Moja metamorfoza ;) Malena1987 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-16, 19:33   #1
Malena1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 18

Moja metamorfoza ;) Malena1987


Witajcie!

Chciałabym coś w sobie zmienić, nie wiem jednak, co - wchodzi w grę przefarbowanie włosów (ale nie skrócenie, nie wyobrażam sobie siebie we włosach innych, niż długie), dobór ubrań i makijażu.

W załącznikach wrzucam moje zdjęcia - czarne włosy mam farbowane, a te kasztanowe to naturalny odcień.

No i odpowiadam na pytania o typ kolorystyczny

1. Opalam się szybko, na ciepły, brązowy kolor
2. Oczy szare, z tym, że w różnych oświetleniach mają tendencje do robienia się zielone lub niebieskie; nie ma na nich złotych plamek ani obwódek. Brwi i rzęsy mam ciemne, wręcz czarne.
3. Mam piegi, drobniutkie i brązowe.
4. Cera dość jasna, odcień beżowy, ale pewna nie jestem...
5. Naturalny odcień włosów to ciemny brąz z rudawym połyskiem.
6. Usta mam raczej jasne, o barwie chłodnego różu.
7. Dobrze czuję się w ciemnych barwach (czerń, fiolet, bordo, grafit) oraz intensywnej czerwieni, zdecydowanie nie leży mi róż, pomarańcz, żółcień, jasny błękit.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09719.JPG (54,8 KB, 326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 005_18.jpg (24,6 KB, 581 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09720.JPG (50,7 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg portret - kolor.jpg (61,1 KB, 354 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (58,1 KB, 211 załadowań)
Malena1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 21:04   #2
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Moja metamorfoza

co Cie pokusilo aby farbowac wlosy na czarno??pieknie Ci w tych kasztanowych,tak naturalnie,swierzo-wesolo...czarny do Ciebie nie pasuje!! masz bardzo ladna twarzyczke,niewiem co tu zmieniac..ogolnie tylko ten kolor wlosow jak dla mnie... Pozdrawiam
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 21:14   #3
Malena1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 18
Dot.: Moja metamorfoza

A mi się właśnie wydaje, że w czarnych włosach wyglądam najlepiej, po prostu dobrze się w nich czuję (lubię ten kolor).
Malena1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 22:58   #4
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Moja metamorfoza

hmm no to raczej sie nie dogadamy
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 08:22   #5
sikorkatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 53
Dot.: Moja metamorfoza

''co Cie pokusilo aby farbowac wlosy na czarno??pieknie Ci w tych kasztanowych,tak naturalnie,swierzo-wesolo...czarny do Ciebie nie pasuje!! masz bardzo ladna twarzyczke,niewiem co tu zmieniac..ogolnie tylko ten kolor wlosow jak dla mnie... Pozdrawiam ''
Dokładnie zgadzam się w naturalnym kolorze wyglądasz lepiej
sikorkatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 09:24   #6
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Moja metamorfoza

Skoro nie chcesz zmieniac koloru wlosow ani ich dlugosci to co chcesz zmienic? Jedynie dobor ubran czy makijazu?
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 09:47   #7
Szatanielicaaa
Przyczajenie
 
Avatar Szatanielicaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Dot.: Moja metamorfoza

Bardzo ładnie wyglądałaś w naturalnym kolorze Znacznie lepiej pasuje Ci image, gdzie jesteś naturalna Pozdrawiam
__________________
...i ja modląc się za ciszą, która była mi najbliższą rzeczą...
Szatanielicaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 10:11   #8
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Moja metamorfoza

Jeżeli te zdjęcia na dole są aktualne, to ja bym tylko zapuściła minimalnie brwi, nic więcej
A ładnie Ci i w czarnym, i w naturalnym brązie. Jeżeli zmienić kolor włosów, to ja bym je wręcz 'zrudziła'- bardzo ładnie byłoby Ci w prawdziwym, ognistym kasztanie
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 10:38   #9
Malena1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 18
Dot.: Moja metamorfoza

Aktualne są zdjęcia pierwsze i trzecie, więc jak widać, brwi zapuściłam. Kolor włosów... hmm... może zmienię, skoro tyle Was mnie namawia

Chodzi mi bardziej o dobór ubrań i makijażu
Malena1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 14:10   #10
omnibuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: Moja metamorfoza

ja bym poradzila tylko jedno : wprowadz kolor do swojej szafy...
na twarz jakis roz na policzki u blyszczyk na usta...
brwi nie malowalabym raczej kredka a pokusilabym sie na Twoim miejscu o henne..
i tez uwazam, ze z tymi jasniejszymi Ci lepiej.....
czarny Cie troche postarza...(moim zdaniem)
omnibuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 14:19   #11
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Moja metamorfoza

Jestem tego zdania co dziewczyny, powiedz czarnemu NIE, bo wygladasz jak wdowa - bez obrazy, w ciepłym brązie było ci zdecydowanie lepiej, w makiazu polecałabym ci ciepłe kolory, rożświetlające i opalizujące. Jeśli chodzi o ubrania stosujesz styl "gotycki", skoro chcesz zmienic image wprowadz kolory do swojej szafy.
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 16:08   #12
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Moja metamorfoza

nie jestes jak kazdy na ulicy i masz swoje wlasne ja,swoj wlasny styl... czy napewno chcesz go zmienic?? a przy tym stac sie napewno nowa osoba z wygladu?? bo napewno bedziesz wygladac zupelnie inaczej w kolorowych ciuchach..Ja osobiscie lubie jak ktos ma swoj wlasny styl i szanuje takich ludzi co nie sa kolejnymi wykreowanymi osobami przez swiat mody i ludzi do okola... Co do makijazu masz ladna cere,wiec mozesz ale nie mussisz stosowac podklad,pozatym jak juz pisala poprzedniczka roz ktory podkresli kosci policzkowe i za razem ozywi Twoja twarz.Masz piekne oczy,sa idealnie osadzone i duze,mozesz stosowac ciemniejsze cieni,ale napewno lepsze byly by te matowe,jedyne co to mozesz wyciagac cieniem zewnetrzne kaciki oczu do gory i rzesy tuszowac raczej na boki..Co do ust to blyszczyki albo delikatne jasne szmiki..Co do wlosow to juz mowilam,ale to Twoja sprawa w ostatecznosci z tym kolorem,jedyne co to zrobilabym pazurki i lekko je pocieniowala.Pozdrawiam Cie!
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:41   #13
omnibuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: Moja metamorfoza

Cytat:
Napisane przez n@talia19 Pokaż wiadomość
nie jestes jak kazdy na ulicy i masz swoje wlasne ja,swoj wlasny styl... czy napewno chcesz go zmienic?? a przy tym stac sie napewno nowa osoba z wygladu?? bo napewno bedziesz wygladac zupelnie inaczej w kolorowych ciuchach..Ja osobiscie lubie jak ktos ma swoj wlasny styl i szanuje takich ludzi co nie sa kolejnymi wykreowanymi osobami przez swiat mody i ludzi do okola...

mowiac ''wprowadz kolor do szafy'' nie mialam na mysli ''zrob z siebie papuge'' i zacznij sie ubierac ''kolorowo'' zauwazylam po prostu, ze na zdjeciach Malena wystepuje tylko w czarnych ubraniach a czasem niewielkie drobiazgi w postaci dodatkow potrafia nadac ubraniom zupelnie inny charakter (i takze twarzy)...i mysle, ze moze przy tym utrzymac styl gotycki...jakis fajny wisior ''w stylu gotyckim'' za to z jakims kamieniem w ladnym kolorze itp.. jest wiele mozliwosci...
a ta czern ja naprawde postarza
omnibuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 17:04   #14
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Moja metamorfoza

Cytat:
Napisane przez omnibuska Pokaż wiadomość
mowiac ''wprowadz kolor do szafy'' nie mialam na mysli ''zrob z siebie papuge'' i zacznij sie ubierac ''kolorowo'' zauwazylam po prostu, ze na zdjeciach Malena wystepuje tylko w czarnych ubraniach a czasem niewielkie drobiazgi w postaci dodatkow potrafia nadac ubraniom zupelnie inny charakter (i takze twarzy)...i mysle, ze moze przy tym utrzymac styl gotycki...jakis fajny wisior ''w stylu gotyckim'' za to z jakims kamieniem w ladnym kolorze itp.. jest wiele mozliwosci...
a ta czern ja naprawde postarza
ja Cie rozumiem,i to co napisalam nie mialo nic wspolnego z Twoja wypowiedzia wiesz takrze spokojnie...poprostu sie wypowiedzialam ze podziwiam ludzi ktorzy maja odwage miec swoj wlasny styl i nie wygladaja jak kazdy.... sama widze jej zdiecia i wiem o tym ze by kozystniej wygladala w kolorowych ciuchach,wiecej zycia co nie -ale wiadomo ze to juz troche zmieni jej styl dlatego zadalam po wyzej takie a nie inne pytanie czy chce go zmieniac... nooo uffff <pozdrawiam Cie hehe
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 17:18   #15
omnibuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: Moja metamorfoza

Cytat:
Napisane przez n@talia19 Pokaż wiadomość
ja Cie rozumiem,i to co napisalam nie mialo nic wspolnego z Twoja wypowiedzia wiesz takrze spokojnie...poprostu sie wypowiedzialam ze podziwiam ludzi ktorzy maja odwage miec swoj wlasny styl i nie wygladaja jak kazdy.... sama widze jej zdiecia i wiem o tym ze by kozystniej wygladala w kolorowych ciuchach,wiecej zycia co nie -ale wiadomo ze to juz troche zmieni jej styl dlatego zadalam po wyzej takie a nie inne pytanie czy chce go zmieniac... nooo uffff <pozdrawiam Cie hehe
oj przepraszam jesli tak to niegrzecznie zabrzmialo...no niestety taki ''urok'' slowa pisanego, ze czasem zle sie intepretuje emocje mu towrzyszace (a w tym przypadku ich brak)...to byla tylko taka niewinna polemika, bo mysle, ze kolor moglby tu wiele zdzialac
sciskam i przepraszam za taki negatywny wydziwek mej odpowiedzi i za to, ze moglas sie poczuc ''napadnieta''
omnibuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 20:33   #16
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Moja metamorfoza

Cytat:
Napisane przez omnibuska Pokaż wiadomość
oj przepraszam jesli tak to niegrzecznie zabrzmialo...no niestety taki ''urok'' slowa pisanego, ze czasem zle sie intepretuje emocje mu towrzyszace (a w tym przypadku ich brak)...to byla tylko taka niewinna polemika, bo mysle, ze kolor moglby tu wiele zdzialac
sciskam i przepraszam za taki negatywny wydziwek mej odpowiedzi i za to, ze moglas sie poczuc ''napadnieta''
taka mala wymiana zdan nikomu nie zaszkodzi ...chociaz nieraz nie da rady wszystkiego wyrazic tak jakby sie chcialo za pomoca pisania-to prawda ... nic sie nie stalo,ani sie nie poczulam napadnieta .. POZDRAWIAM CIE OMNIBUSKA
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 13:47   #17
Malena1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 18
Dot.: Moja metamorfoza

Dziękuję Wam dziewczyny

Co do Waszych rozmów odnośnie stylu - nie, nie zamierzam zacząć ubierać się tak, jak wszyscy na ulicy; myślałam o zmianie stylu na bardziej hippisowski (długie spódnice, indyjskie ciuchy, kwiatki i piórka).

Poradzcie mi tylko - w jakich kolorach mam zacząć kompletować ubrania? Nie mam pojęcia, czy jestem jesienią, czy zimą, a palety dla tych dwóch typów bardzo się różnią.
Malena1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 16:13   #18
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Moja metamorfoza

Malena To my sobie w zasadzie możemy podać ręce.
Od kilku lat czarna szafa, gotyckie dodatki, glany.
Multum ludzi się dziwi, że mi się nie znudziło, że grobowo, że bla bla.
Niemniej ja to po prostu lubię i czuję się tak najlepiej.
Ale drobne zmiany weszły w życie same. Nie powiedziałabym, żeby mój styl przypominał "hipisowski"( nie pod względem kolorystycznym bo tam występuje też trochę jasnych, pstrokatych, tak? chyba, że coś kręcę) aktualnie, ale wprowadziłam parę urozmaiceń.

* Kupiłam kilka spódnic. Z sentymentu pierwsza była czarna, długa (ale wystawało trochę 10 dziurkowych glanów),z koronką u dołu, "falbaniasta", czyli jeszcze w starym stylu.
* Drugą dostałam od cioci, zakupiła w Terranovie na jakiejś promocji, okazała się genialna. W kolorze czekoladowego brązu, o dość specyficznym kroju, bo z jednej (prawej) strony jest długa, następnie coraz krótsza, "na skos", z marszczonego materiału, Z dużym kremowym kwiatem "niedbale" wszytym w materiał spódnicy po lewej - krótszej" stronie. Kwiat (mniejszy jest też u dołu spódnicy.
Bardzo fajnie to wygląda, wszyscy pytają gdzie kupiłam. I tym sposobem zaczęłam wprowadzać jakieś kwiatowe motywy, delikatne wzorki.
* Ostatnia jest w kolorze zieleni butelkowej, także długa (krótkich,z pewnych przyczyn nosić nie mogę), zdookoła każdego "poziomu' spódnicy przyczepione są jakby takie "kiłeczka" ze wzorkiem w kolorze starego złota ( jak chodzę to brzęczy trochę ale cóż)
Szczęście, że siostra pracuje w sieci sklepów indyjskich "shiva" (kraków), więc trochę się tam zaopatrzam. Haftowane bluzki, z marszczonych materiałow, z poszerzanymi rękawami, wspomniane spódnice, żakiety z indyjskimi haftowanymi motywami, pasują też do spódnic. I dodatki. W stonowanych kolorach je noszę bo nie lubię pstrokatych, ale właśnie w takim "indyjskim stylu", możesz zakupić kolczyki piórka.
Do mojej szafy wkroczyło trochę brązów, butelkowej zieleni, i fioletu.
Barwy takie z powodzeniem łączę z moją ukochaną czernią , dorzucam ulubione dodatki, dopasowuję do nich make up, zakładam (tak tak jestem na nie chora:P) glany ( a na lato, zeby dać odpocząć stopom - rewelacja tzw "rzymianki" z naturalnej skóry ( do kupienia na takich "stoiskach góralskich" gdzie mają kierpce i te inne. To po prostu cienka podeszwa we skóry (czujesz jakbyś szła boso:P), po bokach jakby "szlufki" i całą stoję owija się rzemykiem "na krzyż", sięga to do połowy łydki - tłumaczę, bo są różne modele rzymianek, a te popularne na allegro np są po prostu imo brzydkie.) i nie czuję się obdarta z tożsamości.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 19:43   #19
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Moja metamorfoza

Ja tez bym zmienila ten czarny kolor, jesli 1987 to Twoja data urodzenia, to zdecydowaine Cie postarza. Co do ubran, to ciezko cos doradzic, masz raczej gotycki styl, czarny to swietny kolor, ale czasem mozesz go zdradzic dla fioleru, czy czerwieni, zwlaszcza ze pisalas, iz dobrze czujesz sie w tych kolorach. Ja ostatnio mam manie zieleni, wytestuj moze Tobie tez sie spodoba.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 23:31   #20
kate_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: .
Wiadomości: 20
Dot.: Moja metamorfoza

Jak zobaczyłam zdjęcia Twoje to mi szczęka opadła z wrażenia Jest piękna i kobieca. Proponuję klasyczne strone (możesz łączyć je ze stylem gotyckim). Wprowadzić Twoje ulubione kolory (fajnie wyglądają na zdjęciu fioletowe paznokcie i czarny, na innym Twój czarny wizerunek przechodzi w jakiś lodowy niebieski. Ktoś tu już napisał, że wystarczy do czarnych ubrań dodać wisior z kolorowym kamieniem i będzie już inaczej, świetny pomysł

Kolor włosów czarny czy brązowy to i tak jest dobrze Chociaż miałabym pomysł pobawienia się. Raz brąz a niecały rok później znowu czarny Tylko, że to bardzo zniszczy Ci Twój naturalny kolor włosów, ale przy farbowaniu włosów trzeba dużo stosować odżywek i serum.

Jedyne nad czym można popracować to nad makijażem. Proponuję poczytać rady w odpowiednim dziale. Poszukać przykładów, jak malować swój kształ oka.

I mała uwaga na koniec Nie wyskubuj za bardzo swoich brwi. Pisałaś, że fotka 1 i 3 to aktualne Twoje zdjęcia, uff... Twoje brwi wyglądają tam dobrze! Nie wiem tylko dlaczego dziewczyny chcą Ci tu wcisnąć hennę brwi

Baaardzo niewiele Ci trzeba do zmiany swojego wizerunku, zresztą też potrzeba w moim odczuciu jest niewielka
kate_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 16:38   #21
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Moja metamorfoza

Sory za szczerosc ,ale wygladasz jak satanistka w tych kolorachhhh oczywiscie bez urazy.Powinnnas zmienic kolory ciuchow mimo ze takie lubisz.Cos trzeba poswiecic.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 16:51   #22
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Moja metamorfoza

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Sory za szczerosc ,ale wygladasz jak satanistka w tych kolorachhhh oczywiscie bez urazy.Powinnnas zmienic kolory ciuchow mimo ze takie lubisz.Cos trzeba poswiecic.
Szczerość lubi popłacać. Mogłaś to w inny sposób napisać / wyrazić.
Otrzymujesz upomnienie.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 18:46   #23
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: Moja metamorfoza

Maleno jesteś bardzo piękną młodą kobietą 19 lat ( tak masz w profilu ) to piękny wiek.
Masz swój styl i to bardzo dobrze - ale - wg. mnie wyglądasz za poważnie jak na te 19 lat, zanim zaglądłam w profil oceniłam cię na 22-23 lata.
Nie wyrzekaj się swojego stylu, może sprbuj go troszke urozmaicić,delikatnie pokolorować
Moją sugestią jest również zebyś zbrązowiła włoski i nie czerniła ich. Ale to tylko moje zdanie. Najważniejsze zebyś ty dobrze czuła się w swoim ciele- żebyś nie była przebrana.
Pozdrawiam ciepło
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 19:13   #24
patrycjaaa1987
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaaa1987
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
GG do patrycjaaa1987
Dot.: Moja metamorfoza

Moim zdaniem jesli chodzi o kolor włosków to może i faktycznie lepsza byłaby tonacja ciepłych brązów, ciemny kolor a zwłaszcza czarny ma to do siebie, że dodaje lat i sprawia ze i tak jasna cera staje sie bardzo blada, a z tego co widze z fotek to masz raczej jasną karnację. Ale powiem Ci, że jeśli dobrze czujesz sie w takim kolorze to chyba nie ma sensu tego zmieniać, przecież o to chodzi żebyś sama dla siebie była piękna!!! Ja również mam ciemne włosy (farbowane) też słyszałam że lepiej mi w jasnych ale nie bedziemy sie tym przejmować no nie ? o to chodzi, że sie sobie podobamy! a co do makijażu to rzeczywiście jakiś błyszczyk i jasna szminka, jakiś rózyk fajny no i wystrzegałabym sie ciemnych kolorów pomadek do ust..i znowóż ze wzg na karnacje...za duży kontrast moim zdaniem. oczka też raczej w lekkich pastelowych barwach
Co do ubioru...hmm dziewczyny mają racje! Troche więcej koloru !!!
takie moje skromne zdanie...chociaż trudno cokolwiek doradzać bo nie wiem w czym dobzre sie czujesz, w jakich kolorach, fasonach? Skoro kusi Cie indyjski styl to wygrzeb coś fajnego w sklepach, może jakieś fiolety, zielenie... Pozdrawiam
__________________
!!! CEL: 58kg !!!
15.01 - 68kg
24.01 - 67kg
01.02 - 67kg
15.02 - 66kg ... byle do przodu
01.03 - ???

SESJA - System Eliminacji Studentów Jest Aktywny
patrycjaaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 13:33   #25
Malena1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 18
Dot.: Moja metamorfoza

Dzięki dziewczyny za porady

Pierwszy krok w kierunku metamorfozy poczyniony - kupiłam sobie długą sukienkę w kolorze oliwkowej zieleni... wyglądam ponoć ładnie

Zastanawiam się też nad grzywką, ale nie wiem, jak będę wyglądać - co Wy na to?
Malena1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 13:39   #26
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Moja metamorfoza

gratuluje Ci udanego zakupu .. powiedz nad jaka grzywka sie zastanawiasz,prosta na cale czolo czy raczej grzywka na bok??bo w grzywce na bok to nawett bym Cie widziala
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 18:40   #27
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Moja metamorfoza

A można prosić zdjęcie sukienki lub ciebie w niej?
Ad. grzywki, też jestem ciekawa o jaką ci chodzi, zamieść może zdjęcia to pokombinujemy.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:01   #28
MajaEngland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Moja metamorfoza ;) Malena1987

W jasniejszych wlosach jest Ci zdecydowanie ladniej.
MajaEngland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 21:29   #29
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Moja metamorfoza ;) Malena1987

W jaśniejszych super bardzo ładnie .
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 09:42   #30
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Moja metamorfoza ;) Malena1987

co do koloru wlosow nie musi byc wcale kasztanowy by bylo ok, ciemny braz bedzie kompromisowym rozwiazaniem, grzywka na bok wg mnie bardzo by Ci pasowala..
co do koloru ubran, to sama mialam kiedys zajawke na czern (ale nie w stylu gotyk), az kiedys sie ktos mnie zapytal, czy jestem w zalobie...momentalnie wprowadzilam kolory do szafy
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.