Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-04, 07:17   #661
ayamatte
królowa ciemności
 
Avatar ayamatte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 11
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;34148355]Ja mam misshę, to jest mniej więcej taki kolor: http://1.bp.blogspot.com/-6RvbAEJaPc...0/DSC07134.JPG [/QUOTE]


https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1332763726

na dole missha pc 13, wyzej HM51 i na gorzej Lumi z loreala c1

osobiscie od misshy wole elemong, jeśli komus pasuje odcien misshy, a nie odpowiada konsystecja czy cokolwiek, to polecam sprawdzic elemonga
ayamatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:57   #662
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Powracam po sześciu miesiącach testowania jasnych podkładów W końcu doprowadziłam swoją cerę do w miarę dobrego stanu( coś jej się odwidziało i przestała być mega wrażliwa księżniczka jedna). A oto moje spostrzeżenia:
1. BB kream Misha - jak dla mnie fatalny, ani to jasne ani to popielate, gorzej wyglądałam z kremem na twarzy niż bez
2.BB krem z garniera - na szczęście tubkę dostałam od koleżanki, bo nigdy nie darowałabym sobie tak marnie wydanych 20 zł jesli dla producenta to pomarańczowe coś co jest kremo-fluidem jest idealne dla jasnej cery to chyba jest on daltonistą. Krem się ani trochę nie dostosował do mojej karnacji. Ogólnie kolorystyczna porażka roku.
3. Affinitone z Maybelline ( ten w tubce)- odcień najjaśniejszy upolowany cudem w gliwickim rossmanie prawie idealny, szkoda tylko że fluid strasznie podkreśla suche skórki, i natychmiast ulatnia się z twarzy jeśli sie dotkniemy;/
4.Affinitone z MAybelline puder w kamieniu w odcieniu uwaga uwaga 24!! - mimo że w puderniczce wygląda na ciepły beż idealnie stapia mi się z karnacją. Na dzień dzisiejszy to mój ulubieniec
5. Revlon Colorstay mineral mousse odcień 010 - Kochane Wizażanki znalazłam podkład idealny! Jaśniutki, nie ciemnieje, fajna konsystencja, nie wędruje, matuje no ideał

Do dzis się zastanawiam jak przez tyle lat poszukiwań szerokim łukiem omijałam Maybelline i Revlona, wyrzucając nieraz sporą kasę na podkład który jaśniutki po nalożeniu po godzinie robił sie pomarańczowy ( ten nieszczęsny Loreal)
Się rozpisałam, ale musiałam się pochwalić znalezieniem ideału

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dołączam się! Więc witam
I tak oto mam pytanie: poszukuję mało kryjącego fluidu, raczej wyrównującego koloryt, JASNEGO, żeby nie zapychał -.- I uwierzycie, że nie mogę nigdzie znaleźć? Zwykle kupowałam Rimmela, Astora, Kobo, Maybelline, Essence... I kurde NIGDZIE nie ma odpowiedniego, wszystko mnie zapycha. Próbowałam też kremów tonujących, to mi najbardziej odpowiada, nie zapychały ale były ciemne i odznaczały mi się na ryjku Może polecicie jakiś do 50 zł?
Może bb kremy? te koreańskie oczywiście. Co prawda na mnie się nie sprawdziły, ale wiele Wizażanek sobie chwali, przeszukaj tę część wątku i poprzednią, aż ugina się od pochwał dla kremów bb

Edytowane przez jola0078
Czas edycji: 2012-06-06 o 19:52
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:01   #663
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja już zwątpiłam. co jest naprawdę jasne to jest niestety strasznie drogie jak na mnie dziś posmarowałam się tylko zielonym korektorem zamiast podkładu, przed 7 rano i na razie wyglądam świetnie. Może nie idealnie, ale nic się nie odcina. Normalnie myślę desperacko o próbie opalenia się, ile się można męczyć. Dotychczasowy podkład nagle przestał mi pasować, minerałki Adorned nie chcą się otworzyć (nie ma któraś z Was na odsprzedanie? ). Nic tylko siąść i ryczeć Z rozpaczy posmarowałam się nawet mamy Rimmelem, Wake me up, chociaz to paskudny testuch, i tak pomarańcza się zrobiła ze mnie paskudna.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
5. Revlon Colorstay mineral mousse odcień 010 - Kochane Wizażanki znalazłam podkład idealny! Jaśniutki, nie ciemnieje, fajna konsystencja, nie wędruje, matuje no ideał
możesz porónwac np z jakimś Burżujem?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:45   #664
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

burżuj healthy mix odcień51 - kiedyś używałam ale minimalnie odznaczał się, za to revlon wcale się nie odznacza, na twarzy podkład jaśnieje i tym jestem zachwycona, bo podkłady innych marek zwykle ciemniały.
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 18:43   #665
JanisJoplin
Raczkowanie
 
Avatar JanisJoplin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 36
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, jesteście dobrze obeznane z tematem. Chcę kupić podkład Revlon photoready i nie wiem czy kolor Ivory czy Vanilla. Który jest bardziej zbliżony do LW100 Inglota? Pewnie sa jakies swatche ale przekopywac tysiac stron watku...to mnie przerasta.
__________________
"Gdy kobieta rządzi w domu, to Szatan rządzi w domu.."
JanisJoplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 19:03   #666
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Nie mam Inglota LW 100, ale PR Ivory wpada w róż, a Vanilla w żółć/beż. Ten Inglot jest chyba różowawy?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 20:11   #667
JanisJoplin
Raczkowanie
 
Avatar JanisJoplin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 36
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Nie możliwe że nie ma skoro materialnie mam go w ręce w tej chwili. Wpada w żółć przynajmniej na moje oko.
__________________
"Gdy kobieta rządzi w domu, to Szatan rządzi w domu.."
JanisJoplin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 21:57   #668
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez JanisJoplin Pokaż wiadomość
Nie możliwe że nie ma skoro materialnie mam go w ręce w tej chwili. Wpada w żółć przynajmniej na moje oko.
Nie napisalam, ze go nie ma, tylko, ze ja go nie mam. Jesli wpada w zolc to tonalnie vanilla powinna byc lepsza, ale niech to ktos potwierdzi. nie wiem czy vanilla nie jest sporo ciemniejsza, ivory ktory jest od niej jasniejszy jest na poziomie porownywalnym z moim LW200.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 07:04   #669
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Nie napisalam, ze go nie ma, tylko, ze ja go nie mam. Jesli wpada w zolc to tonalnie vanilla powinna byc lepsza, ale niech to ktos potwierdzi. nie wiem czy vanilla nie jest sporo ciemniejsza, ivory ktory jest od niej jasniejszy jest na poziomie porownywalnym z moim LW200.
Vanilla jest faktycznie nieco ciemniejsza. Nie jest to może bardzo duża różnica, ale da się ją zauważyć. Ivory jest jaśniejsze, ale i trochę chłodniejsze. Myślę, że jest chłodniejsze od LW 100 który jest specyficznym kolorkiem z domieszką tonów oliwkowych.

Jeżeli komuś nie przeszkadza mocno różnica w tonacji (nie jest ona zatrważająca) brałabym odcień ivory. Jeśli jednak ważne jest by podkład był jak najcieplejszy, to stawiałabym na vanillę.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 08:31   #670
JanisJoplin
Raczkowanie
 
Avatar JanisJoplin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 36
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Enn_ mój błąd, czytać nie umiem
Dzięki dziewczyny! Ale i tak nie wiem co mam zrobić...ehhh bo jak kupie jaśniejszy mogę wyglądać jak świnia. Znów jak kupie ciemniejszy to przez lato pewne jakoś to będzie. A w zimę za ciemny...
__________________
"Gdy kobieta rządzi w domu, to Szatan rządzi w domu.."
JanisJoplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 20:03   #671
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez JanisJoplin Pokaż wiadomość
Enn_ mój błąd, czytać nie umiem
Dzięki dziewczyny! Ale i tak nie wiem co mam zrobić...ehhh bo jak kupie jaśniejszy mogę wyglądać jak świnia. Znów jak kupie ciemniejszy to przez lato pewne jakoś to będzie. A w zimę za ciemny...
Do zimy jeszcze kawałek czasu...

Ja czekam na MAPa, ciekawe, czy mi przypasuje... Oby, bo wiele dobrego o nim słyszałam
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 14:34   #672
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

dziewczyny szukam czegos na zastepstwo za Max Factor Panstick odcien 12- True Beige. Uzywalam go kiedys i to byl ideal. Jednak chce cos czego nie testuja na zwierzakach. Myslalam nad Revlonem. Polecicie cos
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 17:42   #673
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam czegos na zastepstwo za Max Factor Panstick odcien 12- True Beige. Uzywalam go kiedys i to byl ideal. Jednak chce cos czego nie testuja na zwierzakach. Myslalam nad Revlonem. Polecicie cos
A Revlon nie testuje?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 17:53   #674
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A Revlon nie testuje?
wydawalo mi sie, ze nie. Ale zaraz sprawdze.
edit:
wg tej listy, nie testuja
http://www.mediapeta.com/peta/PDF/companiesdonttest.pdf
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa

Edytowane przez mad86
Czas edycji: 2012-06-10 o 17:57
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 19:14   #675
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam czegos na zastepstwo za Max Factor Panstick odcien 12- True Beige. Uzywalam go kiedys i to byl ideal. Jednak chce cos czego nie testuja na zwierzakach. Myslalam nad Revlonem. Polecicie cos
A możesz porównać do czegoś ten odcień? Bo nie wiem, jak jest jasny i co Ci mogę w związku z tym zaproponować?
Z firm CF jasne podkłady ma np.:
Revlon, Bell, Catrice, Clarins, Eris, Gosh, Inglot, Kryolan, Lumene, Nyx, Pupa... No i minerały, których jest całe zatrzęsienie...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 16:26   #676
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A możesz porównać do czegoś ten odcień? Bo nie wiem, jak jest jasny i co Ci mogę w związku z tym zaproponować?
Z firm CF jasne podkłady ma np.:
Revlon, Bell, Catrice, Clarins, Eris, Gosh, Inglot, Kryolan, Lumene, Nyx, Pupa... No i minerały, których jest całe zatrzęsienie...
pierwszy od gory na tym swatchu
http://lh3.ggpht.com/__7lj3Uj5HIo/TS.../IMG_06052.jpg

na razie sklanialabym sie w kierunku Revlona. Podobal mi sie Photofinish kolor Shell, ale on ma jakies drobinki i wyglada jak dyskoteka
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa

Edytowane przez mad86
Czas edycji: 2012-06-11 o 17:27
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:17   #677
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
pierwszy od gory na tym swatchu
http://lh3.ggpht.com/__7lj3Uj5HIo/TS.../IMG_06052.jpg

na razie sklanialabym sie w kierunku Revlona. Podobal mi sie Photofinish kolor Shell, ale on ma jakies drobinki i wyglada jak dyskoteka
To może klasyczny Revlon CS w odcieniu bone? Aaa i jeszcze wyszedł nowy Revlon w piance Airbrush foundation. Podobno to coś pomiędzy Photoready a CS
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:28   #678
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
To może klasyczny Revlon CS w odcieniu bone? Aaa i jeszcze wyszedł nowy Revlon w piance Airbrush foundation. Podobno to coś pomiędzy Photoready a CS
Chyba raczej zwykly CS. Tylko, ze nie widze takiego koloru jak bone
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 20:31   #679
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Testowałyście kiedyś minerały z bare minerals (dostępne np w Sephorze)?
Próbowałam dzisiaj najjaśniejszy odcień, neutralny (Failry Light), i powiem WOW. Cudownie jasny , chociaż w pudełeczku wyglądał na strasznie ciemny Krycie przyzwoite, rozświetla buzię. Chciałabym jeszcze przetestować Golden Fair, dla żółciaków i... chyba się przeproszę z minerałami
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 20:39   #680
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
Chyba raczej zwykly CS. Tylko, ze nie widze takiego koloru jak bone
Przepraszam, pomyliłam z buff. Jakoś myślałam o Estee Lauder i wyszedł mi bone (to odpowiednik buff)...


Też rozmyślam o minerałkach... Próbuję przerzucić się na kolorówkę cruelty free... Łatwe to nie jest, ale jak najbardziej możliwe...

BTW. Dziewczątka, czy któraś z Was nie chce może podkładu Lancome Teint Miracle odcień 005? Mam na wymiankę. Mi ten podkład jednak nie odpowiada. A szkoda, bo ładnie jasny jest.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:21   #681
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Hahahah, a pisałaś, że to ideał u mnie zapewne nie będzie się na co wymienić...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:29   #682
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Przepraszam, pomyliłam z buff. Jakoś myślałam o Estee Lauder i wyszedł mi bone (to odpowiednik buff)...

ok. Dzieki za pomoc
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:31   #683
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja mam tak ze wsyztskimi podkładami. Uzywam, uzywam, jest bosko , jest pięknie, jaram się, kupuje drugie opakowanie, uzywam tydzień, podoba mi się,a po tygodniu zaczyna się ważyć, spływać, ciemnieć i inne tego typu historie.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 22:22   #684
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

I podtrzymuję. Tyle, że wcześniej pisałam o Teint Idole Ultra. A Teint Miracle mi się nie podoba. Chociaż jest jeszcze jaśniejszy.
Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Hahahah, a pisałaś, że to ideał u mnie zapewne nie będzie się na co wymienić...
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2012-06-11 o 22:28
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:04   #685
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
I podtrzymuję. Tyle, że wcześniej pisałam o Teint Idole Ultra. A Teint Miracle mi się nie podoba. Chociaż jest jeszcze jaśniejszy.
pardon,mój błąd:P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:17   #686
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja ostatnio jestem coraz bardziej zadowolona z pudro-podkładu TBS.
Wcześniej używałam go tylko wykończeniowo, ale ostatnio używam tylko korektora i na to nakładam ten puder i efekt jest bardzo fajny. O dziwo wygląda całkiem ładnie solo na suchej cerze.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 13:27   #687
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja ostatnio jestem coraz bardziej zadowolona z pudro-podkładu TBS.
Wcześniej używałam go tylko wykończeniowo, ale ostatnio używam tylko korektora i na to nakładam ten puder i efekt jest bardzo fajny. O dziwo wygląda całkiem ładnie solo na suchej cerze.
Ale on jest chyba dość ciemny? W sklepie przynajmniej odniosłam takie wrażenie...
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 13:39   #688
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale on jest chyba dość ciemny? W sklepie przynajmniej odniosłam takie wrażenie...
Wszystko zależy w sumie od interpretacji jasny-ciemny. Dla mnie jest w sumie jasny. Nie biały - ale żółty i jasny. Z tym, że na mojej skórze potrafi się całkiem mocno utlenić (właśnie prze to, że jest żółty; różowawe pudry i podkłady nie oksydują na mnie aż tak bardzo).
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 14:08   #689
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale on jest chyba dość ciemny? W sklepie przynajmniej odniosłam takie wrażenie...
Moim zdaniem on jest bardzo jasny (ale nie super jasny) - przy założeniu, że za jasne uważamy np. najjaśniejsze podkłady Revlon Colorstay.
Dla mnie jest idealny w komplecie z MAP FLW1NB, z kolei jest np. dużo jaśniejszy od Bourjois HM 51.

Tutaj swatche i porównanie Armaniego i TBS (szkoda, że światło się tak kiepsko układa, trudno to dokładnie porównać):
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=161
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4821
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4923

Na mnie się on nie utlenia w ogóle.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-06-16 o 14:11
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 14:33   #690
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem on jest bardzo jasny (ale nie super jasny) - przy założeniu, że za jasne uważamy np. najjaśniejsze podkłady Revlon Colorstay.
Dla mnie jest idealny w komplecie z MAP FLW1NB, z kolei jest np. dużo jaśniejszy od Bourjois HM 51.

Tutaj swatche i porównanie Armaniego i TBS (szkoda, że światło się tak kiepsko układa, trudno to dokładnie porównać):
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=161
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4821
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4923

Na mnie się on nie utlenia w ogóle.
Jaką ty masz ładną cerę nie to, co moja, cała w przebarwieniach, wypryskach, bliznach i huk wie czym jeszcze
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.