Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-04, 19:30   #1
miss.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 60

Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża


Planuję zrobić imprezę (niespodziankę) dla mojego TŻ na działce z okazji jego urodzin.
Zastanawiam się tylko, w jaki sposób urozmaicić samą imprezę... Oczywiście zrobię też jakiś wyjątkowy tort, ale może coś jeszcze...?

Organizowałyście kiedyś coś takiego? Może podsunęłybyście jakiś pomysł?
miss.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 19:43   #2
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża

grill, sałatka, piwko....
ile ma być osób?
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 19:55   #3
miss.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 60
Dot.: Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża

Myślę, że ok. 30.
Często organizujemy tam imprezy, więc są szanse na to, że jadąc w to miejsce, zorientuje się, że coś się szykuje Dlatego chciałabym zorganizować na imprezie coś jeszcze, co sprawi, że ta impreza zapadnie w pamięć. Tylko nie mam na to coś pomysłu :/
miss.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 20:05   #4
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża

jak ma byc niezapomniane to może nocny spływ kajakowy , ale to raczej nie na działce
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 10:27   #5
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża

ognisko?
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 14:01   #6
Malviniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża

Wydaje mi się, że beczka piwa i nalewak trafi w jego gust
__________________
Jeżeli szukasz pomysłu na prezent!
Malviniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 07:18   #7
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża

pokaz fajerwer(? )ków
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 13:45   #8
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża

Impreza tematyczna/przebierana.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 06:41   #9
miss.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 60
Dot.: Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża

Fajerwerki to w ogóle nie jego klimaty
A co do imprezy tematycznej - myślę, że nie zrobi to jakiegoś mocnego wrażenia, bo dość często takie rzeczy już przerabialiśmy na imprezach. Chyba żeby zrobić taką imprezę tematyczną dopracowaną w 100%? ...

Zastanawiałam się jeszcze też nad opcją "porwania". Miałyście styczność z taką formą "niespodzianki"?
miss.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 08:22   #10
Elcia789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża

Porwanie? Super pomysł. Pamiętam jak mój były chłopak zorganizował taką akcję. Gdy wracałam z pracy w ciemnej uliczce zatrzymał się samochód i wysiadło dwóch mężczyzn z kominiarkami na głowie. Wciągnęli do samochodu na głowę założyli czapkę tak, że nic nie widziałam. Niestety udało mi się przeczyztać tablice rejestracyjną, która była znajoma a faceci nie zachowywali się jakoś bardzo agresywnie, więc wiedziałam co się szykuje. Ale oczywiście gdy dotarliśmy na miejsce udawałam zaskoczoną. Tak czy inaczej pomysł fajny, tylko trzeba go dobrze rozegrać.
__________________
Najmodniejsza biżuteria japan style !
Dla dziewczyn lubiących podróże szczerze polecam wypożyczalnia kamperów.
Śliczne botki damskie
Elcia789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 18:04   #11
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża

bardzo fajny pomysł porwania faceta-jeszcze przywali porywającym i impreza odbędzie się w szpitalu. albo i skończy złamaną ręką, znam taki przypadek z działki, facet pojechał na ślub ze złamaną ręką, bo to był jego kawalerski.

moim zdaniem grill plus znienacka wyniesiony tort ze świeczkami i wszyscy śpiewają sto lat to najfajniejsza niespodzianka. dobrze zorganizować wcześniej dziewczyny na działce i przyrządzić dobre jedzenie. u mnie hitem jest sałatka ziemniaczana - ziemniaki w mundurkach 2 kg, 0,3 kg boczku, dymka albo dużo szczypiorku, 0,5 kg ogórków małosolnych, sól., pieprz, majonez dekoracyjny winiary. ziemniaki najlepiej sałatkowe albo ugotować al dente, żeby się nie rozpadły, pokroić w kostkę, dymkę drobno, boczek wysmażyć na patelni i dodać odsączony na papierze, wszystko wymieszać. sałatkę uwielbiają faceci.
druga sałatka-grecka z fetą.
hot dogi - bułki do hot dogów, frankfurterki, ogórki sałatka szwedzka, cebulka prażona kotanyi, musztarda, ketchup, każdy sam składa swojego hot doga. również hit imprez.
małe mielone kotleciki uformowane trochę podłużnie-mięso mielone, bułka namoczona, cebula czerwona siekana, natka pietruszki, opcjonalnie czarne oliwki, z wegettą, formowane rękoma w oliwie, żeby były wilgotne. można je potem wrzucić do pity. a pity są wszędzie, np. w kauflandzie.
szaszłyki z kurczaka a;la sataye-pierś z kurczaka pokroić podłużnie na 4 paski, każdy pasek w całości nadziać na drewniany szpikulec, posypać wegettą i curry, a wcześniej można nieco wymoczyć w maślance albo jogurcie. maślanka robi soczystego kurczaka, a nie suchy wiór.
hot dogi napewno będą hitem.
zamawiasz dla solenizanta beczkę piwa, albo calsberg, po 1,99 w lidlu mogą pojechać 2 osoby i kupić dla wszystkich.
a jakieś dziwactwa, jak porwania, to raczej słabo. jeżeli już, to można chłopakom zorganizować paint ball w okolicy.
można wcześniej fajnie udekorować działkę-na allegro są takie wielkie wiszące emblematy sto lat itd. można wypożyczyć od kogoś projektor i na nim wyświetlić zdjęcia z młodości. tort może być z zimnymi ogniami, są takie na allegro ślubne. można porozstawiać na działce lampiony. tak czy siak fajny gril i tort wystarczy.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 09:44   #12
malpeczka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 68
Cool Dot.: Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża

Kurcze ja właśnie planuję taką imprezę niespodziankę dla męża na sobotę i też mam parę problemów.
po 1. Urodziny są właściwie jutro, udawać, że zapomniałam, czy dać jakiś mały prezent i to wszystko ?
po 2. To będzie ognisko (grille są u nas bardzo często, więc ognisko bardziej pasuje na niespodziankę) ile trzeba kupić kiełbaski (będzie ok. 10 0sób)?? i czy znacie jakąś dobrą, żeby nadawała się an patyki na ognicho??
po 3. Lepiej wódka czy piwko?
po 4. Oprócz kiełbasek zrobię tort, sernik, 2 sałatki. Starczy czy coś jeszcze?
malpeczka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 14:37   #13
malutka__1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża

Ja mojemu ukochanemu mężowi z okazji urodzin - niespodzianki urządziłam przyjęcie 2-osobowe. Ugotowałam jego ulubione skrzydełka, zrobiłam ulubioną sałatkę. Zadbałam także o alkohol, który on tak lubi. Wybrałam wino, takie jakie on lubi i zamówiłam specjalną naklejkę na butelkę. Zamówiłam: http://bottlabel.com/etykiety-na-oka...odziny-21.html i wkleiłam zdjecie ukochanego! Jaki on był zaskoczony i szczęśliwy od tej pory jestem zwolenniczką takich prezentów. Na rocznicę planuję też zamówić taką etykietę, ale z naszym wspólnym zdjęciem
malutka__1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 18:44   #14
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża

Cytat:
Napisane przez miss.a Pokaż wiadomość
Planuję zrobić imprezę (niespodziankę) dla mojego TŻ na działce z okazji jego urodzin.
Zastanawiam się tylko, w jaki sposób urozmaicić samą imprezę... Oczywiście zrobię też jakiś wyjątkowy tort, ale może coś jeszcze...?
Niestety, pierwsze co przyszło mi na myśl i będzie naprawdę urozmaiceniem to goła panienka wyskakująca z tego tortu
Byłoby to naprawdę wyjątkowy prezent do ZONY.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2012-10-30 o 18:45
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 21:59   #15
sendo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Urodzinowy prezent: impreza-niespodzianka dla męża

i skromy a zarazem wyjatkowy prezent w stylu 3d http://pogotowie-prezentowe.webnode....%c5%82o%c5%84/


Cytat:
Napisane przez miss.a Pokaż wiadomość
Planuję zrobić imprezę (niespodziankę) dla mojego TŻ na działce z okazji jego urodzin.
Zastanawiam się tylko, w jaki sposób urozmaicić samą imprezę... Oczywiście zrobię też jakiś wyjątkowy tort, ale może coś jeszcze...?

Organizowałyście kiedyś coś takiego? Może podsunęłybyście jakiś pomysł?
sendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.