz mieszaną, też taką mam - i z całkiem przyjemnych podkładów mogę zasugerować Maybelline Pure Liquid (ten tutaj: http://3.bp.blogspot.com/_lAUvcWU7-o...919120525.Jpeg)

no ale moim zdaniem dla ciebie lepszy będzie krem tonujący (fajny ma jeszcze Ziaja z serii nuno) niż podkład bo jak sama piszesz potrzebujesz tylko wyrównać koloryt cery a taki krem tonujący dokładnie to robi
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:43   #30
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Podkład-POMOCY

Dołączam się do eyo i też proponuje wypróbowanie kremu tonującego, ja mam akurat największe doświadczenie z Biodermą i La Roche Posay, których wciąż używam zamiast podkładu płynnego (moja cera średnio je toleruje). Jeśli jednak bardzo chcesz kupić jednak podkład idź do Sephory, uśmiechnij się ładnie do jakiejś pani ekspedientki i niech da Ci próbki np z Bourjois. Wypróbujesz, może Ci się spodoba.

Edytowane przez 201607131114
Czas edycji: 2010-12-29 o 18:42
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.