Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-21, 20:20   #121
dot79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Łączę wątki ze względu na podobną tematyke.
To jest troche inny temat. Wydaje mi sie ze w obu tych przypadkach problemy sa troche inne.

ps. sorki ze sie wychylam ale bardzo bardzo zalezy mi na tym zeby dostac odpowiedz.
dot79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 20:24   #122
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zwiotczala skora po odchudzaniu

Cytat:
Napisane przez dot79 Pokaż wiadomość
Witam,

Od dziecka walcze z nadwaga. Przez ostatnie 3 lata udaje mi sie utrzymac stala wage, teraz nosze rozmiar 38, co przy moich grubych kosciach jest duzym wyczynem (musialam sie pochwalic ).

Niedawno zauwazylam ze skora na brzuchu stala sie zwiotczala. Tluszcz ktory wczesniej tam byl znikal i skora stala sie lekko obwisla Poradzcie co moznaz tym zrobic.

Rozgladalam sie kremami, ktore sprawia ze skora sie sciagnie i stanie sie bardziej napieta. Nie mam celulitu ma burzuch wiec krem celulitowy nie bedzie chyba dobry. Moze kremy ktore modeluja cialo? Czy taki sam krem mozna stosowac na piersi? Z nimi mam ten sam problem co z brzuchem.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy kremy na blizny dzialaja tez na bardzo stare blizny? Nie ludze sie ze blizna zejdzie calkiem ale moze stanie sie mniej widoczna. Przez prawie 8 lat uzywalam contratubex, ktory nic nie pomogl. Co prawda to bylo 17 lat temu. Czy moglibyscie poradzic jakis krem?

Z gory serdecznie dziekuje.
Pozdrawiam

Ze swojej strony moge polecic tylko kremy ujedrniajace, np Galenic\- zarowno te do ciala jaki do biustu. Dobre ponoc jest serum Lieraca (biust). Do tego masaze olejami - poprawisz ukrwienie i rewelacyjnie nawilzysz skore.
Jednak zaden krem nie "wymodeluje ciała" jak gorset, to sciema marketingowa - tylko dieta i cwiczenia. No i jeszcze liposukcja

Jesli chodzi o stare blizny - jesli tkanka bliznowa jest rozległa pomoc moze lek med estetycznej.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 22:14   #123
dot79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Zwiotczala skora po odchudzaniu

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Jednak zaden krem nie "wymodeluje ciała" jak gorset, to sciema marketingowa - tylko dieta i cwiczenia. No i jeszcze liposukcja
to raczej odpada moja skora podobno ma sklonnosci do blizn, a zreszta nie wiem czy bym sie na to odwazyla.

Jednak zaden krem nie "wymodeluje ciała" jak gorset, to sciema marketingowa - tylko dieta i cwiczenia.

Nie chodzi mi o to zeby stracic wage. Chce zeby skora na brzuchu nie byla taka zwiotczala, zeby byla bardziej naciagnieta.

Polazilam troche po sklepach internetowych i znalazlam troche kremow/basamow ktore ujedrniaja i naciagaja skore.
  • ERIS BODY ART TRICELLUX GEL Trójaktywna kuracja wyszczuplająco-modelująca - Już po jednokrotnej aplikacji zauważono znaczącą poprawę wyglądu skóry brzucha i talii: poprawa jędrności skóry - 64%, wzrost elastyczności - 56%, wygładzenie skóry - 61%.
  • VICHY LIPO METRIC Wyszczuplający żel rzeźbiący sylwetkę
  • Oceanic AA Prestige SPA Emotion Body Creator Żel na brzuch i pośladki - uelastycznia i wzmacnia strukturę skóry, zapobiegając jej wiotczeniu. wykazuje działanie liftingująco-ujędrniające, porównywalne do chirurgicznego zabiegu liposukcji.
  • Loreal Body Expertise
    SCULPT UP Lekki żel modelujący brzuch, uda, pośladki
    - Natychmiastowy efekt napinający. Odnowione kształty ciała: bezpośrednio po rozprowadzeniu, polimery napinające zawarte w kosmetyku układają się w niewidoczną siateczkę, która natychmiast napina brzuch i pośladki
  • Ziaja Ukierunkowane ujędrnianie uda, pośladki, biodra, brzuch - masło do ciała - W połączeniu z masażem wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Intensywnie ujędrnia, zwiększa spoistość i elastyczność naskórka. Delikatnie napina i wygładza skórę oraz skutecznie zapobiega jej wiotczeniu.
  • AA Prestige Żel na brzuch i pośladki - Kompleks ProCaffeine zapewnia efektywne działanie stymulujące spalanie tkanki tłuszczowej i odbudowujące kolagenowy szkielet skóry, wzmacnia skórę, przeciwdziała jej wiotczeniu i utracie elastyczności.
  • Bielanda Aksamitne serum - płaski brzuch - Olejek Perilla - roślinne źródło C.L.A, ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę, pomaga zachować młody wygląd ciała. Flexan - unikalny polimer, przywraca napięcie skórze, modeluje sylwetkę.
  • Eveline - Aktywne serum modelujące brzuch i pośladki - Bezpośrednio po nałożeniu, cząsteczki zawarte w kompleksie tworzą "niewidoczną siateczkę" natychmiast napinającą skórę brzucha i pośladków. Serum wzbogacono unikalnym składnikiem ujędrniającym
  • Loreal - SculptUp Lekki żel modelujący brzuch - uda - pośladki - Polimery o działaniu napinającym tworzą na skórze niedostrzegalną siatkę, która po odparowaniu wody i lotnych składników, obkurcza się, napinając i wygładzając skórę.
  • Miraculum Płaski Brzuch Koncentrat wyszczuplająco - modelujący
  • Bielenda SPA Luksusowe SERUM ujędrniająco-modelujące biust, pośladki, uda - W widoczny sposób ujędrnia i uelastycznia skórę, zapobiega jej wiotczeniu. Przywraca sprężystość, modeluje ciało i pomaga zachować młodą sylwetkę.
  • Ziaja 100% Pielegnacji Balsam do ciala modelujacy - Intensywnie ujędrnia, zwiększa spoistość i elastyczność naskórka. Delikatnie napina i wygładza skórę oraz skutecznie zapobiega jej wiotczeniu.
  • Rastil Intensive Krem ujedrniajacy do ciala - Dermokosmetyk poprawia nawet wygląd blizn skórnych. Ma niezwykle silne działanie nawilżające. Skutecznie utrzymuje lub przywraca naturalną elastyczność skóry.
  • Synchroline Terproline alsam do ciala ujedrniajacy - zastosowanie: zachowanie elastycznych właściwości skóry przed i po plastyce żołądka, poprawia wygląd skóry poprzez zwiększenie elastyczności
Opisy zaczerpniete ze sklepow internetowych. Oczywiscie wg opisow kazdy z nich jest cudowny

Moze ktos z was uzywal ktoregos z wymienionych i moze sie podzielic spostrzezeniami.

Edytowane przez dot79
Czas edycji: 2008-01-21 o 23:30
dot79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 00:04   #124
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

dot...ależ świetny zestaw!tylko wybierać

z wyżej wymienionych miałam tylko Eveline, uzywam razem z serum do biustu i jestem bardzo zadowolona. Preparaty kłae również na szyję i ramiona(też wiotczeją od wahań wagi). Skóra napina się i staje bardziej jędrna. Nie wiem natomiast jak działają te droższe preparaty, może warto poczytać opinie na KWC

p.s. gratuluję utrzymanej WAGI!!!!to jest większy wyczyn niz samo schudnięcie...wi em jak ciężko spadek wagi zatrzymać na dłużej
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 10:38   #125
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Dot, jeśli chcesz zebym zanalizowała te kosmetyki, to prosze wrzuc dokładne składy do wątku z analizami skłądów - zobaczymy czy jest w tych preparatach cos, co faktycznie moze znacznie poprawic stans kóry. Tylko tak moge Ci pomóc. Nie ma sensu dywagowac na temat tychże kosmetyków, nie znając ich dokładnego skłądu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 11:03   #126
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Dot,warto tez zebys przejrzala KWC i poczytala jakie sa opinie uzytkowniczek-to tez da pewnien obraz sytacji a reszta to tak,jak radzi L_V

Nie ma sensu umieszczanie opisow producenta
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 18:55   #127
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ja po obejściu ok 10 aptek zdobyłam trochę próbek LPR do wypróbowania. Głównie chodziło mi o nawilżenie twarzy i redukcję zmarszczek, głównie tych pod oczami.

Warto więc przejść się po aptekach i poprosić o różne specyfiki na nasze problemy. Napisałam również do LRP i od nich o dziwo dostałam bardzo dużo próbek nawet takich po 5 ml Redermic, Active C i innych. Od jutra będę rozpoczynać próby

dot79 polecam bardzo dobre produkty do biustu (mi pomogły po porodzie)
Flos Lek - taki z pompką. Jest z serii slim coś tam. W tej linii jest też na brzuch i pośladki. Mi bardzo pomogły, a przy tym ładnie się wchłaniały. Skóra stała się bardziej zwarta. Nie są to kosmetyki zbyt drogie ok 24-25 zł. Teraz testuję AA Prestige do biustu. Póki co mogę powiedzieć, że jest rewelacyjny. Przepięknie pachnie (ale to rzecz gustu) Expresowo się wchłania, tzn od razu można sie ubierać i napina skórę. Ja to czuję
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 01:13   #128
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

no więc pozazdrościłam i już też do nich napisałam, to co, że jest noc

stoję bowiem przed zakupem kremu pod oczy, obecne się kończą. a moje pionowe zmarszczki denerwują mnie coraz bardziej
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 10:08   #129
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
no więc pozazdrościłam i już też do nich napisałam, to co, że jest noc

stoję bowiem przed zakupem kremu pod oczy, obecne się kończą. a moje pionowe zmarszczki denerwują mnie coraz bardziej
I bardzo dobrze Obyś dostała całą kopertę jak ja Jeszcze mnie przepraszali w załączonym liście, że nie wszystkie próbki mają, ale wysyłają takie jakie mają I mieli dużo Teraz mogę zabrać się za wypróbowywanie Daj znać jak coś Ci przyślą
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 10:16   #130
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

no to jeszcze się upewnię czy technicznie to dobrze rozegrałam

napisałam do nich na maila, do Warszawy?może być?
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 10:42   #131
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
no to jeszcze się upewnię czy technicznie to dobrze rozegrałam

napisałam do nich na maila, do Warszawy?może być?
Ja napisałam na ten:
kontakt@laroche-posay.pl

a odpowiedź otrzymałam z tego adresu:
LLEWANDOWSKA@pl.loreal.co m

Na przesyłce była pieczątka Loreal Warszawa , ul. Domaniewska.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 11:29   #132
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

no ja na ten sam napisałam. Tylko że na razie grzecznie sie pytam czy w ogóle prześlą..i że mam eskalację zmarszczek pod oczętami
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 13:45   #133
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
no ja na ten sam napisałam. Tylko że na razie grzecznie sie pytam czy w ogóle prześlą..i że mam eskalację zmarszczek pod oczętami

Tak, tak ja w ogóle im nie pisałam czy mi przyslą tylko się pożaliłam na swoje problemy i na to, że prawie nigdzie nie moge dostać próbek na przetestowanie, a chętnie bym je nawet kupiła. Wtedy po kilku dniach sami mi zaproponowali, żebym podała adres to przyślą co będą mieli. Jak powiedzieli tak zrobili
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 13:54   #134
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Mariolka, Ty to jestes,,rozegrałaś to taktycznie-strategicznie
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 14:04   #135
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
Mariolka, Ty to jestes,,rozegrałaś to taktycznie-strategicznie
Najważniejsze, że cel został osiągnięty Teraz mam próbek na solidne wypróbowanie co jest warte w moim przypadku zakupu, a co nie Czego i Tobie życzę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 14:24   #136
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Tez na to liczę, głównie dlatego, że dostać próbkę w aptece jest w mim mieście cięzko jakoś
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 18:11   #137
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
Tez na to liczę, głównie dlatego, że dostać próbkę w aptece jest w mim mieście cięzko jakoś

W moim to już w ogóle. Musiałam się wybrać 50 km, żeby połazić po aptekach. Tyle co dostałam w ok 6 aptekach przysłał mi Loreal w jednej kopercie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 19:26   #138
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Dziewczyny, mam wrpawdzie "dopiero" lat 28, ale.. tak jak założycielka wątku walczę z wagą i hormonami. Z buzią jeszcze wszystko ładnie pięknie, ale owal twarzy to moja wieczna walka. Polecam serdecznie serum na szyję i dekolt Miraculum, z serii 55+ z wapniem. Efekt widać już po pierwszej zużytej tubce, ja zużywam może 5-6. Wiekowo nijak nie mam się do tego serum, ale grunt, że działa Zdecydowanie pojędrnia i zauważyłam poprawę owalu, wyszuplenie podbródka, ogólnie dobrze też nawilża i wygładza.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 19:35   #139
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

to chyba będzie seria Genzeza Młodości:

http://esentia.pl/Miraculum_Geneza_M...lb1604-186.htm

to i kosmetyki Flos-Leku z serii Ovalift to fajna alternatywa dla Neovadiolu myslę
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 19:42   #140
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
to chyba będzie seria Genzeza Młodości:

http://esentia.pl/Miraculum_Geneza_M...lb1604-186.htm

to i kosmetyki Flos-Leku z serii Ovalift to fajna alternatywa dla Neovadiolu myslę
Tak, to własnie to serum. Jest takie nawet dość bogate w konsystencji, świetne, początkowo używałam na dzień i na noc, teraz dla podtrzymania efektów na noc.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 19:48   #141
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Więc ja mam plany następujące:

- jeszcze sobie zafunduję neovadiol na noc, mam wrażenie, że skóra lepiej wygląda po jednym opakowaniu. Ale starczyło mi ono tylko na 2 tyg

- potem uderzam w polskie kosmetyki, szczególnie cena mnie nęci. takie jak Ovalift oraz Miraculum.

-następnie wybiorę filtr........wiem, wiem

- następnie witamina C- zdecydowanie będzie to serum z Biochemii.

- do natłuszczania , odzywiania- tłusta Ava Mustela

- i jeszcze coś pod oczęta.

Biorąc pod uwagę tansze alternatywy ta pielegnacja nie wymaga jakichs wybujałaych nakładów finansowych
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 22:50   #142
dot79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Serdecznie dziekuje wszystkim za rady. Na pewno przejrze KWC, poszukam tez Flos Lek.

Mariola ja tez zwrocilam uwage na AA Prestige moglabys napisac wiecej o tym co stosujesz?

L_V chcialabym cie prosic o przeanalizowanie kilku kosmetykow Zaraz napisze w watku o z analizami skłądów


Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
dot...ależ świetny zestaw!tylko wybierać
p.s. gratuluję utrzymanej WAGI!!!!to jest większy wyczyn niz samo schudnięcie...wiem jak ciężko spadek wagi zatrzymać na dłużej
Dzieki Utrzymac jest ciezko. Jak sie widzi rezultaty to chcialo by sie juz sobie odpuscic. I to jest bardzo zdradliwe. Ale z czasem nabywa sie nawykow i jest coraz latwiej. Teraz nawet jak jest ciasto czy cos slodkiego to prawie wcale mnie nie ciagnie. A nawet jak ciagnie to nie az tak bardzo zeby zjesc. No i najwazniejsze to bez zbednych kilogramowe jest super Az chce sie kupowac nowe ciuszki.
dot79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 23:05   #143
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

no własnie, a ja moment po odchudzaniu przegapiłam.....i teraz no może nie wszystko od nowa, ale prawie. cóż.

juz wiem, jaki krem pójdzie na pierwszy ogień pod oczęta...Mariola polecała AA OCeanic omega-6
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 23:17   #144
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

W tej chwili stosuję na biust właśnie to AA Prestige. Wcześniej miałam:
- 2 opakowania kremu do biustu z Avonu, ale nic po nim nie zauważyłam.
- Wcześniej stosowałam wspomniany Flos Lek z serii Slim, tak jak pisałam. Miałam do biustu oraz na brzuch i pośladki - to sobie bardzo chwalę, bo tak ciałko ładnie mi się "ściągnęło"
- Miałam też Garniera tę kulkę żółtą, ale też nic nie zauważyłam.

Rogatka32
Własnie dzisiaj rano go skończyłam i wieczorem posmarowałam oczęta LRP Active C. On taki lejący. Nie bardzo takie lubię. Zawsze wydaje mi się, że taki spływa i nie siedzi w tych miejscach co ma być, ale zobaczymy.
Jak nie podejdzie to mam jeszcze w zanadrzu inną baterię: LRP:Hydraphasę, Redermic W międzyczasie poluję na Miraculum Hydra control czy jakoś tak. Podobno też świetnie nawilża i rozprasowuje skóę pod oczkami Po moich osobistych pozytywnych doznaniach z kremem AA za 14 zł nie spisuję już tanich kosmetyków na stratę, bo moga o dziwo okazać się bardziej skuteczne dla mnie i mojego portfela Będę informować o moich wrażeniach ze stosowania kremów Wy też to róbcie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 07:52   #145
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

A ja zakupiłam Ovalift: maseczkę liftingującą, serum na podbródek, krem na noc. Pierwsze wrażenia: maseczka super, już użyłam i zebrałam pochwały od TŻ (ale też i muszę się przyznać, że mam ostatnio lżejszy okres i wysypiam się do woli od kilku dni, to jednak najlepszy kosmetyk). Serum na podbródek, działa o tyle, że czuję to miejsce, które posmarowałam (smaruje podbródek i tam gdzie kończą się policzki a zaczyna szyja, to jest jakieś takie uczucie ściśnięcia). Krem przy pierwszym zastosowaniu trochę lekki jak na potrzeby mojej suchej skóry (nie wiadomo, czy nie będę musiała dołożyć jakiegoś tłuściocha), ale teraz rano obserwuję skórę i nie ma uczucia ściągnięcia. Ten krem wchłania się "do ostatka" i stąd może moja nieufność, ale jeśli uczucie ściągnięcia się nie zjawi (a zjawiało się nawet po tlustych kremach tzn. na wierzchu tłusty film a pod spodem głodna skóra), to mój zakup będę uważała za udany.
Kupilam w aptece internetowej dom zdrowia, zakup był na 100 zł (dokupiła odżywkę do rzęs), ale nie dostałam ani jednej próbki, ktoś na forum polecał tę aptekę i pisał o próbkach, stąd ten wybór. Więcej już tam nie kupię. Ale nigdzie w sklepach nie widziałam jeszcze ovaliftu....
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 09:31   #146
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

hejka. ja też nie widziałąm jeszcze w sklepach, Jedynie apteki internetowe i allegro..pisz nam o swoich odczuciach względem tej serii
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 10:13   #147
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
W tej chwili stosuję na biust właśnie to AA Prestige. Wcześniej miałam:
- 2 opakowania kremu do biustu z Avonu, ale nic po nim nie zauważyłam.
- Wcześniej stosowałam wspomniany Flos Lek z serii Slim, tak jak pisałam. Miałam do biustu oraz na brzuch i pośladki - to sobie bardzo chwalę, bo tak ciałko ładnie mi się "ściągnęło"
- Miałam też Garniera tę kulkę żółtą, ale też nic nie zauważyłam.

Rogatka32
Własnie dzisiaj rano go skończyłam i wieczorem posmarowałam oczęta LRP Active C. On taki lejący. Nie bardzo takie lubię. Zawsze wydaje mi się, że taki spływa i nie siedzi w tych miejscach co ma być, ale zobaczymy.
Jak nie podejdzie to mam jeszcze w zanadrzu inną baterię: LRP:Hydraphasę, Redermic W międzyczasie poluję na Miraculum Hydra control czy jakoś tak. Podobno też świetnie nawilża i rozprasowuje skóę pod oczkami Po moich osobistych pozytywnych doznaniach z kremem AA za 14 zł nie spisuję już tanich kosmetyków na stratę, bo moga o dziwo okazać się bardziej skuteczne dla mnie i mojego portfela Będę informować o moich wrażeniach ze stosowania kremów Wy też to róbcie
Mariolu, Miraculum Hydra jest dobrze nawilżającą serią ale raczej tyle, nic z ujędrnienia bym się nie spodziewała. Krem pod oczka to dla mnie wręcz za lekki, resztę lubię - zwłaszcza tonik.
Z Miraculum ujęrdniająca może być seria Architkt Skóry (fioletowa), ma fajne składniki.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 10:41   #148
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

ja już tez myslałam o Architekcie, ale to przez bratową, która pracuje w Kolastynie.i tylko zachwala..ile tego wszystkiego, kiedy to wszystko wsmarować w siebie
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 11:00   #149
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ja jeszcze chciałam pochwalić L'oreal za Collagen Remodeler. Cudny krem, z dziką przyjemnością używałam nie tylko na szyję, ale na całą twarz, na dzień i na noc. Chyba kurację powtózę, bo krem jest nieziemski i wspaniale wyszupla ujędrniając przy tym buzię. Trzeba się natknąć na jaką promocję
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 11:16   #150
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mariolu, Miraculum Hydra jest dobrze nawilżającą serią ale raczej tyle, nic z ujędrnienia bym się nie spodziewała. Krem pod oczka to dla mnie wręcz za lekki, resztę lubię - zwłaszcza tonik.
Z Miraculum ujęrdniająca może być seria Architkt Skóry (fioletowa), ma fajne składniki.

Próbował ktoś tego Architekta z Miraculum ?

Dziewczyny, czy krem z próbek Active C można przełożyć do jakiegoś pojemniczka, bo nie lubię używać z próbek Nie straci właściwości ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 21:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.