Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 10:05   #1441
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość

nie zaglebialam sie w to ale od 2 fryzjerow to slyszalam wiec cos moze w tym jest...tez tak suszylam ale zauwazylam przynajmnie u mnie ze sa gladsze, nie mam siana i jakies takie bardziej blyszczace...
Aha, to ja mam prośbę, jak następnym razem będziesz u któregoś z nich, to zapytaj skąd taki pomysł
Zgodzę się, że ma kierunek z jakiego płynie powietrze - tutaj jak najbardziej ma sens (i jest zalecane) kierowanie strumienia "z włosem" żeby podomykać łuski, a nie na odwrót. Ale czy to robię głową do góry, w dół czy w bok, to wsio rawno...
W jaki sposób ułożenie głowy ma wpływać na osłabienie włosa dalej pozostaje dla mnie zagadką...
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:08   #1442
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

w sumie to racja hmm musze dopytac...
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:10   #1443
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Mi też nie wchodzą te dwa pierwsze..
Ja uwielbiam nakładać minerałki flat topem, innym jakoś mi ciężko.
dla mnie flat top to minerałowy must have, najlepszy do podkładu






Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam jak mi ktoś gmera we włosach. U fryzjera odlatuję
o ja też nawet kupiłam sobie masażer do masowania głowy i nauczyłam tż że ma mnie głaskać po głowie.

Może to jakieś skojarzenia z dzieciństwa, bo rodzice usypiali mnie głaszcząc po włosach i dla mnie to jest bardzo przyjemne

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
tez lubie nawet sobie masazer do glowy kupilam

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------
a jaki masz ?
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:11   #1444
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
tez lubie nawet sobie masazer do glowy kupilam

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

nie zaglebialam sie w to ale od 2 fryzjerow to slyszalam wiec cos moze w tym jest...tez tak suszylam ale zauwazylam przynajmnie u mnie ze sa gladsze, nie mam siana i jakies takie bardziej blyszczace...
No wiesz fryzjerzy polecają też silikony, cieniowanie włosów, które absolutnie nie powinny być cieniowane, raczej nie polecają naturalnych produktów i mało który z nich słyszał o olejowaniu włosów
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:11   #1445
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Akurat mizianie po włosach i głowie uwielbiam, ale mogę wybić zęby za dotykanie moich stóp
no jak to masowanie stóp jest jeszcze lepsze niż mizianie po głowie
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:14   #1446
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
No wiesz fryzjerzy polecają też silikony, cieniowanie włosów, które absolutnie nie powinny być cieniowane, raczej nie polecają naturalnych produktów i mało który z nich słyszał o olejowaniu włosów
Mojej fryzjerki mina była bezcenna jak jej powiedziałam,że oleje nakładam na włosy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:21   #1447
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość


a jaki masz ?
taki http://allegro.pl/super-masazer-do-g...160033988.html
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 10:23   #1448
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wczoraj na noc nałożyłam na włosy henarrę, rano umyłam Alterrą z granatem, nałożyłam odżywkę tą zieloną i włoski miodzio. Chyba w końcu henarra na mnie zadziałała, może się polubimy i widocznie ten szampon pokrzywowy z YR jest za mocny a szkoda, bo jest świetny, będę go używać dwa razy w tygodniu, żeby lepiej oczyścić skalp a codziennie Alterra
a mi szampony alterry cudnie podsuszają włosy akohol źle na moje włosy działa, a alterra pakuje go w szampony widocznie sporo, bo moje włosy sie buntują no chyba, że innego składnika nie lubią, ale ja obstawiam jednak to.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:25   #1449
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny, przepraszam, że tu ale może się orientujecie, a w wątku o filtrach rzadko ktoś odpowiada. Chcę jeszcze dla dzieci kupić krem z filtrem. Tylko zastanawiam się czy te mineralne filtry są równie dobre jak chemiczne? Waham się między dwoma kremami:
Eco cosmetics SPF 45 i Bio2You Baby Krem ochronny z fitrem.

Niestety Bio2You nie piszą jaki jest ten filtr, tylko ze mineralny (micro titanium dioxide) skład ma taki:
Skład (INCI): Aqua, Prunus amygdalus dulcis (Sweet almond) oil*, Glyceryl stearate SE, Helianthus annuus (Sunflower) seed oil*, Cetyl ethylhexanoate, Cetearyl alcohol, Oryza sativa (Rice) bran oil*, Butyrospermum parkii (Shea butter)*, Aloe barbadensis gel [Aloe barbadensis leaf juice]*, Olea europaea (Olive) oil unsaponifiables, Tocopheryl acetate, Titanium dioxide, Allantoin, Bisabolol, Avena sativa (Oat) kernel extract*, Aloe barbadensis leaf extract*, Linum usitatissimum (Linseed) seed extract*, Mel extract [Honey extract]*, Olea europaea (Olive) leaf extract*, Prunus amygdalus dulcis (Sweet almond) seed extract*, Tilia cordata flower extract*, Hippophae rhamnoides oil*, Parfum, Sodium dehydroacetate, Sodium benzoate, Aluminum hydroxide, Stearic acid, Glycerin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium sorbate.
* z upraw ekologicznych


Eco Cosmetics i jego INCI:
Wodny wyciąg z liści rokitnika, olej sojowy*, dwutlenek tytanu, trójglicerydy, Polyglyceryl-3 Ricinoleate (połączenie gliceryny i naturalnych kwasów tłuszczowych opartych na oleju rycynowym), oleinian gliceryny, masło shea*, gliceryna roślinna, ekstrakt z owocu granatu*, ekstrakt z rokitnika*, hydrolat z liści oliwnych*, oliwa z oliwek*, olejek jojoba*, olej z wiesiołka*, olej z rokitnika*, olej z otrębów ryżowych, ekstrakt z korzenia lukrecji, mika, witamina E pochodzenia roślinnego, olejek z orzechów makadamia, olejki eteryczne.
*składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.



Co lepsze? Co Wy stosujecie dla Waszych dzieci?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:28   #1450
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mojej fryzjerki mina była bezcenna jak jej powiedziałam,że oleje nakładam na włosy
Kurcze a ja ciągle zapominam swojej opowiedzieć
Musze to zrobic przy najbliższej wizycie chociaz ona całkiem dobrze znosi moje fanaberie włosowe i sama za każdym razem chwali włosy i sie zachwyca jak mi sie poprawiły
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 10:51   #1451
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
no jak to masowanie stóp jest jeszcze lepsze niż mizianie po głowie
Masaż, pedicure jak najbardziej, ale choćby przypadkowe dotknięcie mojej stopy przez sen grozi małym pobiciem albo krzykiem w środku nocy
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mojej fryzjerki mina była bezcenna jak jej powiedziałam,że oleje nakładam na włosy
serio? Moja tylko się uśmiechnęła i chętnie wysłuchała co mam do powiedzenia na ten temat
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a mi szampony alterry cudnie podsuszają włosy akohol źle na moje włosy działa, a alterra pakuje go w szampony widocznie sporo, bo moje włosy sie buntują no chyba, że innego składnika nie lubią, ale ja obstawiam jednak to.
Oj to szkoda, ale widzisz, każdy włos jest inny. Jak Alterra mi zaszkodzi, to wpadnę do Ciebie na poszukiwanie ideału i testy
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 11:04   #1452
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kurcze a ja ciągle zapominam swojej opowiedzieć
Musze to zrobic przy najbliższej wizycie chociaz ona całkiem dobrze znosi moje fanaberie włosowe i sama za każdym razem chwali włosy i sie zachwyca jak mi sie poprawiły
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Masaż, pedicure jak najbardziej, ale choćby przypadkowe dotknięcie mojej stopy przez sen grozi małym pobiciem albo krzykiem w środku nocy

serio? Moja tylko się uśmiechnęła i chętnie wysłuchała co mam do powiedzenia na ten temat
Oj to szkoda, ale widzisz, każdy włos jest inny. Jak Alterra mi zaszkodzi, to wpadnę do Ciebie na poszukiwanie ideału i testy
Moja mimo,że się bardzo lubimy to ma mnie za lekką wariatkęBo ja zawsze jej opowiadam o olejach i innych cudach wizażowych-to tylko oczy jej się większe robią.Eh nie czyta wizażu,a proponowałam jej


Anulka a maska do skalpu phenome to siup na głowę i co potem?trzymać ją ile mam?i łatwo się wymywa?bo ja mam traume po takiej jednej masce na skalp i się tej już boję
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:07   #1453
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
no mam taki sam

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Masaż, pedicure jak najbardziej, ale choćby przypadkowe dotknięcie mojej stopy przez sen grozi małym pobiciem albo krzykiem w środku nocy

serio? Moja tylko się uśmiechnęła i chętnie wysłuchała co mam do powiedzenia na ten temat
haha mój tz reaguje podobnie na niespodziewany dotyk w stopę

ja z żadnym fryzjerem jeszcze o olejach nie rozmawiałam ale ostatnio moja koleżanka z pracy wyczytała super przepis na maseczkę oliwa z żółtkiem, no więc podłapałam temat i mówię że ja stosuję sam olej już od dawna i bardzo polecam. Przy okazji dodałam że innymi olejami też można olejować włosy i to chyba było dla niej za dużo, bo zrobiła dziwną minę i z tego co się orientuję maseczki z oliwy nawet nie wypróbowała.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:08   #1454
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Ja też nie znoszę dotykania włosów, miziania włosów, skóry głowy.. aż mi słabo jak o tym pomyślę. Kiedyś w autobusie jechałam z rozpuszczonymi włosami i czuję, że ktoś mi dotyka włosów! Odwracam się z miną pt> I will kill you! a Pan mi mówi, że on chciał dotknąć włosów, bo takie ładne i że to nie jego wina, bo powinnam nie jeździć z rozpuszczonymi. Myślałam, że go na miejscu zabiję.
Nie no jakiś obcych gmerających w moich włosach to absolutnie nie chcę. Ale jak robi to mój mąż, to dla mnie bardzo przyjemne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a mi szampony alterry cudnie podsuszają włosy akohol źle na moje włosy działa, a alterra pakuje go w szampony widocznie sporo, bo moje włosy sie buntują no chyba, że innego składnika nie lubią, ale ja obstawiam jednak to.
Ja również omijam Alterrę szerokim łukiem. Miałam masakre na głowie po tych szamponach i odżywkach w zasadzie też
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:09   #1455
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Moja mimo,że się bardzo lubimy to ma mnie za lekką wariatkęBo ja zawsze jej opowiadam o olejach i innych cudach wizażowych-to tylko oczy jej się większe robią.Eh nie czyta wizażu,a proponowałam jej


Anulka a maska do skalpu phenome to siup na głowę i co potem?trzymać ją ile mam?i łatwo się wymywa?bo ja mam traume po takiej jednej masce na skalp i się tej już boję
wiesz, fryzjerka to pół biedy, wyobraź sobie dermatologa jak mówisz o własnoręcznie robionych kwasach i naturalnych kosmetykach bez zbędnej chemii. Wystarczyło mi jedno takie spotkanie, przestałam chodzić
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:21   #1456
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
wiesz, fryzjerka to pół biedy, wyobraź sobie dermatologa jak mówisz o własnoręcznie robionych kwasach i naturalnych kosmetykach bez zbędnej chemii. Wystarczyło mi jedno takie spotkanie, przestałam chodzić
Wyobrażam sobie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:22   #1457
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
no mam taki sam



haha mój tz reaguje podobnie na niespodziewany dotyk w stopę

ja z żadnym fryzjerem jeszcze o olejach nie rozmawiałam ale ostatnio moja koleżanka z pracy wyczytała super przepis na maseczkę oliwa z żółtkiem, no więc podłapałam temat i mówię że ja stosuję sam olej już od dawna i bardzo polecam. Przy okazji dodałam że innymi olejami też można olejować włosy i to chyba było dla niej za dużo, bo zrobiła dziwną minę i z tego co się orientuję maseczki z oliwy nawet nie wypróbowała.
heh, stopy są dziwne
A Ty nakładasz żółtko na włosy? Mnie to trochę brzydzi, tylko raz próbowałam. A ludzie rzeczywiście czasami dziwnie reagują. Dlatego wole rozmawiać o takich rzeczach tylko z bliskimi mi osobami. Ostatnio zaproponowałam koleżance by zafundowała sobie olej na włosy, ale jej zdaniem bardziej naturalnym, odżywczym i regenerującym produktem jest jedwab do włosów. Już nawet nie miałam ochoty zaczynać wykładu o silikonach.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:27   #1458
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
heh, stopy są dziwne
A Ty nakładasz żółtko na włosy? Mnie to trochę brzydzi, tylko raz próbowałam. A ludzie rzeczywiście czasami dziwnie reagują. Dlatego wole rozmawiać o takich rzeczach tylko z bliskimi mi osobami. Ostatnio zaproponowałam koleżance by zafundowała sobie olej na włosy, ale jej zdaniem bardziej naturalnym, odżywczym i regenerującym produktem jest jedwab do włosów. Już nawet nie miałam ochoty zaczynać wykładu o silikonach.
nie nakładam żółtka tylko same oleje, bo nie chce mi się z tym babrać, ale nie widzę nic złego w dodawaniu żółtka do olejów.
Mnie zdziwiła ta sytuacja o tyle że właśnie żółtko z oliwą było dla niej ok a jak powiedziałam o innych olejach to się jakoś speszyła hehe spróbuję ją dzisiaj podpytać czy próbowała tej super maseczki
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:29   #1459
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Masaż, pedicure jak najbardziej, ale choćby przypadkowe dotknięcie mojej stopy przez sen grozi małym pobiciem albo krzykiem w środku nocy

serio? Moja tylko się uśmiechnęła i chętnie wysłuchała co mam do powiedzenia na ten temat

Oj to szkoda, ale widzisz, każdy włos jest inny. Jak Alterra mi zaszkodzi, to wpadnę do Ciebie na poszukiwanie ideału i testy
zapraszam
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Moja mimo,że się bardzo lubimy to ma mnie za lekką wariatkęBo ja zawsze jej opowiadam o olejach i innych cudach wizażowych-to tylko oczy jej się większe robią.Eh nie czyta wizażu,a proponowałam jej


Anulka a maska do skalpu phenome to siup na głowę i co potem?trzymać ją ile mam?i łatwo się wymywa?bo ja mam traume po takiej jednej masce na skalp i się tej już boję
Najlepiej weź maske w łapki, rozsmaruj w dłoniach, dodaj troche wody (wtedy sie tak odrobinke zapieni) i wmasuje w skórę głowy i polec troszkę po włosach. Pomasuj trochę i zmyj. Z tego co czytałam instrukcje obsługi nie było nic o trzymaniu jej na głowie. Więc ja wmasowałam w skóre i włoski, pomerdałam i zmyłam. A potem szampon, żeby wymyć te drobinki z włosów.
Ale jeśli cos źle robię to niech mnie ktoś pooprawi!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 11:35   #1460
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dawno temu skusilam sie na zoltko na wlosy i skonczylo sie zle tzn. zmylam zoltko goraco woda i przez pare dni mialam jajecznice na glowe nie wspomne o zapachu
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:45   #1461
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zapraszam

Najlepiej weź maske w łapki, rozsmaruj w dłoniach, dodaj troche wody (wtedy sie tak odrobinke zapieni) i wmasuje w skórę głowy i polec troszkę po włosach. Pomasuj trochę i zmyj. Z tego co czytałam instrukcje obsługi nie było nic o trzymaniu jej na głowie. Więc ja wmasowałam w skóre i włoski, pomerdałam i zmyłam. A potem szampon, żeby wymyć te drobinki z włosów.
Ale jeśli cos źle robię to niech mnie ktoś pooprawi!
DobraZrobię tak jak napisałaś
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:57   #1462
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
wiesz, fryzjerka to pół biedy, wyobraź sobie dermatologa jak mówisz o własnoręcznie robionych kwasach i naturalnych kosmetykach bez zbędnej chemii. Wystarczyło mi jedno takie spotkanie, przestałam chodzić
No to ja mam stałą panią dermatolog (dość słynną zresztą i ogólnie bardzo fajną i ciągle jesteśmy w lekkim niegroźnym konflikcie - ona mi próbuje sprzedać czystą wit. C za 100 zł 15ml a ja jej się odwdzięczam opowieściami o mojej naturalnej pielęgnacji
A i jeszcze co jakiś czas chce mnie przekabacić na jakiś botoks czy cuś podobnego ale się nie daję... zresztą ona już nawet nie wierzy,że mnie kiedykolwiek namówi
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:25   #1463
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Nie wiem jak to pani ze sklepu internetowego minejo zrobiła, ale dzisiaj zaskoczył mnie listonosz listem z próbkami podkładu LivingNature. Na szybko "przymierzyłam" odcienie i chyba najjaśniejszy i najbardziej neutralny jest Buff. Nałożyłam na twarz metodą na sucho, czyli na wchłonięty krem i był z tym kłopot. Podkład błyskawicznie zastyga, przez co trudno było go równomiernie rozprowadzić. Krycie jest całkiem spore, jak na podkład naturalny. Mat jest od razu. Nie wchodzi w pory, ale jest widoczny na twarzy. Może to moja wina. Następnym razem nałożę na mokro, może będzie się bardziej ślizgał. Odcień Buff chyba nadal zbyt ciemny dla mnie. Muszę się im dokładniej przyjrzeć.

Już nie chcę minerałów, a jestem zdaje się na nie skazana

Teraz pędzę gotować żurek
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-02-22 o 12:29
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:54   #1464
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to pani ze sklepu internetowego minejo zrobiła, ale dzisiaj zaskoczył mnie listonosz listem z próbkami podkładu LivingNature. Na szybko "przymierzyłam" odcienie i chyba najjaśniejszy i najbardziej neutralny jest Buff. Nałożyłam na twarz metodą na sucho, czyli na wchłonięty krem i był z tym kłopot. Podkład błyskawicznie zastyga, przez co trudno było go równomiernie rozprowadzić. Krycie jest całkiem spore, jak na podkład naturalny. Mat jest od razu. Nie wchodzi w pory, ale jest widoczny na twarzy. Może to moja wina. Następnym razem nałożę na mokro, może będzie się bardziej ślizgał. Odcień Buff chyba nadal zbyt ciemny dla mnie. Muszę się im dokładniej przyjrzeć.

Już nie chcę minerałów, a jestem zdaje się na nie skazana

Teraz pędzę gotować żurek

a mogłabys zrobić swatche kolorów?????

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Dawno temu skusilam sie na zoltko na wlosy i skonczylo sie zle tzn. zmylam zoltko goraco woda i przez pare dni mialam jajecznice na glowe nie wspomne o zapachu
jak to jajecznicę?
w temperatusze wody, którą spłukiwałas włosy żółtko się ścieło? Skóry sobie nie poparzyłaś?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:02   #1465
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jak to jajecznicę?
w temperatusze wody, którą spłukiwałas włosy żółtko się ścieło? Skóry sobie nie poparzyłaś?
To nie takie trudne, ja kiedyś też żółtko na głowę kładłam w ramach kuracji i dość ciepła (nie gorąca ) woda sprawia,że się ścina, niestety
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:08   #1466
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

a mogłabys zrobić swatche kolorów?????

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------


jak to jajecznicę?
w temperatusze wody, którą spłukiwałas włosy żółtko się ścieło? Skóry sobie nie poparzyłaś?
ja taka zdolna jestem a woda cieplutka byla i gotowe
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:12   #1467
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Swatche podkładu Living Nature od dołu:
1. Pure Beige
2. Pure Honey
3. Pure Sand
4. Pure Fawn
5. Pure Buff
6. Pure Taupe

Nałożyłam na mokro i efekt zdecydowanie lepszy. Nakładanie dużo przyjemniejsze, bo podkład można było ładnie rozprowadzić. Skóra nie jest taka matowa, podkładu praktycznie nie widać, bo ładnie stopił się ze skórą. Krycie dużo mniejsze. Nałożyłam Sand i jest nadal ciutkę zbyt ciemny. Zobaczę jeszcze Fawn, choć może być zbyt żółty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05315.jpg (31,4 KB, 60 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:16   #1468
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To nie takie trudne, ja kiedyś też żółtko na głowę kładłam w ramach kuracji i dość ciepła (nie gorąca ) woda sprawia,że się ścina, niestety
Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ja taka zdolna jestem a woda cieplutka byla i gotowe
to mnie zaskoczyłyście
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Swatche podkładu Living Nature od dołu:
1. Pure Beige
2. Pure Honey
3. Pure Sand
4. Pure Fawn
5. Pure Buff
6. Pure Taupe

Nałożyłam na mokro i efekt zdecydowanie lepszy. Nakładanie dużo przyjemniejsze, bo podkład można było ładnie rozprowadzić. Skóra nie jest taka matowa, podkładu praktycznie nie widać, bo ładnie stopił się ze skórą. Krycie dużo mniejsze. Nałożyłam Sand i jest nadal ciutkę zbyt ciemny. Zobaczę jeszcze Fawn, choć może być zbyt żółty
Kochana super zdjęcie!!!
A ja sie pochwalę, że napisałam do sklepu minejo i Pani odpowiedziała mi błyskawicznie dostane próbki, żeby na własnej paszczy przetestować
Świetny kontakt i przemiła Pani Miłosława
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:19   #1469
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kiedyś jak powiedziałam do tż "zobacz jakie mam fajne włosy" i podsunęłam mu, żeby pomacał to 3 razy musiałam go prosic, żeby dotknął - taki nauczony, ze mu nie wolno
ja po niektorych zabiegach, jak mam takie ladne wlosy, to sie tez malza prosze o dotykanie. on tak od niechcenia dotknie, powie "no fajne" i to tyle... a chcialabym, zeby troche bardziej docenil moje wysilki
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja też nie znoszę dotykania włosów, miziania włosów, skóry głowy.. aż mi słabo jak o tym pomyślę. Kiedyś w autobusie jechałam z rozpuszczonymi włosami i czuję, że ktoś mi dotyka włosów! Odwracam się z miną pt> I will kill you! a Pan mi mówi, że on chciał dotknąć włosów, bo takie ładne i że to nie jego wina, bo powinnam nie jeździć z rozpuszczonymi. Myślałam, że go na miejscu zabiję.
jak ja bym chciala takiego komplimenta dostac!!!! moich wlosow nikt NIE CHCE dotykac, nie mam nic do gadania...
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Akurat mizianie po włosach i głowie uwielbiam, ale mogę wybić zęby za dotykanie moich stóp
oj, to nie radze przyjezdzac do monachium... to zaglebie fetyszystow rzucaja sie na stopy z zaskoczenia i potem wydaja dziwne odglosy - trzeba uwazac na kazdym kroku
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:31   #1470
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
wiesz, fryzjerka to pół biedy, wyobraź sobie dermatologa jak mówisz o własnoręcznie robionych kwasach i naturalnych kosmetykach bez zbędnej chemii. Wystarczyło mi jedno takie spotkanie, przestałam chodzić
Ja mojej reumatolog naopowiadałam to się tak ucieszyła, że stosuję naturalną pielęgnację, że miałam ochotę ją przytulić

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

jak ja bym chciala takiego komplimenta dostac!!!! moich wlosow nikt NIE CHCE dotykac, nie mam nic do gadania...
Ja widziałam Twoje włosy i różne inne Twoje atrybuty i jest co komplementować Closzku
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.